Νέα

Πόσο παλιός είσαι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 267
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poutsolis

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
460
Κριτικές
20
Like
1.006
Πόντοι
3.010
IMG_8529.jpeg
Δεν ξέρω αν θυμάται κανείς..
Το μάτι της Θαντέρα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
IMG_8529.jpeg
Δεν ξέρω αν θυμάται κανείς..
Από τους πρώτους μας έρωτες η Τσιτάρα ..
Κινούμενα σχέδια για μεγάλους...θυμάμαι έπαιζε αυτή η σειρά γύρω στις 22:30 ...ώρα που έπρεπε-κανονικα- να είμαστε για ύπνο!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στα χωριά πούλαγαν καραμελες χύμα 1 δραχμή θυμάμαι
Ισχύει...δύο δραχμές θυμάμαι εγώ!
Ευτυχώς υπάρχουν ακόμα οι καραμέλες ΚΟΚΟΣ!!!!
 

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
171
Like
568
Πόντοι
81

Trifonbakatsoulias

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.905
Κριτικές
30
Like
9.744
Πόντοι
2.046
Από τους πρώτους μας έρωτες η Τσιτάρα ..
Κινούμενα σχέδια για μεγάλους...θυμάμαι έπαιζε αυτή η σειρά γύρω στις 22:30 ...ώρα που έπρεπε-κανονικα- να είμαστε για ύπνο!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ισχύει...δύο δραχμές θυμάμαι εγώ!
Ευτυχώς υπάρχουν ακόμα οι καραμέλες ΚΟΚΟΣ!!!!
Αμυδρα το θυμαμαι που επαιζε νυχτα.καλη η τσιταρα,αλλα πιο πολυ γουσταρα την απρίλια απο τους αστρομαχητες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
χαχαχαχα.... Τα view master... Τι τσόντα να είχαν μωρε;;;; κατι ζωολογικους κήπους και κάτι τοπία θυμάμαι εγω
Εγω έχω με Μίκυ Μαους και Γουντυ Τρυποκάρυδο και άλλα...
Τα βλέπω ακόμα....
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
2
Like
6.187
Πόντοι
1.336
Οι θαντερκατς φίλε τριφον μπακατσουλια τρομεροί εμένα ο αγαπημένος μου ήταν ταιγκρα .Τα έχω δει όλα τα επεισόδια και μάλιστα στην καραντίνα .Που τους θυμήθηκες τους άστρο μαχητές και αυτό φοβερό κινούμενο σχέδιο αυτής της τρομερής δεκαετίασ του 80 και λεγόταν saber rider and the star sherif .Η Απρίλια μου άρεσε και εμένα πολύ την είχα ερωτευτεί μικρός επίσης μου άρεσε πολύ και ο κεραυνός που την φωνή του στα ελληνικά την έκανε ο μετρ των μεταγλωτισεων ο Μπιμπιλας που έκανε των μπακς μπανυ .Φοβερό και το ιντρο του .Επίσης θυμάμαι και το μουσικοραμα το έβλεπα τρομερές εποχές της ΕΡΤ (είμαι φαν της μουσικής και ξένης και ελλληνικης )και μετά αν θυμάσαι φίλε καρσο έβαζε μια από τις αγαπημένες μου σειρές επιστημονικής φαντασίας το δοκτορ χου με τον καλύτερο για μένα δόκτορα τον τομ Μπέικερ .Τέλος φίλε ντραιβερ εκτός από την απίστευτη φρουτοπια εγώ θυμμααι και του κουτιού τα παραμύθια με την μικρή παρασκευουλα και τον ρουχλα είναι λα .Απίστευτες εποχές
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.408
Like
13.645
Πόντοι
3.506
Οι θαντερκατς φίλε τριφον μπακατσουλια τρομεροί εμένα ο αγαπημένος μου ήταν ταιγκρα .Τα έχω δει όλα τα επεισόδια και μάλιστα στην καραντίνα .Που τους θυμήθηκες τους άστρο μαχητές και αυτό φοβερό κινούμενο σχέδιο αυτής της τρομερής δεκαετίασ του 80 και λεγόταν saber rider and the star sherif .Η Απρίλια μου άρεσε και εμένα πολύ την είχα ερωτευτεί μικρός επίσης μου άρεσε πολύ και ο κεραυνός που την φωνή του στα ελληνικά την έκανε ο μετρ των μεταγλωτισεων ο Μπιμπιλας που έκανε των μπακς μπανυ .Φοβερό και το ιντρο του .Επίσης θυμάμαι και το μουσικοραμα το έβλεπα τρομερές εποχές της ΕΡΤ (είμαι φαν της μουσικής και ξένης και ελλληνικης )και μετά αν θυμάσαι φίλε καρσο έβαζε μια από τις αγαπημένες μου σειρές επιστημονικής φαντασίας το δοκτορ χου με τον καλύτερο για μένα δόκτορα τον τομ Μπέικερ .Τέλος φίλε ντραιβερ εκτός από την απίστευτη φρουτοπια εγώ θυμμααι και του κουτιού τα παραμύθια με την μικρή παρασκευουλα και τον ρουχλα είναι λα .Απίστευτες εποχές
Και καπως ετσι ο Μπιμπιλας βρεθηκε στη Βουλη
:2funny:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.014
Like
1.427
Πόντοι
216
Καυλόγερο εδώ είσαι μαν :confused:
received_6985119204870041.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom