Νέα

Πότε ανοίγουν οι οίκοι τελικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 256K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πιθανές ημερομηνίες.


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    172
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
εγω δεν πιστευω αυτά που λεει ο βάτραχος,εχω πληροφοριες από αξιοπιστη πηγη ότι τα μπουρδελα θα ανοιξουν και κανενα επαγγελμα δεν θα βαρεσει λουκετο λογω κορονοιου γιατι δεν θα βοηθησει στην οικονομια.
πανω από 3000 είναι οι ιεροδουλες μαζι με τις τσατσαδες στη χωρα αν σταματησει το επαγγελμα θα χασει το ελληνικο κρατος ένα σημαντικο μεριδιο χρηματων όπως εισφορες και φορολογια των τσαρδιων.
οι φορολογια ειναι τ θεμα τωρα μουτρο????αλλα κ ν ειναι σ λεω εγω αυτη τ στιγμή ειναι μηδαμινή ...απο αλλου θα τ παρει τ κρατος απο τ παρανομα που θ ανοιγουν κ μετα ξερεις τ θα γυνει μαλον τ θ γυνουμαι !!!!!!!!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.209
Πόντοι
21.896
an 29 ιουνιου οπως λεν ανοιξουν με περιορισμους τα μπαρ κεφετεριες κλαμπα δλδ με περιορισμενα ατομα αν τετραγωνικα μετρα κ ποστασεις ΤΟΤΕ ΜΕ ΠΟΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΑ ΜΠΥΡΔΕΛΑ ΜΑΑς που υπαρχει αμεση επαφη σωματικη με τον πελατη;;;


ισως απο το σεπτεμβριο κ βλεπουμε δυστυχως για εμας
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
an 29 ιουνιου οπως λεν ανοιξουν με περιορισμους τα μπαρ κεφετεριες κλαμπα δλδ με περιορισμενα ατομα αν τετραγωνικα μετρα κ ποστασεις ΤΟΤΕ ΜΕ ΠΟΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΑ ΜΠΥΡΔΕΛΑ ΜΑΑς που υπαρχει αμεση επαφη σωματικη με τον πελατη;;;


ισως απο το σεπτεμβριο κ βλεπουμε δυστυχως για εμας
μουτρο και γ θα τ θελα πολυ να ηταν ολα οπως πριν αλλα πραγματικα ερχονατι δυσκολες μερες για του μπουρδελιαριδες τ χωρας ..
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.325
Πόντοι
2.356
μουτρο και γ θα τ θελα πολυ να ηταν ολα οπως πριν αλλα πραγματικα ερχονατι δυσκολες μερες για του μπουρδελιαριδες τ χωρας ..
Κουαξ θα δικαιωθεις που ειπες οτι θα ανοιξουν τα μπουρδελα το Σεπτεμβριο κι ολοι αυτοι που σε εκραξαν θα πρεπει να σιυ ζητησουν συγνωμη,δεν σε χαλασε;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.731
Κριτικές
61
Like
40.284
Πόντοι
22.785
:rose: :rose:

Αααχχχχ χάσαμε και τό Δεσποινάκι
.
 

ub45

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
218
Like
365
Πόντοι
21
Εγώ τα κορίτσια δεν τα βλέπω ως "εκδιδόμενες" ή ως "πόρνες", αλλά ως νοσηλεύτριες για ειδικές παθήσεις.

Ως εκ τούτου θεωρώ ότι η λειτουργία των οίκων δεν έπρεπε να διακοπεί, όπως δεν διεκόπει η λειτουργία των νοσοκομείων.

Σε κάθε περίπτωση αν εμείς ως λαός δεν ξεσηκωθούμε, ή μάλλον αντιδράσουμε, διότι ο ξεσηκωμός είναι δεδομένος, οι λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις που κυβερνούν δεν θα τα ανοίξουν ουδεπόποτε.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.432
Πόντοι
3.296
an 29 ιουνιου οπως λεν ανοιξουν με περιορισμους τα μπαρ κεφετεριες κλαμπα δλδ με περιορισμενα ατομα αν τετραγωνικα μετρα κ ποστασεις ΤΟΤΕ ΜΕ ΠΟΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΑ ΜΠΥΡΔΕΛΑ ΜΑΑς που υπαρχει αμεση επαφη σωματικη με τον πελατη;;;


ισως απο το σεπτεμβριο κ βλεπουμε δυστυχως για εμας
Ναι ρε μαγκα μου

Κι εγω αυτο σκεφτηκα

Κι ασε το αλλο

Λενε πως με το που ξαναπιασουν τα κρυα ξανα δευτερο κυμα κορωνοιου θα ρθει

Διαβασα εδω και καποιες αλλες γνωμες που ειπαν κατι παληκαρια.

Πως δεν πρεπει να μεινουν κλειστα τα πορνεια γιατι φερνουν λεφτα στο κρατος εμμεσα η πως ειναθ νοσηλευτριες ψυχικης θα λεγα εγω υγειας

Σωστοι κι εσεις ρε παληκαραδες μου

Η αποψη μου ειναι μηπως ρε παιδια με τη ζεστη του καλοκαιριου σταματησει αυτος ο εφιαλτης

Αλλα κι εγω ειδικος δεν ειμαι

Απλα θελω κι εγω να γαμησω ρε μορτηδες

Νταξ ελοιωσα στις ταινιες στα βιβλια και στη μαλακια

Εχω αρχισει να χανω την υπομονη μου

Καταλαβαινω και συμπασχω μαζι σας

Οι φιλοι δε με καταλαβαινουν τοσο γιατι ειβαθ παντρεμενοι

Εγω ειχα ως χομπυ τα πορνεια

Γαμουσα Φυλης Μεταξουργειο κανα στουντιακι που και που καμμια πιατσα...

Ηταν ανακουφιση ψυχης

Πηγαινα μετα να πιω την καφεδαρα μου

Τωρα μια κολαση

Τσοντες web cams  και αναμνησεις για χερογλυκανο

Γυναικειο μπουτακι...τι ωραιο πραγμα...γαρνιτουρα αρωμα...γλωσσοφιλα τσιμπουκια...α ρε νοστιμιες να χαρω...
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Εγώ βλέπω χλωμό να ανοίξουν τα μπουρδέλα το καλοκαίρι ..είναι στενή η επαφή οπότε είναι εστία διάδοσης.. ίσως από Σεπτέμβρη
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Κουαξ θα δικαιωθεις που ειπες οτι θα ανοιξουν τα μπουρδελα το Σεπτεμβριο κι ολοι αυτοι που σε εκραξαν θα πρεπει να σιυ ζητησουν συγνωμη,δεν σε χαλασε;
μουτρο δεν μπορω ν καταλαβω γιατι τετιος ντορος τ ποτε θ ανοιξουν τ μπουρδελα!!!εγω σου λεω οτι 4 τ μηνα ανοιγουν θα παει κανενας απο σας ????
θα μου πεις ναι εγω θα παω ,ειμαι μονος δεν εχω τιποτα να χασω ειμαι 30 θα μου κλασει τ αρκιδι ο ιος ...οκ μπορει ν ν κ ετσι...τ θεμα ειναι ειναι οτυ οι πολυ δεν θα παν στον υδιο παρανομαστη ερχομαστε ...πια θα δουλευει μ 60/100 πτωση δουλειας?????
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Πατησίων δεν έχει πάρει το μάτι μου μαυρουλες ..ξέρεις κάνεις αν βγαίνουν πιάτσα;
όχι τύπε.. εγώ που μιλάω με 3 από αυτές δεν βγαίνει καμία για πιάτσα ούτε πάνε σε ξενοδοχείο/σπίτι , πέφτει βούρδουλας από τον νταβά
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Απαιτουμε:
1. Άμεση νομιμοποίηση όλων των οίκων ανοχής στην Ελλάδα.
2. Σε κάθε πόλη στην Ελλάδα με πληθυσμό πάνω από 20,000 κατοικους να ανοίξει τουλάχιστον 1 πορδελλο, ώστε η Ελλάδα να γίνει τοπ προορισμός σεξοτουρισμου και να μην έχει να ζηλέψει τίποτα από την Ταϋλάνδη.
3. Οι ιερόδουλες και οι τσατσαδες εκτελουν κοινωνικο λειτουργημα. Οι εργαζόμενες στο χώρο του σεξ να έχουν κανονικό ΑΜΚΑ και το κράτος να τους κολλάει ένσημα.
4. Επίδομα μπουρδελοτσαρκας σε άτομα που πάσχουν από αυτισμο η σύνδρομο Ασπεργκερ ίσο με 100 ευρώ το μήνα.
5. Βοήθημα 700 ευρώ το μήνα σε κάθε ιερόδουλη και 500 ευρώ το μήνα σε κάθε τσατσά μέχρι την άρση των περιορισμών λόγω πανδημίας.

Δεν περιθωριοποιουμε αλλά αγκαλιάζουμε τη διαφορετικότητα (στις 08/06/2019 έγινε στην Αθήνα gay pride, δεν βλέπω το λόγο να μη γίνει το 2020 κάτι ανάλογο με τους μπουδελιαρηδες και τις εργαζόμενες στο χώρο του σεξ).
 
OP
OP
Fuckeros

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Ημερομηνίες αλλαχτηκαν λίγο για να ειμαστε οσο το δυνατον πιο κοντα στην ημερομηνια λήξης της καραντίνας
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.817
Κριτικές
6
Like
9.088
Πόντοι
1.686
γιατί ρε φίλε δεν προσπαθείς να βρεις για γκόμενα/κοπέλα/σχέση?
δεν είναι ειρωνικό το σχόλιο, πραγματικά ρωτάω...

Ρε φίλε, είναι σαν να μπαίνεις σε
φόρουμ χορτοφάγων και να ρωτάς
ρε παιδιά, γιατί δεν τρώτε καμιά μπριτζόλα ;

:2funny: :2funny: :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
an 29 ιουνιου οπως λεν ανοιξουν με περιορισμους τα μπαρ κεφετεριες κλαμπα δλδ με περιορισμενα ατομα αν τετραγωνικα μετρα κ ποστασεις ΤΟΤΕ ΜΕ ΠΟΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΑ ΜΠΥΡΔΕΛΑ ΜΑΑς που υπαρχει αμεση επαφη σωματικη με τον πελατη;;;


ισως απο το σεπτεμβριο κ βλεπουμε δυστυχως για εμας
δεν παει ετσι, καποια πραγματικα γινονται για λογους κοινωνικης ισοτητας ή χαηδεματος ειδικων ομαδων.

πχ θα επρεπε πρωτα να κλεισουν εκκλησιες που συνωστιζονται ηλικιωμενοι που κινδυνευουν και υστερα τα σχολεια.

οταν ανοιξουν ολα τα μαγαζια, εμπορικα, κομμωτηρια, ινστιτουτα αισθητικης, ταβερνες, καφετεριες, θα ειναι απιθανο να πουν εξαιρουνται μονο οι οικοι ανοχης. θα βγαλουν μια οδηγια ανοιγουν ολες οι επιχειρησεις.

ετσι ελπιζω τουλαχιστον, γιατι και οι μανικιουριστριες ερχονται σε κονιτηνη επαφη με τις πελατισες, και οι σερβιτορες σε κλειστους χωρους συνωστιζονται με 500 πελατες την ημερα και οχι με 100 υποψηφιους πελατες οπως μια ιεροδουλος. οταν αρθουν οι περιορισμοι για κλειστους χωρους και συνωστισμους λοιπον, οταν ανοιξουν και τα μη πονηρα μασαζ πχ.

αλλιως θα λεγανε λογω δερματικων νοσων που δεν προστατευει το προφυλακτικο θα ειχαν παντα απαγορευμενη την πορνεια.

τα μετρα αλλωστε οπως ειπε και ο ΤΣΙΟΡΔΑΣ μπηκαν για να κολλησει σταδιακα ο κοσμος και να μην μπουκωσει το συστημα. οταν θα εχει κολλησει το 10% ή το 50% και θα παει καλα το συστημα δεν τους ενοχλει αν κολλανε και 1.000 εικοσαριδες καθε μερα στα μπαρ ή 100 εικοσαριδες καθε μερα στα μπουρδελα, αυτοι συνηθως την περνανε ελαφρια και δεν επιβαρυνουν κανενα συστημα.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Έχει Μ λογική ο τρόπος σκέψεις σου ..αλλά νομίζω ότι θ περάσουν κ αλλά μετρα τώρα που είναι κλειστά τα μπουρδέλα Μ τ ευκαιρία που εχουν
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
με τις αθλητικες εκδηλωσεις και αγωνες οπως πχ μαραθωνιος κτλ που συγκεντρωνουν χιλιαδες ατομα απο ολο το κοσμο να φανταστω δεν εχουν ιδεα τι θα γινει
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
μουτρο φαντάσου πρόβλημα που θ έχουμε Μ τ παρτούζες  :heavymetalbig:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom