Νέα

Πώς θα βρούμε τον τρίτο ανάμεσά μας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearozeugari
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
122
Like
124
Πόντοι
1
ρε παιδια δυσκολο να βρειτε εδω μεσα κατι..τοσα σαιτ υπαρχουν
 

Plitss

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2023
Μηνύματα
61
Like
65
Πόντοι
0
Μια ωραία προσέγγιση σε ζευγάρι που θέλει να πειραματίστει είναι το μασάζ στην γυναίκα και συ να παίρνεις μάτι.(Αν σου αρέσει). σπάει ο πάγος εφόσον ικανοποιούνται και οι τρεις..μετά το μασάζ(αν είναι γνώστης) είναι έτοιμη για να την απολαύσετε..για μένα πρώτη φορά καλό θα ήταν να φτιάξεις με την γυναίκα σου ένα σενάριο που γουστάρετε και να κανονίσετε πριβέ κάτι..δημόσια αν δεν έχεις κάνει σεξ μπορεί να τρακάρεις η να γίνει κάτι από άσχετο και να σας ξενερώσει..αν σας ενδιαφέρει έχω διάφορες προτάσεις και ιδέες να σας προτείνω αλλά πρέπει να μιλήσουμε για να δω τι σας ιντριγκαρει και τους δυο..
 

brasco1221(2)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
23
Like
99
Πόντοι
0
πιστευω η καλυτερη προσεγγιση ειναι το τσατ αρχικα.με παρουσια η χωρις του ανδρα.
 

Billys91

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
17
Like
24
Πόντοι
0
Πηγαίνετε κάποια χαλαρά τώρα που ανοίγει ο καιρός για μπάνιο ή σε κάποια λουτρά αν είσαι σε κοντινό σημείο.
Αστην να κάνει τοπλες στην αρχή και δες αν έχει λίγο κόσμο συνέχισε το.
Προσέγγισε κάποιον που θα είναι μόνος του και θα χαλαρώνει και θα το καταλάβει και αυτός ότι θέλετε παιχνίδι.
Πηγαίνετε σε ένα δωμάτιο μετά και συνεχίστε.

Εμείς με μια πρώην έτσι το αρχίσαμε βέβαια ο πρώτος ενώ ήταν ωραίο παιδί και γυμνασμενο και η δικιά μου ήταν μούσκεμα όταν πήγαμε στο ξενοδοχείο και του κατέβασε το παντελόνι ήταν τόσο μικρό που δεν είδαμε σχεδόν τίποτα.
Τη πήραμε μαζί αλλά η δικιά μου φουλ ξενερωμενη...

Κάπως έτσι το αρχίσαμε...
Αυτά και καλή επιτυχία!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom