Νέα

Πόσους πόντους την έχετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα papias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 217K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποσα cm ειναι ο πουτσος μας?

  • 11 και κατω

    Ψήφοι: 38 6,0%
  • 12

    Ψήφοι: 25 3,9%
  • 13

    Ψήφοι: 36 5,7%
  • 14

    Ψήφοι: 76 12,0%
  • 15

    Ψήφοι: 86 13,6%
  • 16

    Ψήφοι: 83 13,1%
  • 17

    Ψήφοι: 104 16,4%
  • 18

    Ψήφοι: 97 15,3%
  • 19 και πανω

    Ψήφοι: 88 13,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    633

woopsie

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2020
Μηνύματα
536
Κριτικές
10
Like
2.025
Πόντοι
1.196
Σημερινό στο f/b!!!
Screenshot_20220719_131335.jpg
δόλωμα
b.jpg
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.341
Πόντοι
5.896
Το αστείο ειναι οτι ολες αυτές που τα γράφουν αυτα και το παίζουν ιστορία, οταν σκάει το 20ποντο, καπου γυρω στους 14 αρχίζουν τα πιο σιγα και τα ποναω..
Χφτου
...μπαααααα στον βουτανε κ στον εξαφανιζουν !!! Καρφωνονται διχως αυριο αδελφε!
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.046
Πόντοι
456

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Καλημέρα σύντροφοι.

Είστε απογοητευμένοι από το μόριο σας; Σφυροκοπάτε και δεν το καταλαβαίνει η παρτενέρ σας; Χάνεστε μέσα στον κολπο της;

Μην φοβάστε. Υπάρχει ελπίδα!

68B02BCE-C861-4C68-BA39-5A7E7C766F3B.jpeg


Σταματήστε να παραμυθιαζεστε και να έρχεστε σε δύσκολη θέση!

001B55DF-5222-4D2B-87FF-F3A3126DD292.gif


Με το Τζορμάγκρα ξαναβρισκετε την στύση των εφηβικών σας χρόνων μαζί με μια επιμήκυνση της τάξεως των 5 εκατοστών μαζί με εμφανή πάχυνση των ιστών, αποτέλεσμα του τεχνητού πριαπισμού που προκαλείται μέσω της αιματωσης και συνάμα δημιουργίας νέων ιστών, ενώ ο Ελυτρεοειδής χιτώνας σιγά σιγά αποδυναμώνεται και επιτρέπει την αύξηση μεγέθους, το ίδιο και οι σύνδεσμοι στην βάση του πέους.

Μόνο για τώρα, για τα πέντε πρώτα μηνύματα, τους πέντε πρώτους τυχερούς!

ΕΚΠΤΩΣΗ 20% ΣΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΩΝ

ΑΡΧΙΚΗ ΤΙΜΗ 2500€

ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ 2000€



Ναι, καλά ακούσατε! Κλείστε σήμερα την συνέδρια σας και επωφεληθείτε από την προσφορά μας!
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.019
Κριτικές
30
Like
20.533
Πόντοι
8.846
Καλημέρα σύντροφοι.

Είστε απογοητευμένοι από το μόριο σας; Σφυροκοπάτε και δεν το καταλαβαίνει η παρτενέρ σας; Χάνεστε μέσα στον κολπο της;

Μην φοβάστε. Υπάρχει ελπίδα!

68B02BCE-C861-4C68-BA39-5A7E7C766F3B.jpeg


Σταματήστε να παραμυθιαζεστε και να έρχεστε σε δύσκολη θέση!

001B55DF-5222-4D2B-87FF-F3A3126DD292.gif


Με το Τζορμάγκρα ξαναβρισκετε την στύση των εφηβικών σας χρόνων μαζί με μια επιμήκυνση της τάξεως των 5 εκατοστών μαζί με εμφανή πάχυνση των ιστών, αποτέλεσμα του τεχνητού πριαπισμού που προκαλείται μέσω της αιματωσης και συνάμα δημιουργίας νέων ιστών, ενώ ο Ελυτρεοειδής χιτώνας σιγά σιγά αποδυναμώνεται και επιτρέπει την αύξηση μεγέθους, το ίδιο και οι σύνδεσμοι στην βάση του πέους.

Μόνο για τώρα, για τα πέντε πρώτα μηνύματα, τους πέντε πρώτους τυχερούς!

ΕΚΠΤΩΣΗ 20% ΣΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΩΝ

ΑΡΧΙΚΗ ΤΙΜΗ 2500€

ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ 2000€



Ναι, καλά ακούσατε! Κλείστε σήμερα την συνέδρια σας και επωφεληθείτε από την προσφορά μας!
Με αγορα 2 πακετών θα κερδίσω 10 πόντους??
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: fang

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.527
Κριτικές
54
Like
7.228
Πόντοι
11.836
Το αστείο ειναι οτι ολες αυτές που τα γράφουν αυτα και το παίζουν ιστορία, οταν σκάει το 20ποντο, καπου γυρω στους 14 αρχίζουν τα πιο σιγα και τα ποναω..
Χφτου
Ναι ρε μου έτυχε πρόσφατα. Μόλις την έβαλα σε μια συγκεκριμένη στάση και ξεκίνησα το μανιασμένο σφυροκόπημα μου άρχισε τα πονάω μωρό μου , συγνώμη που σε κοβω κλπ...
Βέβαια με βοήθησε έτσι να πάρω κώλο γιατι εκει δεν έχει πατο είναι το χάος πας όσο μέσα θες.
 

antonis.vento

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2022
Μηνύματα
9
Like
7
Πόντοι
0
Δύσκολο ποστ....... εννοείται πως όλοι είμαστε 20 plus......σβήσε τις κατηγορίες από 19 και κάτω
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: sapaki

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Άλλο το «μην πας σα λαγός, δεν είμαι υγρή» και άλλο το «πονάω γιατί μ’ έχεις ανοίξει», το πρώτο αν έχετε μισό εγκεφαλικό κύτταρο θα το καταλάβετε, σημειωτέον ότι επειδή πολλοί δεν το καταλαβαίνουν καταλήγουν να τραυματίζουν την κοπέλα και μετά τρώτε δυο χούφτες τζελ. Το δεύτερο για να γίνει ξεχάστε το, τουλάχιστον με εκδιδόμενη και δη μάνα χωρίς καισαρική που είναι καθημερινά ενεργή. Ούτε με σφαίρες. Κι αν πατωνετε, δηλαδή αν βρίσκετε τοίχο, είναι λόγω περιόδου, τίποτε παραπάνω. Κάτι δε αρχοντομούνες χρόνια στο κουρμπέτι με κάτι μουνια να βάλεις το κεφάλι σου μέσα, εκεί καλύτερα βαλτην να τρίβεται μπρος πίσω.

Στο δε πρωκτικό, οι πιο πολλοί είναι φελλοί (γι’ αυτό οσες το βγάζουν, στην ουσία το δίνουν αλλά επιλεκτικά), ειδικά στην έξοδο που βγαίνουν απότομα. Εξού και το ντιπεντ ον σαιζ που μεταφράζεται σε «εξαρτάται αν είσαι μπούφος ή όχι».

Θα γράψω ένα ρητό που είχε πει ένα αλάνι μου κατράν μαύρος Αμερικάνος απ’ το γυμναστηριο: «don’t wonder, she has seen a bigger dick». Απλά πράγματα. Όσο και να τον έχεις, παραδίπλα έχει έναν μεγαλύτερο. Τσάμπα αγχώνεστε. Πάτε να βρείτε λογική τώρα σε γυναίκα που ρουφάει την μαραμένα ψωλη ενος ηλικιωμένου, καταπίνει τα χυσια του, μετά πάει για παρτουζα με κάτι αλβανοχλιμίτζουρες πιτσιρικάδες με φτιαγμένα LED, και μετά πάει χαλαρά για καφέ και σου λέει «είμαι όπως όλες οι γυναίκες». Αμα είναι μικρή σε τελική ανάλυση, πάρτε ένα extender, πάρτε ένα pump, οπλιστείτε με υπομονή και αν αποφύγετε τον τραυματισμό τότε κοιτάτε περίπου 2 ίντσες μάκρος και 1 ίντσα περιφέρεια σε δυο χρόνια. Τα είκοσι εκατοστά μάκρος και τα 15 εκατοστά περιφέρεια είναι το golden standard, η κάντιλακ του μεγέθους. Και λίγο παρακάτω να είστε, θα γίνει η δουλειά σας. Τα 150 ή τα 200 θα σας τα πάρει, δε θα πει όχι.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.867
Πόντοι
6.585
Έχει τύχει σε διακοπές πριν 2-3 χρόνια στην Χαλκιδική να μπανισω 40αρα μιλφαρα με 5άρια στην παραλία κ να παίζει παιχνίδι το απόγευμα σε γνωστό μπητσομπαρο, τελικά γίνεται το κονέ και το βράδυ πάμε για φαγητό κ μετά δωμάτιο, πέφτει 3πλο βόλι, όλα κομπλέ. Μετά από 2ωρο πήδουλο, σου ανοίγεται η άλλη κ σου λέει πράγματα τα οποία δεν θα τα συζητούσες μαζί της από την πρώτη στιγμή.

Η τύπισα χωρισμένη ήρθε για καβλάντα με την κολλητή της κ μου έλεγε ότι είχανε γνωρίσει στην αρχή 2 τυπάδες εμφανίσιμους αλλά και "φορτόγκες" που έλεγε κ ο Ψινάκης. Όταν η "φίλη μου" πήγε το βράδυ στο δωμάτιο του ενός από τους δυο, φρικάρει με τους 9 πόντους του ..

Μου λέει έχω κακογαμηθεί στην ζωή μου, αλλά τέτοιο ξενέρωμα δεν είχα ξαναφάει μόλις είδα το γαριδάκι του: "Χάλασε η διάθεση μου, έφαγα τρελλή ήττα", μου είπε χαρακτηριστικά
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Έχει τύχει σε διακοπές πριν 2-3 χρόνια στην Χαλκιδική να μπανισω 40αρα μιλφαρα με 5άρια στην παραλία κ να παίζει παιχνίδι το απόγευμα σε γνωστό μπητσομπαρο, τελικά γίνεται το κονέ και το βράδυ πάμε για φαγητό κ μετά δωμάτιο, πέφτει 3πλο βόλι, όλα κομπλέ. Μετά από 2ωρο πήδουλο, σου ανοίγεται η άλλη κ σου λέει πράγματα τα οποία δεν θα τα συζητούσες μαζί της από την πρώτη στιγμή.

Η τύπισα χωρισμένη ήρθε για καβλάντα με την κολλητή της κ μου έλεγε ότι είχανε γνωρίσει στην αρχή 2 τυπάδες εμφανίσιμους αλλά και "φορτόγκες" που έλεγε κ ο Ψινάκης. Όταν η "φίλη μου" πήγε το βράδυ στο δωμάτιο του ενός από τους δυο, φρικάρει με τους 9 πόντους του ..

Μου λέει έχω κακογαμηθεί στην ζωή μου, αλλά τέτοιο ξενέρωμα δεν είχα ξαναφάει μόλις είδα το γαριδάκι του: "Χάλασε η διάθεση μου, έφαγα τρελλή ήττα", μου είπε χαρακτηριστικά
το μεγεθος παιζει και τεραστιο ρολο στο ψυχολογικο κομματι της γυναικας. Και με τα δαχτυλα μπορεις να την κανεις να τελειωσει, και μονο μπασκετμπολιστες εχουν δαχτυλα ανω των 10 εκατοστων. Οπως λες, "χαλασε η διαθεση", ακομα και αν ο μικροτσουτσουνος ηξερε πως να την ικανοποιησει με τη γαριδα του, εκεινη ειχε ξενερωσει.
Φαντασου εσυ να βλεπεις μια γυναικαρα με βυζαρες κωλαρα, και μολις γδυνεται τα στηθη να ειναι κρεμασμενα και ξεφουσκωτα και ο κωλος τιγκα κυταριτιδα με ραγαδες. Παει σου κοπηκε η ορεξη, αν δεν εισαι και κομαντο θα σου πεσει η πουτσα και θα πεις απλα, δεν θελω να τη γαμησω.

Γενικα αμα εχεις micropenis (και αυτο επισημα ειναι τα 9.5 εκατοστα και κατω), καλο ειναι να πας να ψαχτεις για να κανεις καποια εγχειρηση, αν θες να εχεις φυσιολογικη σεξουαλικη ζωη. Με οποιο ρισκο κι αν εχει αυτη η εγχειριση/πλαστικη. Δεν μπορω να φανταστω εναν τυπο με 8 εκατοστα πουτσα που να μην εχει καταθλιψη
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.532
Κριτικές
5
Like
7.641
Πόντοι
2.586
Λοιπον για να βαλουμε τα πραγματα σε μια σειρα

Το μήκος της κολπικης κοιλοτητας είναι κατά μέσο όρο 9,6 εκατοστά (6,5-12,5) και το πλάτος της κυμαίνεται από 2,1 έως 3,5 εκατοστά.

Οποτε με ενα φυσιολογικο πεος φτανει και περισευει ...αρκει να ξερεις πως να το χρησιμοποιεις


( οι εταιρίες προφυλακτικων ξερουν καλυτερα το ποσο ειναι ...
δηλαδη αν το προφυλακτικο ξεδιπλωνει μεχρι το τελος ..τοτε ολα καλα )
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.019
Κριτικές
30
Like
20.533
Πόντοι
8.846
Λοιπον για να βαλουμε τα πραγματα σε μια σειρα

Το μήκος της κολπικης κοιλοτητας είναι κατά μέσο όρο 9,6 εκατοστά (6,5-12,5) και το πλάτος της κυμαίνεται από 2,1 έως 3,5 εκατοστά.

Οποτε με ενα φυσιολογικο πεος φτανει και περισευει ...αρκει να ξερεις πως να το χρησιμοποιεις


( οι εταιρίες προφυλακτικων ξερουν καλυτερα το ποσο ειναι ...
δηλαδη αν το προφυλακτικο ξεδιπλωνει μεχρι το τελος ..τοτε ολα καλα )
τώρα θα σε πούνε μικροτσούτσουνο :grin: :grin: :grin:
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.532
Κριτικές
5
Like
7.641
Πόντοι
2.586

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.872
Like
27.433
Πόντοι
5.906
Άλλο το «μην πας σα λαγός, δεν είμαι υγρή» και άλλο το «πονάω γιατί μ’ έχεις ανοίξει», το πρώτο αν έχετε μισό εγκεφαλικό κύτταρο θα το καταλάβετε, σημειωτέον ότι επειδή πολλοί δεν το καταλαβαίνουν καταλήγουν να τραυματίζουν την κοπέλα και μετά τρώτε δυο χούφτες τζελ. Το δεύτερο για να γίνει ξεχάστε το, τουλάχιστον με εκδιδόμενη και δη μάνα χωρίς καισαρική που είναι καθημερινά ενεργή. Ούτε με σφαίρες. Κι αν πατωνετε, δηλαδή αν βρίσκετε τοίχο, είναι λόγω περιόδου, τίποτε παραπάνω. Κάτι δε αρχοντομούνες χρόνια στο κουρμπέτι με κάτι μουνια να βάλεις το κεφάλι σου μέσα, εκεί καλύτερα βαλτην να τρίβεται μπρος πίσω.

Στο δε πρωκτικό, οι πιο πολλοί είναι φελλοί (γι’ αυτό οσες το βγάζουν, στην ουσία το δίνουν αλλά επιλεκτικά), ειδικά στην έξοδο που βγαίνουν απότομα. Εξού και το ντιπεντ ον σαιζ που μεταφράζεται σε «εξαρτάται αν είσαι μπούφος ή όχι».

Θα γράψω ένα ρητό που είχε πει ένα αλάνι μου κατράν μαύρος Αμερικάνος απ’ το γυμναστηριο: «don’t wonder, she has seen a bigger dick». Απλά πράγματα. Όσο και να τον έχεις, παραδίπλα έχει έναν μεγαλύτερο. Τσάμπα αγχώνεστε. Πάτε να βρείτε λογική τώρα σε γυναίκα που ρουφάει την μαραμένα ψωλη ενος ηλικιωμένου, καταπίνει τα χυσια του, μετά πάει για παρτουζα με κάτι αλβανοχλιμίτζουρες πιτσιρικάδες με φτιαγμένα LED, και μετά πάει χαλαρά για καφέ και σου λέει «είμαι όπως όλες οι γυναίκες». Αμα είναι μικρή σε τελική ανάλυση, πάρτε ένα extender, πάρτε ένα pump, οπλιστείτε με υπομονή και αν αποφύγετε τον τραυματισμό τότε κοιτάτε περίπου 2 ίντσες μάκρος και 1 ίντσα περιφέρεια σε δυο χρόνια. Τα είκοσι εκατοστά μάκρος και τα 15 εκατοστά περιφέρεια είναι το golden standard, η κάντιλακ του μεγέθους. Και λίγο παρακάτω να είστε, θα γίνει η δουλειά σας. Τα 150 ή τα 200 θα σας τα πάρει, δε θα πει όχι.
Σωστός!
Άψογη ανάλυση, αλλά και το 17.5Χ13(7Χ5 inches) είναι second best!
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
Ήταν που λέτε ένας τύπος που όταν έκανε σεξ με τη γυναίκα του ήθελε να μην έχει καθόλου φως. Πήχτρα σκοτάδι.
Η γυναίκα του σε απόγνωση, είχε σκάσει με την παραξενιά και τα μαύρα σκοτάδια.
Μία μέρα το πήρε απόφαση και την ώρα που έκαναν σεξ ανάβει χωρίς προειδοποίηση το φως του πορτατίφ.
Βλέπει τον άντρα της να έχει ψωλή γαριδάκι και να τη γαμάει με δονητή.
Του βάζει τις φωνές ότι τόσα χρόνια την κοροϊδεύει, ότι είναι μικροτσούτσουνος και ότι μόνο με τον δονητή τη γαμάει κλπ κλπ.
Οπότε κι αυτός γυρίζει και τη ρωτάει ...
"Ήθελα να ήξερα ρε γυναίκα ποιός κοροϊδεύει ποιόν. Σε κοροϊδεύω εγώ, που από τότε που παντρευτήκαμε σε γαμάω με το δονητή ή με κοροϊδεύεις εσύ, που ενώ σε γαμάω με τον δονητή .... έχουμε 3 παιδιά ???".
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.080
Like
4.020
Πόντοι
456
Σε χιλιοστά επιτρέπεται να γράψω ?
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.519
Like
65.692
Πόντοι
11.956
Εγώ θα μιλήσω επιστημονικά.... υπάρχει και το μανίκι πέους...σε όλα τα σεχ ΣΟΠ....εύκολη λύση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom