Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Συμφωνώ απολυτα
Μάλιστα επισήμανε πως δίνει για αυτές τος ώρες 1 και 2 Κ (!) ενώ στην ερώτηση τι κάνετε τόσες ώρες, απάντησε «αυτός πινει κκ και δε μπορεί να χύσει και εγώ κάθομαι εκεί παρέα χωρίς να πονώ ντουμάνια κτλ»
Δηλώνει πολύ φαν του πουτσου γενικά
«Μου αρέσει ο μπουτσος και έβγαινα από πολύ μικρή γιατί γουστάρω τα φράγκα»
That’s all folks
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.432
Πόντοι
3.796
Συμφωνώ απολυτα
Μάλιστα επισήμανε πως δίνει για αυτές τος ώρες 1 και 2 Κ (!) ενώ στην ερώτηση τι κάνετε τόσες ώρες, απάντησε «αυτός πινει κκ και δε μπορεί να χύσει και εγώ κάθομαι εκεί παρέα χωρίς να πονώ ντουμάνια κτλ»
Δηλώνει πολύ φαν του πουτσου γενικά
«Μου αρέσει ο μπουτσος και έβγαινα από πολύ μικρή γιατί γουστάρω τα φράγκα»
That’s all folks
Ας πάρει μια από την διχάλα τότε να του βγει και τζάμπα !
Θα πίνουν μαζί και δεν θα πληρώσει και Φράγκο!
Τόσο εύκολο ειναι να βρεις τον δρόμο σου !
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
Ας πάρει μια από την διχάλα τότε να του βγει και τζάμπα !
Θα πίνουν μαζί και δεν θα πληρώσει και Φράγκο!
Τόσο εύκολο ειναι να βρεις τον δρόμο σου !
Ετσι ειναι. Καλομαθαινουν κσι μετα ζητανε κσι απο μας 30 και 40ρια στην πιατσα!!!
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Παιδιά προσωπικά μου κάνει τα χατίρια. Δηλαδή:

20€ πιπογαμησο
10€ μαλακια με απολαυστικά χορταστικό χούφτωμα της κωλαρας της

Αν πάτε βρε μαλακες πέντε έξι φορές, είστε κάπως ευπαρουσίαστοι, καθαροί, σοβαροί, πείτε καμία ανθρώπινη μαλακια καμία δε θα σας ζητήσει 30€
Μόνο κάτι Βουλγάρες που δε ξέρουν να ορίζουν και πάνε να πιάσουν κότσο
Στους συχνούς πελάτες όπως εμείς εδω, πάντα θα παίρνουν 20€.
Νόμος.
Αν ο άλλος θέλει να δίνει δυο χιλιάρικα ενώ θα μπορούσε με αυτά να εχει ολοήμερη βίζιτα μούρλια είναι δικό του θέμα.
Αλλά η πιάτσα εοναι πιατσα
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.447
Κριτικές
12
Like
3.235
Πόντοι
746
Οι μαλακες που τις πληρώνουν για ώρες και τις κάνουν ντίβες φταίνε.
Και άλλες κοπέλες έχουν πει για πελάτες που τις παίρνουν σπίτι για 1-2 ώρες από την πιάτσα.
Δώσε 20 ευρώ και γάμα .
Γυναίκα της πιάτσας σε κρεβάτι δεν μπορεί να γαμηθει! Είναι ικανή να σου στηθεί όρθια στον τοίχο δίπλα στο κρεβάτι!
Βρείτε ρε μαλακες τον προσανατολισμό σας και πάτε στο ανάλογο ,έχετε ανακατέψει τα πάντα .
Άλλος πληρώνει για εσκορτ κοπέλα της πιάτσας ,
Άλλος πάει στο μπουρδέλο να τον στραποναρουν ,
Άλλος πάει στην εσκορτ για καφέ,
Άλλος πάει στους πουστηδες να τον γαμησουν ..
Έχετε ανακατέψει όλη την τράπουλα και δεν ξέρουμε από πού να φυλαγομαστε.
Αν δεν ειχα το....κοριτσι μου....θα πηγαινα κ θα την εκλεινα διημερα κ θα σου λεγα 1-2Κ μετα. Αλλα τελος παντων!
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.339
Πόντοι
4.587
Αυτή η βουλγαρογερμανιδα νταιζη στην μοναστηρίου απέναντι από την δάφνης, την πήρε κανείς αυτές τις ημέρες, είναι ακόμη εκεί ή εξαφανίστηκε;
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
756
Like
3.996
Πόντοι
446
Εκει μεσα εχει οτι μπορεις να φανταστεις. Αν την ξαναπαρεις πες της να πατε σε αλλη καβαντζα
Την είπα 2 φορές και μου λέει όχι εδώ, στα γρηγορα.Σιγουρα θα την ξαναπάρω και με 20 όπως μου είπε συνάδελφος και θα σε ακούσω για άλλη καβατζα επειδή εκεί ήταν άστα να πάνε.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.141
Like
8.113
Πόντοι
2.356
Την είπα 2 φορές και μου λέει όχι εδώ, στα γρηγορα.Σιγουρα θα την ξαναπάρω και με 20 όπως μου είπε συνάδελφος και θα σε ακούσω για άλλη καβατζα επειδή εκεί ήταν άστα να πάνε.
Αν την πάρεις κάνα 2/3 φορές κ σ εμπιστευθεί θα πάει οπού θες
 

asd22

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
16
Like
45
Πόντοι
0
Παίδες αυτή η Κατερίνα που ήταν πριν κανά χρόνο στην διχάλα που έχει εξαφανιστεί; Την ψάχνω 5-6 μέρες και δεν την βρίσκω...
 

Moonwalker19

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2022
Μηνύματα
29
Like
86
Πόντοι
0
Tιγρη επιβεαιωσε λίγο, αυτη η βουλγαρογερμανιδα θα την ονομασω παντσερ, ειναι πετιτ μαυρο μαλλί και ειναι λες και παει μπουζουκια με γοβα;; Βλε9ω μια τετοια εδω και ωρα στη σταση μετα τον καυκα αλλα ειναι μονίμως καθισμενη και στο κινητό
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
Δωστε τα φωτα για την Βουλγαρογερμανίδα....
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.922
Κριτικές
63
Like
7.454
Πόντοι
4.766
Παίδες αυτή η Κατερίνα που ήταν πριν κανά χρόνο στην διχάλα που έχει εξαφανιστεί; Την ψάχνω 5-6 μέρες και δεν την βρίσκω...
Πάνω από έναν χρόνο έχω να την δω.. Εννοείς την Ρομά την πετιτ έτσι?
 

asd22

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
16
Like
45
Πόντοι
0
Πάνω από έναν χρόνο έχω να την δω.. Εννοείς την Ρομά την πετιτ έτσι?
Ναι αυτήν. Την είδα σε μια φάση ήταν λίγο νταγκλα η πρέπει να είχε θέματα υγείας. Αλλά από τότε την είδα 1 φορά και αγνοείται η τύχη της
 

Moonwalker19

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2022
Μηνύματα
29
Like
86
Πόντοι
0
Δωστε τα φωτα για την Βουλγαρογερμανίδα....
Επιβεβαίωσα μονος μου, μετα απο ωρα σηκώθηκε, λεω ενταξει του πουστη αυτή ειναι, ωραια βυζακια απο κοντα βεβαια πιο άσχημη, το κραγιον το ειχε βάλει λες εχει παρκινσον εκτός αν ανακατευτηκε σε προηγουμενη πιπα συναδελφου. Ωστοσο γαμευσιμη. Και απ οτι καταλαβα κάθεται εκεί μεχρι τις 08:00 το πρωι ή θα κατσει μεχρι τις 8 Οκτώβρη. Με το πρώτο παζαρι για 20 δεχθηκε κατευθειαν, οποτε μην ψαρωνετε. Ωραια πιπα, την μπουκωσα χωρίς βρακάκι παλι ωραια αισθηση μουνιου, θα την ξανα ξεσκισω μολις βρω χρονο!!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.432
Πόντοι
3.796
Επιβεβαίωσα μονος μου, μετα απο ωρα σηκώθηκε, λεω ενταξει του πουστη αυτή ειναι, ωραια βυζακια απο κοντα βεβαια πιο άσχημη, το κραγιον το ειχε βάλει λες εχει παρκινσον εκτός αν ανακατευτηκε σε προηγουμενη πιπα συναδελφου. Ωστοσο γαμευσιμη. Και απ οτι καταλαβα κάθεται εκεί μεχρι τις 08:00 το πρωι ή θα κατσει μεχρι τις 8 Οκτώβρη. Με το πρώτο παζαρι για 20 δεχθηκε κατευθειαν, οποτε μην ψαρωνετε. Ωραια πιπα, την μπουκωσα χωρίς βρακάκι παλι ωραια αισθηση μουνιου, θα την ξανα ξεσκισω μολις βρω χρονο!!
Ε ναι μετά έχει το οκτομπερ φεστ στη Γερμανία.
Δεν την έχω δει ακόμη αλλά συγχαίρω τους συναγωνιστές που της δίνουν το 20ρικο.
Μην ψαρωνετε δεν θα κάτσει πολύ από ότι φαίνεται οπότε μην την χρυσονετε τζάμπα.
Μακάρι βέβαια να ξεχειμωνιάσουν εδώ 4-5 τέτοια βουλγαρακια
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Αυτή η βουλγαρογερμανιδα νταιζη στην μοναστηρίου απέναντι από την δάφνης, την πήρε κανείς αυτές τις ημέρες, είναι ακόμη εκεί ή εξαφανίστηκε;
Την πήρα και εγώ χτες βράδυ. Με 20 δεν δέχτηκε πιπα σεξ και την πήρα για πιπα. Έχει ωραίο σώμα αδύνατη και πετιτ ότι πρέπει για σεξ στο αμάξι. Είχα πιει κάτι τσίπουρα και δεν εχυνα με πιπα οπότε μου λέει φικεν φικεν. Εκεί με τούμπαρε και έδωσα ένα 10αρικο ακόμα. Ξεκίνησε ένα καλό γαμησακι αλλά δεν κράτησε πολύ άρχισε να μου λέει φίνις φίνις και μου έδειχνε στο κινητο μάλλον την ώρα. Ήμουνα λίγο σούρα οπότε δεν καταλαβαίνα και πολλά. Βγήκε από το αμάξι εκεί επιτόπου στην καβαντζα και με άφησε αχυστο. Πάντως για την πιάτσα τη θεωρώ καλή περίπτωση αλλά θέλω να την ξαναδώ πιο νηφάλιος για να κρίνω.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.339
Πόντοι
4.587
Ο κωλόδρομος αθηνα σαλονίκη ειναι κομμένος στη μέση και με εμποδίζει να ανέβω την επόμενη εβδομάδα όπως έχω προγραμματίσει. Ελπίζω το επόμενο σαββατοκυριακο όλα να είναι εντάξει και να χυνω την βουλγαρογερμανιδα στη μοναστηρίου. Θα ενημερώσω κι εγώ επί τούτου
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.447
Κριτικές
12
Like
3.235
Πόντοι
746
Ο κωλόδρομος αθηνα σαλονίκη ειναι κομμένος στη μέση και με εμποδίζει να ανέβω την επόμενη εβδομάδα όπως έχω προγραμματίσει. Ελπίζω το επόμενο σαββατοκυριακο όλα να είναι εντάξει και να χυνω την βουλγαρογερμανιδα στη μοναστηρίου. Θα ενημερώσω κι εγώ επί τούτου
Πες τους υπαρχει σοβαρος λογος να βοηθησουν να περασεις τον δρομο...
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306

Ο κωλόδρομος αθηνα σαλονίκη ειναι κομμένος στη μέση και με εμποδίζει να ανέβω την επόμενη εβδομάδα όπως έχω προγραμματίσει. Ελπίζω το επόμενο σαββατοκυριακο όλα να είναι εντάξει και να χυνω την βουλγαρογερμανιδα στη μοναστηρίου. Θα ενημερώσω κι εγώ επί τούτου
Το καλο το παλικαρι ξέρει και αλλα μονοπατια (δρομους) για να παει....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom