Νέα

Πότε ανοίγουν οι οίκοι τελικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 256K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πιθανές ημερομηνίες.


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    172
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
21
Like
9.958
Πόντοι
3.346
Άστα φίλε μου. Η κατάσταση είναι απελπιστική. Κάθε πρωί που περνάω, είναι γεμάτη από άστεγους και πρεζόνια. Χέζουν, πίνουν, τρώνε και έχουν κάνει το δρόμο πραματική χωματερή. Και παλιά δηλαδή χάλια ήταν, αλλά τώρα ακόμα χειρότερα και από την πλατεία Βάθη έγινε.
Που είναι ένας Παπαδόπουλος όταν τον χρειάζεσαι...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
δεν μου απάντησες όμως....
ξαναρωτάω.
πας σε γυμναστηριο?
ή πας σε σιδεράδικο?
Σαν γκομενα ρωτας ρε προμοτορα.
Ρε μηπως εισαι καμια γκομενα και εχεις δαγκωθει μαζι μου,ξερω οτι αρεσω αλλα εσυ καυλωνεις με καθε μου λεξη.
Ερωτησεις τρόπος γραφης κλπ τελιεως γυναικουλιστικα.
Γυμναστηριο ρε εντάξει ηρεμησες κανω κραβ το εχουμε ξαναπει
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
μάλιστα.
(για άσχετο σε κόβω ζαν)
πας/πήγαινες λοιπόν σε γυμναστήριο και βλέπεις/έβλεπες μ.ο ηλκίας 25....:jerking::jerking::jerking::jerking:
Υπάρχουν γυμναστήρια που πάνε κυρίως νέοι, (όχι ότι γράφει καμιά ταμπέλα απ έξω "μόνο νέοι" )
Αλλά αυτό ποικιλει...είναι λίγο υπερβολικό αυτό που λέει ο συναγωνιστής Ζαν ότι ο μ.ο είναι 25 ετων..
Αλλά υπάρχουν πολλά γυμναστήρια, όπως σε αυτό που πάω εγώ που οι περισσότεροι είμαστε νέοι κάτω των 30...
Και όσο περνάνε τα χρόνια μειώνεται και η επιθυμία για άθληση, (περισσοτερες υποχρεώσεις, οικογένεια, λιγότερη ενέργεια κλπ )
Οσο νεότερος είσαι τόσο πιο πολυ βράζει το αίμα σου...
Συνεπώς θα έλεγα ο μ.ο δεν είναι σίγουρα πάνω από τα 35 έτη στα περισσότερα γυμναστήρια.

Δηλαδή αυτοί των 18-35 Είναι περισσότεροι από τους 35-65.
Και ναι αυτό ισχύει στα πιο πολλά γυμναστήρια..όσα έχω πάει τουλάχιστον.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Αν ρωτήσετε τον γιατρό σας θα σάς πει ότι όλα τα εμβόλια προστατεύουν μόνο τον εμβολιασμένο και κανέναν άλλον! Συνεπώς, όσα λέει και κάνει αυτή η κυβέρνηση δεν αποβλέπουν στην προστασία του πληθυσμού αλλά στην κατανάλωση των αγορασμένων με τα δικά μας λεφτά επικίνδυνων για την υγεία μας εμβολίων!

Η Ινδία, την οποία προβάλουν σήμερα τα ντόπια ΜΜΕ ως παράδειγμα προς αποφυγήν, χωρίς να έχει εμβολιαστεί ο πληθυσμός της, αναλογικά με την Ελλάδα έχει 5 φορές λιγότερα κρούσματα και νεκρούς!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
μάλιστα.
(για άσχετο σε κόβω ζαν)
πας/πήγαινες λοιπόν σε γυμναστήριο και βλέπεις/έβλεπες μ.ο ηλκίας 25....:jerking::jerking::jerking::jerking:
Ναι ρε βλακακο 25 εως 30 ειναι ο μεσος ορος γιατι απορείς.
Εδω ρε χαζουλη οι φπυλ εμβολιασμενοι ειναι 60 πλας.
Ποσοι απο αυτους πανε γυμναστηριο???
Καταλαβες τωρα γιατι εσενα ειδικα σε εχω για ορεκτικο??
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Αν ρωτήσετε τον γιατρό σας θα σάς πει ότι όλα τα εμβόλια προστατεύουν μόνο τον εμβολιασμένο και κανέναν άλλον! Συνεπώς, όσα λέει και κάνει αυτή η κυβέρνηση δεν αποβλέπουν στην προστασία του πληθυσμού αλλά στην κατανάλωση των αγορασμένων με τα δικά μας λεφτά επικίνδυνων για την υγεία μας εμβολίων!

Η Ινδία, την οποία προβάλουν σήμερα τα ντόπια ΜΜΕ ως παράδειγμα προς αποφυγήν, χωρίς να έχει εμβολιαστεί ο πληθυσμός της, αναλογικά με την Ελλάδα έχει 5 φορές λιγότερα κρούσματα και νεκρούς!
Είπαν ότι ονειρεύονται μια κοινωνία εμβολιασμένων όπου ο ιός δεν θα μπορεί να κάνει κακό στον πληθυσμό !!με λογά λόγια θα είμαστε εμβολιασμενοι , ο κορονοιος θα ρέει μέσα στις φλέβες μας χωρίς να μας μας κάνει κακο !!! Ξέρεις κάτι και με την γρίπη το χοίρων τότε 2009 Ιούλιος για εκεί το πήγαιναν απλά δεν τους βγήκε το σχέδιο ε τώρα το υλοποίησαν ….
 

Lagnias

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Πολυ επικυνδινο να ανοίξουν Ειναι ρίσκο μεγαλο !!!!!
Εγω προσωπικά Αμα παρω κοπελλα πχ σπιτι η hotel θα εχω και self test μαζι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Είπαν ότι ονειρεύονται μια κοινωνία εμβολιασμένων όπου ο ιός δεν θα μπορεί να κάνει κακό στον πληθυσμό !!με λογά λόγια θα είμαστε εμβολιασμενοι , ο κορονοιος θα ρέει μέσα στις φλέβες μας χωρίς να μας μας κάνει κακο !!! Ξέρεις κάτι και με την γρίπη το χοίρων τότε 2009 Ιούλιος για εκεί το πήγαιναν απλά δεν τους βγήκε το σχέδιο ε τώρα το υλοποίησαν ….
δε κανει σε ολους κακο...παρα μονο σε μια πολυ μικρη ομαδα ατομων.Το οτι θελουν να το κανουν και σε αυτους που δε παθαινουν τιποτα,(πιτσιρικαδες πχ) παει αλλου το ζητημα.
 

klain

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
502
Κριτικές
35
Like
364
Πόντοι
3.235
Πολυ επικυνδινο να ανοίξουν Ειναι ρίσκο μεγαλο !!!!!
Εγω προσωπικά Αμα παρω κοπελλα πχ σπιτι η hotel θα εχω και self test μαζι
Κι ενα λοιμωξιολογο στο διπλανο δωματιο μη σου πω :confused:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.432
Πόντοι
3.296
Κι ενα λοιμωξιολογο στο διπλανο δωματιο μη σου πω :confused:
Γιατί όχι και στο ίδιο δωμάτιο?
Να σου παίρνει σελφ τεστς από τα ρουθούνια ενώ γαμάς και να επιτηρεί την απόσταση του κεφαλιού της ιερόδουλης απ το δικό σου ,ώστε αν τυχόν αυτή παραβιαστεί να της βουλώνει για ασφάλεια το στόμα με το καυλί του
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Γιατί όχι και στο ίδιο δωμάτιο?
Να σου παίρνει σελφ τεστς από τα ρουθούνια ενώ γαμάς και να επιτηρεί την απόσταση του κεφαλιού της ιερόδουλης απ το δικό σου ,ώστε αν τυχόν αυτή παραβιαστεί να της βουλώνει για ασφάλεια το στόμα με το καυλί του
Χαχαχα χαχαχαχα χαχαχαχ χαχαχ σελφ τεστ πριν το γαμηση εννοείται με κανόνες ο λοίμωξιολογος θα διακόπτη Την συνουσία αν πλησιάσουν τα στόματα ώστε να γλωσσοφιλιθουν θα λέει παραβιάζεται η απόσταση ασφαλείας πρόστιμο 300 ευρο και στους δυο αν γκωσσοφιλιθιτε και η τανα να του λέει αγάπη μου θα το κάνουμε αλλά θα τα πληρώσεις εσυ και τα δικά μου .. εκείνος θα λέει όχι καλύτερα κανετου μια πίπα καθώς σε γαμαω θα το απολαύσεις και εσυ θα γκυτωσουμε και το προστοιμο ..χαχαχαχα εννοείτε και σελφ τεστ μετά το γαμηση για να είμαστε σίγουροι γιΑ παν ενδεχόμενο .. οκ το μαλακισα λίγο αλλά γενικά θεωρο πως έχουμε λαλιση
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
δε κανει σε ολους κακο...παρα μονο σε μια πολυ μικρη ομαδα ατομων.Το οτι θελουν να το κανουν και σε αυτους που δε παθαινουν τιποτα,(πιτσιρικαδες πχ) παει αλλου το ζητημα.
Ναι οκ αλλά σε αυτούς που. Κάνει κακό λένε πρέπει να είναι ασφάλης όποτε η μόνη λύση είναι όλοι εμβόλιο !! Δεν ξέρω εγώ πα ντος έχω αρχιση να νιωθο κρυάδες και γενικά μια κοποση !!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Ναι οκ αλλά σε αυτούς που. Κάνει κακό λένε πρέπει να είναι ασφάλης όποτε η μόνη λύση είναι όλοι εμβόλιο !! Δεν ξέρω εγώ πα ντος έχω αρχιση να νιωθο κρυάδες και γενικά μια κοποση !!
Αυτοι ναι πρεπει να το κανουν
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Διακοπες,αν δω κατι ενδιαφερον με μπιζνες θα το κοιταξω.
Θα παω κιεβο λογικα αν ολα πανε καλα τελος ιουλιου
εερε κιεβο..caribbean,skybar..στο caribbean ειχα τσακωθει με μια μαλακισμενη εκει μεσα που μ επιασε τη κουβεντα. Την περασα για πουτανα και παρεξηγηθηκε,γιατι πολλες εκει μεσα ειναι πουτανες που ερχονται και σου μιλανε.
Αυτη λοιπον δεν ηταν. κιοπως μιλουσαμε της λεω "δουλευεις εδω?" μ λεει οχι..τι εννοεις? τα πηρε ασχημα που την περασα για πουτανα "you fucking tourist" αρχιζε να μ λεει ωσπου φωναξα τους σεκιουριταδες απεξω και τη μαζεψανε
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
εερε κιεβο..caribbean,skybar..στο caribbean ειχα τσακωθει με μια μαλακισμενη εκει μεσα που μ επιασε τη κουβεντα. Την περασα για πουτανα και παρεξηγηθηκε,γιατι πολλες εκει μεσα ειναι πουτανες που ερχονται και σου μιλανε.
Αυτη λοιπον δεν ηταν. κιοπως μιλουσαμε της λεω "δουλευεις εδω?" μ λεει οχι..τι εννοεις? τα πηρε ασχημα που την περασα για πουτανα "you fucking tourist" αρχιζε να μ λεει ωσπου φωναξα τους σεκιουριταδες απεξω και τη μαζεψανε
Μου ει τύχει το ίδιο τυπε
Αφού μου μίλησεεω λοθτανα θα ειναι
Της λέω πες μου πόσα θες να ξέρω μην μιλάμε κάνα 2σλτο τζάπα
Νευρίασε κι έφυγε
Πάντως μάλλον για κεράσματα είχε έρθει κ σε σένα
Τα υπόλοιπα. Είναι νεύρα γιατί έχασε το γκειμ στο κέρασμα
Καριμπιαν είναι πουτανες όλες η πάνε για τζάπα ποτά από φακιν τουρίστες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Χαχαχα χαχαχαχα χαχαχαχ χαχαχ σελφ τεστ πριν το γαμηση εννοείται με κανόνες ο λοίμωξιολογος θα διακόπτη Την συνουσία αν πλησιάσουν τα στόματα ώστε να γλωσσοφιλιθουν θα λέει παραβιάζεται η απόσταση ασφαλείας πρόστιμο 300 ευρο και στους δυο αν γκωσσοφιλιθιτε και η τανα να του λέει αγάπη μου θα το κάνουμε αλλά θα τα πληρώσεις εσυ και τα δικά μου .. εκείνος θα λέει όχι καλύτερα κανετου μια πίπα καθώς σε γαμαω θα το απολαύσεις και εσυ θα γκυτωσουμε και το προστοιμο ..χαχαχαχα εννοείτε και σελφ τεστ μετά το γαμηση για να είμαστε σίγουροι γιΑ παν ενδεχόμενο .. οκ το μαλακισα λίγο αλλά γενικά θεωρο πως έχουμε λαλιση
εγω θελω φετος ντυμενες τις πουτανες στα μπουρδελα νοσοκομες με τη βελονα στο χερι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Μου ει τύχει το ίδιο τυπε
Αφού μου μίλησεεω λοθτανα θα ειναι
Της λέω πες μου πόσα θες να ξέρω μην μιλάμε κάνα 2σλτο τζάπα
Νευρίασε κι έφυγε
Πάντως μάλλον για κεράσματα είχε έρθει κ σε σένα
Τα υπόλοιπα. Είναι νεύρα γιατί έχασε το γκειμ στο κέρασμα
Καριμπιαν είναι πουτανες όλες η πάνε για τζάπα ποτά από φακιν τουρίστες
μιλαμε ομως για τρελη φασαρια,να με σπρωχνει και να με βριζει και να μ λεει στα αγγλικα "ολες τις εχετε για πουτανες εδω" κρατηθηκα φυσικα μην της αστραψω καμια και φωναξα τους σεκιουριταδες, εκει δεν εχει μαλακιες ειναι με το μερος των τουριστων
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: ISINAS
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom