Νέα

Πως να βάζετε εικόνες στο forum

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 131
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 77 άτομα (5 μέλη και 72 επισκέπτες)

skipper69

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
3
Like
40
Πόντοι
0
την γνωρισα παρθενα αλλα τωρα θα μπορουσε να ειναι "ονομα" στο χωρο..!  ειναι η δικια μου !
 

Συνημμένα

  • back.jpg
    back.jpg
    24,6 KB · Εμφανίσεις: 81
  • back.jpg
    back.jpg
    24,6 KB · Εμφανίσεις: 83

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Καλησπερα επειδη δεν εχω καταλαβει,πως ανεβαζω μια φωτο χωρις να γραψω κατι στο κειμενο,γτ χωρις να δοθει κειμενο δεν μου επιτρεπει,θελω καποιος να μου γραψει ακριβως την διαδικασια,απο imagebam.com και μετα πως γινεται ρε παιδια
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Καλησπερα επειδη δεν εχω καταλαβει,πως ανεβαζω μια φωτο χωρις να γραψω κατι στο κειμενο,γτ χωρις να δοθει κειμενο δεν μου επιτρεπει,θελω καποιος να μου γραψει ακριβως την διαδικασια,απο imagebam.com και μετα πως γινεται ρε παιδια
Βαλε μερικες τελείες ρε φιλε!!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.567
Κριτικές
190
Like
48.214
Πόντοι
41.443
μαγκες ξερει κανεις να μου πει αν υπαρχει δυνατοτητα να στειλω εικονες απο τον υπολογιστη μου σε αλλο μελος με πμ και πως το κανουμε?
 

King Of East

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2012
Μηνύματα
705
Like
8
Πόντοι
6
Πας στο θέμα που θέλεις να ποστάρεις,
Απάντηση
Πρόσθετες επιλογές
Επισύναψη αρχείου
Αναζήτηση
Επιλέγεις την photo Προσοχή μεχρι 400 KB
Σου επιτρέπει μέχρι δύο photos να στείλεις.
Μετα αποστολή και ξανά τα ίδια αν θέλεις να στείλεις περισσότερες.

Kαι πώς κάποιοι στέλνουν πάνω απο δύο photos? :think:
Πάντως απ'το ImageShack δεν μπορείς.. :tickedoff:


μαγκες ξερει κανεις να μου πει αν υπαρχει δυνατοτητα να στειλω εικονες απο τον υπολογιστη μου σε αλλο μελος με πμ και πως το κανουμε?

Έχω την εντύπωση ότι δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.794
Like
6
Πόντοι
16
Kαι πώς κάποιοι στέλνουν πάνω απο δύο photos? :think:
Την ίδια απορία έχω......  :think:
Και μάλιστα οι φωτογραφίες που ανεβάζουν,είναι συνεχόμενες,χωρίς καθόλου κενά,σαν μία μεγάλη δηλαδή...  :dunno:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.567
Κριτικές
190
Like
48.214
Πόντοι
41.443
Kαι πώς κάποιοι στέλνουν πάνω απο δύο photos? :think:
Πάντως απ'το ImageShack δεν μπορείς.. :tickedoff:


Έχω την εντύπωση ότι δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.

σ ευχαριστω για την απαντηση. θα το προσπαθησω κι αλλιως.

παντως αν ξερει αλλος φιλος τιποτα περισσοτερο ευπροσδεκτο
 

golden stars

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
360
Like
0
Πόντοι
1
την πρωτη μερα  ανεβασα φωτογραφιες  μου τισ εβγαλε μεγαλεσ και τωρα μου τισ βγαζει μικρεσ  ... εχω  παρατηρησει οτι τισ φωτογραφιες που ανεβαζω μου τισ βγαζει σε link  ενω σ αλλουσ χρηστες βλεπω οτι βγαινει η φωτογραφια κανονικα με το κειμενο που θελουν ν γραψουνε θα ηθελα να σας ρωτησω αν φταιει οτι ειμαι νεοσ χρηστης η κανω  κατι λαθος σας ευχαριστω πολυ περιμενω απαντηση σας
 

Επισκέπτης
[quote author=golden stars  link=topic=15.msg4764641#msg4764641 date=1377170266]
την πρωτη μερα  ανεβασα φωτογραφιες  μου τισ εβγαλε μεγαλεσ και τωρα μου τισ βγαζει μικρεσ  ... εχω  παρατηρησει οτι τισ φωτογραφιες που ανεβαζω μου τισ βγαζει σε link  ενω σ αλλουσ χρηστες βλεπω οτι βγαινει η φωτογραφια κανονικα με το κειμενο που θελουν ν γραψουνε θα ηθελα να σας ρωτησω αν φταιει οτι ειμαι νεοσ χρηστης η κανω  κατι λαθος σας ευχαριστω πολυ περιμενω απαντηση σας
[/quote]
στην εικονα που εχεις βρει, κανεις δεξι κλικ, αντιγραφη τοποθεσιας εικονας
μετα πατας απο την δευτερη σειρα με τα κουμπακια το δεκατο κουμπι απο αριστερα " εισαγωγη εικονας "και στην μεση απο τις δυο αγκυλες που θα σου εμφανισει κανεις επικολληση την τοποθεσια της εικονας
καλη επιτυχια
 

golden stars

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
360
Like
0
Πόντοι
1
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΣΕ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΔΕΞΙ ΚΛΙΚ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΔΕ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
876
Like
592
Πόντοι
86
προσπαθώ να βάλω βίντεο από YOUTUBE, τι κάνω λάθος και μου βγάζει συνεχώς λάθος link?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.629
Κριτικές
61
Like
39.834
Πόντοι
21.555
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Απλώς αντιγράφεις το λινκ της σελίδας του YouTube που παρακολουθείς  (πάνω στη γραμμή διευθύνσεων πατάς 'αντιγραφή' ) και μετά πατάς το εικονίδιο του YouTube στην απάντηση και κάνεις επικόλληση ανάμεσα στα δύο [video] [video] που σου βγάζει.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
876
Like
592
Πόντοι
86
γραμμή διευθύνσεων λες στο βιντεο πανω αριστερα?
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
γραμμή διευθύνσεων λες στο βιντεο πανω αριστερα?
Ναι.Πατάς
για να μπεις στη σελίδα οκ? Αυτό το πληκτρολογείς στη γραμμή διευθύνσεων.Όταν βλέπεις ένα βίντεο η διεύθυνση αυτή αλλάζει.Αυτό κάνεις αντιγραφή και κάνεις μετά επικόλληση εδώ στο εικονίδιο του youtube.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Πριν λίγες μέρες σε κάποια θρεντ κάποιος έβαλε μια φωτογραφία, ένα ρητό, if women hate anal so much why do they hate assholes.

υπάρχει κάποιος τρόπος να το βρω σε ποιό θρεντ ήταν, το ξέχασα. ή να μου το βρει κάποιος μοντ?

ήθελα να το κάνω save για να το χρησιμοποιήσω κάπου αλλού.

thanks.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Πριν λίγες μέρες σε κάποια θρεντ κάποιος έβαλε μια φωτογραφία, ένα ρητό, if women hate anal so much why do they hate assholes.

υπάρχει κάποιος τρόπος να το βρω σε ποιό θρεντ ήταν, το ξέχασα. ή να μου το βρει κάποιος μοντ?

ήθελα να το κάνω save για να το χρησιμοποιήσω κάπου αλλού.

thanks.
παρομοιο βρηκα το
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom