Νέα

Πόσο σπάει το γαμήσι τη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 248
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ποσο σπανε τη γυναικα οι πολλες διαφορετικες ψωλες που θα φαει?

  • τη σπανε παρα πολυ

    Ψήφοι: 13 13,3%
  • δεν εχει σχεση

    Ψήφοι: 21 21,4%
  • ισα ισα γινεται πιο εμπειρη και κερδιζει σε γοητεια

    Ψήφοι: 41 41,8%
  • μονο παρθενα αξιζει η γυναικα

    Ψήφοι: 9 9,2%
  • τη σπανε λιγο

    Ψήφοι: 14 14,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    98

Επισκέπτης
Αν δεν αναφέρεσαι σε επαγγελματία τότε τι διαφορά έχει ρε ζώον; :jerking:
μπορει μια γυναικα να γαμιεται 5 φορες τη βδομαδα επι 10 χρονια και να χει αλλαξει 2 3  εραστες

εγω λεω ποσο και αν πιστευετε οτι την επηρεαζει το να χει γαμηθει [glow=red,2,300]με πολλους[/glow]
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
πιστευεις οτι μια κοπελα  στην ηλικια σου που χει φαει 30 καυλια μπορει να φαινεται κατι αλλο εκτος απο χυσαποθηκη?
:2funny: :2funny:

ποια εχεις κατα νου εσυ τωρα δεν ξερω....καποια υποννοεις με το θρεντ σου αυτο και θα με σκασεις.... :sunglasses:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
πιστευεις οτι μια κοπελα  στην ηλικια σου που χει φαει 30 καυλια μπορει να φαινεται κατι αλλο εκτος απο χυσαποθηκη?
Άμα κι οι 30 ήταν υγιεις τότε γιατί να σπάσει;
Άντε σπάσε ρε μαλάκα!
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
ναι αλλη δουλεια δεν ειχα :jerking:
ΝΩΝΤΑ μεγαλε ,πες τα.Εκφραζουμε γενικα την γνωμη μας ,χωρις προσωπικη εμπαθεια.Λες λοιπον,
ΠΟΛΛΟΙ ΓΑΜΙΑΔΕΣ = ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΓΚΟΜΕΝΑ. Μηπως ,λεω μήπως ,επειδη ειναι σπασμενη η γκόμενα ,αλλάζει γαμιαδες ,γιατι δεν μπορει να κρατησει τον ιδιο ?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ΝΩΝΤΑ μεγαλε ,πες τα.Εκφραζουμε γενικα την γνωμη μας ,χωρις προσωπικη εμπαθεια.Λες λοιπον,
ΠΟΛΛΟΙ ΓΑΜΙΑΔΕΣ = ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΓΚΟΜΕΝΑ. Μηπως ,λεω μήπως ,επειδη ειναι σπασμενη η γκόμενα ,αλλάζει γαμιαδες ,γιατι δεν μπορει να κρατησει τον ιδιο ?
φαυλος κυκλος....αρα οι παρθενες ειναι ολες αφρατες και ομορφοπροσωπες.... :sunglasses:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.080
Like
5.551
Πόντοι
1.206
εγω λεω ποσο και αν πιστευετε οτι την επηρεαζει το να χει γαμηθει [glow=red,2,300]με πολλους[/glow]

Λοιπόν εγώ ξέρω γυναίκα που έχει γαμηθεί με ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ, αλλά το έχει κάνει με ΕΠΙΛΟΓΗ της, γιατί της αρέσει και μοιάζει φρέσκια και 10 χρόνια μικρότερη από την πραγματική της ηλικία.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Λοιπόν εγώ ξέρω γυναίκα που έχει γαμηθεί με ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ, αλλά το έχει κάνει με ΕΠΙΛΟΓΗ της, γιατί της αρέσει και μοιάζει φρέσκια και 10 χρόνια μικρότερη από την πραγματική της ηλικία.
ΓΙΑΝΕΒΑΝ δωσε και καμμια διευθυνση και τηλεφωνο !
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.080
Like
5.551
Πόντοι
1.206
ΓΙΑΝΕΒΑΝ δωσε και καμμια διευθυνση και τηλεφωνο !

Α! Είπαμε με πολλούς αλλά είναι επιλεκτική! Δεν ξέρω αν θα θα πληρείς τις "προδιαγραφές" της.
Οπότε εξαρτάται πόσο σίγουρος για τον ευατό σου νοιώθεις και πόση αυτογνωσία έχεις βέβαια... ;) ;) :cheesy: :cheesy:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Α! Είπαμε με πολλούς αλλά είναι επιλεκτική! Δεν ξέρω αν θα θα πληρείς τις "προδιαγραφές" της.
Οπότε εξαρτάται πόσο σίγουρος για τον ευατό σου νοιώθεις και πόση αυτογνωσία έχεις βέβαια... ;) ;) :cheesy: :cheesy:
ΓΙΑΝΕΒΑΝ εισαι μοναχοφαγας.Εδω εχουμε κομ-
μουναρισμο ,κοινοκτημοσυνη στις μουναρες.
 

Επισκέπτης
ΝΩΝΤΑ μεγαλε ,πες τα.Εκφραζουμε γενικα την γνωμη μας ,χωρις προσωπικη εμπαθεια.Λες λοιπον,
ΠΟΛΛΟΙ ΓΑΜΙΑΔΕΣ = ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΓΚΟΜΕΝΑ. Μηπως ,λεω μήπως ,επειδη ειναι σπασμενη η γκόμενα ,αλλάζει γαμιαδες ,γιατι δεν μπορει να κρατησει τον ιδιο ?
οχι τυπε αυτο ειναι αλλη περιπτωση...

εγω λεω για τις γκομενες που καποτε ηταν ωραια μουνια κι απ τις πολλες ψωλες σπασανε...χαλασανε...

απορω που σας φαινεται και περιεργο αυτο που λεω :headbang:

 

ROUSSEAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
225
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
11
Δεν διάβασες ασχετούλη καλά το post μου. Οταν ξεκολλήσεις απο το μηχανάκι σου κάνεις καμιά δεκαριά χιλιοόμετρα σε βολτούλα και επανέλθεις θα το καταλάβεις. Εν τω μεταξύ πήγαινε πρώτα να ξεχαρμανιάσεις με καμμιά δεκαριά οργασμούς και έλα να μου γράψεις αν είναι άσχετο ή όχι. Θα δούμε και σε τι ευεξία θα έχεις φτάσει και θα το δούμε στο γραπτό σου.

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

καλα δε λεω πως επηρεαζεται το καδιοαναπνευστικο της  :priest: :priest: :priest:
 

Επισκέπτης
Δεν διάβασες ασχετούλη καλά το post μου. Οταν ξεκολλήσεις απο το μηχανάκι σου κάνεις καμιά δεκαριά χιλιοόμετρα σε βολτούλα και επανέλθεις θα το καταλάβεις. Εν τω μεταξύ πήγαινε πρώτα να ξεχαρμανιάσεις με καμμιά δεκαριά οργασμούς και έλα να μου γράψεις αν είναι άσχετο ή όχι. Θα δούμε και σε τι ευεξία θα έχεις φτάσει και θα το δούμε στο γραπτό σου.
πο ποοοοο!!! :o :o :o


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
εγώ νομίζω οτι αυτό που μετράει είναι η ποιότητα της πούτσας και του γαμησιού παρα η ποσότητα των πούτσων.
 

Αρχιδης

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2010
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Να την χυνετε και στην μαπα για να μην σπαει ποτε  :2on1: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
εγώ νομίζω οτι αυτό που μετράει είναι [glow=red,2,300]η ποιότητα της πούτσας και του γαμησιού [/glow]παρα η ποσότητα των πούτσων.
αυτα την κανουν πιο μουναρα...

το ερωτημα του θρεντ ειναι αλλο ομως ρε τυπε :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom