Νέα

Πώς γίνεσαι μέλος στο «κύκλωμα»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Readytogo22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Πολλές φορές ακούμε για κορίτσια που δουλεύουν σε " στενό κύκλο ". Λένε πως μια γνωριμία αρκεί. Πως τη κάνεις τη γνωριμία ;

Ξέρω for a fact πως το παλιό μου αφεντικό παρακαλούσε να το βάλουν. Και μιλάμε για άτομο κάμποσο χρήμα. Οπότε μάλλον το έχω χρήμα = μπορώ να μπω στα ενδότερα δεν ισχύει.

Πιστεύω πως κοινωνιολογικά είναι πολύ ενδιαφέρουσα αυτή η ιστορία.

Σε εμένα προσωπικά έχει τύχει να δω κοπέλες ντυμένες αρκετά προκλητικά να κατευθύνονται αργά το βράδυ σε υπουργεία / γραφεία βουλευτών / πεντάστερα αλλά ως εκεί.

Επίσης έχει τύχει να ακούσω κάποια μισόλογα για μερικούς.
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
798
Κριτικές
13
Like
1.424
Πόντοι
496
δεν αρκει το χρημα μονο αλλα η επιφανεια τυπε....
χρημα μπορει να εχω και εγω και να βγαινω σαν το λετσο εξω με ενα σαραβαλακι....

η γκομενα αν δεν ΔΕΙ δε πεφτει... πρεπει να ξερει το Ε9 σου. τα ακινητα σου. τις βιλες σου. τα αμαξια σου...

οποτε αυτα ειτε για Τν σταρ, ειτε για πολιτικους ειτε για νεοπλουτους...

οι βαθυπλουτοι παιζουν σε αλλα κυκλωματα.
 
OP
OP
R

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Στήνεις καραουλι στα υπουργεία τυπε και βλέπεις περα δώθε βίζιτες?
Αλήθεια τώρα?
Λόγο παλιότερης δουλειάς σε catering έτυχε να πάω σε αρκετά ακριβά μέρη , για εκδηλώσεις κλπ.

Τύχαινε και να δουλεύω βράδυ ξημερώματα ε και όταν περπατάς αργά παρατηρείς πολλά και διάφορα.
 
OP
OP
R

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
δεν αρκει το χρημα μονο αλλα η επιφανεια τυπε....
χρημα μπορει να εχω και εγω και να βγαινω σαν το λετσο εξω με ενα σαραβαλακι....

η γκομενα αν δεν ΔΕΙ δε πεφτει... πρεπει να ξερει το Ε9 σου. τα ακινητα σου. τις βιλες σου. τα αμαξια σου...

οποτε αυτα ειτε για Τν σταρ, ειτε για πολιτικους ειτε για νεοπλουτους...

οι βαθυπλουτοι παιζουν σε αλλα κυκλωματα.
Οπότε η φάση πάει , έχεις λεφτά / είσαι διάσημος έρχονται από μόνες τους ;
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
798
Κριτικές
13
Like
1.424
Πόντοι
496
Οπότε η φάση πάει , έχεις λεφτά / είσαι διάσημος έρχονται από μόνες τους ;
ε ναι...
τυπε εχεις αναρωτηθει τα σοσιαλ τι ρολο βαρανε? βλεπεις πχ μια φυρου... ανεβαζει ενα ποστ. 30.000 λαηκ.... φυσικως αδυνατον να μιλαει με 30.000 (αυτα ειναι μονο τα λαηκ μιας φωτο προφανως οι ακολουθοι ειναι αρκετα πολλαπλασιοι)
δε παιζει να μιλησει μαζι σου οποιος και να εισαι... γκολντεν πας παιρνεις μονο δια ζωσης....

τωρα τι αναγκη εχει καθενας (ειδικα διασημος) να μας δειχνει καθε μερα τι κανει τι τρωει τι πινει εμενα πιο πολυ για ψωνιστηρι μου κανει η ολη φαση...

χαχα δειτε με περναω καλα, χαχα δειτε με τρωω, χαχα δειτε με πινω, χαχα δειτε με ειμαι στα καρναβαλια! μη δειξω οτι δεν "ζω"

καταβαθος τα πιο εγκλωβισμενα ατομα ειναι ολα αυτα. και του κυκλωματος... ζουνε για την αναγνωριση. χωρις αυτη δεν ειναι τιποτα απολυτως... γκομενες πανε και ερχονται στο βωμο της ελπιδας για αναγνωριση και εξουσια....
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.865
Πόντοι
3.656
Αν παριστάνεις ότι έχεις χρήμα και θες να μπεις σε κύκλωμα με σκουπίδια, είσαι μαλάκας.
Τι έγινε θα μου πεις.
Μαλάκες είναι και οι ψηφοφόροι . Σωστό αυτό .
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.188
Like
1.853
Πόντοι
216
ε ναι...
τυπε εχεις αναρωτηθει τα σοσιαλ τι ρολο βαρανε? βλεπεις πχ μια φυρου... ανεβαζει ενα ποστ. 30.000 λαηκ.... φυσικως αδυνατον να μιλαει με 30.000 (αυτα ειναι μονο τα λαηκ μιας φωτο προφανως οι ακολουθοι ειναι αρκετα πολλαπλασιοι)
δε παιζει να μιλησει μαζι σου οποιος και να εισαι... γκολντεν πας παιρνεις μονο δια ζωσης....

τωρα τι αναγκη εχει καθενας (ειδικα διασημος) να μας δειχνει καθε μερα τι κανει τι τρωει τι πινει εμενα πιο πολυ για ψωνιστηρι μου κανει η ολη φαση...

χαχα δειτε με περναω καλα, χαχα δειτε με τρωω, χαχα δειτε με πινω, χαχα δειτε με ειμαι στα καρναβαλια! μη δειξω οτι δεν "ζω"

καταβαθος τα πιο εγκλωβισμενα ατομα ειναι ολα αυτα. και του κυκλωματος... ζουνε για την αναγνωριση. χωρις αυτη δεν ειναι τιποτα απολυτως... γκομενες πανε και ερχονται στο βωμο της ελπιδας για αναγνωριση και εξουσια....
Φυσικά δεν το κάνουν αφιλοκερδώς.
Αυτή είναι η διαφορά με τις υπόλοιπες.
 
OP
OP
R

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Αν παριστάνεις ότι έχεις χρήμα και θες να μπεις σε κύκλωμα με σκουπίδια, είσαι μαλάκας.
Τι έγινε θα μου πεις.
Μαλάκες είναι και οι ψηφοφόροι . Σωστό αυτό .
Δεν είπα πως θέλω να μπω. Είμαι απλά περίεργος να μάθω.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.703
Κριτικές
42
Like
25.375
Πόντοι
25.846
Πολλές φορές ακούμε για κορίτσια που δουλεύουν σε " στενό κύκλο ". Λένε πως μια γνωριμία αρκεί. Πως τη κάνεις τη γνωριμία ;

Ξέρω for a fact πως το παλιό μου αφεντικό παρακαλούσε να το βάλουν. Και μιλάμε για άτομο κάμποσο χρήμα. Οπότε μάλλον το έχω χρήμα = μπορώ να μπω στα ενδότερα δεν ισχύει.

Πιστεύω πως κοινωνιολογικά είναι πολύ ενδιαφέρουσα αυτή η ιστορία.

Σε εμένα προσωπικά έχει τύχει να δω κοπέλες ντυμένες αρκετά προκλητικά να κατευθύνονται αργά το βράδυ σε υπουργεία / γραφεία βουλευτών / πεντάστερα αλλά ως εκεί.

Επίσης έχει τύχει να ακούσω κάποια μισόλογα για μερικούς.
Ανοιγεις νημα στο bou και περιμενεις να σου στειλουν πληροφοριες.
Υπομονη και θα ερθει η απαντηση που περιμενεις.

Στα σοβαρα τωρα. Ουτε σε πουτανες της σειρας του κλειστου κυκλου δεν θα σε εμπιστευτει καποιος. Αν το κατάλαβες εχει καλως, αλλιως... βαλτου ριγανη.
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
798
Κριτικές
13
Like
1.424
Πόντοι
496
Φυσικά δεν το κάνουν αφιλοκερδώς.
Αυτή είναι η διαφορά με τις υπόλοιπες.
στο ιδιο τρυπακι ειναι απλα αυτες βγαζουν και κατι...
οι αλλες προσπαθουν να τις μοιασουν.

ενα αποτυχημενο στο ινστα δε βλεπω. ολοι γαμαν και δερνουν!!!

(οκ και εγω παπα πουλαω αφου τα χαλβαδοκουτια πιστευουν "οτι βλεπουν")
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
798
Κριτικές
13
Like
1.424
Πόντοι
496
Ανοιγεις νημα στο bou και περιμενεις να σου στειλουν πληροφοριες.
Υπομονη και θα ερθει η απαντηση που περιμενεις.

Στα σοβαρα τωρα. Ουτε σε πουτανες της σειρας του κλειστου κυκλου δεν θα σε εμπιστευτει καποιος. Αν το κατάλαβες εχει καλως, αλλιως... βαλτου ριγανη.
δε νομιζω να περιμενε πληροφοριες...

οταν εισαι ευπροσδεκτος σε τετοιους κυκλους βαριεσαι να δεχεσαι (και να απορριπτεις συνηθως) προτασεις!!!!!

και η αληθεια ειναι οτι δε χρειαζεται να κουνησεις το δαχτυλακι σου για να μπεις!
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Λόγο παλιότερης δουλειάς σε catering έτυχε να πάω σε αρκετά ακριβά μέρη , για εκδηλώσεις κλπ.

Τύχαινε και να δουλεύω βράδυ ξημερώματα ε και όταν περπατάς αργά παρατηρείς πολλά και διάφορα.
Όποιος νύχτα περπατεί λάσπες και used καπότες πατεί
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.250
Πόντοι
206
Παιζουν πολλων ειδων κυκλωματα. Δεν ειναι παντα το χρημα, δηλαδη π.χ. μπορει μια κοπελα να το δινει μονο σε φιλους και φιλους φιλων με τους οποιους ετυχε να γνωριστουν μεγαλωνοντας στη ζωη.
Μετα υπαρχει το κυκλωμα celebrity κλπ που μονο αν εισαι τετοιος μπαινεις.
Στο κυκλωμα των λεφταδων δεν μπαινει οποιοσδηποτε ευκαταστατος και αφεντικο μικρομεσαιας επιχειρησης, αλλα μονο τα μεγαλα κεφαλια.
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
4.034
Πόντοι
736
Υπάρχει και το site , στις κοπέλες που είναι εδώ και βλέπουν στέλνουμε μύνημα τσεκαρουν με το nickname πόσα κιλά μαλάκες είμαστε από τις αναρτήσεις και παίρνουμε pussy visa.
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
605
Like
1.293
Πόντοι
206
Ένα τέτοιο "κύκλωμα" υποθέτω διοργάνωσε το πρωτοχρονιάτικο πάρτυ με τον τύπο της κοκακολα που κατηγορήθηκε για βιασμό από την Μπίκα
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Κοιταξε ! Εγω κορίτσια που δουλευουν σε στενό κύκλο γνώρισα μόνο στο seeking!

Εκει υπάρχουν γυναικες οι οποίες εχουν κανονική δουλειά και κάνουν και επιλεχτικα ραντεβού.

Τωρα στο χώρο των celebrities παντα ακουγονταν ιστορίες για τετοια κυκλώματα, κατα εμε μαλλων αστικος μύθος.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Ένα τέτοιο "κύκλωμα" υποθέτω διοργάνωσε το πρωτοχρονιάτικο πάρτυ με τον τύπο της κοκακολα που κατηγορήθηκε για βιασμό από την Μπίκα
Χαρακτηριστική περίπτωση, πρέπει να μπει στη διδακτέα ύλη κοινωνιολογίας.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
υπάρχουν γυναικες οι οποίες εχουν κανονική δουλειά και κάνουν και επιλεχτικα ραντεβού
Αυτό συμβαίνει σε όλες τις κατηγορίες, δουλεύει η άλλη σε κανονική δουλειά να δικαιολογεί εργόσημα και πετάγεται και σε κανα μπουρδέλο να ψαρεύει μπαρμπάδες για σπίτι/ξενοδοχείο
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.733
Κριτικές
10
Like
2.088
Πόντοι
3.187
Τι να τα κάνεις τα κυκλώματα ρε φίλε? Για να έχεις υποχρεώσεις? Εμείς δεν θέλουμε υποχρεώσεις. Είμαστε ελεύθερα πνεύματα και θέλουμε να πηγαίνουμε με πολλές και διαφορετικές. Δηλαδή τι? Δεν σου φτάνουν όσες κυκλοφορούν και θέλεις κι άλλες? Και αυτές των "κυκλωμάτων" είναι καλύτερες από αυτές που κυκλοφορούν ελεύθερα? Δε νομίζω. Ισα - ισα πιστεύω οτι τα κορίτσια των κυκλωμάτων είναι πολύ κατώτερες γιατί είναι πολύ έως πάρα πολύ ψωνισμένα με τις ικανότητες τους και νομίζουν οτι καποιες είναι. Μακρυά από αυτές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom