Νέα

Πόσοι άντρακλες κοιμάστε ακομη με αρκουδάκια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 148
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

κοιμάστε μαζί με αρκουδάκια;

  • ναι

    Ψήφοι: 14 10,2%
  • οχι

    Ψήφοι: 66 48,2%
  • κοιμαμαι με μαυρους μονο

    Ψήφοι: 20 14,6%
  • κοιμαμαι με τον φωτεινουλη-αγκαλιτσα

    Ψήφοι: 18 13,1%
  • κοιμαμαι με τον ναυτη τον μορφεα

    Ψήφοι: 2 1,5%
  • κοιμαμαι με τον γαμη-μπεαρ

    Ψήφοι: 5 3,6%
  • κοιμαμαι με αρκουδες σαν τον bbw

    Ψήφοι: 7 5,1%
  • κοιμαμαι με σεντονακι/πανακι ,ειμαι ομοφοβικος

    Ψήφοι: 5 3,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    137

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
URL]] <---- :headbang2:
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ποιος ειναι αυτος που κοιμαται με τον ναυτη τον μορφεα δεν σας εχει προβληματισει ας πουμε; :think: :grin:
 

Επισκέπτης
http://[URL unfurl="true"]www.moviehole.net/wp-content/uploads/ghostbusters2.jpg[/img[/URL]] <---- :headbang2:
[/quote]





Ρε σαχλαμάρα,τι θα πει αυτή η άσχετη φώτο που έβαλες;;; Δώσε καμιά επεξήγηση.....δεν είναι η 1η φορά που βάζεις άσχετες φώτο με το θέμα...... :jerking:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Ρε σαχλαμάρα,τι θα πει αυτή η άσχετη φώτο που έβαλες;;; Δώσε καμιά επεξήγηση.....δεν είναι η 1η φορά που βάζεις άσχετες φώτο με το θέμα...... :jerking:
είσαι πιτσιρικάς μάλλον γι'αυτό :huh:

αυτό που πόσταρε ο διομήδης ήταν ο γλίτσας, το φαντασματάκι από τους γκοστμπάστερς που ήταν/είναι γαμώ τις ταινίες :rockon:
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ρε σαχλαμάρα,τι θα πει αυτή η άσχετη φώτο που έβαλες;;; Δώσε καμιά επεξήγηση.....δεν είναι η 1η φορά που βάζεις άσχετες φώτο με το θέμα...... :jerking:
που θα παει φιλε....θα φαει μπαν....δεν παει αλλο.....γιορταζε στις 1/11 και του την χαρισαμε.....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.520
Κριτικές
90
Like
32.786
Πόντοι
24.700
ποιος ειναι αυτος που κοιμαται με τον ναυτη τον μορφεα δεν σας εχει προβληματισει ας πουμε; :think: :grin:

Κάποια ψυχή που "ορέγεται" ναύτες. Άλλωστε ο Μορφέας είναι επιφορτισμένος με την «αποστολή» να παίρνει διάφορες ανθρώπινες μορφές με τις οποίες και εμφανίζεται στα όνειρα των ανθρώπων.
Άλλος λοιπόν τον βλέπει ώς ναύτη, άλλος χασάπη, άλλος νέγρα, άλλος οδαλίσκη, ανάλογα με το τί τραβά η όρεξή του...
 

Επισκέπτης
είσαι πιτσιρικάς μάλλον γι'αυτό :huh:

αυτό που πόσταρε ο διομήδης ήταν ο γλίτσας, το φαντασματάκι από τους γκοστμπάστερς που ήταν/είναι γαμώ τις ταινίες :rockon:



Επειδή δεν έχω δει το φιλμ,σημαίνει ότι είμαι πιτσιρικάς;;;; :2funny: :2funny: :2funny:



Ωραία λογική :2funny:
 

Επισκέπτης
που θα παει φιλε....θα φαει μπαν....δεν παει αλλο.....γιορταζε στις 1/11 και του την χαρισαμε.....



Όχι αυτός....αλλά ο συμαθητής του :2funny:



Αυτός είχε δηλώσει ότι τον λένε Ζαχαρία,απ'όσο θυμάμαι.....



Ζαχαρία,Ζαχαρία πάρε μου τα 3 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Επειδή δεν έχω δει το φιλμ,σημαίνει ότι είμαι πιτσιρικάς;;;; :2funny: :2funny: :2funny:

Ωραία λογική :2funny:
δεν είπα ότι δεν το έχεις δει, εσύ δεν αναγνώρισες καν για ποιά ταινία πρόκειται :huh:
δε νομίζω ότι υπάρχει άτομο άνω των 25 που να μην την αναγνώριζε ;) ;) ;)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.520
Κριτικές
90
Like
32.786
Πόντοι
24.700
που θα παει φιλε....θα φαει μπαν....δεν παει αλλο.....γιορταζε στις 1/11 και του την χαρισαμε.....

Τελευταία έχετε γίνει πολύ ελαστικός. Πού είναι ο αμείλικτος χαρακτήρας σας; Πολύ φοβούμαι ότι έχετε αρχίσει να γερνάτε, φίλτατε.

 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Τελευταία έχετε γίνει πολύ ελαστικός. Πού είναι ο αμείλικτος χαρακτήρας σας; Πολύ φοβούμαι ότι έχετε αρχίσει να γερνάτε, φίλτατε.
ειναι επειδη στις 2/11 γιορταζε και ο πηγασος..... ;)
 

Επισκέπτης
δεν είπα ότι δεν το έχεις δει, εσύ δεν αναγνώρισες καν για ποιά ταινία πρόκειται :huh:
δε νομίζω ότι υπάρχει άτομο άνω των 25 που να μην την αναγνώριζε ;) ;) ;)



Ναι και άμα τη δείξεις σε κανέναν 75αρη στα ΚΑΠΗ θα την αναγνωρίσει αμέσως....εφ'όσον είναι πάνω από 25 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




Και έπειτα μην είσαι απόλυτος ότι ΟΛΟΙ οι 25+ την έχουν δει...... :jerking:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Ναι και άμα τη δείξεις σε κανέναν 75αρη στα ΚΑΠΗ θα την αναγνωρίσει αμέσως....εφ'όσον είναι πάνω από 25 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Και έπειτα μην είσαι απόλυτος ότι ΟΛΟΙ οι 25+ την έχουν δει...... :jerking:
απ' τα ΚΑΠΗ γράφεις μωρή γριέντζω; :)

ΟΛΟΙ οι 25+ αναγνωρίζουν την φώτο πιτσιρίκο...... ;)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.520
Κριτικές
90
Like
32.786
Πόντοι
24.700
Ναι και άμα τη δείξεις σε κανέναν 75αρη στα ΚΑΠΗ θα την αναγνωρίσει αμέσως....εφ'όσον είναι πάνω από 25 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ειλικρινά δεν κατανοώ γιατί γελάτε.

Στα ΚΑΠΗ μας την προβάλλουν τουλάχιστον μια φορά το δίμηνο.
 

Επισκέπτης
απ' τα ΚΑΠΗ γράφεις μωρή γριέντζω; :)

ΟΛΟΙ οι 25+ αναγνωρίζουν την φώτο πιτσιρίκο...... ;)




Ρε χαλβά δεν είμαι τόσο σινεφίλ για να την αναγνωρίσω σώνει και καλά....ήμαρτον δηλαδή :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:





Αν εσύ είσαι σινεφίλ δε σημαίνει ότι είναι και όλοι.....πάρε μπρος επιτέλους :jerking:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Ρε χαλβά δεν είμαι τόσο σινεφίλ για να την αναγνωρίσω σώνει και καλά....ήμαρτον δηλαδή :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Αν εσύ είσαι σινεφίλ δε σημαίνει ότι είναι και όλοι.....πάρε μπρος επιτέλους :jerking:
δεν ήταν ταινία για σινεφίλ ρε μαν, μπλοκμπάστερ ήταν αυτό σου εξηγώ :headbang:

εντιτ: έχουν γυριστεί 2, δες τις ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom