Νέα

Πως να βρω γκόμενα..leader θεωρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leader96
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 175
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

james tiberius kirk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.173
Κριτικές
5
Like
5.137
Πόντοι
456
Κάτσε γιατί εδώ έχουμε θέμα,
οι νόμοι και οι θεωρίες που γράφονται στο σαη έχουν μεγάλη εγκυρότητα,
όπως ο νόμος Πικέρ :confused:
Όσο για τον ληντερ τον βλέπω καρφί να βγαίνει πρόεδρος για το 2024
Νομός Ζαν Λυκ Πικάρ
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.243
Like
1.981
Πόντοι
216
Δεν έχουν ανέβει οι τιμές με τόσο πληθωρισμό; Ακόμα τα ίδια παίρνουν;

Έχω χρόνια να πατήσω... προ COVID.

Στο στούντιο το 50άρικο δουλεύει ακόμη, όπως και προν χρόνια.

Χαλαρά. No inflation in sight :-)
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
266
Like
303
Πόντοι
21
Στο στούντιο το 50άρικο δουλεύει ακόμη, όπως και προν χρόνια.

Χαλαρά. No inflation in sight :-)
Μια χαρά (από την άποψη ότι οι τιμές είναι μισές σε σχέση με πριν 5+ χρόνια). Το 10άρικο είναι σαν €5 του τότε, το 20άρικο σαν €10, το 50άρικο σαν €25.

Ή χάλια (από την άποψη ότι έμεινε στάσιμη η ελληνική οικονομία).

Όπως το δει κανείς... :)

ΥΓ: Ακόμα θυμάμαι μια τύπισσα στο Μετάξι που μου είχε πει: «μόνο €8 για σένα, επειδή είσαι ωραίο παιδί».
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.442
Like
13.047
Πόντοι
3.506
Τζάμπα δε.καθεται καμία..αν βρεις ένα μωράκι εφταρι 25χρονων.και χαλας 130-150ευρω τη βδομάδα σε δώρα θα έχεις γαμηση κάθε μέρα..είναι πιο φτηνά έτσι..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ναι αλλά σκέψου αρχηγέ..αν έχεις μια ελλεινιδα εφταρι 25χρονων..και κάνεις δωρακια.. έχεις σεξ κάθε μέρα..δε θα γαμας δύο φορές τη.μερα?μας κάνει 14γαμησια την εβδομάδα.αρα κόστος..150ευρω δώρα/14γαμησιια..11ευρω το γαμηση..πιο φτηνά από μετάξι..σκέψου ότι επειδή θα είστε κάθε μέρα μαζι..θα χουφτωνεις όλη μέρα..σου βγαίνει σχεδόν τζάμπα..μιλάω για δώρα σχετικά φτηνά..πχ παντελόνι 40ευρω,παπούτσια 50ευρω.. όχι για ακριβό σπονσοραρισμαμ..
Μαθηματικός είσαι :think::confused:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
1
Like
1.085
Πόντοι
216
Θα πω ενα μπραβο σε οσους μπορούν και βγαζουν θεωρίες μεθόδους και νομους,ειναι μια λυση στο προβλημα που επικρατει.
Εψαξα πίσω και ειδα το νομο του πικερ,απαξίωση στις γυναίκες και μονο μπουρδελα,εφόσον ζυγιζε το οικονομικο ισοζυγιο και τον συμφέρει, τοτε γιατί οχι.
Επίσης ενας αλλος ειχε πει για την πουτανοποίηση,οτι εφοσον κοιτανε το χρημα θα τις πληρωνω και θα μου καθονται αυτη η θεωρεια μοιαζει με τον λιντερισμο με μονη διαφορά οτι ο λιντερισμος δεν θα το κανει μια φορα αλλα θα βρει μια θα την χρηματοδοτει και θα την εχει για σεξ,και θα πω και τη δικια μου τη μέθοδο της αυτοβελτιωσης και της εξελίξης του αντρα ετσι ωστε να εχει πολλες επιτυχίες με διαφορετικές γκόμενες.
Η μεθοδος της αυτοβελτίωσης δεν ειναι απλα μια θεωρία αλλα ενα ολοκληρο εγχειρίδιο το οποιο για να το εμπεδωσει καποιος θα χρειαστει καποια σεμινάρια,βεβαια τα λεω εδω μεσα δωρεαν αλλα ποτε δεν θα δημοσιοποιησω τα τρικ και καποια μυστικά κολπα γιατι οταν κατι μαθαίνετε δημοσια μετα χαλάει το παιχνίδι.
Αυτή τη μεθοδο την ανακαλυψα μονος μου με τη βοήθεια της ψυχολογιας αλλα και απο έμπειριες στη ζωη και ακολουθουμενος διαφορα σεμινάρια περι σχέσεων αλλα και ποιος ειναι ο σημερινός παλμος εκει εξω,τι ζητάνε οι γυναίκες ,τι θέλουν, πως μπορει καποιος να τις προσεγγισει,με τι τρόπο, που θα βρει να γνωρισει κοπέλες,πως θα επικοινωνισει,πως θα κρίνει τα θετικα και τα αρνητικα σηματα,ποιες ειναι τοξικές, πως θα μπορεσει μεσα σε λιγο χρονο να τις ψυχολογισει και πολλα αλλα.
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.416
Like
4.843
Πόντοι
456

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.701
Κριτικές
30
Like
19.774
Πόντοι
8.746
Θα πω ενα μπραβο σε οσους μπορούν και βγαζουν θεωρίες μεθόδους και νομους,ειναι μια λυση στο προβλημα που επικρατει.
Εψαξα πίσω και ειδα το νομο του πικερ,απαξίωση στις γυναίκες και μονο μπουρδελα,εφόσον ζυγιζε το οικονομικο ισοζυγιο και τον συμφέρει, τοτε γιατί οχι.
Επίσης ενας αλλος ειχε πει για την πουτανοποίηση,οτι εφοσον κοιτανε το χρημα θα τις πληρωνω και θα μου καθονται αυτη η θεωρεια μοιαζει με τον λιντερισμο με μονη διαφορά οτι ο λιντερισμος δεν θα το κανει μια φορα αλλα θα βρει μια θα την χρηματοδοτει και θα την εχει για σεξ,και θα πω και τη δικια μου τη μέθοδο της αυτοβελτιωσης και της εξελίξης του αντρα ετσι ωστε να εχει πολλες επιτυχίες με διαφορετικές γκόμενες.
Η μεθοδος της αυτοβελτίωσης δεν ειναι απλα μια θεωρία αλλα ενα ολοκληρο εγχειρίδιο το οποιο για να το εμπεδωσει καποιος θα χρειαστει καποια σεμινάρια,βεβαια τα λεω εδω μεσα δωρεαν αλλα ποτε δεν θα δημοσιοποιησω τα τρικ και καποια μυστικά κολπα γιατι οταν κατι μαθαίνετε δημοσια μετα χαλάει το παιχνίδι.
Αυτή τη μεθοδο την ανακαλυψα μονος μου με τη βοήθεια της ψυχολογιας αλλα και απο έμπειριες στη ζωη και ακολουθουμενος διαφορα σεμινάρια περι σχέσεων αλλα και ποιος ειναι ο σημερινός παλμος εκει εξω,τι ζητάνε οι γυναίκες ,τι θέλουν, πως μπορει καποιος να τις προσεγγισει,με τι τρόπο, που θα βρει να γνωρισει κοπέλες,πως θα επικοινωνισει,πως θα κρίνει τα θετικα και τα αρνητικα σηματα,ποιες ειναι τοξικές, πως θα μπορεσει μεσα σε λιγο χρονο να τις ψυχολογισει και πολλα αλλα.
Λαμπρό !!!
Τύπε δίνω 10κ για τη μέθοδό σου, ένα σχετικό εγχειρίδιο οδηγιών και τα δικαιώματα...
Και θα τις εγαμήσω όλες, και θα πουλήσω το 50% στους dragons χαλαρά για 1 μύριο.

Λοιπόν εδώ και τώρα 10κ !!
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.367
Κριτικές
10
Like
2.726
Πόντοι
3.385
Θα πω ενα μπραβο σε οσους μπορούν και βγαζουν θεωρίες μεθόδους και νομους,ειναι μια λυση στο προβλημα που επικρατει.
Εψαξα πίσω και ειδα το νομο του πικερ,απαξίωση στις γυναίκες και μονο μπουρδελα,εφόσον ζυγιζε το οικονομικο ισοζυγιο και τον συμφέρει, τοτε γιατί οχι.
Επίσης ενας αλλος ειχε πει για την πουτανοποίηση,οτι εφοσον κοιτανε το χρημα θα τις πληρωνω και θα μου καθονται αυτη η θεωρεια μοιαζει με τον λιντερισμο με μονη διαφορά οτι ο λιντερισμος δεν θα το κανει μια φορα αλλα θα βρει μια θα την χρηματοδοτει και θα την εχει για σεξ,και θα πω και τη δικια μου τη μέθοδο της αυτοβελτιωσης και της εξελίξης του αντρα ετσι ωστε να εχει πολλες επιτυχίες με διαφορετικές γκόμενες.
Η μεθοδος της αυτοβελτίωσης δεν ειναι απλα μια θεωρία αλλα ενα ολοκληρο εγχειρίδιο το οποιο για να το εμπεδωσει καποιος θα χρειαστει καποια σεμινάρια,βεβαια τα λεω εδω μεσα δωρεαν αλλα ποτε δεν θα δημοσιοποιησω τα τρικ και καποια μυστικά κολπα γιατι οταν κατι μαθαίνετε δημοσια μετα χαλάει το παιχνίδι.
Αυτή τη μεθοδο την ανακαλυψα μονος μου με τη βοήθεια της ψυχολογιας αλλα και απο έμπειριες στη ζωη και ακολουθουμενος διαφορα σεμινάρια περι σχέσεων αλλα και ποιος ειναι ο σημερινός παλμος εκει εξω,τι ζητάνε οι γυναίκες ,τι θέλουν, πως μπορει καποιος να τις προσεγγισει,με τι τρόπο, που θα βρει να γνωρισει κοπέλες,πως θα επικοινωνισει,πως θα κρίνει τα θετικα και τα αρνητικα σηματα,ποιες ειναι τοξικές, πως θα μπορεσει μεσα σε λιγο χρονο να τις ψυχολογισει και πολλα αλλα.

Ταπεινή μου άποψη είναι πως για να μπορεί να εκφράσει μία ''θεωρία'' κάποιος, είναι να έχει μία βαθύτατη γνώση ενός πεδίου, για να πω εγώ πώς θα βρεις γκόμενα θα πρέπει να τις χτυπάω ο ίδιος σα μύγες. Σκέψου εμένα λ.χ. να μένω στα παγκάκια της Ομόνοιας και να διαλαλώ θεωρία για το πώς θα γίνεις εκατομμυριούχος.

Με βάση τα παραπάνω, το να εκλαμβάνεται ως ''θεωρία'' η άποψη ενός ανθρώπου που επειδή δεν μπορεί να σταυρώσει γκόμενα βρίζει όλη μέρα την Ελλάδα και τις Ελληνίδες, είναι επιεικώς αβάσιμο.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
1
Like
1.085
Πόντοι
216
Ταπεινή μου άποψη είναι πως για να μπορεί να εκφράσει μία ''θεωρία'' κάποιος, είναι να έχει μία βαθύτατη γνώση ενός πεδίου, για να πω εγώ πώς θα βρεις γκόμενα θα πρέπει να τις χτυπάω ο ίδιος σα μύγες. Σκέψου εμένα λ.χ. να μένω στα παγκάκια της Ομόνοιας και να διαλαλώ θεωρία για το πώς θα γίνεις εκατομμυριούχος.

Με βάση τα παραπάνω, το να εκλαμβάνεται ως ''θεωρία'' η άποψη ενός ανθρώπου που επειδή δεν μπορεί να σταυρώσει γκόμενα βρίζει όλη μέρα την Ελλάδα και τις Ελληνίδες, είναι επιεικώς αβάσιμο.
Κοιτα οι θεωριες ολες λιγο πολυ έχουν κάποιο σωστό.
Απλα το θέμα ειναι να εφαρμόζονται και στη πράξη.
Εγω τη μεθοδο της αυτοβελτίωσης την έφτιαξα απο τη πράξη, δεν εβγαλα τη θεωρία και μετα ακολουθησα τη πράξη.
Η πράξη εκανε τη θεωρια και πάντα αυτες οι θεωριες ειναι σωστές και βάσιμες.
 
OP
OP
leader96

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.612
Like
2.643
Πόντοι
456
Ρε μουρλε με 40 ευρω τη βδομαδα γαμας 4 φορες 4 διαφορετικες γκομενες στο μεταξουργειο και με 80 ευρω 4 φορες 4 διαφορετικες στη Φυλης. και εσυ μας λες 120 τη βδομαδα για να γαμας (αν σου καθεται κιολας) την ιδια ελεεινιδα.
Ηθελα να ηξερα τι δουλεια κανεις. Ελπιζω να μην εισαι ελευθερος επαγγελματιας γιατι θα το κλεισεις συντομα το μαγαζι.:confused:
νομιζω δε καταλαβες τη θεωρια..με 80ευρω γαμας 4 πουτανες τη βδομαδα..με πολλα χιλιομετρα..για εξι λεπτα..ενω αν χαλας 130ευρω τη βδομαδα σε ρουχα..γαμας μια ελλεινιδα εφταρακι,25αρα..καθε μερα..οσο αντεχεις εσυ..χουφτωματα οσο θες εσυ..και φυσικα με πιο μικρο μουνακι απο της πουτανας.αλλοι το λενε σχεση αλλη σπονσοραρισμα..ειναι και τα 2 μαζι
 
OP
OP
leader96

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.612
Like
2.643
Πόντοι
456
Κοιτα οι θεωριες ολες λιγο πολυ έχουν κάποιο σωστό.
Απλα το θέμα ειναι να εφαρμόζονται και στη πράξη.
Εγω τη μεθοδο της αυτοβελτίωσης την έφτιαξα απο τη πράξη, δεν εβγαλα τη θεωρία και μετα ακολουθησα τη πράξη.
Η πράξη εκανε τη θεωρια και πάντα αυτες οι θεωριες ειναι σωστές και βάσιμες.
πολυ καλη η θεωρια σου..αλλα νομιζω..θα ταιριαζε πιο καλα στην αμερικη..και στην αγγλια η αυτοβελτιωση..οι ελλεινιδες θελουν λεφτα και δωρακια..δε λεω οτι ειναι κακο να βελτιωνεσε..αλλα η ελλαδα εχει παραξενη αγορα ερωτα..ειναι παραξενες οι γυναικες εδω..δες και τις επιλογες γαμια που κανουνε..
 

johnnyar

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
36
Like
38
Πόντοι
0
....άμα ρωτάς εδώ πως να βρεις γκόμενα....αστο να πάει
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
1
Like
1.085
Πόντοι
216
πολυ καλη η θεωρια σου..αλλα νομιζω..θα ταιριαζε πιο καλα στην αμερικη..και στην αγγλια η αυτοβελτιωση..οι ελλεινιδες θελουν λεφτα και δωρακια..δε λεω οτι ειναι κακο να βελτιωνεσε..αλλα η ελλαδα εχει παραξενη αγορα ερωτα..ειναι παραξενες οι γυναικες εδω..δες και τις επιλογες γαμια που κανουνε..
Η αυτοβελτίωση εχει να κάνει και στο εργασιακό κομμάτι,η βαση της αυτοβελτίωσης ειναι το εργασιακό και η επαγγελματικη εξέλιξη.
Θα μου πεις πολλοι δεν μπορουν να βρουν η να κανουν καλη δουλειά κλπ ναι αλλα μπορει πανω στη δουλειά του να βγαζει π.χ ενα εξτρα εισόδημα,ας πουμε δουλεύει υπαλληλος σε σουπερ μαρκετ οπως η παπια,παίρνει 700 ευρω ας πουμε,μπορει να αφιερώσει να κάνει μια ονλαιν εργασια και να αυξήσει το μπατζετ του.
Μπορεί να αγορασει καποιες μετοχες ,μπορεί να παρει ενα δανειο και μα κάνει μια επένδυση χσμηλου ρισκου,όλα αυτά οταν ο μισθος ειναι χαμηλός.
Οταν ανεβάζεις το μπατζετ σου εχει αντίκτυπο,γι αυτο λεω φτιαξετε το οικονομικό να ξεπερνάει το μέσον όρο της περιοχης και ηδη ειστε στο 70% χοντρικα της αυτοβελτίωσης
Το υπόλοιπο 30% ειναι ολα τα αλλα τα οποία ειναι πολλα.
Θα μου πει κάποιος ας φτιαξω το 30% και βλεπω για το εργασιακοτο 70%
Σωστο γίνεται και αυτό αλλα θα εχει απώλειες απο γκομενες,κοιτανε το επαγγελματικό ειδικα αυτες που ειναι πανω απο τα 23.
Επίσης παιζει ρολο και η ηλικία σας.
Π.χ ολες εχουν στο σκατομυαλο τους οτι ο 35αρης 40ρης εχει φτιαχτει επαγγελματικά και αν δεν εχει φτιαχτεί τοτε δεν αξιζει,ενω ο 20χρονος δικαιολογειται που δεν εχει φτιαχτει.
Παιδια δυστυχώς κοιτανε απο εσας αν εχετε λεφτα καλη δουλεια κλπ για να μπορεσουν να επενδυσουν αν οχι ολες το 98% γιατί παντα υπαρχουν εξαιρέσεις στον κανόνα
 

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.979
Πόντοι
3.936
Ακούστε λοιπόν τη θεωρία που δουλεύω στο κεφάλι μου..Βρισκεις μια και την αριχζεις στα δώρα από τη πρώτη μέρα..Ρουχα,παπούτσια,τσάντες..η ελλεινιδα γλυκενετε..Πχ της δίνεις το πρώτο φιλι,δώρο παντελονι,Μάρα στο δεύτερο ραντεβού δώρο μπουφάν,τρίτο ραντεβού.και γαμηση, δώρο παπούτσια..ΑΥτο το συνεχίζεις για να μη σου φύγει η ελλεινιδα και βρει κάναν άλλο και μείνεις εσύ πάλι μπακουρι..Θα της κανείς δύο με τρία δώρα την εβδομάδα,κόστος όχι μεγαλο,γυρω στα 100 με 130ευρω τη βδομαδα.,με ρούχα και παπούτσια ζάρα Μπερσκα και τετοια.Η Ελλεινιδα δεν πρόκειται αν σε αφήσει ποτε,γκαραντι!!Θα εχετε μουνι και σεξ κάθε μέρα όλη μέρα!!Είναι η μον η λύση..στο Ελλαντα.Αν θες γυναίκα..και δεν εχεις παρέες να σου γνωρίσουν!!Αρνητικά..φυσικά και εχει αρνητικά το σύστημα μου..Θες μια καλή δουλειά με τουλάχιστον 1200ευρω το μήνα για να μπορείς να σπονσοραρεις το γκομενάκι..θετικά..θα εχεις μουνι..Τι άλλο??Εσείς θα χαλουσατε λεφτα σε ρούχα τσάντες παπούτσια άμα ήταν να έχετε γκομενάκι??

100 την εβδομάδα = 400
150 έξοδοι για φαγητό, ποτό και καφέδες = 600
Τριήμερα, διακοπές, min20 ημέρες το χρόνο = 3000 minimum

15.000 το έτος και σε πάω πολύ χαλαρά.

Δεν υπολογίζω βενζίνες, δώρα γενεθλίων, εορτών και επετείου και αλλά έξοδα που δεν έχω σκεφθεί.

Η τυπισσα κέρδισε το joker και εσύ υποψηφιότητα για τον Mr. Malaka
 
Τελευταία τροποποίηση:

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.701
Κριτικές
30
Like
19.774
Πόντοι
8.746
νομιζω δε καταλαβες τη θεωρια..με 80ευρω γαμας 4 πουτανες τη βδομαδα..με πολλα χιλιομετρα..για εξι λεπτα..ενω αν χαλας 130ευρω τη βδομαδα σε ρουχα..γαμας μια ελλεινιδα εφταρακι,25αρα..καθε μερα..οσο αντεχεις εσυ..χουφτωματα οσο θες εσυ..και φυσικα με πιο μικρο μουνακι απο της πουτανας.αλλοι το λενε σχεση αλλη σπονσοραρισμα..ειναι και τα 2 μαζι
Είσαι πανούργος !!! :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αλλά στα 130 δυσκολεύομαι.
Δουλεύει και με 100?
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
548
Like
952
Πόντοι
86
Ακούστε λοιπόν τη θεωρία που δουλεύω στο κεφάλι μου..Βρισκεις μια και την αριχζεις στα δώρα από τη πρώτη μέρα..Ρουχα,παπούτσια,τσάντες..η ελλεινιδα γλυκενετε..Πχ της δίνεις το πρώτο φιλι,δώρο παντελονι,Μάρα στο δεύτερο ραντεβού δώρο μπουφάν,τρίτο ραντεβού.και γαμηση, δώρο παπούτσια..ΑΥτο το συνεχίζεις για να μη σου φύγει η ελλεινιδα και βρει κάναν άλλο και μείνεις εσύ πάλι μπακουρι..Θα της κανείς δύο με τρία δώρα την εβδομάδα,κόστος όχι μεγαλο,γυρω στα 100 με 130ευρω τη βδομαδα.,με ρούχα και παπούτσια ζάρα Μπερσκα και τετοια.Η Ελλεινιδα δεν πρόκειται αν σε αφήσει ποτε,γκαραντι!!Θα εχετε μουνι και σεξ κάθε μέρα όλη μέρα!!Είναι η μον η λύση..στο Ελλαντα.Αν θες γυναίκα..και δεν εχεις παρέες να σου γνωρίσουν!!Αρνητικά..φυσικά και εχει αρνητικά το σύστημα μου..Θες μια καλή δουλειά με τουλάχιστον 1200ευρω το μήνα για να μπορείς να σπονσοραρεις το γκομενάκι..θετικά..θα εχεις μουνι..Τι άλλο??Εσείς θα χαλουσατε λεφτα σε ρούχα τσάντες παπούτσια άμα ήταν να έχετε γκομενάκι??
Ότι πιο μαλακια έχω διαβάσει στη ζωή μου.... Το έχεις κάψει
 

forza23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.536
Κριτικές
2
Like
5.095
Πόντοι
456
Η εσκορτ..ωραία 150για μια ώρα γαμηση να τρέχεις σαν το Βέγγο μπας και προλάβει ς να γαμησεις..
Δηλαδή με 600ευρω το μήνα..θα γαμας 4φορες το μήνα..μουνι τσαπελα!!με πολλά χιλιόμετρα..ενώ με τη θεωρία λιντερ..με 600ευρω το μήνα θα γαμας
.δύο φορές τη μέρα..μουνακι μεπιο λίγα χιλιόμετρα.οση ώρα εσύ θες..χωρις τη πίεση του χρονου..άρα με τη θεωρία εσκορτ γαμας 4φορες το μήνα..με τη θεωρία λιντερ..γαμας

60φορες το μήνα με τα ίδια λεφτά!!
Τύπε άλλη δουλειά δεν έχεις και θα γαμάς δύο φορές την μέρα; Επίσης για τους υπολογισμούς των γαμησιών βγάλε τις μέρες που θα έχει περίοδο - πονοκέφαλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom