Νέα

Πόσο τηλεορασάκιας είναι ο σημερινός Νεοέλληνας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποσο τηλεορασακιας ειναι ο σημερινος Νεοελληνας?

  • Με τις ωρες παρακολουθει

    Ψήφοι: 3 100,0%
  • Κανονικα-φυσιολογικα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μονο αθλητικα γεγονοτα.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μονο ειδησεις και πρωινες εκπομπες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σπανια παρακολουθει.

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    3

Επισκέπτης
Καλά για αυτό που λες πέθαινα να το βλέπω..Όπως και το άλλο που βγαίνανε με τους πρώην τους και οι νυν τους παρακολουθούσαν...Κορυφή..Τελικά είμαι πιο καμμένος απ'ότι πίστευα

δεν το ξερω αυτο που λεεεεες  :headbang: χαχαχα
εγω μισουσα να βλεπω το my sweet 16. να καθομαι να βριζω, αλλα καναλι να μην αλλαζω  :uglystupid:

ασε, ας το σταματησουμε γτ εχω ψηφισει οτι δεν πρακολουθω τιβι! χαχαχα (αλλα για παρον μιλαει  :2funny:)
 

ftyman

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2008
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
δεν το ξερω αυτο που λεεεεες  :headbang: χαχαχα
εγω μισουσα να βλεπω το my sweet 16. να καθομαι να βριζω, αλλα καναλι να μην αλλαζω  :uglystupid:

ασε, ας το σταματησουμε γτ εχω ψηφισει οτι δεν πρακολουθω τιβι! χαχαχα (αλλα για παρον μιλαει  :2funny:)
Χα χα χα χα...σε πιάνω αδιάβαστη αλλά δίκιο έχεις..ας σταματήσουμε μη μας πάρουν και με τις ντομάτες...
Καλό πάντως και το sweet 16..καλό καλό..
 

stefanos31

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2009
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
οταν πηγαινα δημοτικο ημουν τηλεορασακιας,τωρα πλεον δε βλεπω καθολου
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Παιδιά από τότε που έβαλα ADSL και επόκτησα Facebook(του οποίου το λογαριασμό θα διαγράψω) η τηλεόραση είναι διαρκώς κλειστή. Ένας λόγος ήταν και το δικό μας site! Απλά πιστεύω ότι στην περίπτωση του bourdela.tv όπως και του facebook επικοινωνείς λίγο-πολύ με ανθρώπους και ανταλλάσεις απόψεις. Στη περίπτωση της TV γίνεσαι απλά δέκτης της κάθε σαβούρας που προβάλλεται, πράγμα που σε αποχαυνώνει :idiot:
 

stefanos31

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2009
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά από τότε που έβαλα ADSL και επόκτησα Facebook(του οποίου το λογαριασμό θα διαγράψω) η τηλεόραση είναι διαρκώς κλειστή. Ένας λόγος ήταν και το δικό μας site! Απλά πιστεύω ότι στην περίπτωση του bourdela.tv όπως και του facebook επικοινωνείς λίγο-πολύ με ανθρώπους και ανταλλάσεις απόψεις. Στη περίπτωση της TV γίνεσαι απλά δέκτης της κάθε σαβούρας που προβάλλεται, πράγμα που σε αποχαυνώνει :idiot:


ετσι ειναι....στη τιβι λεει καποιος μια μαλακια θες να τον κραξεις κ δε μπορεις.


ενω στα φορα,λεει καποιος μια μαλακια,κ τον κραζεις οσο γουσταρεις.
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Στα παιδικα και εφηβικα μου χρονια εβλεπα παρα πολυ τηλεοραση  γυρω στις 10-12 ωρες την ημερα,τωρα και αν βλεπω
1/2 ωρα τηλεοραση, αλλα πιο πολυ τωρα βλεπω ταινιες που νοικιαζω απο videoclub η κατεβαζω απο το internet.ομως καναλια (MEGA ,ANT1,STAR),τα εχω κοψει πριν απο πολυ καιρο!!Μονο αν εχει κανα μεγαλο ποδοσφαιρικο αγωνα θα κατσω να δω!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
εγώ πλέον δεν βλέπω κάθολου τηλεόραση. Ακόμα και να θέλω να δώ κάτι θα το ψάξω στο greekmovies...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom