Νέα

Πόσο σας επηρεάζει η μαντάμ για το αν θα περάσετε στο δωμάτιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GAMEOVER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

achilleastheracer

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2009
Μηνύματα
2
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
0
Την γραφεις στ'αρχιδια σου την τσατσα οπως κι αν φερεται,αν το προιον αξιζει απο ολες τις αποψεις τα λεφτα του...

Oso kalh ki an einai h kopela an h mantam h o kyrios den me sebetai den pernaw. Thymamai mia dwsh pou me to pou anoixe thn porta h mantam me rwthse "tha peraseis neare h na mhn thn fwnaxw thn kopela adika"? Pes kai mia kalhspera kyra mou...
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
Εμενα τις προαλλες με βουτηξε η τανα με εσπρωξε μεσα στο δωματιο και μου εβγαλε τα ρουχα χωρις να προλαβω να κανω τπτ
και την πληρωσες τουλαχιστον μετα η εφυγες ετσι τζαμπε  :dancing:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Φυσικά, αν η τσατσά είναι καλό gilf, μπαίνω δωμάτιο και τη φαντασιώνομαι.
URL]]
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
μια φορα ειχαμε μια καλη κουβεντα με την τσατσα οταν η τανα ηταν στο δωματιο, ηταν πολυ ευγενικη γυναικα και ετσι ειπα οτι θα περασω ακομα και αν η κοπελα ηταν το μεγαλυτερο μπαζο , ετσι και εγινε
ετσι και αλλιως εψαχνα απλα μια τρυπα να αδειασω
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Δεν στέκει αυτό.Αν δεν μου κάνει κλικ η κοπέλα δεν πρόκειται να περάσω εκτός κι αν είναι πολύ εμφανίσιμη.Η τσατσά μπορεί να με επηρρεάσει μόνο αρνητικά.Αν πει καμια μαλακίας,αν δω να χτυπάει τίποτα πόρτες όσο περιμένω να βγει η κοπέλα,αν ακούσω να διαολοστέλνει όσους δεν περνάνε στο δωμάτιο αλλά φεύγουν κτλ..

Βέβαια υπάρχουν και οι εξαιρέσεις.Ήταν μια ταστσά σπαστικιά στο Φυλής 67 αλλά ήταν μια μέρα πριν 4 χρόνια ένα πανέμορφο μωρό από Ρωσία και την είχα χεσμένη την τσατσά.Πέρασα και ήταν τέλεια.

Επίσης μου την σπάνε τσατσάδες σαν την Ευα που σου προβάλλει τις χαζογκόμενες της λες και μιλάμε για πρωτοκλασάτες γκόμενες τίποτα μοντέλα..Πόσο είχα ξενερώσει μια μέρα και βγήκα φουριόζος για φασαρία κι ας ήταν μπουρδέλο,όταν με επεισε με την αερολογία της να περάσω και ήταν μια Ρουμάνα η οποία τι έκανε:;¨οπως πήγε να μου κάνει πίπα με δάγκωσε στην περιοχή μου και της τράβηξα μια γονατιά στο πρόσωπο και της έτρεχε αίμα από το στόμα.Θυμάμαι όπως ήμουν φουριόζος της είπα της πουτάνας "Βγες έξω γαμω την Π..... σου γαμω το Χ..... σου!!!!" και ήταν τόσο δυνατές οι φωνές μου που μπήκε η Ευα στο δωμάτιο και μπυ πε να ηρεμήσω και μου πε δωσε αμέσως τα λεφτά.Εκεί το κοψα και φεύγοντας μου ζήτησε συγγνώμη...Αλλά δεν ξαναπατάω στης Ευας το μαγαζί..
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Η πλακα ειναι οτι νομιζουν οτι τους δινουμε σημασια  και λενε λενε ... :2funny:

πολυ καλη κοπελα ... σωωωπα  :2funny:
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Πιο σπαστικό είναι ρε συ ότι τα παίρνουν και τσαντίζονται αν δεν περάσεις!Σου λένε και γιατι έρχεστε αφού δεν περνάτε;;Ναι λες και μωρή γαμιόλα ξέρουμε πια δουλευει..Αν δεν θέλετε να μπαίνουμε άσκοπα κάντε μαι σελίδα στο διαδίκτυο και βάλτε καμια φωτο και πειτε ποια δουλευει..

Για παράδειγμα στο Φυλης 104 κάνει μπαμ ότι μπήκες για μπανιστήρι ανδ εν περάσεις,αφού στο site λεει αναλυτικά ποια κορίτσια δουλευουν τις υπηρεσίες και τις τιμές..Άρα η τσατσά θα χε το δίκο της να σου την πει.Όμως και σε αδιάφορους που έχω δει να μπαίνουν δεν τους την έχει πει ποτέ.

Από τότε που πρωτοεπισκέφτηκα το Φυλης104 δεν ξαναπήγα σε μπουρδέλο παρα εκεί έγινα θαμώνας.
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Όχι ρε!!Δεν είμαι bisexual ούτε είμαι φαν του αυταρχικού!!
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

Μόνο επηρεάζουν μόνο αρνητικά. Υπάρχουν 3 που τις αποφεύγω όπως ο διάολος το λιβάνι!
Το αστείο όμως είναι πως σ' αυτά ακριβώς τα στούντιο δουλεύουν οι δύο που είναι αυτές που πραγματικά τις συμπαθώ πάρα πάρα πάρα πολύ!
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Δεν στέκει αυτό.Αν δεν μου κάνει κλικ η κοπέλα δεν πρόκειται να περάσω εκτός κι αν είναι πολύ εμφανίσιμη.Η τσατσά μπορεί να με επηρρεάσει μόνο αρνητικά.Αν πει καμια μαλακίας,αν δω να χτυπάει τίποτα πόρτες όσο περιμένω να βγει η κοπέλα,αν ακούσω να διαολοστέλνει όσους δεν περνάνε στο δωμάτιο αλλά φεύγουν κτλ..

Βέβαια υπάρχουν και οι εξαιρέσεις.Ήταν μια ταστσά σπαστικιά στο Φυλής 67 αλλά ήταν μια μέρα πριν 4 χρόνια ένα πανέμορφο μωρό από Ρωσία και την είχα χεσμένη την τσατσά.Πέρασα και ήταν τέλεια.

Επίσης μου την σπάνε τσατσάδες σαν την Ευα που σου προβάλλει τις χαζογκόμενες της λες και μιλάμε για πρωτοκλασάτες γκόμενες τίποτα μοντέλα..Πόσο είχα ξενερώσει μια μέρα και βγήκα φουριόζος για φασαρία κι ας ήταν μπουρδέλο,όταν με επεισε με την αερολογία της να περάσω και ήταν μια Ρουμάνα η οποία τι έκανε:;¨οπως πήγε να μου κάνει πίπα με δάγκωσε στην περιοχή μου και της τράβηξα μια γονατιά στο πρόσωπο και της έτρεχε αίμα από το στόμα.Θυμάμαι όπως ήμουν φουριόζος της είπα της πουτάνας "Βγες έξω γαμω την Π..... σου γαμω το Χ..... σου!!!!" και ήταν τόσο δυνατές οι φωνές μου που μπήκε η Ευα στο δωμάτιο και μπυ πε να ηρεμήσω και μου πε δωσε αμέσως τα λεφτά.Εκεί το κοψα και φεύγοντας μου ζήτησε συγγνώμη...Αλλά δεν ξαναπατάω στης Ευας το μαγαζί..
Ξεχνατε οτι μιλαμε για μπουρδελα,αυτες οι συμπεριφορες ειναι μερος του παιχνιδιου,καποιοι οπως κι εγω παλιοτερα,βγαζαμε απιστευτο γελιο με τις ατακες της τσατσας αλλα μεχρι εκει.Στο μπουρδελο πας για το γκομενακι που θα γαμησεις και οχι για την ευγλωττια η μη της καθε τσατσας...και σιγα μην περιμενω απο την τσατσα να με πεισει να περασω...
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.928
Κριτικές
14
Like
3.720
Πόντοι
2.777
Κατά τη γνώμη μου το Α και το Ω σε ένα μπουρδέλο είναι η μαντάμ.

To A & Ω για να σου λυθεί η απορία είμαι εγώ.
Τα ενδιάμεσα μπορεί να τα πίάσει, τα κοντά, τα σύμφωνα κι ίσως η μανταμίτσα.

Στο θέμα λές αρλούμπες.
Αν η μαντάμ είναι η επιρροή για να περάσεις με την κοπέλα, τότε μπορεί να πας και με τη μούμια του Φαραώ. Δηλαδή και σκατά να τα δεις τυλιγμένα σε ασημόχαρτο με κορδέλα θες να πεις ότι αν πλασαριστούν καλώς θα τα φας;

Σιγά μην επηρρεάζει η τσατσά, αφού όπως και να το ψαλιδοκωλήσει το κορίτσι, αν είναι ξόρκι της νταλίκας η εργαζόμενη θα πάει άπατη, άντε για κάνα γούστο με τον πολύ μεθυσμένο (τε ψυχί τε και σώματι).

Εδώ έχουμε τεχνολογία επιστρατευμένη, banners, αφιερωμένα sites, το παρών, άλλα, παρουσιάσεις σε διεθνή φόρα περί του αγοραίου...

Έχεις δει σε κανένα από αυτά την τσατσά να παρουσιάζει την εργαζόμενη χαϊδεύοντας την σα δωροσυσκευή;

Η τσα2 είναι για το -βέρι με τον πελάτη έξω από το δωμάτιο, παίρνει την ταρίφα τη συμφωνημένη, ξεσκονίζει, καθαρίζει...

Μήπως θες στην παρουσίαση της βάρδιας να σου έχει και την τσατσά αντί για την πουτάνα σε βιντεοσκοπημένο 5λεπτο για να αποφασίσεις;

Παρατήρηση:

Τρελή κατηφόρα έχουν πάρει τα νήματα στο site
 
OP
OP
GAMEOVER

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Ίσως να φταίω και εγώ έτσι όπως διατύπωσα το θέμα, γιατί βλέπω πάρα πολύ να μην το κατάλαβαν, και ίσως έπρεπε να γράψω : Πιστεύετε ότι οι τσατσάδες είναι αρκετά κατάλληλες και εκπαιδευμένες για τη δουλειά που κάνουν ?

Το θέμα είναι κατά τη γνώμη μου αρκετά σοβαρό και συμπληρωματικά έχω να παραθέσω τα εξής :

- Γράφει ο συναθλητής Α-Ω…..Έχεις δει σε κανένα από αυτά την τσατσά να παρουσιάζει την εργαζόμενη χαϊδεύοντας την σα δωροσυσκευή……….και απαντώ : Σε πρόσφατη επίσκεψη μου σε μπουρδέλο η τσατσά χούφτωσε το φόρα παρτίδα βυζί της γκομενίτσας και αυτή χαμογέλασε πονηρά. Πιστεύω ότι το γεγονός δεν ήταν τυχαίο αλλά στημένο και προϊόν marketing, και επηρεασμού του υποψηφίου πελάτη.
- Πάρα πολλοί συναθλητές αναφέρθηκαν με καυστικό τρόπο ότι σιγά μην τους επηρεάσει η τσατσά. Συμφωνώ απόλυτα και συμπληρώνω ότι δεν μπορεί να μας επηρεάσει γιατί η μεγάλη πλειοψηφία από τις τσατσάδες είναι ανεκπαίδευτες.
- Μια εκπαιδευμένη τσατσά σε πρόσφατη τσάρκα μου έψησε την κοπελιά να κάνει το πρόγραμμα μιας κοπέλας που ήθελα εγώ. Συγκεκριμένα χύσιμο στο στόμα.  Αποτέλεσμα ήταν να περάσω μέσα, να βγω ωφελημένος γιατί ικανοποιήθηκα, και  κατ΄ επέκταση να ωφεληθούν το μαγαζί και η κοπέλα.
- Οι τσατσάδες πρέπει να είναι εκπαιδευμένες πάνω απ΄ όλα ώστε να μην μας πρήζουν τα @@ όταν απλά θέλουμε να κάνουμε τσάρκα και να μην περάσουμε μέσα.
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Δε νομίζω πως είναι θέμα εκπαίδευσης αλλά χαρακτήρα. Για την οικονομία της συζήτησης ας υποθέσουμε ότι οι ιδιοκτήτες έχουν αυτή την πρόθεση (να εκπαιδεύσουν τις υπηρεσίες των μαγαζιών τους). Πιστεύεις ότι μια κυρία αυτής της ηλικίας μπορεί να μπει σε μια τέτοια διαδικασία και να εφαρμόσει στην πράξη αυτά που θα της μάθουν;;; Επαναλαμβάνω: κατά την άποψη μου είναι θέμα χαρακτήρα.
Και θα πω δυο παραδείγματα. Το πρώτο είναι φαινομενικά άσχετο (αλλά όμως πολύ σχετικό) και έχει όνομα: Μάριο Μπαλοτέλι. Νεαρό παιδί (που μπορείς θεωρητικά να διαμορφώσεις τον χαρακτήρα του όπως εσύ θες) που έχει δουλέψει σε κορυφαίο επίπεδο με τους καλύτερους προπονητές. Άλλαξε καθόλου η κωλοσυμπεριφορά του;;;
Το δεύτερο είναι μια κυρία που δουλεύει σε στούντιο και για την οποία αν αρχίσω να μιλάω και να απαριθμώ της χάρες της, θα νομίζετε πως είμαι ερωτευμένος μαζί της. Όλα αυτά είναι δυνατόν να είναι αποτέλεσμα εκπαίδευσης; Δεν το νομίζω.
Οπότε...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
- Οι τσατσάδες πρέπει να είναι εκπαιδευμένες πάνω απ΄ όλα ώστε να μην μας πρήζουν τα @@ όταν απλά θέλουμε να κάνουμε τσάρκα και να μην περάσουμε μέσα.

Σιγα μην εχουν και πτυχιο  :cheesy: οπως λεει κι ο Μαθιος ειναι θέμα χαρακτήρα.
οι ποιο πολες ειναι αγραματες πρωην πουτανες αποτυχημενες μαλιστα,  και κουρασμενες απο τον χωρο
καταληλες για σκουπησμα  μπορει αλλα ακαταληλες για μαρκετινγ οπος το θετεις

Πρωσοπικα προτειμω να με ψησει - να μου τριφτει - να με τραβηξει  η γκομενα  γιαυτην πηγα αλλωστε
δεν πηγα να παρω πληρτυριο κια δεν χρειαζομαι πωλητη με αδεια χερια (και αρχιδια ) θα φυγω αλλωστε

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom