Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

george_sam

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Έμαθα για ένα τραβέλι στην Αγίου Δημητρίου 30 (Θεσσαλονίκη),
ξέρει κανείς τι παίζει με το συγκεκριμένο τραβέλι ???
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
ωραια ερωτηση ρε συ qook....εχει σπιτι παραλιακη,λογαριασμο την πειρεως,εξωχικο στη χαλκιδικη,αμαξι φιατ,κωμμοτηριο καλαμαρια κτλ...που να ξερει ο αλλος και τι σχεση εχει...τεσπα η ουσια ειναι οτι δεν υπαρχει συμμετοχη σ αυτο το θρετ..πολυ υποτονικοτητα!!!

Ξερει τι λεει αυτος...
Αν την παρεις, σε παει στο σπιτι της που βρισκεται στην παραλιακη, περιπου στο υψος της Π. Συνδικα...
σωστος qook?
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
Ξερει τι λεει αυτος...
Αν την παρεις, σε παει στο σπιτι της που βρισκεται στην παραλιακη, περιπου στο υψος της Π. Συνδικα...
σωστος qook?

ναι και είναι και πολύ χάλια η παλιοσκρόφα..

πρώτη φορά έκανα το λάθος και πήγα σπίτι του π....ρου..--
σπίτι που θα πρέπει να είναι από τα τοπ της θες/νίκης μιλάμε για μεγάλη χλιδή...... αλά πρώτη και τελευταία πολύ ανχοτικος ότι πρέπει για χαστούκια   
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ρε μαγκες η φιονα δεν ειναι μια στη δευτερη σταση στο δρομο για βιλκα?αν ειναι αυτη ειναι πολυ δυνατο τεμαχιο...τι μπαζο λετε?οσο για τα φραγκα μην απορειτε...εμεις τα πληρωνουμε τα χλιδατα διαμερισματα!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
η ξανθια?κι ειναι μπαζο αυτη?τι διαολο μεθυσμενος ημουν......?
 

nantine

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
140
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ξερω απο που εβγαλαν το συμπερασμα ,περι μπαζου...Αναρωτιεμαι...Φιονα,Σαμανθα πιο κατω...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Δεν ξερω απο που εβγαλαν το συμπερασμα ,περι μπαζου...Αναρωτιεμαι...Φιονα,Σαμανθα πιο κατω...
δεν καταλαβα τι θες να πεις...και κατι αλλο ρε ναντινε εσυ γυναικα δεν εισαι?πως και τετοια ενασχοληση με τις τρανς?ασχολεισαι?
 

nantine

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
140
Like
0
Πόντοι
1
μα για ποιο μπαζο λες,δεν ανεφεραν κατι τετοιο για την Φιονα..
Ναι ασχολουμαι,δεν ειναι προνομιο μονο των αντρων οι Τ girls:p
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Παράθεση από: Sauron στις Σήμερα στις 19:47
Ξερει τι λεει αυτος...
Αν την παρεις, σε παει στο σπιτι της που βρισκεται στην παραλιακη, περιπου στο υψος της Π. Συνδικα...
σωστος qook?

ναι και είναι και πολύ χάλια η παλιοσκρόφα ..

πρώτη φορά έκανα το λάθος και πήγα σπίτι του π....ρου..--
σπίτι που θα πρέπει να είναι από τα τοπ της θες/νίκης μιλάμε για μεγάλη χλιδή...... αλά πρώτη και τελευταία πολύ ανχοτικος ότι πρέπει για χαστούκια   



η αλλη που ειπες ποια ειναι ναντινε?που πιατσαρει και τιμη?
 

nantine

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
140
Like
0
Πόντοι
1
Αναλογως,την εχω πετυχει και εκει πηγαινοντας για Βιλκα δεξια αλλά και στο δρομο απεναντι απο Δικαστηρια..
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ουτε το αριστερα πηγαινοντας για βλικα καταλαβαινω (δηλαδη στο αλλο ρευμα) ουτε το δρομο απεναντι απο δηκαστηρια (στα στενα απ τα μπουρδελα,σε κατι μπουγατσατζιδικα που εχει εκει που στο διαλο)...τελος παντων...
 

nantine

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
140
Like
0
Πόντοι
1
Πηγαινοντας για Βιλκα στο δεξι  σου χερι,Ερχομενος απο Βιλκα στο αριστερο σου χερι...ΕΚει που ειναι τα μπουρδελα ναι,στην αρχη βεβαια του δρομου,ειναι με μια mercedes σκουροχρωμη.Κυριως ομως ειναι ορθια εκει στο δρομο για Βιλκα,αναλογως τα κεφια της.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
οκ...ευχαριστω...εγω θυμαμαι παντως μια πολυ προκλητικη που εβγαινε στην πρωτη σταση για βιλκα..ψηλη,μελαχρινη,μακρυ μαλλι που παντα φορουσε το στρινγκ ψηλα απ το παντελονι..εχω καιρο να την δω αλλα δεν παω και συχνα πια..πολυ σκυλι ρε παιδι μου...ποτε δεν την πειρα ομως...φοβηθηκα μη θελει να μου ριξει κανα πουτσο...
 

nantine

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
140
Like
0
Πόντοι
1
πολυ σκυλι,αλλα καιπολυ μωρο,παράλληλα μια ξανθιά,με το μισο στηθος εξω,κυριως με κορσεδες κυκλοφορεί εκεί..

Σου ριχνειμονο αν το ζητήσεις,προσεχε μονο μην το φαςαπ τη Ζωζω χεχε!

Να σαι καλα!:p
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μακρια απο μενα το να το ζητησω κι ολας..χαχαχα...
ειναι εκει ακομα το σκυλι που λεμε?πες μου και τιμουλες ρε ναντινε αν θελεις γιατι εχω καιρο να παω...σε ευχαριστω,να σαι καλα κι εσυ!!
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
είναι με φουντωτό μάλη ξανθό.. μεγάλο βυζί και όταν στο παίρνει στο στόμα γουστάρει να παίζει με τον πούτσο του ... μια φορά το έκανα και τελευταία με τον φιόνα 
 

jbr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σε όλους

Πριν κάτι ημέρες έκοψα μια βόλτα στο δεξί στενό βλέποντας φάτσα είσοδο από το Capsis. Προχώρησα μέχρι την  διασταύρωση με ένα άλλο στενό πιο πάνω (γύρω στα 150μ ) είναι αν δεν κάνω λάθος τρίτος δρόμος που κόβει το συγκεκριμένο στενάκι .(Πρώτος δρόμος είναι πίσω από το ξενοδοχείο ,δεύτερος πίσω από το σπιτάκι με φλόγα ;) και τρίτος δρόμος είναι αυτός που λέω). Στην αριστερή πλευρά της διασταύρωσης ,είδα μια μαύρη BMW με μια τύπισσα μέσα ,με μαύρα μακριά μαλλιά ,και το μπρελόκ στο εσωτερικό  να αναβοσβήνει πολύχρωμα .Ξέρει κανένας τι παίζει με την γκόμενα ? Την πήρε κανείς από εσάς? Δώστε Φώτα ,περί της συγκεκριμένης ,τιμή και αν αξίζει να ασχοληθούμε.
Γιάννης
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Σκατα!ρε γκαρντασια θα ριξει κανεις κανα νεο απο σαλονικα?εχω σπασει το ποδι μου ρε κουφαλες και δεν μπορω να βγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom