Νέα

Πότε ανοίγουν οι οίκοι τελικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 256K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πιθανές ημερομηνίες.


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    172
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Διαφωνώ αλλά σέβομαι την άποψή σου.

Οκ φίλε μου. Σιγά μην τσακωθουμε κιόλας.
Καλά να περνάμε. Υγεία και γαμήσι να έχουμε. Ολα τα άλλα πολυτέλειες θα γίνουν όπως πάμε.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Μελέτησα προσεχτικά τα σχόλια των συναγωνιστών, πραγματικά, η εικόνα που μου ήρθε στο μυαλό ήταν η εξής:

Ο κύριος Μητσοτάκης, με το επιτελείο του, να συνεδριάζουν αν και πως θα ανοίξουν τα μπουρδέλα. Με την αγωνία ζωγραφισμένη στα πρόσωπα τους, να σκέπτονται με ζήλο, πως και αν θα ανοίξουν τα μπουρδέλα.  :2funny:

Αυτή η εικόνα φυσικά, δεν μπορεί να είναι παρά μια ψευδαίσθηση. Η αληθινή εικόνα είναι η εξής: Ο κύριος Μητσοτάκης, είτε υπάρχουν, είτε δεν υπάρχουν μπουρδέλα, πολύ πιθανόν να μην έχει ιδέα. Ενδεχόμενος, να μην έχει δει μπουρδέλο ποτέ στην ζωή του. Είναι κάτι το οποίο ούτε καν του περνάει απ το μυαλό.  :grin:

Όταν τα μεγάλα αφεντικά διατάξουν την σταδιακή άρση των μέτρων θα ανοίξουν και τα μπουρδέλα. Όχι μόνο στην Ελλάδα, σε όλο τον κόσμο.  :hi:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Μελέτησα προσεχτικά τα σχόλια των συναγωνιστών, πραγματικά, η εικόνα που μου ήρθε στο μυαλό ήταν η εξής:

Ο κύριος Μητσοτάκης, με το επιτελείο του, να συνεδριάζουν αν και πως θα ανοίξουν τα μπουρδέλα. Με την αγωνία ζωγραφισμένη στα πρόσωπα τους, να σκέπτονται με ζήλο, πως και αν θα ανοίξουν τα μπουρδέλα.  :2funny:

Αυτή η εικόνα φυσικά, δεν μπορεί να είναι παρά μια ψευδαίσθηση. Η αληθινή εικόνα είναι η εξής: Ο κύριος Μητσοτάκης, είτε υπάρχουν, είτε δεν υπάρχουν μπουρδέλα, πολύ πιθανόν να μην έχει ιδέα. Ενδεχόμενος, να μην έχει δει μπουρδέλο ποτέ στην ζωή του. Είναι κάτι το οποίο ούτε καν του περνάει απ το μυαλό.  :grin:

Όταν τα μεγάλα αφεντικά διατάξουν την σταδιακή άρση των μέτρων θα ανοίξουν και τα μπουρδέλα. Όχι μόνο στην Ελλάδα, σε όλο τον κόσμο.  :hi:
νομιζω οτι δεν ειναι τοσο απλο γ τ μπουρδελα
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Άντε να βοηθήσω κι εγώ. Σιγά την βοήθεια.
Οι περισσότερες πουτανες μενουν κεντρο οπότε όταν τελειωνετε τις υποχρεώσεις σας να περνάτε αν μπορείτε από πλατεία Βικτωριας μεσημέρι. Ίσως αν είστε τυχεροί δείτε καμία γνωστή σας. Γνωστή σας έγραψα. Όχι γνωστή μου. Δεν κρύβω κάτι.
Αλλιώς ανατρέξτε στα καρνέ σας κι αν πετυχετε περίπτωση που βρείτε άκρη και δεν φοβάται και δεν φοβάστε, προχωρήστε.
Σε κάθε άλλη περίπτωση βρείτε άλλη λύση.
Να είστε καλά κι εύχομαι όλα τα αρνητικά να τελειώσουν στον κοσμο.
Έρχεται και καλοκαιράκι...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Μελέτησα προσεχτικά τα σχόλια των συναγωνιστών, πραγματικά, η εικόνα που μου ήρθε στο μυαλό ήταν η εξής:

Ο κύριος Μητσοτάκης, με το επιτελείο του, να συνεδριάζουν αν και πως θα ανοίξουν τα μπουρδέλα. Με την αγωνία ζωγραφισμένη στα πρόσωπα τους, να σκέπτονται με ζήλο, πως και αν θα ανοίξουν τα μπουρδέλα.  :2funny:

Αυτή η εικόνα φυσικά, δεν μπορεί να είναι παρά μια ψευδαίσθηση. Η αληθινή εικόνα είναι η εξής: Ο κύριος Μητσοτάκης, είτε υπάρχουν, είτε δεν υπάρχουν μπουρδέλα, πολύ πιθανόν να μην έχει ιδέα. Ενδεχόμενος, να μην έχει δει μπουρδέλο ποτέ στην ζωή του. Είναι κάτι το οποίο ούτε καν του περνάει απ το μυαλό.  :grin:

Όταν τα μεγάλα αφεντικά διατάξουν την σταδιακή άρση των μέτρων θα ανοίξουν και τα μπουρδέλα. Όχι μόνο στην Ελλάδα, σε όλο τον κόσμο.  :hi:
σε όλες τις χώρες έχουν κλειση οι οικοι  ανοχής ;;
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.906
Like
8.605
Πόντοι
2.306
Γνωρίζει κανείς αν η φαντα με ανθρακικό καταπολεμά τον κορονοοιο??
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.252
Κριτικές
110
Like
17.740
Πόντοι
20.686
Εννοείται. Σε ολες τις ΜΕΘ  δίνουν φαντα.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
159
Πόντοι
16
Δυστυχώς διαβάζω πως τα ξενοδοχεία θα τα κρατήσει κλειστά και Μάιο. Αρα θεωρώ απίθανο να ανοίξει τα μπουρδέλα πιο πριν...
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.252
Κριτικές
110
Like
17.740
Πόντοι
20.686
Τα μπουρδελα θα ανοίξουν όταν βρεθεί εμβόλιο.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.032
Πόντοι
10.411
:headbang: για τους παντρεμένους,  :wanker: για τους singles (Στην ψηφοφορία θα ταίριαζε  και η επιλογή ''Άγνωστο πότε'' πιστεύω)
 

Συνημμένα

  • 90893486_269749824037084_7183845613065207808_n.jpg
    90893486_269749824037084_7183845613065207808_n.jpg
    22,9 KB · Εμφανίσεις: 23

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.703
Πόντοι
3.346
Μαιο σιγα σιγα θα ανοιξουν κι αυτα..γενικα θα χαλαρωσουν τα μετρα ως τοτε.
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Δυστυχώς μάγκες για μας τους μπουρδελιαρηδες οι οικοι θα είναι από τις τελευταίες "επιχειρήσεις" που θα ανοίξουν, για τον απλούστατο λόγο ότι πιο κοντινή επαφή "πωλητή" με "πελατη" Δεν μπορεί να υπάρξει πουθενά αλλού, η προσωπική μου γνώμη είναι ότι μέσα Ιουνίου παίζει να ανοίξουν αν η εξάπλωση των κρούσματων συνεχισει να μικραινει μερα με την ημέρα .
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Μαιο σιγα σιγα θα ανοιξουν κι αυτα..γενικα θα χαλαρωσουν τα μετρα ως τοτε.
μακαρι γιατι εχουμε χασει το χομπι μας.
μου λεει ενας φιλος τι τα θες τα μπουρδελα βρες μια να εχεις να μην πληρωνεις κιολας.
του λεω την καλυτερη γκομενα να ειχα τα μπουρδελα δεν τα κοβω,αυτη η διαφορετικη ποικιλια γυναικων,οι φασεις το περιβαλλον,οι εμπειριες όλα αυτά τα συναισθηματα δεν καλύπτονται με μια γκομενα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.703
Πόντοι
3.346
μακαρι γιατι εχουμε χασει το χομπι μας.
μου λεει ενας φιλος τι τα θες τα μπουρδελα βρες μια να εχεις να μην πληρωνεις κιολας.
του λεω την καλυτερη γκομενα να ειχα τα μπουρδελα δεν τα κοβω,αυτη η διαφορετικη ποικιλια γυναικων,οι φασεις το περιβαλλον,οι εμπειριες όλα αυτά τα συναισθηματα δεν καλύπτονται με μια γκομενα
Εγω εχω και παω..αραια βεβαια, μια φορα στο τοσο..αλλα ειναι ενα αθλημα που δεν κοβεται ευκολα!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom