Νέα

Πως ηταν η πρωτη σας φορα με αντρα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ithinkblue
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bekasbekas

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
θα ειναι και ο πρωτος παρθενος που δεν θα πονεσει?
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.666
Like
1.287
Πόντοι
366
Άλλο ένα μελλοντικό θύμα του Ιππότη.
:thumbsup:

images
 
OP
OP
ithinkblue

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
6
Πόντοι
0
Η φαση ειναι οτι συζητατε λες και δεν ειμαι μπροστα! ναι προφανως κατι τετοιο θελω αλλα οπως ειπα "κολλαω" λιγο..επισης τι παιζει πια με αυτον τον ιπποτη?!
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Η φαση ειναι οτι συζητατε λες και δεν ειμαι μπροστα! ναι προφανως κατι τετοιο θελω αλλα οπως ειπα "κολλαω" λιγο..επισης τι παιζει πια με αυτον τον ιπποτη?!

Τι να παίζει ρε τύπε. Είναι ο άνθρωπος σου. Ξέρει να παιρνάει, καλλά!  ;)
 
OP
OP
ithinkblue

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
6
Πόντοι
0
ναι η λυση του να βρω καποιον τυχαιο απο το ιντερνετ δεν νομιζω οτι με χαλαρωνει και πολυ..οσο καυλωτικη και αν ειναι στην ιδεα..μαλλον βλεπω να επισκεπτομαι καποιο σαουνα μπαρ η κανα adult theater (ειμαι ενημερωμενος οπως βλεπεται)..νομιζω εκει θα ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
768
Πόντοι
96
θα ειναι και ο πρωτος παρθενος που δεν θα πονεσει?

:2funny:  :2funny:  Σαν την ταινια  "ο αστερισμός της παρθενου" , θα λεει οτι οταν ηταν μικρος εκανε ποδηλάτο και ξαφνικα του εφυγε το πάνω μερος της σέλας .

  Κατα τα άλλα  τραγικο που τα στρακια κυκλοφορουν ελευθερα στα απόδυτηρια των γυμναστηρίων  . Μου την εχει πέσει και μενα πουστης σε γυμναστηριο- βασικα ζευγος μεσηλικα-γερου πόυστη  (κατι ελεγε οτι πρεπει να ειμαι στερημενος wtf :huh:) και ειναι και πολλοι που κυκλοφορουν με το παπάρι όξω . Μοναδικη λύση να γινουν πια μικτα τα απόδυτηρια  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:.

  ΥΓ το ποστ μου θυμισε το "εισαι και ατριχός . ΤΕΛΟΣ"
 
OP
OP
ithinkblue

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
6
Πόντοι
0
:2funny:  :2funny:  Σαν την ταινια  "ο αστερισμός της παρθενου" , θα λεει οτι οταν ηταν μικρος εκανε ποδηλάτο και ξαφνικα του εφυγε το πάνω μερος της σέλας .

  Κατα τα άλλα  τραγικο που τα στρακια κυκλοφορουν ελευθερα στα απόδυτηρια των γυμναστηρίων  . Μου την εχει πέσει και μενα πουστης σε γυμναστηριο- βασικα ζευγος μεσηλικα-γερου πόυστη  (κατι ελεγε οτι πρεπει να ειμαι στερημενος wtf :huh:) και ειναι και πολλοι που κυκλοφορουν με το παπάρι όξω . Μοναδικη λύση να γινουν πια μικτα τα απόδυτηρια  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:.

  ΥΓ το ποστ μου θυμισε το "εισαι και ατριχός . ΤΕΛΟΣ"

αυτο που βλεπω εδω μεσα ειναι πως οι περισσοτεροι ειστε ομοφοβικοι η απλα ρατσιστες..δεν πειραξε κανεις τον κωλο σας ουτε σας προκαλεσε..οσο για τα αποδυτηρια δεν την επεσα σε κανεναν ουτε προκαλω γενικα η ειμαι καμια κραγμενη..γτ ενοχλεισαι τι κανω στο κρεβατι μου εγω και ο καθενας και αν μου αρεσουν και οι αντρες ενω τον παιζεις οταν βλεπεις 2 γυναικες να το κανουν?
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
αυτο που βλεπω εδω μεσα ειναι πως οι περισσοτεροι ειστε ομοφοβικοι η απλα ρατσιστες..δεν πειραξε κανεις τον κωλο σας ουτε σας προκαλεσε..οσο για τα αποδυτηρια δεν την επεσα σε κανεναν ουτε προκαλω γενικα η ειμαι καμια κραγμενη..γτ ενοχλεισαι τι κανω στο κρεβατι μου εγω και ο καθενας και αν μου αρεσουν και οι αντρες ενω τον παιζεις οταν βλεπεις 2 γυναικες να το κανουν?

Φίλε να σε ρωτήσω ... έχεις δεχτεί μηνύματα από άτομα εδώ μέσα  που έχουν προσφερθεί ?
Παρακαλώ ειλικρινή απάντηση .
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
768
Πόντοι
96
αυτο που βλεπω εδω μεσα ειναι πως οι περισσοτεροι ειστε ομοφοβικοι η απλα ρατσιστες..δεν πειραξε κανεις τον κωλο σας ουτε σας προκαλεσε..οσο για τα αποδυτηρια δεν την επεσα σε κανεναν ουτε προκαλω γενικα η ειμαι καμια κραγμενη..γτ ενοχλεισαι τι κανω στο κρεβατι μου εγω και ο καθενας και αν μου αρεσουν και οι αντρες ενω τον παιζεις οταν βλεπεις 2 γυναικες να το κανουν?

  Δεν ασχολήθηκα ΕΓΩ με το τι κανεις στο κρεβατι σου , εσυ ειπες σε ολο το φορουμ οτι κανεις συχνα ρεκτιφιε στο πίσω συστημα .

  αυτο για τα απόδυτηρια ηταν γενικό σχόλιο . Αποψη μου οτι δεν ειναι μονο το ντεφι και η απόκρια του φουστη η χαρα αλλα και το φανταρηλίκι , τα αποδυτηρια κλπ κλπ κλπ

  Ασχετο αλλα οταν κακιωνουν οι αδελφες ξεπερνανε τις γυναικες σε κακια.

οσο για τα λεσβιακά .
public-gay-test.jpg
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Θα ηθελα να πω οτι εχω πολλες εμπειριες με αντρες αλλα δυστυχως δεν εχω καμια..Ειμαι 24 πολυ θυληπρεπης στο σωμα εχω κανει ΠΑΡΑ πολλα απο τη πισω πορτα απο τα 14 η 15 μαλιστα αλλα δυστυχως ολα μονος μου! Η μονιμη φαντασιωση μου οταν αυνανιζομαι απο τοτε που θυμαμαι να το κανω ειναι με αντρες αν και παω με γυναικες και αμφιταλαντευομουν αν ειναι μονο στο μυαλο μου μιας και ποτε δν ειδα καποιον "ερωτικα" ας πουμε..Μεχρι προσφατα που στα αποδυτηρια του γυμναστηριου μου ειδα για πρωτη φορα γυμνο καποιον live μερικα εκατοστα μπροστα μου να κρεμεται η πουτσα του (η οποια ηταν οπως τη φαντασιωνομαι) και δεν μπορω να περιγραψω πως ενιωσα επαθα σοκ! νομιζα θα παθω ανακοπη απο τη καυλα μουδιασα ολοκληρος μπηκα στη τουαλετα και δαχτυλωνομουν..αλλα παρολα αυτα κωλωνω να το δοκιμασω και δν ειχα και ποτε την ευκαιρια (να γνωριζω καποιον γκευ κλπ)..πως ηταν η πρωτη φορα που ειδατε εσεις κατι παρομοιο?
πρωτη φορα γυμνο καποιον live μερικα εκατοστα μπροστα μου να κρεμεται η πουτσα του ειδα στον στρατο στα ντουζ......προσπερασα και πηγα να χεσω στην τουρκικη τουαλέτα :2funny:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.620
Like
67.734
Πόντοι
12.756
πρωτη φορα γυμνο καποιον live μερικα εκατοστα μπροστα μου να κρεμεται η πουτσα του ειδα στον στρατο στα ντουζ......προσπερασα και πηγα να χεσω στην τουρκικη τουαλέτα :2funny:

τωρα εξηγείτε γιατι ο Κοσμας ηθελε να γινει μονιμος στο στρατο  :sunglasses:
 
OP
OP
ithinkblue

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
6
Πόντοι
0
  Δεν ασχολήθηκα ΕΓΩ με το τι κανεις στο κρεβατι σου , εσυ ειπες σε ολο το φορουμ οτι κανεις συχνα ρεκτιφιε στο πίσω συστημα .

  αυτο για τα απόδυτηρια ηταν γενικό σχόλιο . Αποψη μου οτι δεν ειναι μονο το ντεφι και η απόκρια του φουστη η χαρα αλλα και το φανταρηλίκι , τα αποδυτηρια κλπ κλπ κλπ

  Ασχετο αλλα οταν κακιωνουν οι αδελφες ξεπερνανε τις γυναικες σε κακια.

οσο για τα λεσβιακά .
public-gay-test.jpg

Εαν δεν σου αρεσει αυτο που βλεπεις τοτε απλα μη το βλεπεις..δεν το γραψα στο τοιχο του σπιτιου σου το εγραψα στο φορουμ GAY/LESBIAN στο οποιο κανονικα (συμφωνα με αυτα που λες) δεν θα πρεπε να εισαι..το οτι μπαινεις εδω για να κραξεις και να το παιξεις αντρας δειχνει η οτι κατα βαθος γουσταρεις η χρειζεσαι επιβεβαιωση να νιωσεις "αντρας" μπαινοντας την σε φουστιδες οπως λες..τελος παντων ανοιξα ενα θεμα για συζητηση οχι για τσακωμους
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.666
Like
1.287
Πόντοι
366
Φίλε να σε ρωτήσω ... έχεις δεχτεί μηνύματα από άτομα εδώ μέσα  που έχουν προσφερθεί ?
Παρακαλώ ειλικρινή απάντηση .
ε οπως φανταζεσαι ναι,γτ?

κραταω αυτα  :rolleyes:

απ εδω κ στο εξης με τσιγγινο θα κυκλοφορω εδω μεσα....δεν ξες που μπορει να τυχεις  :grin:
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Η πρώτη μου φορά με άντρα ήταν το 2010 όταν έσκισα τον κώλο του χοιροβοσκου γλ :zfuck:
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
πρωτη φορα γυμνο καποιον live μερικα εκατοστα μπροστα μου να κρεμεται η πουτσα του ειδα στον στρατο στα ντουζ......προσπερασα και πηγα να χεσω στην τουρκικη τουαλέτα :2funny:
σου μείνε αξέχαστο βλέπω χοιροβοσκε
Τότε ήταν που κατάλαβες ότι τα πουλάκια που έχουν οι άλλοι άντρες είναι μεγαλύτερα απ το δικό σου?
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
αυτο που βλεπω εδω μεσα ειναι πως οι περισσοτεροι ειστε ομοφοβικοι η απλα ρατσιστες..δεν πειραξε κανεις τον κωλο σας ουτε σας προκαλεσε..οσο για τα αποδυτηρια δεν την επεσα σε κανεναν ουτε προκαλω γενικα η ειμαι καμια κραγμενη..γτ ενοχλεισαι τι κανω στο κρεβατι μου εγω και ο καθενας και αν μου αρεσουν και οι αντρες ενω τον παιζεις οταν βλεπεις 2 γυναικες να το κανουν?
ζητα δικε μου απο τον αγιο βασιλη να σου φερει δωρακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom