Νέα

Πόσοι έχουν κολλήσει ΣΜΝ από το bou

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alanakos19641964
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε κολλήσει ποτέ ΣΜΝ στη καριέρα σας στον αγοραίο??

  • Ναι

    Ψήφοι: 33 31,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 71 68,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

alanakos19641964

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
199
Κριτικές
16
Like
756
Πόντοι
311
Καλησπέρα μπουρδελιαριδες,θα ήθελα να δω πόσοι από εδώ είχαν ποτέ δυστυχώς κολλήσει έστω και κάτι ελαφρύ ευτυχώς για να δούμε αν όντως ο αγοραίος έρωτας με σωστή προφύλαξη είναι πραγματικά επικίνδυνος
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.913
Πόντοι
3.556

Συνημμένα

  • 52EF8D87-0795-4005-9C70-019B27DE4E05.jpeg
    52EF8D87-0795-4005-9C70-019B27DE4E05.jpeg
    409,3 KB · Εμφανίσεις: 56

Mike_k

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
4
Like
820
Πόντοι
81
Καλησπέρα, 2 φορές είχα πρόβλημα με τις αμυγδαλές μου ύστερα από ελεύθερο στοματικό και πάλι άλλες 2 σοβαρό πρόβλημα με τον προστάτη και δεν ξέρω πως διάολο γίνεται να το πάθω αυτό.
Δυσκολία στην ούρηση και αφόρητος πόνος και κάψιμο στην εκπσερματωση με διαρκεια των συμπτωμάτων κάπου μια εβδομάδα.
Εκανα μόνο αιματολογικες εξετάσεις χωρίς να βρεθεί κάτι.
Τέλος έχω κανει και 2 φορές ελεύθερο χωρίς προφυλαξη πάλι με εξετάσεις χωρίς να βρεθεί κάτι.
Οι καυλες δυστυχώς δεν είναι διαχείρισημες.
Σε στούντιο παλι που έκανα και πάλι τον κάσκαντερ δεν αντιμετώπισα κανενα πρόβλημα.
Με προφύλαξη πιστεύω ότι ο κυριότερος φόβος είναι μόνο από το βρωμοσεντονα και τα μαξιλάρια αν τηρηθούν όλοι οι κανόνες υγιεινής.
 
OP
OP
A

alanakos19641964

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
199
Κριτικές
16
Like
756
Πόντοι
311
Καλησπέρα, 2 φορές είχα πρόβλημα με τις αμυγδαλές μου ύστερα από ελεύθερο στοματικό και πάλι άλλες 2 σοβαρό πρόβλημα με τον προστάτη και δεν ξέρω πως διάολο γίνεται να το πάθω αυτό.
Δυσκολία στην ούρηση και αφόρητος πόνος και κάψιμο στην εκπσερματωση με διαρκεια των συμπτωμάτων κάπου μια εβδομάδα.
Εκανα μόνο αιματολογικες εξετάσεις χωρίς να βρεθεί κάτι.
Τέλος έχω κανει και 2 φορές ελεύθερο χωρίς προφυλαξη πάλι με εξετάσεις χωρίς να βρεθεί κάτι.
Οι καυλες δυστυχώς δεν είναι διαχείρισημες.
Σε στούντιο παλι που έκανα και πάλι τον κάσκαντερ δεν αντιμετώπισα κανενα πρόβλημα.
Με προφύλαξη πιστεύω ότι ο κυριότερος φόβος είναι μόνο από το βρωμοσεντονα και τα μαξιλάρια αν τηρηθούν όλοι οι κανόνες υγιεινής.
Χωρίς προφύλαξη με εκδιδόμενη ρε φιλαράκι...είσαι τρελός???
 

Mike_k

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
4
Like
820
Πόντοι
81
Χωρίς προφύλαξη με εκδιδόμενη ρε φιλαράκι...είσαι τρελός???
Είναι από τις μεγαλύτερες μαλακιες τις ζωής μου.
Ξέρεις τι είναι να είναι καλοκαίρι και να είσαι κατακαυλωμενος με όσα βλέπεις γύρω σου.
Και να μπαίνει η ξανθιά μέσα στο δωμάτιο και να στον ρουφάει?
Η επόμενη ήταν σε παράνομο γειτονικό στούντιο και ήταν Ασιάτισσα, μάλλον φιλιπινα μαυρισμένη, πως να αντίσταθω με ότι μου έκανε,
Απερισκεψια
 
OP
OP
A

alanakos19641964

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
199
Κριτικές
16
Like
756
Πόντοι
311
Είναι από τις μεγαλύτερες μαλακιες τις ζωής μου.
Ξέρεις τι είναι να είναι καλοκαίρι και να είσαι κατακαυλωμενος με όσα βλέπεις γύρω σου.
Και να μπαίνει η ξανθιά μέσα στο δωμάτιο και να στον ρουφάει?
Η επόμενη ήταν σε παράνομο γειτονικό στούντιο και ήταν Ασιάτισσα, μάλλον φιλιπινα μαυρισμένη, πως να αντίσταθω με ότι μου έκανε,
Απερισκεψια
Τσιμπο έδωσες η μπήκες κιόλας??
 

Mike_k

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
4
Like
820
Πόντοι
81
Το ελεύθερο τσιμπουκι είναι η βασική μου προϋπόθεση για να περάσω στο δωμάτιο.
Για σεξ χωρίς προφυλακτικο μιλάω,
Το πρόβλημα ξεκιναει όταν σε αρχίζει η άλλη στα βαθυα γλωσοφιλσ non stop εκεί Μου Την βιδώνει κ δεν υπολογίζω τίποτα
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.932
Κριτικές
31
Like
25.723
Πόντοι
7.046
@CaptainK δε νομίζω να υπάρχει ΚΑΝΕΝΑΣ άντρας στον πλανητη που να μην έχει κολλήσει κάτι από συντροφο του (οχι εκδιδομενη).

@Mike_k τα θέλει ο κωλος σου. Για μια στιγμή μας έβαλαν σε σκέψεις τα παρασημα σου, αλλά μετά με επιβεβαιωσες ότι γαμαγες ακαπέλα. Πρόσεχε μόνο γιατί μπορεί να κολλήσεις κάτι βαρυ. Δεν εννοώ ηπατίτιδες ή HIV αλλά σύφιλη ή βλενορροια τα οποία θέλουν πολυ ισχυρές αντιβιωσεις που πολλές φορές είναι και ενέσιμες. Αντε αμα είσαι ελευθερος στα παπαρια σου. Αν εισαι παντρεμενος πως το καλυπτεις; Οι πιπες ακα δεν είναι ακακες αλλα το πιο σύνηθες ειναι οι μύκητες και πολυ πιο σπάνιο γονορροια.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
430
Πόντοι
21
Καλησπέρα μπουρδελιαριδες,θα ήθελα να δω πόσοι από εδώ είχαν ποτέ δυστυχώς κολλήσει έστω και κάτι ελαφρύ ευτυχώς για να δούμε αν όντως ο αγοραίος έρωτας με σωστή προφύλαξη είναι πραγματικά επικίνδυνος
εγω ειμαι 23 στα 19 ξεκινησα,με σχεδον συνολο καμια 60αρια φορες στον αγοραιο δε εχω κολλησει ποτε ΣΜΝ και γενικα κατι σοβαρο,μονο κανα 2-3 φορες μερικα σπυρακια στο πεος τα οποια εφυγαν με μια κρεμα σχετικα γρηγορα.Ισως να μην εχω κολλησει κατι σοβαρο γιατι γενικα προσεχω χρησιμοποιω προφυλαξεις παντα.Αυτες τις φορες που εβγαλα σπυρακια ηταν σκεψου απο το μεταξουργειο και φαντασου οτι χρησιμοποιησα προφυλαξεις κανοντας υπεραπλο προγραμμα αλλα στο μεταξουργ ακομα και οι καποτες γαμιουνται μαλλον,σκατα μπουρδελα αυτα του μεταξουργειου.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.932
Κριτικές
31
Like
25.723
Πόντοι
7.046
εγω ειμαι 23 στα 19 ξεκινησα και με σχεδον συνολο καμια 60αρια φορες στον αγοραιο δε εχω κολλησει ποτε ΣΜΝ και γενικα κατι σοβαρο,μονο κανα 2-3 φορες μερικα σπυρακια στο πεος τα οποια εφυγαν με μια κρεμα σχετικα γρηγορα,ισως να μην εχω κολλησει κατι σοβαρο γιατι γενικα προσεχω χρησιμοποιω προφυλαξεις παντα,αυτες τις φορες που εβγαλα σπυρακια ηταν σκεψου απο το μεταξουργειο και φαντασου οτι χρησιμοποιησα προφυλαξεις κανοντας υπεραπλο προγραμμα αλλα στο μεταξουργ ακομα και οι καποτες γαμιουνται μαλλον,σκατα μπουρδελα αυτα του μεταξουργειου.
Επίσης πολυ συνηθες να βγάλεις δερματικο εξάνθημα λόγω χάλια καποτας. Κι εγώ το έχω παθει. Τα συμπτώματα είναι αυτά που ανέφερες αλλά μερικές φορές επανέρχονται και ας μην κάνεις κάτι. Οι λιπαντικες ουσίες που βάζουν έχουν βάση το πετρελαιο, όπως και η βαζελίνη.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
430
Πόντοι
21
Επίσης πολυ συνηθες να βγάλεις δερματικο εξάνθημα λόγω χάλια καποτας. Κι εγώ το έχω παθει. Τα συμπτώματα είναι αυτά που ανέφερες αλλά μερικές φορές επανέρχονται και ας μην κάνεις κάτι. Οι λιπαντικες ουσίες που βάζουν έχουν βάση το πετρελαιο, όπως και η βαζελίνη.
δε το ηξερα μαν παντως τη μια φορα χρησιμοποιησα κανονικα καποτα ολα με προφυλαξεις ουτε στηθος δε εγλειψα αφου ειναι μεταξουργ,μετα απο 3 μερες ειχα βγαλει πολλα σπυρακια που φυτρωναν εδω και εκει,ειχα και αρχιδοπονο μια βδομαδα,τελως παντων εβαλα κρεμα εφυγαν επιτοπου,η αλλη φορα επισης μεταξουργ εβαλα καποτα ουτε στηθος δε εγλειψα με αποτελεσμα να βγαλω ενα μονο σπυρακι ηταν πιο ελαφρυ απο τη πρωτη οπου εβαλα παλι κρεμα και ολα οκ.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.932
Κριτικές
31
Like
25.723
Πόντοι
7.046
δε το ηξερα μαν παντως τη μια φορα χρησιμοποιησα κανονικα καποτα ολα με προφυλαξεις ουτε στηθος δε εγλειψα αφου ειναι μεταξουργ,μετα απο 3 μερες ειχα βγαλει πολλα σπυρακια που φυτρωναν εδω και εκει,ειχα και αρχιδοπονο μια βδομαδα,τελως παντων εβαλα κρεμα εφυγαν επιτοπου,η αλλη φορα επισης μεταξουργ εβαλα καποτα ουτε στηθος δε εγλειψα με αποτελεσμα να βγαλω ενα μονο σπυρακι ηταν πιο ελαφρυ απο τη πρωτη οπου εβαλα παλι κρεμα και ολα οκ.
Αφου έφυγαν παλι καλά.
 

Mike_k

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
4
Like
820
Πόντοι
81
Είναι και τα Βρωμοσεντονα που έγραψα παραπάνω, δεν θέλει πολύ να μεταδοθεί κάτι άθελά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom