Νέα

Που σας αρέσει να τον χώνετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα evabb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 166
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πού σας αρέσει να τον χώνετε (ξέρετε ποιον λολ!!!!)

  • μουνι

    Ψήφοι: 4 36,4%
  • κωλο

    Ψήφοι: 3 27,3%
  • στομα

    Ψήφοι: 2 18,2%
  • αναμεσα στα βυζια

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • χερια, ποδια (λολ)

    Ψήφοι: 2 18,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    11

Επισκέπτης
ρε ντραμερ,δε περιμενα επιθεση τετοιου ειδους απο σενα.τι επαθες? :tickedoff:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.208
Κριτικές
5
Like
60.361
Πόντοι
12.056
Ανακωχή!!!¨Οπως οι βάρδοι τον Μεσαίωνα έρχομαι να σας ηρεμήσω με τα σονέτα μου!

Drummerboy σταμάτα ως ιππότης να χτυπάς τα τύμπανα του πολέμου καθώς ακόμα και σε μπουρδέλα.κομ πρέπει να δείχνουμε τον due respect στο λεγόμενο κι ως ασθενές φύλο, προκειμένου φυσικά να αποσπάσουμε όσες πιο πολλές πληροφορίες μπορούμε και οι οποίες θα μας χρειαστούν στο κανονικό και όχι εικονικό πεδίο μάχης.

Η θεματολογία είναι τόσο απλή όσο και το αρχαιότερο επάγγελμα στον κόσμο, οπότε υπάρχει πλούσια "βιβλιογραφία" να αναφερθεί κάποιος. Ξέχωρα το γεγονός πως οι γυναίκες λόγω φυσιολογίας διαθέτουν πλείστα σημεία όπου μπορούν να μαγκώσουν το πέος και να έχουμε το γνωστό, παχύρευστο αποτέλεσμα. 

Παρ'όλο λοιπόν που είμαι δεδηλωμένος βυζολάγνος, σε σημείο που να τρέμουν -εκ των έσω- τα πόδια μου στην θέα ενός υπέροχου μπούστου, μου αρέσει να τον χώνω αλλού. Καθότι δεν υπάρχει τίποτε πιο φυσιολογικό από το sex, η θρησκεία μας ξεκαθάρισε πως "Εν αρχή ην ο Λόγος"(Ιωάννης 1:1). Από που βγαίνει ο (ανθρώπινος) λόγος (με μικρό λ γιατί δεν είμαι βλάσφημος)? Από το στόμα... Ιδού λοιπόν το κενό που θέλω και να γεμίσω!!!!

Συγκρίνεται η θαλπωρή, η ζεστασιά,η υγρασιά μίας δεκτικής στοματικής κοιλότητας και μιάς καπάτσας γλώσσας με άλλα μονοσήμαντα όργανα του γυναικείου οργανισμού, που στην καλύτερη τον περιπτώσεων ουρούν, έχουν περίοδο ή αφοδεύουν (Συγγνώμη για την γλαφυρότητα...)? Συγκρίνονται τα σαρκώδη,άνω χείλη με τα κάτω και την αναπόφευκτα πιο αυξημένη κι ενίοτε εκνευριστική τριχοφυία τους? Συγκρίνεται η έκπληξη που λέγεται γλώσσα και την οποία επιφυλάσσουν μόνο τα άνω χείλη σε σχέση με τα ανεξέλεγκτα κολπικά υγρά (squirting) των κάτω χειλιών? Τι να προσθέσει κάποιος για τα απίθανα σχήματα που μπορεί να προσδώσει η γυναίκα στα χείλη του προσώπου της σε σχέση με τα κάτω χείλη όπου ο γιατρός μετά την γέννα ρωτάει την άμοιρη πρώην λεχώνα πως το θέλει (να το ράψει) λες και είναι έξτρα παραγγελία σουβλάκι! Ποιος μπορεί να παραβλέψει πως όσο γεμάτες κι αν είναι οι υπόλοιπες γυναικείες είσοδοι, εάν το γυναικείο στόμα μείνει χωρίς απασχόληση ελλοχεύει ο κίνδυνος εξ αιτίας μίας μπαρούφας να μην ολοκληρωθεί όχι μόνον η ερωτική πράξη αλλά κι η σχέση εξ ολοκλήρου (κάτι το οποίο είναι κακό μικροπρόθεσμα αφού ο πολεμιστής μένει με το όργανο ανά χείρας)?

“A foolish man tells a woman to stop talking,
but a wise man tells her that her mouth is extremely beautiful when her lips are closed”



:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:



 

Επισκέπτης
τι κακοπροαιρετα ρε???εννουσα ποτε γαμησες πρωτη φορα.και εσυ σαν απαντηση λες την μανα σου στα 12.σοβαρος εισαι??? :idiot:
 

Επισκέπτης
και εσυ το παιζεις μαλλον δικηγορος της evabb.επιθεση 2 σε εναν.μαγκια ρε....τι  συγγνωμη ?μανες βριζεις στα καλα καθουμενα και μετα ζητας συγγνωμη.τελοσπαντον,εδω στο νετ,ολοι μαγκες γινατε.παρολο που γραφεις ωραια σε πολλα θρεντ,εδω ..
 

Επισκέπτης
και εσυ το παιζεις μαλλον δικηγορος της evabb.επιθεση 2 σε εναν.μαγκια ρε....τι  συγγνωμη ?μανες βριζεις στα καλα καθουμενα και μετα ζητας συγγνωμη.τελοσπαντον,εδω στο νετ,ολοι μαγκες γινατε.παρολο που γραφεις ωραια σε πολλα θρεντ,εδω ..
σιγα που το παιζω δικηγορος της.ουτε που την ξερω ρε...ε ειπα συγγνωμη εκανα μια μαλακια κι εγω.οσο για το ''ολοι μαγκες γινατε εδω''δεν εχεις κι αδικο με τη μονη διαφορα οτι εγω ειμαι κι εξω!
 
OP
OP
E

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
οοοοοοοοοοοοοοοοοοοο φαγαμε και warned ????  :S
 

Επισκέπτης
και εγω ειμαι μαγκας ΜΟΝΟ εξω...οχι εδω...προσπαθω να ειμαι πραος και ειλικρινης ομως.και οχι να επιτιθομαι στους αλλους .εσυ ντραμερ απλα ξεφυγες τωρα οπως και εγω 1-2 φορες με αλλους ομως.εσενα(απο τα θρεντ εδω) μου φαινοσουν απο τα πιο ενταξει ατομα.και ξανα θα πω αυτο που ισχυει.ΟΙ ΜΑΓΚΕς ΕΙΝΑΙ αυτοι που δε κωλονουν μια εκει εξω στο δρομο...το τελευταιο μηνυμα περι μαγκιας.συγγνωμη για το ακαταλληλο για τα ακαταλληλα μηνυμ για αυτο το thread.διαγραψτε τα θελετε εσεις οι mods
 

Επισκέπτης
και εγω ειμαι μαγκας ΜΟΝΟ εξω...οχι εδω...προσπαθω να ειμαι πραος και ειλικρινης ομως.και οχι να επιτιθομαι στους αλλους .εσυ ντραμερ απλα ξεφυγες τωρα οπως και εγω 1-2 φορες με αλλους ομως.εσενα(απο τα θρεντ εδω) μου φαινοσουν απο τα πιο ενταξει ατομα.και ξανα θα πω αυτο που ισχυει.ΟΙ ΜΑΓΚΕς ΕΙΝΑΙ αυτοι που δε κωλονουν μια εκει εξω στο δρομο...το τελευταιο μηνυμα περι μαγκιας.συγγνωμη για το ακαταλληλο για τα ακαταλληλα μηνυμ για αυτο το thread.διαγραψτε τα θελετε εσεις οι mods
ενταξει το γαμησαμε μου φαινεται ιντερνετ ειναι ας ξεκολλησουμε.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια, απο το επομενο off-topic πρεπει να σβηνω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom