Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
12
Like
3.227
Πόντοι
746
Περασμα μολις απο πιατσα...απλα περασμα..λες και περασε τσουναμι..μονο μια γυφτοκρος στη σελ στη μεση του δρομου για να σταματησει πελατη ευτυχως δεν τη τσαλαπατησα...αδειασε η πιατσα...δεν κατεβαινω πολυ πλεον εχω βρει καβατζα προσωρινη..αλλα σας παρακολουθω
Κοψε τα χαζα κ κατεβαινε. Ολοι εχουμε....μονιμες....Αλλο το ενα αλλο το αλλο!!!
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
128
Like
240
Πόντοι
21
σωμα γυμνασμενο σφιχτο με γραμμωση κοιλιακους
Φίλε εκεί που το είδες μάλλον τον Κούλη τον καραταιδη θα είδες αλλά με αποτρίχωση....γυναίκες δεν τραβάνε προς τα εκει
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
1.019
Πόντοι
201
σωμα γυμνασμενο σφιχτο με γραμμωση κοιλιακους
Πανε τσιμπησε την..απλα στο τσιμπουκι να διευκρινισεις οτι εκεινη θα σου παρειη γινει καμια παρεξηγηση και βρεθεις ταισμενος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κοψε τα χαζα κ κατεβαινε. Ολοι εχουμε....μονιμες....Αλλο το ενα αλλο το αλλο!!!
Εχεις δικιο..καλα ντε μη βαρατε...γαμαααααατε
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.128
Like
8.045
Πόντοι
2.356

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
209
Like
664
Πόντοι
81
Φίλε εκεί που το είδες μάλλον τον Κούλη τον καραταιδη θα είδες αλλά με αποτρίχωση....γυναίκες δεν τραβάνε προς τα εκει
Δεν είναι ο Κούλης καραταιδης ο... Σπηλιώτης η ο Τζαλακωστας του αθηναϊκού είναι
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
10
Like
4.729
Πόντοι
4.895

PazzFuzz

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
64
Πόντοι
0
Κοιταχτε η φωνη δεν ηταν βαρια οπως συνηθως σε τρανς-κροςς. Θα προσπαθησω να την ξανα βρω να το διευκρινησω...
παντως νομιζω καπου εκει εχω πετυχει το αλλο το διαμαντι που ειναι για πασαρελα οχι για πεζοδρομιο και ειναι σιγουρα γυναικα... οποτε το σποτ φιλοξενει και γυναικες σιγουρα...
 

greco24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Πέρασα πριν λίγο ένα ωραίο βουλγαρακι με άσπρα τακούνια δίπλα στο άσπρο σπίτι 8/10
 

PazzFuzz

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
64
Πόντοι
0
Τελικα ειναι η Μαρια. Ενταξει ρε παιδες δεν ειναι ευκολο να διαβαζεις ποσες σελιδες πισω να βρεις απαντηση σε κατι που εχει ηδη συζητηθει(σελιδα 967). πχ υπαρχει φωτο με το κοριτσι 100 σελιδες+ πισω(σελιδα 967).....λιγο αλληλεγγυη δειξτε.. παντως ειμαι χαρουμενος γιατι το ρανταρ μου δουλευει ακομη αξιοπιστα
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
209
Like
664
Πόντοι
81
Ρε μη δείχνετε την ηλικία σας ... Ακούς εκεί ο τζαλακωστας
Εγώ δεν τούς ξέρω φίλος δεν είχα γεννηθεί τότε ...ένα ντοκιμαντέρ είχα δεί όταν παίξανε με την Μάντσεστερ.. χάχα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.031
Κριτικές
11
Like
17.199
Πόντοι
3.796
Τελικα ειναι η Μαρια. Ενταξει ρε παιδες δεν ειναι ευκολο να διαβαζεις ποσες σελιδες πισω να βρεις απαντηση σε κατι που εχει ηδη συζητηθει(σελιδα 967). πχ υπαρχει φωτο με το κοριτσι 100 σελιδες+ πισω(σελιδα 967).....λιγο αλληλεγγυη δειξτε.. παντως ειμαι χαρουμενος γιατι το ρανταρ μου δουλευει ακομη αξιοπιστα
Δεν πρόλαβα να σου απαντήσω γιατί το βρήκες μόνος σου .
Άσε να κοροϊδεύουν,η κατσαρίδα ήταν εκεί κοντά την πέτυχα τελευταία και εγώ .
Απλά περιμένουμε ακόμα ποιος θα την φορτώσει να μας πει σε τι κατάσταση βρίσκεται το σασί .
 

PazzFuzz

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
64
Πόντοι
0
κοιτα εγω που την περασα ενα εξωτερικο πασπατεμα και επιασα βυζακι ηταν πολυ καλα. Πιπα δεν ημουν σκληρος οποτε δεν ηταν σωστη εμπειρια παντως μπορω να πω πως ηταν υπομονετικη...ειναι αλανι και ηταν καλα σε γενικες γραμες
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.031
Κριτικές
11
Like
17.199
Πόντοι
3.796
κοιτα εγω που την περασα ενα εξωτερικο πασπατεμα και επιασα βυζακι ηταν πολυ καλα. Πιπα δεν ημουν σκληρος οποτε δεν ηταν σωστη εμπειρια παντως μπορω να πω πως ηταν υπομονετικη...ειναι αλανι και ηταν καλα σε γενικες γραμες
Τι είναι καλά σε γενικές γραμμές ,είναι όπως το είπες ,γενικό .
Έτσι λένε και σε συνεδρίες απεξαρτημένων -γεια είμαι η Μαρία και είμαι καλά .
Το βυζάκι ήταν καλά γιατί όσοι θυμούνται κάτι φεγγάρια που την είχε δει αλλιώς και δούλευε στο φιβερ,εχει βάλει σιλικόνη και είχε ανεβάσει και κάς στο γαμησι ζητώντας κατοσταρικα γιατί νόμιζε ότι έγινε τοπ μουναρα.
Μην κάνεις πολλά παιχνίδια μαζί της ,το λέω γιατί από την εξομολόγηση σου ότι δεν ήσουν σκληρός αλλά το προσπάθησε η κοπέλα πάει να πει ότι της τον έδωσες ακαποτο ,στις καλές εποχές της έχει περάσει τόση πουτσα από πάνω της όπως μπορείς να φανταστείς που έχει ποτίσει και το δέρμα της πουτσιλα ,σαν να τρως παστουρμά ένα πράμα.
 

PazzFuzz

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
64
Πόντοι
0
Οχι φιλος, καποτα επαιξε... ειναι αντιληψιμο το παρελθον με ουσιες και δεν θα εδινα ακα....
γενικα αυτο το θεμα με προβληματιζει το ακα τσιμπουκ και τα τριγυρω . για σμν ειδικα τωρα που εχω ελευθερη σχεση και μπαινω χωρις μεσα της...μην την κολλησω τπτ..
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.179
Κριτικές
293
Like
9.392
Πόντοι
12.525
Παρά πολύ αστυνομία απόψε μετά τα μεσάνυχτα και μέχρι πριν λίγο που έφυγα... μέχρι και στο Palmera μπροστά πέτυχα τώρα μπλόκο που σταματούσαν μηχανάκια.Τι τους έπιασε απόψε??

Οπότε σχεδόν μηδέν κίνηση στην πιάτσα, μόνο οι μαύρες δεν πτοούνται από την παρουσία της αστυνομίας... όλες παρούσες.
Η Μαρία stilo στη θέση της...
Η Άννα περούκα με μαύρη περούκα και η μάνα Σόνιας γωνία Χαλκίδος.
Για πολύ λίγο πρέπει να είδα τη Σία φουλ ξανθιά και όμορφη με μαύρα ρούχα λίγο πριν το 4αλλ.
Και στη διχάλα κάνα δυο πρεζόνια.
Αυτά όλα κι όλα όση ώρα ανεβοκατεβαινα... ούτε τρανς ούτε κρος γυφτοκρος...

Πως γίνεται ρε παιδιά απόψε που γέμισε αστυνομία η περιοχή να εξαφανίστηκαν όλα τα γυφτοκρος που κατά καιρούς στις αγγελίες τους μιλάνε και για κοκορέτσια έτσι ανοιχτά και απροκάλυπτα?? ούτε ένα δεν υπήρχε απόψε από τα 7-8 πόσα είναι κάθε βράδυ
Τρομερή σύμπτωση ...
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
1.019
Πόντοι
201
Περασα πριν λιγο για τη πλακα...δυο μαυρες στο γνωστο σημειο και ρε φιλε ο Γκαμαθ..απιστευτο..ουρλιαζε και εβριζε...ειχα πολλους μηνες να τον δω
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
Παρά πολύ αστυνομία απόψε μετά τα μεσάνυχτα και μέχρι πριν λίγο που έφυγα... μέχρι και στο Palmera μπροστά πέτυχα τώρα μπλόκο που σταματούσαν μηχανάκια.Τι τους έπιασε απόψε??

Οπότε σχεδόν μηδέν κίνηση στην πιάτσα, μόνο οι μαύρες δεν πτοούνται από την παρουσία της αστυνομίας... όλες παρούσες.
Η Μαρία stilo στη θέση της...
Η Άννα περούκα με μαύρη περούκα και η μάνα Σόνιας γωνία Χαλκίδος.
Για πολύ λίγο πρέπει να είδα τη Σία φουλ ξανθιά και όμορφη με μαύρα ρούχα λίγο πριν το 4αλλ.
Και στη διχάλα κάνα δυο πρεζόνια.
Αυτά όλα κι όλα όση ώρα ανεβοκατεβαινα... ούτε τρανς ούτε κρος γυφτοκρος...

Πως γίνεται ρε παιδιά απόψε που γέμισε αστυνομία η περιοχή να εξαφανίστηκαν όλα τα γυφτοκρος που κατά καιρούς στις αγγελίες τους μιλάνε και για κοκορέτσια έτσι ανοιχτά και απροκάλυπτα?? ούτε ένα δεν υπήρχε απόψε από τα 7-8 πόσα είναι κάθε βράδυ
Τρομερή σύμπτωση ...
παίζει κάτι να έγινε εχθές, ίδια ώρα κατά τις 2 στη Φρίξου πάνω απο το red light, γεμάτο περιπολικά ....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.031
Κριτικές
11
Like
17.199
Πόντοι
3.796
Καλησπέρα σε όλους ,σήμερα Κυριακή πιστεύω θα έχουμε καμία εξόρμηση.
Αργά το βράδυ μετά από έξοδο το αμάξι έστριψε και με πήγε στο όμορφο λιβάδι της Γιαννιτσών,έλεγε ότι του έλειπε το μέρος και έσταζε λάδι να πάμε ,του λέω δεν θα έχει τίποτα αλλά επέμενε ..
Είχα δίκιο φυσικά αλλά τουλάχιστον πήραμε "καθαρό" οξυγόνο.
Στο σελ είχε δύο τραβελακια ,το ένα ήταν όμορφο ξανθό και ψιλό ,αλλά φορούσε ένα τύπο βρακί ,δεν κατάλαβα ακριβώς τι ήταν κόκκινο και ήταν σαν τον Σούπερμαν,με αποτέλεσμα τα αρχιδια του να φουσκώνουν ,πολύ αντιαισθητικό,ξέρω ότι είναι κόλπο για να τραβάει τους πισωγλεντηδες αλλά νομίζω για τους μπινεδες θα είναι λίγο άβολο .
Απέναντι από το 4ολ κατέβαινε από ένα αμάξι η Φιόνα και εξυνε τα αρχιδια της,
Έπιασε ζέστη ρε "κορίτσια " βάλτε κάτι πιο αερατο.
Μέχρι χλόης και διχάλα τίποτα μόνο οι γνωστές μαύρες παρακαλώντας όποιον περνούσε με οτοστόπ.
Μοναστηριού τίποτα εννοείται.
Προς ΚΤΕΛ μετά την διχάλα πέτυχα την Μαριάννα με βαμμένο κόκκινο μαλλί , καλοστεκουμενη για πρεζου και χωρίς σημάδια λευκό δέρμα ,10πιπα και 20 γαμησι λέει ..την πήρα για μια πίπα (Καποτα φυσικά ) και αδειασαμε εκεί ,καλή και πρόθυμη αλλά πολύ μιλάει δεν βάζει γλώσσα μέσα ,δεν θα την ξανά προτιμούσα αλλά οι καταστάσεις και η ώρα μας έφεραν σε αυτά τα αποτελέσματα.καθαρη πάντως δεν μπορώ να πω ,αφού ήταν οκ σε όλα και είχε και τα μωρομαντιλα της .
Μου έδωσε και πρόγνωση αφού λέει σήμερα θα χάσει η παοκάρα οπότε θα πάρω και τα λεφτά μου πίσω , εγγύηση.
Αυτά είναι τα μαύρα χάλια .
Προχθές που πέρασα βιαστηκα νωρίς στην χλόης ήρθαν πάλι οι χοντρές και η τσιμπουκοχειλου με μακριά ξανθά μαλλιά ,εξτενσιον από ότι πρόλαβα να δω .άντε να δούμε τι θα γίνει από δω και πέρα ,πάντως τα καλά λόγο αγαμίας των συναθλητών ,έχει διαπιστωθεί ότι μαζεύουν γρήγορα μέσα σε 1 ώρα το χρήμα χάρη στα "παιδιά των αλαρμ "και εξαφανίζονται,έτσι γαμηθηκε η πιάτσα.

Ξέχασα το καλό !
Καλά ρε μαλακες ποιος βλάκας μπορεί να πούλησε αμάξι στον γαμαθ;;;
Εχθές μπροστά στο ερείπιο με παλιό κόκκινο αμάξι αναβοσβηνε τα φώτα γυμνός στην θέση του οδηγού ,μετά έβαλε μπρος και έφυγε :cheesy:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom