Νέα

Πως να βρω γκόμενα..leader θεωρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leader96
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 175
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.592
Πόντοι
3.346
Ακούστε λοιπόν τη θεωρία που δουλεύω στο κεφάλι μου..Βρισκεις μια και την αριχζεις στα δώρα από τη πρώτη μέρα..Ρουχα,παπούτσια,τσάντες..η ελλεινιδα γλυκενετε..Πχ της δίνεις το πρώτο φιλι,δώρο παντελονι,Μάρα στο δεύτερο ραντεβού δώρο μπουφάν,τρίτο ραντεβού.και γαμηση, δώρο παπούτσια..ΑΥτο το συνεχίζεις για να μη σου φύγει η ελλεινιδα και βρει κάναν άλλο και μείνεις εσύ πάλι μπακουρι..Θα της κανείς δύο με τρία δώρα την εβδομάδα,κόστος όχι μεγαλο,γυρω στα 100 με 130ευρω τη βδομαδα.,με ρούχα και παπούτσια ζάρα Μπερσκα και τετοια.Η Ελλεινιδα δεν πρόκειται αν σε αφήσει ποτε,γκαραντι!!Θα εχετε μουνι και σεξ κάθε μέρα όλη μέρα!!Είναι η μον η λύση..στο Ελλαντα.Αν θες γυναίκα..και δεν εχεις παρέες να σου γνωρίσουν!!Αρνητικά..φυσικά και εχει αρνητικά το σύστημα μου..Θες μια καλή δουλειά με τουλάχιστον 1200ευρω το μήνα για να μπορείς να σπονσοραρεις το γκομενάκι..θετικά..θα εχεις μουνι..Τι άλλο??Εσείς θα χαλουσατε λεφτα σε ρούχα τσάντες παπούτσια άμα ήταν να έχετε γκομενάκι??
Θα σε αφησει γρηγορα.. ενταξει καποια δωρα ολες παιρνουν, ειδικα αμα αυτα ειναι σ επετειους.
Αν ομως ετσι ξεκαρφωτα κανεις πολλα δωρα θα νομιζει οτι την εχεις για καμια τανα..
Φυσικα υπαρχουν κι αυτες που θα τα παιρνουν ολα, αλλα παραλληλα θα πηγαινουν και με αλλους, γιατι εσενα θα σε βλεπουν ως χορηγο.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.145
Like
1.812
Πόντοι
216
Ακούστε λοιπόν τη θεωρία που δουλεύω στο κεφάλι μου..Βρισκεις μια και την αριχζεις στα δώρα από τη πρώτη μέρα..Ρουχα,παπούτσια,τσάντες..η ελλεινιδα γλυκενετε..Πχ της δίνεις το πρώτο φιλι,δώρο παντελονι,Μάρα στο δεύτερο ραντεβού δώρο μπουφάν,τρίτο ραντεβού.και γαμηση, δώρο παπούτσια..ΑΥτο το συνεχίζεις για να μη σου φύγει η ελλεινιδα και βρει κάναν άλλο και μείνεις εσύ πάλι μπακουρι..Θα της κανείς δύο με τρία δώρα την εβδομάδα,κόστος όχι μεγαλο,γυρω στα 100 με 130ευρω τη βδομαδα.,με ρούχα και παπούτσια ζάρα Μπερσκα και τετοια.Η Ελλεινιδα δεν πρόκειται αν σε αφήσει ποτε,γκαραντι!!Θα εχετε μουνι και σεξ κάθε μέρα όλη μέρα!!Είναι η μον η λύση..στο Ελλαντα.Αν θες γυναίκα..και δεν εχεις παρέες να σου γνωρίσουν!!Αρνητικά..φυσικά και εχει αρνητικά το σύστημα μου..Θες μια καλή δουλειά με τουλάχιστον 1200ευρω το μήνα για να μπορείς να σπονσοραρεις το γκομενάκι..θετικά..θα εχεις μουνι..Τι άλλο??Εσείς θα χαλουσατε λεφτα σε ρούχα τσάντες παπούτσια άμα ήταν να έχετε γκομενάκι??
Αυτό που δε μας λες είναι ΠΩΣ θα βρεις γκόμενα.
Εσύ μας λες ΠΩΣ να την κρατήσεις μόνο...(αν την κρατήσεις).
Εκτός και αν πεις από την αρχή ότι θα χαλάς 500 το μήνα για πάρτη της.
Ναι, αυτό είναι κίνητρο για κάποιες.:grin:
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
Έχοντας δοκιμάσει ενα σεβαστο αριθμο συνδιασμων, λεω το εξης. Επενδυσε απο την αρχη στον εαυτο σου, γινε αυτος που διαλεγει και οχι αυτος που διαλεγεται. Οι γυναικες εχουν μια μοναδικη ικανοτητα να βρισκους αυτο που τις ελκυει ακομα και εαν διαμενεις στο 3 υπογειο και δεν βλεπεις ποτε ηλιο. Το τοπιο καθαριζει πολυ μετα τα 40 με 45 και εκει βλεπεις οτι οσα χρηματα και να εχεις, οσα δωρα και αν κανεις αυτο που μενει στο τελος θα ειναι ο πληγωμενος εγωισμος (γιατι ψεματα στον εαυτο σου δεν μπορεις να πεις). Παντα θα γνωριζεις οτι υπαρχει ημερομηνια ληξης και θα σε κυριευει ο φοβος....στο τελος χανεις την προσωπικοτητα σου και σερνεσαι. Για να μην γινουν ολα αυτα επενδυσε σε εσενα. Μαθε να ζεις αξιοπρεπως, διαφυλαξε την ιδιωτικοτητα σου, πηδηξε διαστημια μουνια επι πληρωμη για να μαθεις πως ειναι η συνναλαγη, μαθε ποτε πρεπει να ανοιγεις το στομα σου και το κυριοτερο ποτε πρεπει να φευγεις. Με αυτα τα εφοδια μετα τα 30 με 35 δεν θα εισαι ποτε μονος σου, θα διαλεγεις δεν θα διαλεγεσαι (εαν αυτο συμβαινει θα ειναι επειδη εσυ το επετρεψες).
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
351
Like
864
Πόντοι
81
Για να μην γινουν ολα αυτα επενδυσε σε εσενα. Μαθε να ζεις αξιοπρεπως, διαφυλαξε την ιδιωτικοτητα σου, πηδηξε διαστημια μουνια επι πληρωμη για να μαθεις πως ειναι η συνναλαγη, μαθε ποτε πρεπει να ανοιγεις το στομα σου και το κυριοτερο ποτε πρεπει να φευγεις. Με αυτα τα εφοδια μετα τα 30 με 35 δεν θα εισαι ποτε μονος σου, θα διαλεγεις δεν θα διαλεγεσαι (εαν αυτο συμβαινει θα ειναι επειδη εσυ το επετρεψες).
Δεν καταλαβαινω πως ολα αυτα μπορουν να θεωρηθουν επενδυση στον εαυτο μας. Οκ καλα ειναι, δε λεω, αλλα κατι δεν πιανω μαλλον...
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
Δεν καταλαβαινω πως ολα αυτα μπορουν να θεωρηθουν επενδυση στον εαυτο μας. Οκ καλα ειναι, δε λεω, αλλα κατι δεν πιανω...
Η μάθηση απαιτεί χρόνο, ο χρόνος απαιτεί προσπάθεια...η προσπάθεια πάντα είναι επένδυση γιατί είναι η απόρροια της γνώσης (θετικής η αρνητικής). Δυστυχως είμαστε το μόνο είδος που μεγαλώνουμε χωρίς να εκπαιδευόμαστε για το πως να μην είμαστε θύματα. Οι ψαγμένοι γονείς αυτά τα θεωρούν πολυ σημαντικά και τα αρχίζουν από πολύ μικρή ηλικία.
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
351
Like
864
Πόντοι
81
Η μάθηση απαιτεί χρόνο, ο χρόνος απαιτεί προσπάθεια...η προσπάθεια πάντα είναι επένδυση γιατί είναι η απόρροια της γνώσης (θετικής η αρνητικής). Δυστυχως είμαστε το μόνο είδος που μεγαλώνουμε χωρίς να εκπαιδευόμαστε για το πως να μην είμαστε θύματα. Οι ψαγμένοι γονείς αυτά τα θεωρούν πολυ σημαντικά και τα αρχίζουν από πολύ μικρή ηλικία.
Αρα ως επενδυση στον εαυτο μας οριζεις το χτισιμο χαρακτηρα απ' οτι καταλαβαινω. Εννοειται οτι αυτο ειναι το Α και το Ω, χωρις χαρακτηρα στην πρωτη δυσκολια τρεχεις και κρυβεσαι... Απο την αλλη ομως ειναι επενδυση περισσοτερο σε χαμηλο επιπεδο οπως θα ελεγε ενας προγραμματιστης. Ειναι δηλαδη η βαση τις πυραμιδας. Στο γκομενικο βοηθανε πιο αμεσα τα ψηλοτερα και πιο επιφανειακα επιπεδα της πυραμιδας (χρημα, εμφανιση κλπ), οποτε η επενδυση στον εαυτο μας σιγουρα πρεπει να περνα κι απο κει.
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
351
Like
864
Πόντοι
81
Για μενα οι γκομενες θελουν:
  • Χρημα
  • Εμφανιση
  • Σεξ
  • Κοινωνικοτητα
  • Να μην σε εχουν τελειως δεδομενο
Τιποτα δεν πρεπει να ειναι κατω απο τον μ.ο. και καναδυο πρεπει να 'ναι πιο πανω. Αυτα τα... καναδυο ειναι τα δυνατα χαρτια μας. Ο καθενας βλεπει που υστερει και προσπαθει να βελτιωθει εκει. Αλλα εννοειται οτι πανω απο ολα ειναι ο χαρακτηρας, γιατι απλα χωρις αυτον δεν κανεις τιποτα απο τα υπολοιπα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
Αρα ως επενδυση στον εαυτο μας οριζεις το χτισιμο χαρακτηρα απ' οτι καταλαβαινω. Εννοειται οτι αυτο ειναι το Α και το Ω, χωρις χαρακτηρα στην πρωτη δυσκολια τρεχεις και κρυβεσαι... Απο την αλλη ομως ειναι επενδυση περισσοτερο σε χαμηλο επιπεδο οπως θα ελεγε ενας προγραμματιστης. Ειναι δηλαδη η βαση τις πυραμιδας. Στο γκομενικο βοηθανε πιο αμεσα τα ψηλοτερα και πιο επιφανειακα επιπεδα της πυραμιδας (χρημα, εμφανιση κλπ), οποτε η επενδυση στον εαυτο μας σιγουρα πρεπει να περνα κι απο κει.
Δεν υπάρχει χαμηλοί επιπέδου επενδυση. Η επένδυση φερνει πάντα γνώση και η γνώση ειναι πάντα εξελικτική. Με την γνώση έρχεται η επαγγελματική επιτυχία, τα χρήματα η αναγνώριση κτλ. Το γκομενικο είναι power play απο την αρχη τησ δημιουργιας της ανθρωποτητας. Παιζεις με τις αισθησεις και οχι επιφανειακα, εκτος και μιλαμε για τα εφημερα τσοκαρα και οχι για γυναικες.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.554
Like
1.443
Πόντοι
216
Νηματοθέτη πιστεύω θα έκανες πάταγο αν άνοιγες ένα θέμα με τίτλο "Πως να γίνω επικίνδυνος προς τις γκόμενες"

Ξέρεις εσύ,με τις παρακολουθήσεις ζευγαριών που κάνεις κατά καιρούς,τις επικίνδυνες απόψεις για τα θύματα γυναικοκτονιών κλπ
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.442
Like
13.057
Πόντοι
3.506
Έχοντας δοκιμάσει ενα σεβαστο αριθμο συνδιασμων, λεω το εξης. Επενδυσε απο την αρχη στον εαυτο σου, γινε αυτος που διαλεγει και οχι αυτος που διαλεγεται. Οι γυναικες εχουν μια μοναδικη ικανοτητα να βρισκους αυτο που τις ελκυει ακομα και εαν διαμενεις στο 3 υπογειο και δεν βλεπεις ποτε ηλιο. Το τοπιο καθαριζει πολυ μετα τα 40 με 45 και εκει βλεπεις οτι οσα χρηματα και να εχεις, οσα δωρα και αν κανεις αυτο που μενει στο τελος θα ειναι ο πληγωμενος εγωισμος (γιατι ψεματα στον εαυτο σου δεν μπορεις να πεις). Παντα θα γνωριζεις οτι υπαρχει ημερομηνια ληξης και θα σε κυριευει ο φοβος....στο τελος χανεις την προσωπικοτητα σου και σερνεσαι. Για να μην γινουν ολα αυτα επενδυσε σε εσενα. Μαθε να ζεις αξιοπρεπως, διαφυλαξε την ιδιωτικοτητα σου, πηδηξε διαστημια μουνια επι πληρωμη για να μαθεις πως ειναι η συνναλαγη, μαθε ποτε πρεπει να ανοιγεις το στομα σου και το κυριοτερο ποτε πρεπει να φευγεις. Με αυτα τα εφοδια μετα τα 30 με 35 δεν θα εισαι ποτε μονος σου, θα διαλεγεις δεν θα διαλεγεσαι (εαν αυτο συμβαινει θα ειναι επειδη εσυ το επετρεψες).
Τα σέβη μου :hi:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.743
Κριτικές
6
Like
3.401
Πόντοι
736
νομιζω δε καταλαβες τη θεωρια..με 80ευρω γαμας 4 πουτανες τη βδομαδα..με πολλα χιλιομετρα..για εξι λεπτα..ενω αν χαλας 130ευρω τη βδομαδα σε ρουχα..γαμας μια ελλεινιδα εφταρακι,25αρα..καθε μερα..οσο αντεχεις εσυ..χουφτωματα οσο θες εσυ..και φυσικα με πιο μικρο μουνακι απο της πουτανας.αλλοι το λενε σχεση αλλη σπονσοραρισμα..ειναι και τα 2 μαζι
Το θέμα είναι οτι και μαζί να μην μένετε , μπορεί να υπάρχει η γκρίνια όταν θα βγαίνετε έξω. Και σύν τοις άλλης υπάρχουν πλέον και τα κινητά για να σε πρήζει αν θέλει.

Αν είμασταν στο 1990 που δεν υπήρχαν τα κινητά μπορεί να λειτουργούσε το δεν μένουμε μαζί και άρα γλυτώνω την γκρίνια.

Βασικά και εγώ θεωρίες λέω γιατί σοβαρή σχέση δεν έχω κάνει , αλλά δεν είναι μόνο θεωρίες είναι και αυτά που έχω δει απο σχέσεις φίλων.

Εκτός αν βρείς κάποια για ελεύθερη σχέση και το αντάλαγμα να είναι τα δωράκια που λές (οπότε να απουσιάζει η ενδεχόμενη γκρίνια) αλλά και αυτό αν βρείς γιατί νομίζω οι περισσότερες ψάχνουν σοβαρή σχέση.
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
765
Like
1.085
Πόντοι
206
Αμα δεν βρίσκεις γκόμενα
Αμα η αδερφή σου δεν βρίσκει γκόμενο
Αμα η μάνα σου δεν βρίσκει γκόμενο

Πηδηχτείτε μεταξύ σας
Να ξεχαρμανιάσετε
 
OP
OP
leader96

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.612
Like
2.644
Πόντοι
456
Κάθε πρωί πάω σε ένα καφέ να πάρω καφέ.φρεντο καπουτσίνο..Εκει δουλεύει μια τυπισα,30αρα,που είναι σαν λεσβία,κοντό μαλλί,σκουλαρίκια στα αυτια,τατού στο χέρι,αντρικο μπλουζάκι και παντελόνι,λοιπόν κάθε μέρα έχω δει ότι μου πιάνει τη κουβέντα μόνη της μου λέει για το καιρό και σήμερα μου έλεγε ότι σχολάει στις 3και μισή,χωρίς να τη ρωτήσω,άντε να σχολασω λέει.επισης έχω δει ότι με κοιτάει.ΕΙναι αδύνατη,αλλά αγυμναστη θα έλεγα,έχει αντρικό σώμα,μου αρέσει να της μιλαω γιατί φαίνεται σχετικά οκ σαν ατομο και μου αρέσει γιατί κανω προπόνηση και μπορώ επιτέλους να λέω και καμια κουβέντα με γυναίκα,αλλά μήπως η τυπισα πάρει λάθος μήνυμα?αβριο σκεφτομε να πάω αλλού για καφέ γιατί η κατάσταση έχει αρχίσει να γίνεται παράξενη..έτσι όπως παμε αν ζητήσω τηλέφωνο νομίζω θα μου το δώσει..Και αμα βγούμε,τι θα κάνουμε?Εγώ είμαι σίγουρος ότι είναι λεσβία η τυπισα,μήπως με βλέπει για γυναίκα?Τη τυπισα τη ξέρω φατσικα 3χρονια,αλλά τώρα τη βλέπω στον καφέ που έπιασε δουλειά..Εσείς θα κάνατε σχέση με λεσβία??
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.702
Κριτικές
30
Like
19.779
Πόντοι
8.746
Για μενα οι γκομενες θελουν:
  • Χρημα
  • Εμφανιση
  • Σεξ
  • Κοινωνικοτητα
  • Να μην σε εχουν τελειως δεδομενο
Τιποτα δεν πρεπει να ειναι κατω απο τον μ.ο. και καναδυο πρεπει να 'ναι πιο πανω. Αυτα τα... καναδυο ειναι τα δυνατα χαρτια μας. Ο καθενας βλεπει που υστερει και προσπαθει να βελτιωθει εκει. Αλλα εννοειται οτι πανω απο ολα ειναι ο χαρακτηρας, γιατι απλα χωρις αυτον δεν κανεις τιποτα απο τα υπολοιπα.
Τύπε τα μέλη του μπου είναι στην ολότητά τους δυνατά χαρτιά σε όλα...
Plus 25+ στα επιμαχα σημεία.

Τι να λέμε τώρα...
 
OP
OP
leader96

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.612
Like
2.644
Πόντοι
456
Θα σε αφησει γρηγορα.. ενταξει καποια δωρα ολες παιρνουν, ειδικα αμα αυτα ειναι σ επετειους.
Αν ομως ετσι ξεκαρφωτα κανεις πολλα δωρα θα νομιζει οτι την εχεις για καμια τανα..
Φυσικα υπαρχουν κι αυτες που θα τα παιρνουν ολα, αλλα παραλληλα θα πηγαινουν και με αλλους, γιατι εσενα θα σε βλεπουν ως χορηγο.
Όλες θέλουν λεφτά και δώρα

Γιατί να σε αφήσει?θα σε αφήσει αμα.δεν της κανείς δωρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτό που δε μας λες είναι ΠΩΣ θα βρεις γκόμενα.
Εσύ μας λες ΠΩΣ να την κρατήσεις μόνο...(αν την κρατήσεις).
Εκτός και αν πεις από την αρχή ότι θα χαλάς 500 το μήνα για πάρτη της.
Ναι, αυτό είναι κίνητρο για κάποιες.:grin:
Αν τη βρούμε έτσι θα τη κρατάνε.με δωρα
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.774
Πόντοι
3.786
Κάθε πρωί πάω σε ένα καφέ να πάρω καφέ.φρεντο καπουτσίνο..Εκει δουλεύει μια τυπισα,30αρα,που είναι σαν λεσβία,κοντό μαλλί,σκουλαρίκια στα αυτια,τατού στο χέρι,αντρικο μπλουζάκι και παντελόνι,λοιπόν κάθε μέρα έχω δει ότι μου πιάνει τη κουβέντα μόνη της μου λέει για το καιρό και σήμερα μου έλεγε ότι σχολάει στις 3και μισή,χωρίς να τη ρωτήσω,άντε να σχολασω λέει.επισης έχω δει ότι με κοιτάει.ΕΙναι αδύνατη,αλλά αγυμναστη θα έλεγα,έχει αντρικό σώμα,μου αρέσει να της μιλαω γιατί φαίνεται σχετικά οκ σαν ατομο και μου αρέσει γιατί κανω προπόνηση και μπορώ επιτέλους να λέω και καμια κουβέντα με γυναίκα,αλλά μήπως η τυπισα πάρει λάθος μήνυμα?αβριο σκεφτομε να πάω αλλού για καφέ γιατί η κατάσταση έχει αρχίσει να γίνεται παράξενη..έτσι όπως παμε αν ζητήσω τηλέφωνο νομίζω θα μου το δώσει..Και αμα βγούμε,τι θα κάνουμε?Εγώ είμαι σίγουρος ότι είναι λεσβία η τυπισα,μήπως με βλέπει για γυναίκα?Τη τυπισα τη ξέρω φατσικα 3χρονια,αλλά τώρα τη βλέπω στον καφέ που έπιασε δουλειά..Εσείς θα κάνατε σχέση με λεσβία??
Οι λεσβίες σιχαίνονται να κάνουν σεξ με τους άνδρες,πόσο μάλλον να κάνουν σχεση μαζί τους.Εφόσον η τύπισσα σε γλυκοκοιτάει, είναι bi.Και αυτήν την περίοδο να γουστάρει να κάνει σεξ ή και σχέση με άνδρα.Εμένα αν μου άρεσε μια bi σε εμφάνιση και χαρακτήρα,θα έκανα σχέση μαζί της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom