Νέα

Πού θα βρω τριχωτό μουνί σε μπουρδέλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Marios_21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 32K
  • Ετικέτες
    μουνί
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
οχι ρε τυπε μην φοβασαι
αλλα για καλο και για κακο μολις βγεις απτο δωματιο κανε κανα mantoux να δεις που βρισκεσαι :grin:

Aφου βγει  ε??  Ουδεν λαθοs αναγνωριζεται μετα την απομακρυνσιν
 
OP
OP
M

Marios_21

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
οχι ρε τυπε μην φοβασαι
αλλα για καλο και για κακο μολις βγεις απτο δωματιο κανε κανα mantoux να δεις που βρισκεσαι :grin:
:helpplea:
Ωραια, δεν φοβαμαι. αλλα μονο δυο σε μπουρδελο και μια σε στουντιο ειναι ?? Εχουμε ελειψη ή ειναι ειδος υπο εξαφανιση ? πως και ετσι ?
 :dancing:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
:helpplea:
Ωραια, δεν φοβαμαι. αλλα μονο δυο σε μπουρδελο και μια σε στουντιο ειναι ?? Εχουμε ελειψη ή ειναι ειδος υπο εξαφανιση ? πως και ετσι ?
 :dancing:
τυπε η μοδα στην εποχη μας ειναι το ξυρισμενο
τι περιμενεις
ξενερωτα πραγματα :S
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
τυπε η μοδα στην εποχη μας ειναι το ξυρισμενο
τι περιμενεις
ξενερωτα πραγματα :S

Τυπε  μου  υπαρχουν  και  τα  κινεζακια  ......που  το  εχουν  τριχωτο.......να  μην  ξεχνιομαστε.....
 
OP
OP
M

Marios_21

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Τυπε  μου  υπαρχουν  και  τα  κινεζακια  ......που  το  εχουν  τριχωτο.......να  μην  ξεχνιομαστε.....
 
Που εχει κινεζακια φιλε μου ? Ενα μονο ξερω που ειναι στη Μαρνη σε Μασατζιδικο, αλλα ειπαμε κριση ....
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16

Επισκέπτης
εκτος απο τις ψειρες , θα παρω σκονη μαζι μου, και καποιος εγραψε οτι δεν πουλανε πλεον , εχει η γιαγια μου που ριχνει σις κοτες θα την παρω μαζι  μου ηδια χρηση κανουν.
Ναι αλλά η σκόνη της γιαγιάς κάνει για κότες κι όχι για κοκκότες!
Εκτός κι αν πηδήξεις την τριχωτή τύπισσα σε κανένα κοτέτσι, οπότε οι όποιες μουν*ψειρες θα γίνουν κοτόψειρες :2funny:
Τέσπα www.paidiatros.gr/index.php?cid=9&id=568&st=2]ρίξε εδώ[/url] μια ματιά.

αλλα ειπαμε κριση ....
ΟΚ προσπαθώ να σε καταλάβω, αλλά η προσωπική σου ασφάλεια πρέπει να είναι πάνω από την καύλα. Στην τελική κι εγώ ήθελα να είχα μια τράπεζα και να ήμουν Σίλβιο, όμως μια και δε γίνεται, συμβιβάζομαι....
 

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
Εγώ πάντως το πιο τριχωτό παραμύθι που έχω δει είναι της προέδρου.αλλά εκεί πάς άλλου.bbw Κατάσταση.
 

Επισκέπτης
ψάχνω για τριχωτό μουνί, αφάνα αν γίνεται, δεν με ενδιαφέρει τοσο η ηλικια της κοπελας. Οποιος ξερει ας απαντησει θα το εκτιμουσα πολυ , κυριως  σε μπουρδελο ( λόγω κρίσης) .
...τριχωτο μουνι και πανι...2 σε ενα..
hqdefault.jpg
 

Επισκέπτης
Καλά εσύ το πήγες πολιτικά το ζήτημα :grin:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Μάλλον θα έχεις να την δείς πάρα πολύ καιρό φίλε SPEED, εκτός καί αν μιλάμε γιά άλλη γυναίκα.

Για την ιδια μιλαμε φιλτατε!
Τα γουστα μας μαλλον ειναι εκ δια μετρου αντιθετα!
 

Impaler13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Κάποιο update επί του εν λόγω θέματος κάποιος με γνώσης της τρέχουσας σχετικής προσφοράς στο πεδίο της μάχης..?
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Όταν μιλάμε για ξέθαμα νήματος  :grin:
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Λοιπόν, και ότι είχα σκοπό να το παραθέσω στην ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα. Τριχωτό, φυσιολογικό μουνί έχει η μιλφογκράνυ Ρωξάνα από Έλης 3 και σπανιότερα βρίσκεται και στο Διδυμου 27. Πρόκειται για ένα μουνί αξύριστο, κανονικό τριχωτό, αλλά όχι απεριποίητο. Θεωρώ ότι αν κάποιος έχει βαρεθεί να γαμάει μουνιά ξυρισμένα η Ρωξάνα είναι ό,τι πρέπει αρκεί κανείς να αποδεχτεί ότι γαμάει μία φιλότιμη μιλφογκράνυ και όχι πιπίνι.   
 

kaltilas

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
92
Like
76
Πόντοι
0
Καμία ενημέρωση για τριχωτό μουνί σε μπουρδέλο;
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.961
Πόντοι
4.375
Η εν λόγω Ρωξάνα κάνει και κανονικό  λεσβιακό με τις άλλες θειτσες εκεί ,,(50ε το ντουο).Τωρα λειπει μαλλον διακοπες. Αλλο παλαιο τριχο-αιδοιοειδές (!) γκιλφ ειναι η  Αγαπη: παλια Περγ 1 , Τροφ 13 κλπ, τελευταία νομιζω Καλυμνου 48 δεξιά/  πάνω
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
55
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
0
Η εν λόγω Ρωξάνα κάνει και κανονικό  λεσβιακό με τις άλλες θειτσες εκεί ,,(50ε το ντουο).Τωρα λειπει μαλλον διακοπες. Αλλο παλαιο τριχο-αιδοιοειδές (!) γκιλφ ειναι η  Αγαπη: παλια Περγ 1 , Τροφ 13 κλπ, τελευταία νομιζω Καλυμνου 48 δεξιά/  πάνω
εχει πολλες θειτσες στο Ελλης 3 τυπε που κανουν λεσβιακο;;; λενε τιποτα εχεις εμπειρια;;;
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.238
Κριτικές
110
Like
17.674
Πόντοι
20.686
Τριχωτοί μουνι πια σε κανα παλιατζιδικο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom