Νέα

Πώς κόλλησα σταφυλόκοκκο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Κουλιςπα
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.367
Κριτικές
10
Like
2.726
Πόντοι
3.385
Στρεπτόκοκκο είχα κολλήσει προ 20 περίπου ετών έχοντας σταθερή σχέση (φοιτητές όντες) και χωρίς να έχω επαφή με εκδιδόμενη. Ομοίως δεν είχε τίποτα η τότε σχέση μου, δεν είναι αποκλειστικά ΣΜΝ το συγκεκριμένο. Είχα πάρει ισχυρότατη αντιβίωση για 2 εβδομάδες θυμάμαι και πέρασε, αλλά είχα ψηθεί στον πυρετό.
Μπορεί να κόλλησες από την κοπέλα που συνάντησες, μπορεί από κάτι άλλο.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
71
Like
12.362
Πόντοι
25.036
  • Like
Αντιδράσεις: dim883

dim883

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
327
Like
103
Πόντοι
1

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
283
Like
876
Πόντοι
81
Παίζει ρόλο η φυλή λοιπόν; Άσπρος, Μαύρος, Κίτρινος, κ.λ.π.;

Μήπως εννοείς "Φυλής";

Σίγουρα κατάλαβαν καλά την απάντησή σου στο φαρμακείο; Τους είπες για ακα κρεμπιέ, πακοχυμένα στρώματα και Μεταξουργείο;
Αυτη η εξειδικευμένη ορολογία του bou με συναρπάζει!
 

Bkoul7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
86
Κριτικές
4
Like
1.101
Πόντοι
200
μυστη μου δεν ηξερες οτι το σιροπι του σταφυλοκκοκου κολλαει αμα πεσει πανω σου?

images
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
22
Like
6.592
Πόντοι
3.346
Την τετάρτη που μας πέρασε συναντήθηκα με επαγγελματία από το χώρο, πολύ ωραία ραντεβού, την παρασκευή ξύπνησα άρρωστος και σήμερα επιτέλους αφού δεν περνάγε ο πυρετός πήγα σε γιατρό και αφού έκανα τεστ για σταφυλόκο βγήκα θετικός. Στο γιατρό και στο φαρμακείο ρώτησα πώς μπορεί να μεταδοθεί και αν μεταδίδεται από φυλή και μου είπαν ναι. Όταν πας με μια κοπέλα του χώρου πάντα υπάρχουν μικρή κίνδυνοι ( πόσο μάλλον με όλες τις υπόλοιπες που είναι εκτός του χώρου) και εν γνώση μου παίρνω την ευθύνη . Δεν μπορώ να φανταστώ από που αλλού μπορεί να το κόλλησα
Τυπε εγω λεω να παρεις το σταφυλοκοκκο να το βρασεις για να κανεις ενα καλο τσιπουρο.. μετα να βρεις τον αλλον με το πουτσοτυρι..και να φτιαξετε ενα καλο μεζε να μην παει ξεροσφυρι. :confused:
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
651
Like
1.316
Πόντοι
206
μπαινεις σε ενα ακριβο εστιαρότιο.
ρωτας τον σερβιτορο
"ειναι φρεσκιες οι τσιπουρες;"
"μάλιστα κύριε φρεσκότατες"
 

menounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
103
Κριτικές
4
Like
476
Πόντοι
301
Χάλασε το σάη. Δεν βγήκε ούτε ένας να πει ότι έφταιγε που δεν ήπιε φάντα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dim883

Letsgobrandon2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
137
Κριτικές
12
Like
823
Πόντοι
311
Πολλα ειπωθηκαν εδω, να πω και εγω τα δικα μου..εσορτακιας σποραδικος τα τελευταια τρια χρονια με πληρη αποχη ενος χρονου λογω πρωκτικου κονδυλωματος. Το κονδυλωμα εμφανιστηκε απο το «πουθενα» και στην αρχη νομιζα οτι ητανε ελια η ενα απλο σπυρι. Τελικα χρειαστηκε χειρουργικη σε δερματολογο (φυγανε €150). Ιστολογικη αλλα €120, και η εξεταση εδειξε ΥΨΗΛΟΥ κινδυνου HPV στελεχος 58. Αυτο και μερικα αλλα προκαλουν καρκινο μητρας, πεους, λαρρυγγα κλπ. Υποτροπιασε και πηγα για πιο βαθεια «εξορυξη» σε κανωνικο πλεον χειρουργειο σε νοσοκομειο (φυγανε αλλα €1000)..Τα λεφτα ητανε το λιγωτερο κομματι της ταλαιπωριας καθως η αγωνια για το ποτε θα ξεπεραστει και για το αν θα κωλλησει η κοπελα μου κλπ ητανε (ειναι) αστα να πανε. Τα κονδυλωματα ΔΕΝ μπλοκαρουνε με καποτα! Αγγιζεις και κολλας!!! Τωρα γλυφωμουνια, γλυφοκωλια, και ολα τα γουστα που η πλειωνοτητα εδω μεσα εκθειαζει με χυσιματα στα στοματα, πρωκτικα γλυψιματα κλπ καταλαβαινει κανεις οτι οτι και να λεμε ΔΕΝ υπαρχει ΑΚΙΝΔΥΝΗ ΠΟΥΤΑΝΑ οσο ακριβη και να ειναι. Τις λαχταραω ακομα και μου λειπουν αλλα μαλλον θα συνεχισω να γαμαω την πατσαβουρα μου απο το να θετω σε κινδυνο την γυναικα μου και τους πορνοσυναφι της ενεργους περιοχης μου. Δυστυχως ειχα επσισκεφτει πολλα εσκορτακια προφανως απο τοτε που κωλλησα μεχρι που διαγνωστηκα. Τωρα βεβαια ειναι και αυτοι που περνουνε πουτανες απο το πεζοδρομιο, πρεζακια κλπ, μετα πανε με εσκορτακια και γινεται χαμος. Γαματε και βγαζετε γουστα αλλα να ξερετε οτι δεν υπαρχει προστασια με η χωρις καποτε. Μονο πιθανοτητες. Ρουλεττα δηλαδη.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.832
Κριτικές
8
Like
1.366
Πόντοι
216
Πολλα ειπωθηκαν εδω, να πω και εγω τα δικα μου..εσορτακιας σποραδικος τα τελευταια τρια χρονια με πληρη αποχη ενος χρονου λογω πρωκτικου κονδυλωματος. Το κονδυλωμα εμφανιστηκε απο το «πουθενα» και στην αρχη νομιζα οτι ητανε ελια η ενα απλο σπυρι. Τελικα χρειαστηκε χειρουργικη σε δερματολογο (φυγανε €150). Ιστολογικη αλλα €120, και η εξεταση εδειξε ΥΨΗΛΟΥ κινδυνου HPV στελεχος 58. Αυτο και μερικα αλλα προκαλουν καρκινο μητρας, πεους, λαρρυγγα κλπ. Υποτροπιασε και πηγα για πιο βαθεια «εξορυξη» σε κανωνικο πλεον χειρουργειο σε νοσοκομειο (φυγανε αλλα €1000)..Τα λεφτα ητανε το λιγωτερο κομματι της ταλαιπωριας καθως η αγωνια για το ποτε θα ξεπεραστει και για το αν θα κωλλησει η κοπελα μου κλπ ητανε (ειναι) αστα να πανε. Τα κονδυλωματα ΔΕΝ μπλοκαρουνε με καποτα! Αγγιζεις και κολλας!!! Τωρα γλυφωμουνια, γλυφοκωλια, και ολα τα γουστα που η πλειωνοτητα εδω μεσα εκθειαζει με χυσιματα στα στοματα, πρωκτικα γλυψιματα κλπ καταλαβαινει κανεις οτι οτι και να λεμε ΔΕΝ υπαρχει ΑΚΙΝΔΥΝΗ ΠΟΥΤΑΝΑ οσο ακριβη και να ειναι. Τις λαχταραω ακομα και μου λειπουν αλλα μαλλον θα συνεχισω να γαμαω την πατσαβουρα μου απο το να θετω σε κινδυνο την γυναικα μου και τους πορνοσυναφι της ενεργους περιοχης μου. Δυστυχως ειχα επσισκεφτει πολλα εσκορτακια προφανως απο τοτε που κωλλησα μεχρι που διαγνωστηκα. Τωρα βεβαια ειναι και αυτοι που περνουνε πουτανες απο το πεζοδρομιο, πρεζακια κλπ, μετα πανε με εσκορτακια και γινεται χαμος. Γαματε και βγαζετε γουστα αλλα να ξερετε οτι δεν υπαρχει προστασια με η χωρις καποτε. Μονο πιθανοτητες. Ρουλεττα δηλαδη.
Ήθελες creampie με μαυρούκο και την πάτησες χαχα εκτός αν σε στραπονάρανε και δεν έκαναν απολύμανση το στραπον πριν στο φορμάρουν.
 

Letsgobrandon2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
137
Κριτικές
12
Like
823
Πόντοι
311
Ήθελες creampie με μαυρούκο και την πάτησες χαχα εκτός αν σε στραπονάρανε και δεν έκαναν απολύμανση το στραπον πριν στο φορμάρουν.
Οχι φιλαρακο- παντα μονο με γυναικες, ποτε στραπον, και ποτε γλυφοκωλαδα. Ποτε δεν επαιζα με τον πρωκτο μου και με κανεναν. Απο αλλου ηρθε στον πρωκτο..ιος ειναι και χτυπαει..ο συγκεκριμενος μπορει να μπει μεσα σου και απο μια αμυδρη εγκωπη στο φρεσκοξυρισμενο σου προσωπο ενω κανεις γλυφομουνι η απλα γλυφεις…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom