Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
10
Like
4.641
Πόντοι
4.895
Ναι @Illuzion αυτή τη Ντεζη έλεγα, όχι τη μιλφ.
Ήταν στην καβαντζα που έχει το γερμανοβουλγαρακι
 

Monadikosss

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
231
Like
957
Πόντοι
81
Αρκετές έλειπαν σήμερα από την πιάτσα περίεργο για παρασκευή.
Μαρία αλβανίδα, Σία,Ιουλία , Άννα περούκες,Χρύσα , Σύλβια και συμπεθερες όλες εξαφανισμένες,επίσης όση ώρα βόλταρα η διχάλα επίσης άδεια .
Μοναστηριού ήταν μόνο το γερμανοβουλγαρακι με το κοντό μαύρο φόρεμα αλλά με ξενέρωσε αυτό το καλσόν το περίεργο που φοράει , διάφανο αλλά γυαλίζει επειδή είναι χοντρό ,λες και θα κάνει παρέλαση ήταν .
Κτηνιατρική ήταν μόνο ο κρος μαλεβα με το άσπρο γκόλφ.
Στο σελ ήταν ο κρος νταλικεμερης με το άλλο το πολύ αδύνατο με το μπλε πεζό.
Στον ΟΠΑΠ μου κίνησε κάτι την περιέργεια αλλά φοβήθηκα να σταματήσω μην μου την πέσουν ξαφνικά τίποτα μπράβοι.ηταν δύο κοπέλες κανενα μισάωρο από έξω μια με φόρεμα και η άλλη με τζιν και είχαν κάποια απόσταση μεταξύ τους ,αυτή με το φόρεμα ασχολούταν με το τηλέφωνο και η άλλη ήταν πιο πέρα σχεδόν στην πιλοτή της δίπλα οικοδομής ,κανένα μισάωρο ήταν έτσι και κοιτούσαν έντονα τα αμάξια και οι δυο έμοιαζαν βουλγαρακια.
Μετά το 4all οι 2 μαύρες και άλλη μία στο φανάρι.
Μαρία στιλο στην θέση της .
Απέναντι η τρανς με το μαύρο καγιέν .
Στην χλόης η χοντρούλα μαύρη και απέναντι αυτή με τις ξανθές ανταύγειες η μαύρη.
Απέναντι από το πάρκο είναι ο κρος με την στραβή περούκα και η θεία που κόβει βόλτες να πάρει τίποτα .
Ένα ακόμα κρος πιο δίπλα με στρας φόρεμα και ξανθιά μακριά περούκα ,όχι ο Ρώσοποντιος ,ήταν από τα γυφτακια αυτό και μαζί και ένα ακόμα χοντρό .
Η άλλη η χοντρή που λέτε ότι είναι αδερφή της στιλο περπατούσε πάνω κάτω .
Στο πάρκο μπροστά πάλι ξανθός γυφτοκροσακος και απέναντι μια νέα παρουσία .
Καινούρια κοπέλα με μαύρο μπουφάν και τζιν παντελόνι λίγο καμπάνα ,μαύρο μαλλί αρκετά αδύνατη και πιρσινγκ στη μάπα.εμοιαζε Βουλγάρα ,σταματάω και χαιρετάω και βλέπω ότι είναι Ελληνίδα.
Παίζει να είναι και νεοπρεζονι ,κατά πάσα πιθανότητα ,αλλά μιλούσε πολύ καλά και χωρίς μαστουρες ή σημάδια .
Μου λέει 20 πίπα και 30 σεξ..κάνω ότι δεν άκουσα και λέω τι 30 ;λέει ξανά με ύφος αδιαπραγματευτο 20 πίπα και 30 σεξ .φυσικά χαιρέτησα και έφυγα ! Όταν πέσει η πείνα μόνο που είναι Ελληνίδα θα την ξεσκίσω με 15 να θυμάται τι ανέκδοτα έλεγε ...πάντως θα αργήσει αυτό γιατί δεν σταμάτησε να φορτώνεται από τους γνωστούς μαλακες.
Το ίδιο και το γερμανοβουλγαρακι.
Απέναντι από το ερείπιο η μάνα της Σόνιας και ο μπάρμπας να κόβει βόλτες .
Στο γνωστό σημείο η Σόνια με την κρητικια,κάποια στιγμή μαζεύτηκε η παρέα τους εκεί στο στενό της Πειραιώς και έφαγαν πέσιμο από την ΟΠΚΕ..
Πριν την διχάλα μόνο η Ντανιέλα και απέναντι από το βενζινάδικο η Νταίζη μιλφ .
Κάποια στιγμή στέκονταν και μαζί .
Στο δρόμο προς ΚΤΕΛ για ώρα στην στροφή του φαναριου ήταν η συμπαθητική πρεζου με το τζιν που στέκεται εκεί αλλά όχι κάθε μέρα κατά περιόδους,δεν την έπαιρνε κανένας ,κρίμα αυτή άμα δεν ήταν χρήστης είναι όμορφη κοπέλα .
Στον γυρισμό για Γιαννιτσών έφευγε η Νταίζη για σπίτι,έχω να πω στον μαλακα που σταμάτησε απότομα στη μέση της μοναστηριου γιατί ήταν μάλλον θολά τα γυαλιά του και ήθελε να δει καλά την Νταίζη ( εσύ με το ασημί αμάξι) άμα δεν βλέπεις άλλαξε άθλημα ,πάνε στα εσκορτ να τις βρίσκεις απ' το τηλέφωνο .
Ούτε καν της μίλησε απλά κοιτούσε σαν τους μπανιστιρτζηδες..μαλακες θα σκοτώσετε κανέναν άνθρωπο μου θέλετε και βόλτες στις πιάτσες .
Γενικά μέτρια νύχτα και οι μόνες καλές ,η καινούρια και το γερμανοβουλγαρακι οικονομουσαν 30ρια από τους απλες αγαμητους...δεν γίνεται δουλίτσα έτσι ..τζάμπα η βενζίνη .
Αυτην που λες τη σταματησα και εγω τη νεα Ντιου και της κουνησα δεκαευρω και γυρισε απο την αλλη..ερχεται η ωρα που θα πεινασει και θα ρουφαει τη ψωλη μου ισα ισα για να βαλει κατι στο στομα της...
 

asd22

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
16
Like
45
Πόντοι
0
Αρκετές έλειπαν σήμερα από την πιάτσα περίεργο για παρασκευή.
Μαρία αλβανίδα, Σία,Ιουλία , Άννα περούκες,Χρύσα , Σύλβια και συμπεθερες όλες εξαφανισμένες,επίσης όση ώρα βόλταρα η διχάλα επίσης άδεια .
Μοναστηριού ήταν μόνο το γερμανοβουλγαρακι με το κοντό μαύρο φόρεμα αλλά με ξενέρωσε αυτό το καλσόν το περίεργο που φοράει , διάφανο αλλά γυαλίζει επειδή είναι χοντρό ,λες και θα κάνει παρέλαση ήταν .
Κτηνιατρική ήταν μόνο ο κρος μαλεβα με το άσπρο γκόλφ.
Στο σελ ήταν ο κρος νταλικεμερης με το άλλο το πολύ αδύνατο με το μπλε πεζό.
Στον ΟΠΑΠ μου κίνησε κάτι την περιέργεια αλλά φοβήθηκα να σταματήσω μην μου την πέσουν ξαφνικά τίποτα μπράβοι.ηταν δύο κοπέλες κανενα μισάωρο από έξω μια με φόρεμα και η άλλη με τζιν και είχαν κάποια απόσταση μεταξύ τους ,αυτή με το φόρεμα ασχολούταν με το τηλέφωνο και η άλλη ήταν πιο πέρα σχεδόν στην πιλοτή της δίπλα οικοδομής ,κανένα μισάωρο ήταν έτσι και κοιτούσαν έντονα τα αμάξια και οι δυο έμοιαζαν βουλγαρακια.
Μετά το 4all οι 2 μαύρες και άλλη μία στο φανάρι.
Μαρία στιλο στην θέση της .
Απέναντι η τρανς με το μαύρο καγιέν .
Στην χλόης η χοντρούλα μαύρη και απέναντι αυτή με τις ξανθές ανταύγειες η μαύρη.
Απέναντι από το πάρκο είναι ο κρος με την στραβή περούκα και η θεία που κόβει βόλτες να πάρει τίποτα .
Ένα ακόμα κρος πιο δίπλα με στρας φόρεμα και ξανθιά μακριά περούκα ,όχι ο Ρώσοποντιος ,ήταν από τα γυφτακια αυτό και μαζί και ένα ακόμα χοντρό .
Η άλλη η χοντρή που λέτε ότι είναι αδερφή της στιλο περπατούσε πάνω κάτω .
Στο πάρκο μπροστά πάλι ξανθός γυφτοκροσακος και απέναντι μια νέα παρουσία .
Καινούρια κοπέλα με μαύρο μπουφάν και τζιν παντελόνι λίγο καμπάνα ,μαύρο μαλλί αρκετά αδύνατη και πιρσινγκ στη μάπα.εμοιαζε Βουλγάρα ,σταματάω και χαιρετάω και βλέπω ότι είναι Ελληνίδα.
Παίζει να είναι και νεοπρεζονι ,κατά πάσα πιθανότητα ,αλλά μιλούσε πολύ καλά και χωρίς μαστουρες ή σημάδια .
Μου λέει 20 πίπα και 30 σεξ..κάνω ότι δεν άκουσα και λέω τι 30 ;λέει ξανά με ύφος αδιαπραγματευτο 20 πίπα και 30 σεξ .φυσικά χαιρέτησα και έφυγα ! Όταν πέσει η πείνα μόνο που είναι Ελληνίδα θα την ξεσκίσω με 15 να θυμάται τι ανέκδοτα έλεγε ...πάντως θα αργήσει αυτό γιατί δεν σταμάτησε να φορτώνεται από τους γνωστούς μαλακες.
Το ίδιο και το γερμανοβουλγαρακι.
Απέναντι από το ερείπιο η μάνα της Σόνιας και ο μπάρμπας να κόβει βόλτες .
Στο γνωστό σημείο η Σόνια με την κρητικια,κάποια στιγμή μαζεύτηκε η παρέα τους εκεί στο στενό της Πειραιώς και έφαγαν πέσιμο από την ΟΠΚΕ..
Πριν την διχάλα μόνο η Ντανιέλα και απέναντι από το βενζινάδικο η Νταίζη μιλφ .
Κάποια στιγμή στέκονταν και μαζί .
Στο δρόμο προς ΚΤΕΛ για ώρα στην στροφή του φαναριου ήταν η συμπαθητική πρεζου με το τζιν που στέκεται εκεί αλλά όχι κάθε μέρα κατά περιόδους,δεν την έπαιρνε κανένας ,κρίμα αυτή άμα δεν ήταν χρήστης είναι όμορφη κοπέλα .
Στον γυρισμό για Γιαννιτσών έφευγε η Νταίζη για σπίτι,έχω να πω στον μαλακα που σταμάτησε απότομα στη μέση της μοναστηριου γιατί ήταν μάλλον θολά τα γυαλιά του και ήθελε να δει καλά την Νταίζη ( εσύ με το ασημί αμάξι) άμα δεν βλέπεις άλλαξε άθλημα ,πάνε στα εσκορτ να τις βρίσκεις απ' το τηλέφωνο .
Ούτε καν της μίλησε απλά κοιτούσε σαν τους μπανιστιρτζηδες..μαλακες θα σκοτώσετε κανέναν άνθρωπο μου θέλετε και βόλτες στις πιάτσες .
Γενικά μέτρια νύχτα και οι μόνες καλές ,η καινούρια και το γερμανοβουλγαρακι οικονομουσαν 30ρια από τους απλες αγαμητους...δεν γίνεται δουλίτσα έτσι ..τζάμπα η βενζίνη .
Μεγάλε dewars μου αρέσουν πολύ η ενημερώσεις σου! Αλλά πραγματικά που τα θυμάσαι όλα αυτά ρε φίλε. Πες μας τα γράφεις σε μπλόκ;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.005
Κριτικές
11
Like
17.045
Πόντοι
3.796
Μεγάλε dewars μου αρέσουν πολύ η ενημερώσεις σου! Αλλά πραγματικά που τα θυμάσαι όλα αυτά ρε φίλε. Πες μας τα γράφεις σε μπλόκ;
Φωτογραφική μνήμη φίλε μου,έχουμε ξανά πει η τσάρκα θέλει αρκετές γυρες με ένα πέρασμα δεν θα δεις τίποτα ίσως και ούτε τα μισά
 

Monadikosss

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
231
Like
957
Πόντοι
81
Ρε μαγκες μολις περασα απο πιατσα.στη θεση της Ιουλιας ηταν ενα ξεκωλο με μαυρο κολλαν κοιλιτσα εξω εχασε κιλα η Ιουλια δε παιζει..ξερουμε κατι?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.005
Κριτικές
11
Like
17.045
Πόντοι
3.796
Ρε μαγκες μολις περασα απο πιατσα.στη θεση της Ιουλιας ηταν ενα ξεκωλο με μαυρο κολλαν κοιλιτσα εξω εχασε κιλα η Ιουλια δε παιζει..ξερουμε κατι?
Μαυρομαλλα μακρύ μαλλί στα μαύρα ;
 

Monadikosss

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
231
Like
957
Πόντοι
81
Μαυρομαλλα μακρύ μαλλί στα μαύρα ;
Δεν θα το ελεγα μακρυ αλλα κανονικο.σε ποια παει το μυαλο σου..μονο μαλι δε προλαβα να δω με τετοια κωλαρα κοιλιτσα πεταμενη οξω με πιρσινγκ στρασακι..η κοπελα γλιτωσε απτης ψωλης μου τα καμωματα επειδη αρχισε να βρεχει..
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.005
Κριτικές
11
Like
17.045
Πόντοι
3.796
Δεν θα το ελεγα μακρυ αλλα κανονικο.σε ποια παει το μυαλο σου..μονο μαλι δε προλαβα να δω με τετοια κωλαρα κοιλιτσα πεταμενη οξω με πιρσινγκ στρασακι..η κοπελα γλιτωσε απτης ψωλης μου τα καμωματα επειδη αρχισε να βρεχει..
Τέτοια ώρα και βάση περιγραφής,κοιλίτσα έξω ,πιρσινγκ,μαύρο κολάν ..έπεσες στην Χρύσα .
Δεν ήταν ούτε Βουλγάρα ,ούτε η Ιουλία .
 

Monadikosss

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
231
Like
957
Πόντοι
81
Τέτοια ώρα και βάση περιγραφής,κοιλίτσα έξω ,πιρσινγκ,μαύρο κολάν ..έπεσες στην Χρύσα .
Δεν ήταν ούτε Βουλγάρα ,ούτε η Ιουλία .
Κοντουλα προσεγμενη βαμενη πολυ καυλα..δεν την εχω ξαναδει παντως..λαμαρινες συχναζει?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.005
Κριτικές
11
Like
17.045
Πόντοι
3.796
Κοντουλα προσεγμενη βαμενη πολυ καυλα..δεν την εχω ξαναδει παντως..λαμαρινες συχναζει?
Αυτή είναι ..τέτοια ώρα που την είδες βγαίνει λαμαρίνες και εκεί γύρω άλλες φορές συνήθως βράδυ μετά το 4all
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.316
Πόντοι
12.525
Ξέχασα να το γράψω... θυμάστε που πριν κάνα δυο βδομάδες έγραψα για μια ωραία ξανθιά που ήρθε πεζή τη Γιαννιτσών και στήθηκε απέναντι από τις λαμαρίνες για λίγη ώρα?

Παρασκευή νύχτα λοιπόν λίγο μετά τα μεσάνυχτα την είδα πάλι απέναντι από τη Χλόης στη στάση του λεωφορείου .
Ντυμένη στα μαύρα, περιποιημένη, ωραίο ξανθό καρέ μαλλί.
Πρέπει να φορτώθηκε κάνα δυο φορές και μετά έφυγε .
Ξεχωρίζει από απόσταση,δε γίνεται να μην την πιάσει το μάτι σου
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
2.099
Πόντοι
1.191
Πέρασμα γύρω στις 20:45.

Νταίζη μιλφ στο πόστο της στην διχάλα, όσες φορές πέρασα ήταν εκεί, δεν είχε δουλειά.

Στο στενό της Πειραιώς, Σόνια, μάνα Σόνιας και ακόμα μια.

Λίγο πιο κάτω στην στάση, η χοντρή μελαχρινή, πιθανόν να είναι αυτή η αδερφή της Μαρίας fiat που λέτε;

Μαζαράκη με Γιαννιτσών ο ξανθός τράβελος με το cayenne.

Λαμαρίνες Ιουλία με μια ακόμα χοντρή μελαχρινή.

Αλβανίδα πουθενά όσες φορές πέρασα.

Μοναστηριού τίποτα.
 

Fantomas81

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2024
Μηνύματα
33
Like
202
Πόντοι
20
Πέρασμα κατά τις 11 από πιάτσα με σκοπό να πάρω τη θεία στο στενό της Πειραιώς.μου λέει κούκλε 20 ευρώ πίπα και γαμησι στο αυτοκίνητο μου.παρκαρω και μπαίνω στο δικό της και με πάει στο δρόμο κάτω από Μαζαράκη.ξεκιναει να μου κατεβάζει το παντελόνι και αρχίζει αχόρταγη πίπα,μόλις έχω καυλώσει γουστάρει που τον έχω μεγάλο και μου λέει θέλω να με ξεσκίσεις.πσμε πίσω κάθισμα και την γυρνάω στα τεσσερα προσπαθησα πολύ για να χυσω αλλά τα κατάφερα.γουσταρε η πορνογρια.για μια φορά για την εμπειρία καλή είναι.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.005
Κριτικές
11
Like
17.045
Πόντοι
3.796
Πέρασμα κατά τις 11 από πιάτσα με σκοπό να πάρω τη θεία στο στενό της Πειραιώς.μου λέει κούκλε 20 ευρώ πίπα και γαμησι στο αυτοκίνητο μου.παρκαρω και μπαίνω στο δικό της και με πάει στο δρόμο κάτω από Μαζαράκη.ξεκιναει να μου κατεβάζει το παντελόνι και αρχίζει αχόρταγη πίπα,μόλις έχω καυλώσει γουστάρει που τον έχω μεγάλο και μου λέει θέλω να με ξεσκίσεις.πσμε πίσω κάθισμα και την γυρνάω στα τεσσερα προσπαθησα πολύ για να χυσω αλλά τα κατάφερα.γουσταρε η πορνογρια.για μια φορά για την εμπειρία καλή είναι.
Ήρωας , έδωσες χαρά στο κορίτσι και ξανά νιωσε!
Είχε τίποτα άλλο η ήσυχα τα πράγματα;
Δύσκολα εγώ πάντως να την φορτώσω όταν σταμάτησα δεν πήγαινε η καρδιά μου
 

Fantomas81

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2024
Μηνύματα
33
Like
202
Πόντοι
20
Έχεις δίκιο αδερφέ αλλά μια ζωή την έχουμε και γουστάρω εμπειρίες.να φανταστείς κάνα μισάωρο μετά πήγα villa erotika και πήδηξα μια κολομβιανή εξαιρετικη.τζουλια νομίζω.σημερα συνδύασα τα δύο άκρα.πρωτα με θεία και μετά με μουναρα.αν τις έπαιρνα ανάποδα δεν θα χύνα ποτέ με τη θεία.καληνυχτα αδέρφια γιατί έχω να ξυπνήσω στις 4.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.316
Πόντοι
12.525
Μετά τις 23,30 είδα Άννα περούκα στο πόστο της γωνία Χαλκίδος...
Λαμαρίνες Ιουλία,το stilo έλλειπε απόψε
Εκεί στη γωνία 2 μαύρες και απέναντι γωνία Μαζαράκη η τρας Τζούλη με το Cayenne...
Χλόης άλλη μια μαύρη και απέναντι ξανθιά τρανς Κέλλυ.

Λίγο παραπάνω Ντανιέλα με φούστα και ένα νεαρό μελαχρινό με μακρύ μπουφάν.
Στη διχάλα δύο πρεζόνια εντελώς στον κόσμο τους.
Στρίβοντας τη Βουτυρά δίπλα στην κτηνιατρική κρος Ζωή, Ζοζέ και Ζιζέλ :cheesy:
Απέναντι από την αλβα η κρος με τη μελαχρινή καρέ περούκα και λίγο παραπάνω επίσης κρος Βανέσα.
Τίποτα,ψοφια πράγματα αν και κατέβηκα σχετικά νωρίς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom