Νέα

Πουτανες που πρεπει να εχει γαμησει ενας μπουρδελιαρης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436

Ρε μλκ ντόπα καμιά πουτάνα που να ζει και να δουλεύει ακόμα έχεις να μας προτείνεις; Από το 2006 έχεις να γαμήσεις;
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Ρε μλκ ντόπα καμιά πουτάνα που να ζει και να δουλεύει ακόμα έχεις να μας προτείνεις; Από το 2006 έχεις να γαμήσεις;


h τζενιφερ απο ποπη δεν εχω μαθει οτι πεθανει


η αριαννα του μισελ ειπα

προσεχε τι γραφω


η τζενιφερ εκανε κοπρολαγνιες κλπ


επισης η ποπο ειχε βραχνη φωνη κ μιλαγε ετσι στο τηλ για το λογο που ολοι καταλαβαινουμε
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
h τζενιφερ απο ποπη δεν εχω μαθει οτι πεθανει


η αριαννα του μισελ ειπα

προσεχε τι γραφω


η τζενιφερ εκανε κοπρολαγνιες κλπ


επισης η ποπο ειχε βραχνη φωνη κ μιλαγε ετσι στο τηλ για το λογο που ολοι καταλαβαινουμε

Γουστάρεις κοπρολαγνείες; Αυτό με τη βραχνή φωνή δεν το πιασα  :think:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Γουστάρεις κοπρολαγνείες; Αυτό με τη βραχνή φωνή δεν το πιασα  :think:


δεν μπορω να τα κανω ταληρα σορρυ


ειμαι ο γιωργος γεωργιου



απο εσκορτ θα ελεγα την τζουλιετ την καψουρα του μπειμπι


αλλα τωρα εκανε παιδι παχυνε κιολας οποτε γαμα τα
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Από την λίστα λείπει η Βουλγάρα Νταϊάνα από Αλκβιάδου 16 & μετά Φυλής 136, αλλά έκανε παιδί και σταμάτησε.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.284
Κριτικές
15
Like
5.785
Πόντοι
1.496
Από την λίστα λείπει η Βουλγάρα Νταϊάνα από Αλκβιάδου 16 & μετά Φυλής 136, αλλά έκανε παιδί και σταμάτησε.
Προσφατα πετυχα την υπηρεσια που δουλευε μαζι της και μου ειπε ότι η Νταιανα είναι καλα και ασχολείται με το παιδι της.Δυστυχως, αφου την ειχα πρωτοδει στο Αλκιβιαδου 16α τη δευτερη μερα που ειχε πιασει δουλεια και την επισκεπτομουν μια φορα την εβδομαδα,μπορει και δυο.Στην αρχη δεν ηξερε καθολου ελληνικα και συνενοουμασταν με νοηματα.Και φυσικα δεν είναι μελαμψη που ειπωθηκε από καποιον αλλον,προφανως τη μπερδευει με άλλη.Τελικα αποδεικνύεται ότι δε ξεκοβουν ολες τη δουλεια και μετα επανέρχονται.Δυστυχως.
 

KERASTES

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
78
Like
44
Πόντοι
0
Ενταξει ισως ειναι λιγο high κατηγοριας (high του κωλου...) αλλα το μαρακι ειναι ενα πραγματικο πουτανακι με την καλη εννοια, εννοω οτι το γουσταρει αυτο που κανει και αν και οχι τοσο ''τελεια'' (για τα δικα μου δεδομενα τουλαχιστον) απο κοντα οπως στις δημοσιες φωτος , το γεγονος οτι ειναι τοσο καβλιαρα και ποσο αβιασμα σεξυ... αξιζει να βιωσει ο καθε καβλιαρης που φυσικα θα μπορει να διαθεσει πανω απο 100 ευρω και ειναι τυχερος λιγο να την βρει
 

Συνημμένα

  • maria-al.jpg
    maria-al.jpg
    78,5 KB · Εμφανίσεις: 31

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.650
Κριτικές
42
Like
25.281
Πόντοι
25.846
Ενταξει ισως ειναι λιγο high κατηγοριας (high του κωλου...) αλλα το μαρακι ειναι ενα πραγματικο πουτανακι με την καλη εννοια, εννοω οτι το γουσταρει αυτο που κανει και αν και οχι τοσο ''τελεια'' (για τα δικα μου δεδομενα τουλαχιστον) απο κοντα οπως στις δημοσιες φωτος , το γεγονος οτι ειναι τοσο καβλιαρα και ποσο αβιασμα σεξυ... αξιζει να βιωσει ο καθε καβλιαρης που φυσικα θα μπορει να διαθεσει πανω απο 100 ευρω και ειναι τυχερος λιγο να την βρει
Η γνώμη μου είναι ότι δεν φταίει το Μαράκι. Το ότι είναι ΤΟ θεόμουνο και το γουστάρει όντως είναι αλήθεια. Εδώ όμως μένει στάσιμο χωρίς καμία προοπτική εξέλιξης. Βλέπεις υπάρχει και η έλλειψη ανταγωνισμού. Αυτή πρέπει να φύγει για έξω, χθες! Εκεί θα μιλάγαμε για άλλη Αλεξάνδρου.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Φωκαιας 27,πρωινη και Αδανων 2 απογευματινη,υπαρχουν και κριτικες!!!
Καλη τυχη!!!

Ούτε Φωκαίας ούτε Αδανων....Ειδικά το Αδανών έχει κλείσει...Μηηηηηηηηηηνες τώρα.......
Βέργας παίζει πια...
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Χριστινάκι απο Φυλής 69 , απογευματινή βάρδια που πολλές φορές τραβάει μεχρι της 01.00
Ιλόνα/Τζούλια /Αννα/Ευτέρπη Φυλής 71β , βραδινή βάρδια και μερικές φορές και απογευματινές .
Γιάννα απο Φωκαίας 27Β κατω , πρώινη ή απογευματινή βάρδια ανάλογα....
Κάρμεν η μπολονέζ απο Διδύμου 8β , πρωινή βάρδια , να σημειώσω ότι πρέπει να δοκιμαστεί στο φούλ πρόγραμμα.
Λάουρα από φυλής 69β , βραδινή βάρδια...
έχει και άλλες μόνο για την ομορφιά τους οπότε δεν της αναφέρω....
όσον αφορά ποίο παλιές ή που έχουν εξαφανιστεί/σταματήσαν...
Βανέσα απο φυλής 59κατω και Αγαθουπόλεως
Ντενίσα(η τσέχα όχι  ρουμάνα) απο Ρεμούνδου
Χριστίνα(απο φυλής 54α , Αγαθουπόλεως ......και τώρα Φωκαίας 27Β πάνω)αλλά στην παλία της συμμέτοχη
Μπάρμπορα απο Φωκαίας 27Β πάνω , πρωινή βάρδια άλλα μέχρι σχεδόν 10 μήνες πριν.....
   


Το Αγαθουπόλεως έχει κλείσει?
 

antiosmuchachos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
347
Like
16
Πόντοι
1
Ενταξει ισως ειναι λιγο high κατηγοριας (high του κωλου...) αλλα το μαρακι ειναι ενα πραγματικο πουτανακι με την καλη εννοια, εννοω οτι το γουσταρει αυτο που κανει και αν και οχι τοσο ''τελεια'' (για τα δικα μου δεδομενα τουλαχιστον) απο κοντα οπως στις δημοσιες φωτος , το γεγονος οτι ειναι τοσο καβλιαρα και ποσο αβιασμα σεξυ... αξιζει να βιωσει ο καθε καβλιαρης που φυσικα θα μπορει να διαθεσει πανω απο 100 ευρω και ειναι τυχερος λιγο να την βρει

πως την βρισκουμε αυτη φιλε? κανει ντουετο με καμια αλλη ξεκωλιαρα απο τσοντες?
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
χριστινα φυλης 69
μπαρμπορα φωκαιας 27
αντριαννα διδυμου 16
κατερινα αλκιβιαδου 16
η Αντριαννα απο Διδυμου 16 παιζει τωρα πουθενα;
Sory αν εχδει αναφερθει παλιοτερα αυτο που ρωτάω.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.850
Πόντοι
25.056
ελενα πορνοσταρ φυλης 134 λογω εμφανισης
ναταλι φυλης 109β λογω υπηρεσιων/αποδοσης
αννα/ιλονα φυλης 66α λογω εμφανισης
ρενατα φυλης 66α εμφανιση
λιζα φιλλιπιδου 11α αποδοση
σιμονα Φωκαίας 27Β εμφανιση
νικολετα φυλης 56 εμφανιση κ αποδοση ,εφυγε ομως!
νταιανα φυλης 54 εμφανιση κ αποδοση , εφυγε ομως!
εβελινα αγιου πετρου 7 εμφανιση κ αποδοση
μαιρη αγιου πετρου 7 αποδοση
αναστασια διδυμου 16 αποδοση
αλιονα μιλφαρα διδυμου 18 αποδοση
αννα μυστηρια μιλφαρα διδυμου 22 αποδοση
βικυ μιλφαρα Διδυμου 27 αποδοση
ναταλι μιλφαρα με τον τουρλωτο κωλο κων/πολεως 166 ισογειο κ μπενακη 37 αποδοση
ναταλι  αδυνατη μιλφαρα κων/πολεως 166 αποδοση
αντριαννα ιασωνος 20γ εμφανιση
γιαννα μαραθωνος 59 εμφανιση κ αποδοση
ελενα η μουναρα φιλη της γιαννας βεργας 3 εμφανιση εχει φυγει ομως
αθηνα η πειραιωτισσα Φωκαίας 27Β εμφανιση κ αποδοση,λειπει ομως
μαρινα μιλφαρα αχαρνων 85 κ μεγ.αλεξανδρου 22 πλεον αποδοση
ντανα μιλφαρα κολωνου 48 αποδοση
φωτεινη μιλφαρα κωλονου 27 αποδοση
ινκα μιλφαρα βεργας 6 αποδοση


αν θυμηθω θα γραψω κ για αλλες! :rockon:











 

KERASTES

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
78
Like
44
Πόντοι
0
Η γνώμη μου είναι ότι δεν φταίει το Μαράκι. Το ότι είναι ΤΟ θεόμουνο και το γουστάρει όντως είναι αλήθεια. Εδώ όμως μένει στάσιμο χωρίς καμία προοπτική εξέλιξης. Βλέπεις υπάρχει και η έλλειψη ανταγωνισμού. Αυτή πρέπει να φύγει για έξω, χθες! Εκεί θα μιλάγαμε για άλλη Αλεξάνδρου.

δεν εχεις και αδικο, παντος μου εκανε εντυπωση πολυ το ποσο καβλιαρα εκ φυσεως ειναι και επισης σημαντικοτατο..ο χαρακτηρας..και γαμω τα παιδια ουτε ψιλομυτα και ιστοριες.
 

antiosmuchachos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
347
Like
16
Πόντοι
1
δεν εχεις και αδικο, παντος μου εκανε εντυπωση πολυ το ποσο καβλιαρα εκ φυσεως ειναι και επισης σημαντικοτατο..ο χαρακτηρας..και γαμω τα παιδια ουτε ψιλομυτα και ιστοριες.

ποθ την βρισκουμε φιλε?
 

haris69

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
104
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
1
στα 30+ χρονια της πορνοπουτανο καριερας μου πέρασαν φολες αλλα και αξιαγαμητα τεμαχια,μου μου προσφεραν το κατι παραπάνω. Λογω αλτζχαιμερ απο παλαια ετη εχω να θυμάμαι μονο στιγμες ξεχνωντας ονοματα φατσες και περιοχες. Στο πρόσφατο ομως(τελευταία διετία) κοπελες που ξεχωρισαν κατεμε για τις υπηρεσιες ,φιλικοτιτα, και χαμογελο ηταν οι εξεις: Καμελια, γνωστη για το φουλ πρόγραμμα και το χυσιμο στο στομα, η Αννυ η πορνοσταρ περισσότερο για την πιπα της, και τελος την μολις εξαφανισμενη απο την πιατσα Αντζυ (φωκαιας 9) η οποια τον τελευταιο καιρο ειχε γινει στανταρακι μου, χαριζοντας μου απειρες ωρες καβλας ηδονης ,με την τσατσα να κλαιει και να οδύρεται για τα σαρανταλεπτα ξεφρενου σεχ διχως ορίων  με την μικρα. Δυστηχως το χασαμε και αυτο ,τρεχουμε για αναζητηση νεας πλεον κορασιδας για αντικατασταση και νεων εμπειριων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom