Νέα

Πόσο εφικτή είναι η σχέση ή η «σχέση» με εργαζόμενες στο χώρο του σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 299
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.641
Like
2.660
Πόντοι
456
εδω περα μιλαμε οτι δεν βρισκεις ουτε μια γκομενα νορμαλ εκτος χωρου,να κανεις μια απλη σχεση και θα μιλησουμε για σχεσεις με πουτανες? και με οσες εχω μιλησει,δεν κανουν σχεσεις γιατι οσες φορες προσπαθησαν,εφταναν να τους πρηζουν τα παπαρια με ζηλιες και σπασιμο ωοθηκων(οπως λεμε αρχιδιων) ,οποτε προτιμουν να μεινουν μονες.
επισης οσοι νομιζουν οτι γκομενες του χωρου τους ερωτευθηκαν γιατι ηταν ιπποτες στο ραντεβου,ειναι ηλιθιοι.απλη συμπαθεια ειναι και τιποτα παραπανω.
Οι πουτανες πιο καλές είναι..από τις ελλεινιδες..που δεν ειναι της δουλειάς..εγώ αυτό βλέπω..βέβαια για γάμο..δε ξερω
 

tepes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
67
Like
71
Πόντοι
0
Οι πουτανες πιο καλές είναι..από τις ελλεινιδες..που δεν ειναι της δουλειάς..εγώ αυτό βλέπω..βέβαια για γάμο..δε ξερω
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
746
Like
3.938
Πόντοι
446
Μεγάλο άκυρο σχέση εργαζόμενης με πελάτη, άκυρο από Θεσσαλονίκη μέχρι Αθήνα.
Μπορείς όμως να έχεις μια καλή σχέση φιλίας, και εάν τιμηθεί σωστά μπορεί να είναι και το πιο ξηγημενο φιλαράκι που είχες, έχουν περάσει πολλά και πλέον όταν αποφασίσουν ότι εμπιστεύονται κάποιον μπορεί κάτι πραγματικά καλό να βγει πάντα σε σχέση φιλίας.
Σε ερωτικό επίπεδο τα βλέπω πολύ σκούρα τα πράγματα, έχω ακούσει πολλές ιστορίες από εργαζόμενα κορίτσια με σχέσεις τους, και λυπήθηκα τους αγαπητικους τους, που πολλές φορές δεν γνώριζαν το παρελθόν της κοπέλας.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.152
Like
15.795
Πόντοι
3.656
Μεγάλο άκυρο σχέση εργαζόμενης με πελάτη, άκυρο από Θεσσαλονίκη μέχρι Αθήνα.
Μπορείς όμως να έχεις μια καλή σχέση φιλίας, και εάν τιμηθεί σωστά μπορεί να είναι και το πιο ξηγημενο φιλαράκι που είχες, έχουν περάσει πολλά και πλέον όταν αποφασίσουν ότι εμπιστεύονται κάποιον μπορεί κάτι πραγματικά καλό να βγει πάντα σε σχέση φιλίας.
Σε ερωτικό επίπεδο τα βλέπω πολύ σκούρα τα πράγματα, έχω ακούσει πολλές ιστορίες από εργαζόμενα κορίτσια με σχέσεις τους, και λυπήθηκα τους αγαπητικους τους, που πολλές φορές δεν γνώριζαν το παρελθόν της κοπέλας.



Αναφέρεσαι στο 99.99% των μπουρτζόβλαχων ... ισχύει ........


Αν κάποιος έχει γράψει χιλιόμετρα και έχει ζήσει και με βίζιτες κάνει σχέση και με στρίπερ
και στα αρχίδια του όλα.


Αν όμως τράβαγε μαλακία μέχρι τα 35/40/45/50/55 ... θέλει αποκλειστικότητες.

Δίκαιο . Όπως ο ίδιος είχε αποκλειστικότητα με τη φούχτα του
και το ντουβάρι απέναντι που έριχνε τα σκάγια,
θέλει το ίδιο και από τις γυναίκες.
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
81
Like
113
Πόντοι
0
Αναφέρεσαι στο 99.99% των μπουρτζόβλαχων ... ισχύει ........


Αν κάποιος έχει γράψει χιλιόμετρα και έχει ζήσει και με βίζιτες κάνει σχέση και με στρίπερ
και στα αρχίδια του όλα.


Αν όμως τράβαγε μαλακία μέχρι τα 35/40/45/50/55 ... θέλει αποκλειστικότητες.

Δίκαιο . Όπως ο ίδιος είχε αποκλειστικότητα με τη φούχτα του
και το ντουβάρι απέναντι που έριχνε τα σκάγια,
θέλει το ίδιο και από τις γυναίκες.
Καλησπερα,
Δυσκολο Πρτζεκτ φιλε,
ειμαι στην διαδικασια για στενη παρεουλα με 5η εργαζομενη στην ζωη μου.....
----το κεφι μου κανω, παραλληλα με μονιμη και καποιες καβατζες εκτος εργαζομενων----
----δεν εχω επαγγελματικη ενασχοληση με δαυτες-----
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.157
Κριτικές
60
Like
19.843
Πόντοι
14.936
Αναφέρεσαι στο 99.99% των μπουρτζόβλαχων ... ισχύει ........


Αν κάποιος έχει γράψει χιλιόμετρα και έχει ζήσει και με βίζιτες κάνει σχέση και με στρίπερ
και στα αρχίδια του όλα.


Αν όμως τράβαγε μαλακία μέχρι τα 35/40/45/50/55 ... θέλει αποκλειστικότητες.

Δίκαιο . Όπως ο ίδιος είχε αποκλειστικότητα με τη φούχτα του
και το ντουβάρι απέναντι που έριχνε τα σκάγια,
θέλει το ίδιο και από τις γυναίκες.
Τα ειπες ολα μεσα σε λιγες γραμμες...
Αψογος...:thumbsup:
Ετσι ακριβως ειναι...
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
533
Κριτικές
25
Like
3.355
Πόντοι
1.436
Εμένα μια πολύ όμορφη Ουκρανή στριπερ ξανθιά με μπλε ματιά την πήρα 3 χορούς απλούς μου ήρθε στο τραπέζι κ μιλούσαμε.

Πάνω στην κουβέντα μου είπε ότι τις αρέσει πολυ η Ελλάδα και περνάει τέλεια τα τελευταια 7 χρονια που ζει στη χωρα μας.

Όπως μιλάγαμε κ ενώ καταλήξαμε ότι έχουμε ίδια ηλικία κ ίδιο ζώδιο χωρίς να ρωτήσει άλλες πληροφορίες για μένα
με ρώτησε ευθέως αν θέλω να την παντρευτώ.

Με διπλωματικό τρόπο άλλαξα την κουβέντα.
Άλλος στη θέση μου θα έμπλεκε τουλάχιστον σαν σχέση με στριπερ γιατί κ καλά δεν κανει βυζιτες κτλ πάρα μόνο παρέα ποτο κ χορούς με τους πελάτες.......(η συγκεκριμένη δεν έκανε pole dancing)

Αλλά η αλήθεια γενικά απέχει πολύ από την πραγματικότητα για τις γυναίκες της νύχτας.....
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
81
Like
113
Πόντοι
0
Εμένα μια πολύ όμορφη Ουκρανή στριπερ ξανθιά με μπλε ματιά την πήρα 3 χορούς απλούς μου ήρθε στο τραπέζι κ μιλούσαμε. Πάνω στην κουβέντα μου είπε ότι τις αρέσει πολυ η Ελλάδα και περνάει τέλεια τα τελευταια 7 χρονια που ζει στη χωρα μας.
Όπως μιλάγαμε κ ενώ καταλήξαμε ότι έχουμε ίδια ηλικία κ ίδιο ζώδιο χωρίς να ρωτήσει άλλες πληροφορίες για μένα
με ρώτησε ευθέως αν θέλω να την παντρευτώ.
Με διπλωματικό τρόπο άλλαξα την κουβέντα.
Άλλος στη θέση μου θα έμπλεκε τουλάχιστον σαν σχέση με στριπερ γιατί κ καλά δεν κανει βυζιτες κτλ πάρα μόνο παρέα ποτο κ χορούς με τους πελάτες.......(η συγκεκριμένη δεν έκανε pole dancing)
Αλλά η αλήθεια γενικά απέχει πολύ από την πραγματικότητα για τις γυναίκες της νύχτας.....
Προσοχη.... σε ολες αυτες,
κατα αρχην ολες σε αυτους τους χορους
ειτε ετσι ειτε αλλιως, αυτην την δουλεια που γνωριζουμε κανουν...
δευτερον, καποιες ξενες, για διαφορους λογους, ζητανε γαμους.....--ρε φιλε-γαμους-αν ειναι δυνατον.................
μου εχει τυχη 2-3 φορες με τους γαμους......... αστο, αισθανθηκα πολυ μαλακας...
αλλες ζηταγαν να νοικιασουν σπιτι να συζησουμε.....ελληνιδες...
ειναι λιγο ξεφτυλα, να σε βλεπουν σαν σανιδα σωτηριας ---βρηκαν τον μαλακα και καλα......
-----Υποψην περα απο φαγητο-βολτα, δεν δινω λεφτα στο χερι και δεν κανω δωρα....-----
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
746
Like
3.938
Πόντοι
446
Εμένα μια πολύ όμορφη Ουκρανή στριπερ ξανθιά με μπλε ματιά την πήρα 3 χορούς απλούς μου ήρθε στο τραπέζι κ μιλούσαμε.

Πάνω στην κουβέντα μου είπε ότι τις αρέσει πολυ η Ελλάδα και περνάει τέλεια τα τελευταια 7 χρονια που ζει στη χωρα μας.

Όπως μιλάγαμε κ ενώ καταλήξαμε ότι έχουμε ίδια ηλικία κ ίδιο ζώδιο χωρίς να ρωτήσει άλλες πληροφορίες για μένα
με ρώτησε ευθέως αν θέλω να την παντρευτώ.

Με διπλωματικό τρόπο άλλαξα την κουβέντα.
Άλλος στη θέση μου θα έμπλεκε τουλάχιστον σαν σχέση με στριπερ γιατί κ καλά δεν κανει βυζιτες κτλ πάρα μόνο παρέα ποτο κ χορούς με τους πελάτες.......(η συγκεκριμένη δεν έκανε pole dancing)

Αλλά η αλήθεια γενικά απέχει πολύ από την πραγματικότητα για τις γυναίκες της νύχτας.....
Σωστός ο φίλος.
Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας λένε... και ακόμα περισσότερα μιας εργαζόμενης.
Έχω αρκετά καλές φιλικές σχέσεις με δύο κορίτσια. Το επαγγελματικό μεταξύ μας μένει ως έχει, επί πληρωμή στο σεξ, και φιλικής συναντησης,για τους καφέδες μας όταν είμαστε έξω. Το κρατάω έτσι για να υπάρχει η κόκκινη διαχωριστική γραμμή επαγγελματικής και φιλικής συναντησης. Πραγματικά μπορώ να συζητήσω τα πάντα μαζί τους γνωρίζοντας ότι δεν θα εκτεθω και σαν καλός ακροατής θα συζητήσω και τα προβληματα τους (ερωτικά, επαγγελματικά κτλ). Εκείνο που έχω καταλάβει πολύ καλά είναι ότι τους λείπει η απόδοση σεβασμού σαν συνάνθρωποι-μελη της κοινωνίας μας. Δεν θα επεκταθω παραπάνω και κλείνοντας να πω ότι αισθάνομαι ότι είμαι από τους τυχερούς που έχω δύο καλές φίλες που πραγματικά που ξηγουνται σπαθενια. Εύχομαι το ίδιο και στους υπόλοιπους συναθλητές.
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
81
Like
113
Πόντοι
0
Σωστός ο φίλος.
Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας λένε... και ακόμα περισσότερα μιας εργαζόμενης.
Έχω αρκετά καλές φιλικές σχέσεις με δύο κορίτσια. Το επαγγελματικό μεταξύ μας μένει ως έχει, επί πληρωμή στο σεξ, και φιλικής συναντησης,για τους καφέδες μας όταν είμαστε έξω. Το κρατάω έτσι για να υπάρχει η κόκκινη διαχωριστική γραμμή επαγγελματικής και φιλικής συναντησης. Πραγματικά μπορώ να συζητήσω τα πάντα μαζί τους γνωρίζοντας ότι δεν θα εκτεθω και σαν καλός ακροατής θα συζητήσω και τα προβληματα τους (ερωτικά, επαγγελματικά κτλ). Εκείνο που έχω καταλάβει πολύ καλά είναι ότι τους λείπει η απόδοση σεβασμού σαν συνάνθρωποι-μελη της κοινωνίας μας. Δεν θα επεκταθω παραπάνω και κλείνοντας να πω ότι αισθάνομαι ότι είμαι από τους τυχερούς που έχω δύο καλές φίλες που πραγματικά που ξηγουνται σπαθενια. Εύχομαι το ίδιο και στους υπόλοιπους συναθλητές.
Αναφορικα με την ---απόδοση σεβασμού σαν συνάνθρωποι-μελη της κοινωνίας μας----

Πριν κανα 6-μηνο ημουν σε ενα μικρο-καφε οπου παραγγειλαν απο ενα τσαρδι καφεδες-χυμους κτλ....
οπως καταλαβαινεις το τι αναφορες γινονταν για τις εργαζομενες, δεν περιγραφεται...
στο τελος βεβαια κατεληξαν οτι-----αστα τα κοριτσια ρε.., μια χαρα παιδια ειναι και αυτα....

Οποτε οπως καταλαβαινεις , η ευκολη πρωτη γνωμη-αποψη ειναι η γνωστη σε ολους μας...,.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.152
Like
15.795
Πόντοι
3.656
Προσοχη.... σε ολες αυτες,
κατα αρχην ολες σε αυτους τους χορους
ειτε ετσι ειτε αλλιως, αυτην την δουλεια που γνωριζουμε κανουν...
δευτερον, καποιες ξενες, για διαφορους λογους, ζητανε γαμους.....--ρε φιλε-γαμους-αν ειναι δυνατον.................
μου εχει τυχη 2-3 φορες με τους γαμους......... αστο, αισθανθηκα πολυ μαλακας...
αλλες ζηταγαν να νοικιασουν σπιτι να συζησουμε.....ελληνιδες...
ειναι λιγο ξεφτυλα, να σε βλεπουν σαν σανιδα σωτηριας ---βρηκαν τον μαλακα και καλα......
-----Υποψην περα απο φαγητο-βολτα, δεν δινω λεφτα στο χερι και δεν κανω δωρα....-----
Αν ζηταγε τα ίδια ... και ήταν δημόσια υπάλληλος .... τραπεζικός .... ιατρός .... δικηγόρος ....

θα ήσουν κομπλέ ....

επειδή απλά θα ήταν ελληνίδα και εμφανισιακά Χ-4/10 και Ν+12
όπου Χ η βαθμολογία της συγκεκριμένης εργαζόμενης
και Ν η ηλικία της συγκεκριμένης εργαζόμενης .........


Με την ελληνίδα, θα έπαιρνες δώρο και τα 50.000€ που θα ξόδευες για τις εξωσωματικές ....
λόγω ακά κρεμπιέ προηγούμενων ... "άτυχων" σχέσεων ....
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.152
Like
15.795
Πόντοι
3.656
Απλά η ελληνίδα ... δεν θα ήταν πουτάνα ....

απλά θα είχε πάει διακοπές πάρο .....

και θα είχε πάρει λεζάντα ξαπλώστρα από τον σκούρο ξαπλωστρά με τις ψείρες και το κάψιμο από εξάτμιση στο μπούτι ....
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
81
Like
113
Πόντοι
0
Αν ζηταγε τα ίδια ... και ήταν δημόσια υπάλληλος .... τραπεζικός .... ιατρός .... δικηγόρος ....

θα ήσουν κομπλέ ....

επειδή απλά θα ήταν ελληνίδα και εμφανισιακά Χ-4/10 και Ν+12
όπου Χ η βαθμολογία της συγκεκριμένης εργαζόμενης
και Ν η ηλικία της συγκεκριμένης εργαζόμενης .........


Με την ελληνίδα, θα έπαιρνες δώρο και τα 50.000€ που θα ξόδευες για τις εξωσωματικές ....
λόγω ακά κρεμπιέ προηγούμενων ... "άτυχων" σχέσεων ....
Κανεις λαθος φιλαρακι,
Απολυτως Ειλικρινα
οι ηλικιες στις Ελληνιδες ηταν 43 κ 38-39 και οι ενφανιση 7/10 αντικειμενικα
σε πληροφορώ οτι και τις 2 αρκετοι συναγωνιστες τις ψαχνουν ακομα...---εχω δει μυνηματα εδω μεσα
η μια εργαζεται ακομα, την αλλη την εχω χασει....
οι ξενες πιο μουναρες 8-8.5/10,
ελπιζω να με καταλαβαινεις.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.152
Like
15.795
Πόντοι
3.656
Δεν καταλαβαίνω, γιατί το τελευταίο ποστ δεν βγάζει νόημα.
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
81
Like
113
Πόντοι
0
Απλά η ελληνίδα ... δεν θα ήταν πουτάνα ....

απλά θα είχε πάει διακοπές πάρο .....

και θα είχε πάρει λεζάντα ξαπλώστρα από τον σκούρο ξαπλωστρά με τις ψείρες και το κάψιμο από εξάτμιση στο μπούτι ....
Φιλαρακι,
πραγματικα τα εκτιμω ως ανθρωπους τα κοριτσια και το καταλαβαινουν και αυτες,
για τον λογο αυτο και ειχα καποιες παραπανω επαφες μαζι τους
----δεν ειναι νταβας--- κοιταω να περναω καλα εγω μαζι τους και αν κολληση και αυτες μαζι μου...
αλλα η πραγματικοτητα ειναι σκληρη.....
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.309
Like
10.826
Πόντοι
3.556
Μονο με σπονσορετες μπορει να υπαρξει (σε λιγες περιπτωσεις) συνεχεια

Με καθαροαιμες επαγγελματιες, πολυ πιο δυσκολο

Υπαρχουν απο πισω γραφεια, νταβαδες, μαγαζια, κλπ ασε που το σεξουαλικο τους ιστορικο παραειναι αποκαρδιωτικο
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.152
Like
15.795
Πόντοι
3.656
Φιλαρακι,
πραγματικα τα εκτιμω ως ανθρωπους τα κοριτσια και το καταλαβαινουν και αυτες,
για τον λογο αυτο και ειχα καποιες παραπανω επαφες μαζι τους
----δεν ειναι νταβας--- κοιταω να περναω καλα εγω μαζι τους και αν κολληση και αυτες μαζι μου...
αλλα η πραγματικοτητα ειναι σκληρη.....
Ενώ με τις .... υπόλοιπες ;
Ρομάντσο στρωμένο με ροδοπέταλα ;

Γνωρίζω συνέχεια κόσμο ... και ακούω ιστορίες ....

Ξέρω πολλούς που έφαγαν λεφτά με κάποιες "της δουλειάς" . Απλά εφαγαν κάποια λεφτά.


Ξέρω άλλους, που είχαν κακό ψόφο , έμειναν στη ψάθα, φρίκαραν , σάλταραν , αυτοκτόνησαν , εξαφανίστηκαν ....


Οι τελευταίοι , ήταν όλοι με κυριλέ ελληνίδες.


Μία μεγάλη διαφορά ;
Οι πρώτοι , με τις κοπέλες "της δουλειάς" τουλάχιστον γάμησαν καλά.

Οι της άλλης κατηγορίας ΜΟΝΟ ΓΑΜΗΘΗΚΑΝ.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.152
Like
15.795
Πόντοι
3.656
ασε που το σεξουαλικο τους ιστορικο παραειναι αποκαρδιωτικο
Τώρα .... μας το πας σε επίπεδο αούγκανων χωριάταρων μπουρτζόβλαχων ......

Άλλος ... που πήρε καράμπαζο χωριάτισσα πεντάχοντρη από χωριό που δεν φτάνουν ούτε αλπινιστές ....
μετά από χρόνια ... έμαθε ότι γαμιόταν με το θείο της και 4-5 ξαδέλφια της ..........

Καλύτερο από ξένη μουνάρα, που μπορεί να έκανε καμιά βίζιτα ;
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.309
Like
10.826
Πόντοι
3.556
Τώρα .... μας το πας σε επίπεδο αούγκανων χωριάταρων μπουρτζόβλαχων ......

Άλλος ... που πήρε καράμπαζο χωριάτισσα πεντάχοντρη από χωριό που δεν φτάνουν ούτε αλπινιστές ....
μετά από χρόνια ... έμαθε ότι γαμιόταν με το θείο της και 4-5 ξαδέλφια της ..........

Καλύτερο από ξένη μουνάρα, που μπορεί να έκανε καμιά βίζιτα ;

Απο την εμπειρια μου, οι μονες που μπορει να εχουν "καπως ελαφρυ" σεξουαλικο ιστορικο ειναι κατι κοριτσακια απο Τσεχια, Ουκρανια, κλπ που ερχοταν καλοκαιρι στα 2000+ για δουλεια στα κωλομπαρα, ουσιαστικα κανοντας διακοπες. Φοιτητριες Καλων Τεχνων, Φιλολογιας, κλπ το χειμωνα

Κανονικη επαγγελματιας με σελιδα στο κανεσεξ, μπου, στουνιομαγαζο, κλπ οσο και αν δεν αρεσει, την εχουν περασει τρενα, μιλαμε για πολλες εκατονταδες-χιλιαδες πουτσες

Οι χειροτερες ελληνιδες που πουτανιζουν απο τα 12 ως τα 45 μετα δυσκολιας να περασουν σε τριψηφιο νουμερο (οχι πως πχ το 78 ειναι ενα ανεκτο νουμερο :tooth: )
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
81
Like
113
Πόντοι
0
Ενώ με τις .... υπόλοιπες ;
Ρομάντσο στρωμένο με ροδοπέταλα ;

Γνωρίζω συνέχεια κόσμο ... και ακούω ιστορίες ....

Ξέρω πολλούς που έφαγαν λεφτά με κάποιες "της δουλειάς" . Απλά εφαγαν κάποια λεφτά.


Ξέρω άλλους, που είχαν κακό ψόφο , έμειναν στη ψάθα, φρίκαραν , σάλταραν , αυτοκτόνησαν , εξαφανίστηκαν ....


Οι τελευταίοι , ήταν όλοι με κυριλέ ελληνίδες.


Μία μεγάλη διαφορά ;
Οι πρώτοι , με τις κοπέλες "της δουλειάς" τουλάχιστον γάμησαν καλά.

Οι της άλλης κατηγορίας ΜΟΝΟ ΓΑΜΗΘΗΚΑΝ.
Φιλε μου, μην φανατιζεσε,
κυκλοφορουν ολων των ειδων τα φρουτα,
και στις εργαζομενες και στις σπιτισιες....

το ζητουμενο ειναι να περναμε καλα, με πηδηματα και εμπειρίες που θα θυμομαστε οταν γερασουμε....
εδω μεσα ανταλλασουμε γνωση....
εγω ετσι το βλεπω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom