Νέα

που να παω ειμαι ασχετος απο Αθηνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα elamesa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
ελαμεσα μου αρεσει η φωτο σου σαν να εχει φαει τρακαρισμα μετα απο γαμησι ειναι η γκομενα ή σαν να εχει φαει γαμησι μετα απο τρακαρισμα  :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.575
Κριτικές
61
Like
39.353
Πόντοι
21.555
η εξορμηση θα γινει μεσημερι προς απογευμα κυριακης!!!
γεματουλα δεν με νοιαζει να ειναι αλλα οχι χοντρη

Μεγάλε έγώ θά έλεγα ΓΙΑ ΑΡΧΗ...... Αδάνων 2 <<πλατεία άττικής>>

Θά περάσης σούπερ.......... ΑΚΟΥΣΕΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΗΣ.......

ΖΑΝΑ !!
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
273
Κριτικές
24
Like
1.143
Πόντοι
4.360
Το απογευματάκι δοκίμασε σε:

Ιάσωνος 19Α Όροφος: Μόνικα

Έχουν υπάρξει δύο διαφορετικές Μόνικες εκεί στον όροφο. Άμα δεις και από τις κριτικές η μία είναι φόλα (την έχω πατήσει), η άλλη καλούτσικη. Η δεύτερη τον τελευταίο καιρό τα απογεύματα είναι στο Λεωνίδου 28 όροφος. Εκτός κι αν ξέρεις κάτι παραπάνω και ξαναγύρισε στο 19Α.
 

Crestmarion

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Έχουν υπάρξει δύο διαφορετικές Μόνικες εκεί στον όροφο. Άμα δεις και από τις κριτικές η μία είναι φόλα (την έχω πατήσει), η άλλη καλούτσικη. Η δεύτερη τον τελευταίο καιρό τα απογεύματα είναι στο Λεωνίδου 28 όροφος. Εκτός κι αν ξέρεις κάτι παραπάνω και ξαναγύρισε στο 19Α.
Τη ξανθιά Μόνικα εννοώ βέβαια. Συνήθως είναι εκεί δεύτερη βάρδια, αλλά μερικές φορές είναι και τρίτη. Την άλλη τη μελαχρινή από Λεωνίδου 28 όροφος, δεν την έχω βρει στο συγκεκριμένο οίκο (Ιάσωνος 19Α όροφος), αλλά δεν αποκλείεται να πηγαίνει και εκεί. Τη φορά που την πέτυχα ήταν πρωί στη Λεωνίδου 28 και είναι τύπου «σιγά» και «σιγά»… Το μόνο που αξίζει σε αυτή είναι πως είναι εμφανίσιμη. Αν μπορείς να απολαύσεις πως κάνεις έρωτα με εμφανίσιμη, τότε κάτι λέει!!!
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
273
Κριτικές
24
Like
1.143
Πόντοι
4.360
Με την ξανθιά είχα φάει φόλα εγώ και το έχω γράψει στην κριτική, ενώ έχει και άλλες δύο κριτικές που την κράζουν... :think:
 
OP
OP
elamesa

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
καμια μιλφαρα εκει θα βρω?
 
OP
OP
elamesa

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
H έστω καμια  ανεξάρτητη μιλφαρα κάπου κεντρικα που να μπορω να πάω με μετρο.
Σκέφτομαι και τη Κέλλυ απο φυλής 104 αλλά δεν ξέρω αν δουλεύει Κυριακή
 

Crestmarion

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Η ξανθιά Μόνικα δεν είναι κακή. Έχει προσόντα και αντοχές. Το πρόβλημα μάλλον είναι η ιδιοσυγκρασία της, αφού την έχω δει να σαλονάρει εκνευρισμένη και έτοιμη να βρίσει.
Για MILFάρα τώρα, το πρωί η καλύτερη περίπτωση είναι η Γωγώ στην Ιάσωνος 30Β ημιυπόγειο. Είναι μεν γεματούλα, αλλά με σφικτό και καλοσχηματισμένο σώμα.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Τη ξανθιά Μόνικα εννοώ βέβαια. Συνήθως είναι εκεί δεύτερη βάρδια, αλλά μερικές φορές είναι και τρίτη. Την άλλη τη μελαχρινή από Λεωνίδου 28 όροφος, δεν την έχω βρει στο συγκεκριμένο οίκο (Ιάσωνος 19Α όροφος), αλλά δεν αποκλείεται να πηγαίνει και εκεί. Τη φορά που την πέτυχα ήταν πρωί στη Λεωνίδου 28 και είναι τύπου «σιγά» και «σιγά»… Το μόνο που αξίζει σε αυτή είναι πως είναι εμφανίσιμη. Αν μπορείς να απολαύσεις πως κάνεις έρωτα με εμφανίσιμη, τότε κάτι λέει!!!

Θα πάω νατηνεγαμήσω πάλι αυτήν... :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom