Νέα

Πουτάνες στο Ηράκλειο Κρήτης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα elamesa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 329
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

omikios

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Καποιος μπορει να στειλει πμ πληροφοριες για την Μαρία στο τεχνοπολις??
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
469
Like
170
Πόντοι
1
Καλά ρε ... πόσες Μαρίες του επαγγέλματος έχουμε ...?
Μαρία αμμουδάρα , Μαρία Γάζι ,Μαρία Μίνως , Μαρία Τεχνοπολις ... έχω χάσει την μπάλα ... :takethis:
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
Καλά ρε ... πόσες Μαρίες του επαγγέλματος έχουμε ...?
Μαρία αμμουδάρα , Μαρία Γάζι ,Μαρία Μίνως , Μαρία Τεχνοπολις ... έχω χάσει την μπάλα ... :takethis:
Δεν είναι τυχαίο φίλε και η κουτσή Μαρία χαχα.
 

btra21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
202
Κριτικές
7
Like
395
Πόντοι
281
Δεν είναι τυχαίο φίλε και η κουτσή Μαρία χαχα.
παντως η Μαρια Αμμουδαρα ειναι φοβερη στις υπηρεσιες της, βεβαια να ειναι ετοιμος οποιος παει και για την περιγραφη του αγωνα τωρα βαζουμε μαντηλακια, τωρα βαζουμε σπρει, σχολια για την πιστοποιηση του σπρει, πρωτη φορα μου ετυχε τοπικο ντερμου με σχολιασμο και VAR....
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
παντως η Μαρια Αμμουδαρα ειναι φοβερη στις υπηρεσιες της, βεβαια να ειναι ετοιμος οποιος παει και για την περιγραφη του αγωνα τωρα βαζουμε μαντηλακια, τωρα βαζουμε σπρει, σχολια για την πιστοποιηση του σπρει, πρωτη φορα μου ετυχε τοπικο ντερμου με σχολιασμο και VAR....
  Πάντως τόση καθαριότητα φίλε δεν υπάρχει εγώ την πρώτη φορά σκάλωσα λίγο χαχα αλλά είναι πολύ καλή
 

pant creta

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
32
Like
28
Πόντοι
0
μπορει καποιος να μου στελει σε π.μ το τηλεφωνο της συγκεκριμενης Μαριας?
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
469
Like
170
Πόντοι
1
παντως η Μαρια Αμμουδαρα ειναι φοβερη στις υπηρεσιες της, βεβαια να ειναι ετοιμος οποιος παει και για την περιγραφη του αγωνα τωρα βαζουμε μαντηλακια, τωρα βαζουμε σπρει, σχολια για την πιστοποιηση του σπρει, πρωτη φορα μου ετυχε τοπικο ντερμου με σχολιασμο και VAR....

ακούγετε ενδιαφέρον... στείλε μου την αγγελία της ... το τηλ. της τελειώνει σε 268 ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ?
 

miraklio

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2017
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
νομιζω ειναι αυτο που τελειωνει σε 8021 κρητικεσ αγγελιεσ
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
προχθες εκανα μια βολτα μεσημεράκι και παραλια και τα 2 κλειστα, ξερουμε γιατι; οποτε πηγα αινικολιωτη και ηταν η λαουρα...το παλικαρη απο πανω τα λεει πολυ σωστα...η τυπισσα πολυ παράξενη γαμιετε με τα χιλια βασανα το λιπαντικό που βαζει λογικα στα 3 πηδήματα θα θελει καινουργιο και βασικα κλαίω τα 35...απο εμφανιση δεν την λες και χαλια εχει τα παχακια της αλλα εμενα μου αρεσει ετσι η γυναικα...αλλα ρε παιδια πραγματικα δεν ξερει να γαμιετε και οκ παει στο διαολο αυτο...εχει τρελες παραξενιες οσο δεν παει...αν εχετε κανενα νεο απο παραλια στειλτε κανενα μήνυμα ρε παιδια
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
προχθες εκανα μια βολτα μεσημεράκι και παραλια και τα 2 κλειστα, ξερουμε γιατι; οποτε πηγα αινικολιωτη και ηταν η λαουρα...το παλικαρη απο πανω τα λεει πολυ σωστα...η τυπισσα πολυ παράξενη γαμιετε με τα χιλια βασανα το λιπαντικό που βαζει λογικα στα 3 πηδήματα θα θελει καινουργιο και βασικα κλαίω τα 35...απο εμφανιση δεν την λες και χαλια εχει τα παχακια της αλλα εμενα μου αρεσει ετσι η γυναικα...αλλα ρε παιδια πραγματικα δεν ξερει να γαμιετε και οκ παει στο διαολο αυτο...εχει τρελες παραξενιες οσο δεν παει...αν εχετε κανενα νεο απο παραλια στειλτε κανενα μήνυμα ρε παιδια
Αυτό με το λιπαντικό δεν μπορώ να το καταλάβω, μωρή μουνί γαμάμε όχι κώλο!!! Εσύ κλαις 35 εγώ πέρυσι 180 σε city tour σε κάθε αλλαγή στάσης λιπαντικό συν ότι συνεννόηση με google translate γιατί ήτα ρωσίδα και δεν ήξερε ούτε αγγλικά!!!
 

btra21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
202
Κριτικές
7
Like
395
Πόντοι
281

Ilias940

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2019
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Έχει κανείς πληροφορίες για την Τζένη βρε παιδιά;;; Έχει δοκιμάσει κανείς;;; Και που βρίσκεται
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
Καλημέρα φίλε καλό μήνα μια χαρά τα είπες. Άλλωστε καμιά φορά παίζει και η χημεία λίγο ρόλο και να μην είσαι και κάφρος. Σε εμφάνιση η Ρόξυ είναι η πιο όμορφη μετά όμως από τα ωραία μωρά της Ξένιας που φέρνει κατά διαστήματα. Από υπηρεσίες πολύ ακριβά και ποιότητα μέτρια πράματα. Άντε να δούμε πότε θα ανέβει το Ηράκλειο

Τελικά οι απόψεις για Ρόξυ διχάζονται...Που βρ'ισκεται αυτή;;

Η Μαρία Αμμουδάρα;; Κανείς τηλ σε πμ;;

Ξέρει κανείς τίποτα για τη Λαβίνια ΄λη την Ντανιέλα που παίζουν τώρα στο κανε σεξ;;
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
έπαιρνα τηλέφωνο την Ελένη χθες και δεν απαντούσε, ουτε και σε μνμ,διακοπές έχουν πάει όλες;;
 

yiorikas313

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια καποιος να στειλει το τηλ της μαριας απο τεχνοπολις ?
 

Manolios93

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια!!να σας ρωτήσω μήπως ξέρετε την Δόξα και τι παίζει με αυτήν; ασχολείται με eyelashes
 

kobe1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
130
Like
56
Πόντοι
1
ποια ειναι αυτη?για πες λεπτομερειες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom