Νέα

Πώς αποκτά κάποιος αυτοπεποίθηση στο σεξ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vascoda25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Βαθυ Πασοκ

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2024
Μηνύματα
17
Like
89
Πόντοι
0
Για παράδειγμα πως γίνεται να είσαι σίγουρος όταν θα είσαι πάντα όπως πρέπει στο σεξ με την γυναίκα ή την κοπέλα σου;Ότι θα έχεις εύκολα στύση με κάποια καινούρια κοπέλα ή ιερόδουλη;Ότι θα είσαι πάντα έτοιμος να γαμησεις ακόμη και σε περιπτώσεις που θα πρέπει να κινηθείς κρυφά πχ σε δημόσιο χώρο.Για παράδειγμα αν πας 1,2,3 με ιερόδουλη θα αποκτήσεις αυτοπεποίθηση αργότερα;Θα έχει ενδιαφέρον να παραθέσετε τεχνικές-τακτικες απόκτησης αυτοπεποίθησης που γνωρίζετε ή που εσείς οι ίδιοι ακολουθήσατε και είδατε αποτέλεσμα

Η γνώμη μου είναι οτι το καλύτερο είναι να ξεκινήσεις απο μια μπουρδελότσαρκα με κάποιον φίλο/γνωστό/άτομο απο εδώ στο φόρουμ, όπου θα έχεις και μια παρέα (να μην είσαι μόνος σου και σε τρώει το άγχος κάνοντας εμμονικές σκέψεις απο μέσα σου).
Θα πείτε μεταξύ σας τις μαλακίες σας, θα κάνετε το χαβαλέ σας όσο θα μπαινοβγαίνετε στα σπιτάκια, και μόλις βρεις την κατάλληλη που θα σου κάνει το κλικ θα δώσεις το παράβολο και θα περάσεις στο δωμάτιο.
Υποθέτω ότι γνωρίζοντας πως είναι κάποιος "δικός" σου έξω στο σαλόνι και σε περιμένει (δλδ δεν είσαι μόνος σου) θα λειτουργήσεις καλύτερα και χωρίς αγχος.
Αν έχεις πιεί και 2 ποτάκια πιο πριν ακόμα καλύτερα.
Βάλε στο μυαλό σου και τη σκέψη πως μόλις τελειώσεις και βγείτε απο το σπιτάκι θα συζητήσετε για το γαμήσι που έριξες με δόσεις χαβαλέ και όλα θα πάνε καλά.

Με ιερόδουλη το χειρότερο που μπορεί να συμβεί στην περίπτωση που δεν σου σηκωθεί, είναι να χάσεις ένα 40άρι.
Ούτε θα σε παρεξηγήσει ούτε θα γκρινιάξει που δεν την πήδηξες.
Άσε που απο προσωπική εμπειρία (είδες σε όλους έχει συμβεί), η κοπέλα έκανε φιλότιμες προσπάθειες να με "ανεβάσει" και επέμενε αρκετά, χωρίς όμως αποτέλεσμα.
Δεν χάλασε και ο κόσμος, την ευχαρίστησα για το χρόνο της και την προσπάθειά της και αποχώρησα έχοντας ξοδέψει 40€...
 
  • Like
Αντιδράσεις: hoftun

kilotaki

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2024
Μηνύματα
47
Like
140
Πόντοι
0
Χαχαχα ναι ρε ε΄τσι όπως τα λες είναι. Για αυτό πάνε τόσες tech εταιρίες που βγάζουν δεκάδες εκατομύρια στην Κύπρο, επειδή είναι από τις χειρότερες χώρες. :jerking::jerking:
Για αυτό είναι γεμάτο ξένους που καθαρίζοθυν 4-5κ τον μήνα, γιατί είναι τόσο χάλια.
Μαλάκα μου τα βρήκες όλα, φαίνεται ότι ξέρεις τα πάντα για εταιρείες τελικά.
Αν είχες σοβαρό προφίλ θα σε ξεφτίλιζα, αλλά επειδή είσαι κ΄΄λώνος δεν έχει νόημα. Θα εξαφανιστείς από μόνος σου. Οι μαλάκες δεν αντε΄χουν πολύ. Βρωμάνε σαν τα σκατά. Οπότε θέμα χρόνου να πάρεις τον πούλο ξανά από εδώ μέσα.

Στην Κύπρο πάνε βρε ηλιθιε επειδή είναι άντρο για ξέπλυμα. Γιατί νομίζεις ότι πλέον έρχονται βίζιτες γτπ με 300αρια την ώρα και εχετε γεμίσει Ρώσους; τι να κάτσω να σ εξηγήσω; για το τι παίζεται και με real estate; ή απλά να σου πω ότι η Κύπρος "πουλήθηκε" εδώ και χρόνια και εσύ κοιμάσαι; άλλο η εταιρεία, άλλο να ζεις εκεί και δη χαμηλομισθος όπως εσύ. Σοβαρέψου επιτέλους. Και τώρα φάε το μπλοκ.
 
OP
OP
V

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
278
Like
877
Πόντοι
81
Kαλησπέρα φίλε μου.Γραφτηκαν πολλα κ αντιλαμμανομαι οτι εχεις μια ελειψη αυτοπεποιθησης σ αυτο τον τομεα. Σιγουρα οσο περισσοτερες εμπειριες εχει,με πουτανες η γκομενες θα βελτιωνεσαι κ θα αποκτας αυτοπεποιθηση.Αλλα θα το παω λιγο πιο βαθια.
Γιατι πρεπει παντα να εχεις στύση και γιατι πρεπει ν εισαι ετοιμος να γαμησεις 24ωρες τ 24ωρο? Γιατι αν δεν σ σηκωθει αυτο θα ειναι πρόβλημα? Τι θα πει η γκομενα η η πουτανα αν δεν σ σηκωθει,τι θα σκεφτει γ εσενα? Μονο σ εσενα μπορει ν μην σ σηκωθει η και σε πολλους αλλους ανδρες δεν σηκωνεται γιατι απλα ετσι ειναι η βιολογια μας? Νομιζεις είσαι ο μονος π εχει αυτα τα (μη)προβληματα ?Κανε αυτα τα ερωτηματα στον εαυτο σου αρχικα και σκέψου τα λιγο βαθυτερα.
Αν μπορω να σε βοηθησω καπως περισσοτερο θα σου πω οτι δεν εισαι υποχρεωμενος να σου σηκωθει με οπιασηποτε γκομενα οποτε θ κατσει η φαση κ ειναι κ απολυτος φυσιολογικο καποιες φορες ν συμβει ειδικα αν εισαι κ στις αρχες της σεξουαλικης σ ζωης.
Απο εκει κ περα,αν σ συμβαινει,εχει ν κανει μαλλον με το αγχος π εχεις. Οποτε καπως θ πρεπει ν χαλαρωνεις. Νομιζω τα παραπανω ερωτηματα,εφοσον τ απαντησςι; βαθια κ κατανοησεις γιατι δν εισαι αναγκασμενος ν τον εχεις σημαια καθε φορα, μπορουν να σε βοηθησουν.
Τελος,θα γινω λιγο πιο πρακτικος.Οπως σ ειπα,μαλλον αγχωνεσαι,οποτε θ πρεπει ν χαλαρωνεις πριν την φαση.Αυτο ξερεις εσυ πως θα το κανεις. Σιγουρα,οσο το σκεφτεσαι και οσο λες στον εαυτο σου χαλαρωσε για να σου σηκωθει, μαλλον δενθα σε βοηθαει γιατι ειναι σαν να σου πω, ''μην σκεφτεσαι μια λευκη τιγρη'' και μολις την σκεφτηκες. Το καλυτερο γ εμενα ειναι τ εξης. Λες στη γκομενα,πουτανα κλπ το θεμα σου. Δηλαδη, της λες.'' κοιτα,ειμαι λιγο αγχωμενος,η κουρασμενος κλπ κ θελω λιγο τν χρονο μου μαζι σου γιατι ειναι λιγο θεματακι να μου σηκωθει ο γιουτσος...
extra tip. Να το πεις με χιουμορ ,πχ γιουτσος και να γελασετε. Θα χαλαρωσει πολυ και τους 2 σας κ θα σας κανει ν γελασετε,θα δημιουργηθει ωραια ατμοσφαια κ θ ανεβει κ η σεξουαλικη ενταση κ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ νο2 tip...αυτο που θα πεις να ειναι αληθει ακαι να το νιωθεις. Μην πεις ενταξει γαμαω συνεχεια ποσες φορες να μου σηκωθει...πες ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ. Εχω αγχος ή εχω κανει μονο 1 φορα σεξ κ δν ειμαι τοσο εμπειρος κ δν μ σηκωνεται πχ...ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ σου,αυτο θα σε επελευθερωσει...και στην τελικη,αν δεν σ σηκωθει καθολου καποια φορα απολαυσε την στιγμη με την οποια γκομενα,πειτε 5 κουβεντες,ριξτε ενα φασωματακι,δειξε οτι εισαι γματος σαν ανθρωπος κ χαρακτηρας,και η πουτσα θα ερθει στην ωρα της...ε
Τελος να σ πω οτι μ συνεβη κ εμενα μια φορα μ πουτανα, μιση ωρα σε μασατζιδικο,προσπαθουσε τ κοριτσι τιποτα..τελικα το πηραμε στο αστειο, γελασαμε,την εβαλα να μ κανει μασαζ κ οκ αυτο ηταν...
καλα γαμησια αδερφε ελπιζω να μην κουρασα.
Πολύ ωραίος φίλε να σαι καλά
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
506
Κριτικές
3
Like
707
Πόντοι
366
Σωστό αλλά το άγχος δυστυχώς υπάρχει κι εκει
τυπε ειλικρινα τωρα αγχωνεσαι οταν πας σε δελο οι κοπελες δουλεια κανουν δεν θα σε κρινουν δεν τους νοιαζεις καν στο λεω γιατι και εγω με το σεχ δεν τα παω καλα και αγχωνομαι πολυ αλλα με κανονικη κοπελα για το αν θα ειμαι καλος, θα εχω στυσει, θα κρατησω ωρα, τα κλασσικα. Με τις τανες ομως τι αγχος να εχω θα εχουν δει πολλα τα ματια τους και δεν τους νοιαζεις καν ουτε θα σε κρινουν αντιθετως στο επομενο λεπτο σε εχουν ξεχασει!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: hoftun
OP
OP
V

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
278
Like
877
Πόντοι
81
Η γνώμη μου είναι οτι το καλύτερο είναι να ξεκινήσεις απο μια μπουρδελότσαρκα με κάποιον φίλο/γνωστό/άτομο απο εδώ στο φόρουμ, όπου θα έχεις και μια παρέα (να μην είσαι μόνος σου και σε τρώει το άγχος κάνοντας εμμονικές σκέψεις απο μέσα σου).
Θα πείτε μεταξύ σας τις μαλακίες σας, θα κάνετε το χαβαλέ σας όσο θα μπαινοβγαίνετε στα σπιτάκια, και μόλις βρεις την κατάλληλη που θα σου κάνει το κλικ θα δώσεις το παράβολο και θα περάσεις στο δωμάτιο.
Υποθέτω ότι γνωρίζοντας πως είναι κάποιος "δικός" σου έξω στο σαλόνι και σε περιμένει (δλδ δεν είσαι μόνος σου) θα λειτουργήσεις καλύτερα και χωρίς αγχος.
Αν έχεις πιεί και 2 ποτάκια πιο πριν ακόμα καλύτερα.
Βάλε στο μυαλό σου και τη σκέψη πως μόλις τελειώσεις και βγείτε απο το σπιτάκι θα συζητήσετε για το γαμήσι που έριξες με δόσεις χαβαλέ και όλα θα πάνε καλά.

Με ιερόδουλη το χειρότερο που μπορεί να συμβεί στην περίπτωση που δεν σου σηκωθεί, είναι να χάσεις ένα 40άρι.
Ούτε θα σε παρεξηγήσει ούτε θα γκρινιάξει που δεν την πήδηξες.
Άσε που απο προσωπική εμπειρία (είδες σε όλους έχει συμβεί), η κοπέλα έκανε φιλότιμες προσπάθειες να με "ανεβάσει" και επέμενε αρκετά, χωρίς όμως αποτέλεσμα.
Δεν χάλασε και ο κόσμος, την ευχαρίστησα για το χρόνο της και την προσπάθειά της και αποχώρησα έχοντας ξοδέψει 40€...
Ευχαριστώ για την σοβαρή απάντηση αδερφέ
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
941
Κριτικές
48
Like
4.826
Πόντοι
2.836
Για παράδειγμα πως γίνεται να είσαι σίγουρος όταν θα είσαι πάντα όπως πρέπει στο σεξ με την γυναίκα ή την κοπέλα σου;Ότι θα έχεις εύκολα στύση με κάποια καινούρια κοπέλα ή ιερόδουλη;Ότι θα είσαι πάντα έτοιμος να γαμησεις ακόμη και σε περιπτώσεις που θα πρέπει να κινηθείς κρυφά πχ σε δημόσιο χώρο.Για παράδειγμα αν πας 1,2,3 με ιερόδουλη θα αποκτήσεις αυτοπεποίθηση αργότερα;Θα έχει ενδιαφέρον να παραθέσετε τεχνικές-τακτικες απόκτησης αυτοπεποίθησης που γνωρίζετε ή που εσείς οι ίδιοι ακολουθήσατε και είδατε αποτέλεσμα
κατά την ταπεινή μου γνώμη χιλιόμετρα χρειάζονται και όχι άγχος. Στις πρώτες μου 4 επισκέψεις σε εργαζόμενες (η μια βέβαια καραμπινάτη φόλα) το πουλάκι δεν έπαιρνε μπρος με τίποτα. Συνέχισα και το κέρδισα.
Όσο για τις γκόμενες, είναι θέμα και πώς νιώθεις με την καθεμιά. Έχω βρεθεί στο κρεβάτι με μονοψήφιο αριθμό και με δυο από δαύτες πάλι δεν έπαιρνα μπρος.
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
319
Κριτικές
19
Like
1.126
Πόντοι
371
Για παράδειγμα πως γίνεται να είσαι σίγουρος όταν θα είσαι πάντα όπως πρέπει στο σεξ με την γυναίκα ή την κοπέλα σου;Ότι θα έχεις εύκολα στύση με κάποια καινούρια κοπέλα ή ιερόδουλη;Ότι θα είσαι πάντα έτοιμος να γαμησεις ακόμη και σε περιπτώσεις που θα πρέπει να κινηθείς κρυφά πχ σε δημόσιο χώρο.Για παράδειγμα αν πας 1,2,3 με ιερόδουλη θα αποκτήσεις αυτοπεποίθηση αργότερα;Θα έχει ενδιαφέρον να παραθέσετε τεχνικές-τακτικες απόκτησης αυτοπεποίθησης που γνωρίζετε ή που εσείς οι ίδιοι ακολουθήσατε και είδατε αποτέλεσμα
My 50 cents:
To σεξ σε μακροχρόνια σχέση, με αρπαχτές και με πουτάνες είναι διαφορετικά πράγματα.
1) Με σχέση if once δεν είσαι σε φόρμα θα είσαι τις επόμενες. Κάποια στιγμή θα τύχει μια στραβή, δε βλέπω λόγο για άγχος.
2) Με τις αρπαχτές αν δεν είσαι power, μπορεί να φύγει η άλλη και να μείνεις με το πουλί στο χέρι. Αν είναι σκληρή παίχτρια και σου πει και τίποτα μπορεί να σε γαμήσει ψυχολογικά ειδικά αν είσαι μικρός. Είναι η πιο δύσκολη πίστα, τα ONS δεν είναι για ευαίσθητους, γιατί συνήθως οι γκόμενες που τα κάνουν είναι και οι πιο χύμα και κωλοπετσωμένες.
3) Η πουτάνα έχει δει άπειρα τέτοια και αφού πληρώθηκε στ' αρχίδια της, δε θα πει κάτι για να σε ρίξει. Και φανταστικά να τη γαμήσεις δε θα νιώσει κάτι, ο αναγκαίος μαλάκας που πρέπει να πάρει to pay the bills είσαι για εκείνη, όχι το αγόρι της.
Για τα 2 και 3 νομίζω το key για να κουλάρεις είναι η πρακτική.
Στο 3 η πρακτική είναι πανεύκολη, στο 2 πρέπει να το έχεις λίγο στο φλερτ για να κάτσουν μερικά ONS και να αποκτήσεις άνεση.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.571
Like
2.884
Πόντοι
506
Για παράδειγμα πως γίνεται να είσαι σίγουρος όταν θα είσαι πάντα όπως πρέπει στο σεξ με την γυναίκα ή την κοπέλα σου;

Αυτο να κανεις> 400m + Calisthenics

................



10x 400m

Pause> 2 Min.


Splits:
Lap 1> 65.6 sec
Lap 2> 64.5 sec
Lap 3> 64.7 sec
Lap 4> 63.9 sec
Lap 5> 64.1 sec
Lap 6> 64.3 sec
Lap 7> 64.8 sec
Lap 8> 64.3 sec
Lap 9> 64.0 sec
Lap 10> 63.2 sec
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.758
Κριτικές
101
Like
47.435
Πόντοι
21.661
Στα μπουρδελα εσυ εισαι μανουλα ρε μπουλη 95 κριτικες
ευτυχώς δεν ειμαι στα στραποναδικα (αγκυρας, οριεντάλ) όπως εσύ ανεστακο Ζαν.
:effemine:
τόση ζημιά στην όραση σου προξένησα που δε βλέπεις καλά τους αριθμούς ακόμα ε?
:undecided:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.758
Κριτικές
101
Like
47.435
Πόντοι
21.661
Ποια στραποναδικα μωρη λουλου,εσυ δεν εισαι ικανη ουτε το βρακι σου να κατεβάσεις
εκεί που πας και ανακουφίζεις τον πρωκτουλη σου ανεστακο, όταν ανεβαίνεις από τα βοσκοτόπια του Λεοντίου.
:effemine:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.527
Κριτικές
8
Like
11.493
Πόντοι
3.786
Το θέμα της αυτοπεποίθησης είναι γενικότερο και σου βγαίνει και στο σεξ. Πρώτα από όλα δες την πραγματικότητα όπως είναι, και όχι όπως είναι στις τσόντες:

1. Δε γαμάνε μόνο οι ψωλαράδες που βλέπεις στις τσόντες. Σεξ κάνουν όλοι, και όλοι έχουν κάποια στιγμή ικανοποιήσει μία ή περισσότερες γυναίκες.
2. Μια γυναίκα δε μπορεί να έχει οργασμό κάθε φορά που γαμιέται. Οργανικά δε γίνεται. Αυτό δε σημαίνει ότι για τη γυναίκα υπάρχει το κακό σεξ ή ο απόλυτος οργασμός, υπάρχουν και ένα σωρό ενδιάμεσα στάδια.
3. Μια γυναίκα μπορεί να είναι ψυχρή ,αμήχανη την πρώτη φορά με έναν άντρα, αγενής σαν χαρακτήρας, δε φταίει πάντα ο άντρας δηλαδή.
4. Σε μία σχέση το σεξ δε μπορεί να είναι το ίδιο σε όλη τη διάρκειά της. Συνήθως το πάθος φθίνει με το χρόνο.
5. Αν δε μπορείς να έχεις στύση τις περισσότερες φορές ,πήγαινε σε γιατρό. Αν σου πει δεν έχεις κάτι, πήγαινε σε ψυχολόγο. Αν έχεις θέμα με τη στύση ή την πρόπωρη εκσπερμάτωση μια στο τόσο, είσαι απλά ένας φυσιολογικός άνθρωπος.
6. Αν δε σου αρέσει το σώμα σου ,η εμφάνισή σου, το ντύσιμό σου, κάνε κάτι για αυτό. Γυμνάσου, δίαιτα, αγόρασε άλλα ρούχα. Όλα αυτά γίνονται και με λίγα λεφτά. Αρκεί να θέλεις.
 

patsav0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
152
Κριτικές
4
Like
484
Πόντοι
301
Συμφωνώ με όσα είπαν οι υπόλοιποι απλά να προσθέσω ότι άμα πιείς πολύ πριν το σεξ, όσο χαλιά και να τα πας δεν θα το θυμάσαι την άλλη μέρα για να σου ρίξει την ψυχολογία....
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.895
Like
2.954
Πόντοι
456
Κάνα λεβιτρα δοκίμασες ρε παίκτη?αφού δε κανει κούκου χώρις χαπια..γιατι πας στο πόλεμο χώρισ το ντουφέκι σου?
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.611
Like
4.907
Πόντοι
1.706
2. Μια γυναίκα δε μπορεί να έχει οργασμό κάθε φορά που γαμιέται. Οργανικά δε γίνεται. Αυτό δε σημαίνει ότι για τη γυναίκα υπάρχει το κακό σεξ ή ο απόλυτος οργασμός, υπάρχουν και ένα σωρό ενδιάμεσα στάδια.
Μπορεί. Υπάρχουν γυναίκες που τελειώνουν εύκολα όπως κι άλλες που δυσκολεύονται. Θέμα ατόμου είναι. Απλά δεν είναι πάντα ο οργασμός του ιδίου βαθμού.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.895
Like
2.954
Πόντοι
456
Καθημερινή δόση 5mg ταδαλαφιλη
παιρνεις δηλαδη ενα χαπι τη μερα..εχεις δει καποια διαφορα?απο οτι ξερω δεν πρεπει να παιρνεις καθε μερα χαπια..γνωστος μου,τουμπανο απο τη γυμναστικη..δεν του κανει κουκου απο τα αναβολικα..και βαραει ενεσεις στη πουτσα για να του σηκωθει..αυτος λεει οτι του γινετε πετρα!!τωρα αληθεια,ψεματα δε ξερω..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπορεί. Υπάρχουν γυναίκες που τελειώνουν εύκολα όπως κι άλλες που δυσκολεύονται. Θέμα ατόμου είναι. Απλά δεν είναι πάντα ο οργασμός του ιδίου βαθμού.
καλα φιλε οι γυναικες παθητηκες ειναι στο σεξ..τι προβλημα να εχουν δηλαδη?απλα ανοιγουν τα ποδια και περιμενουν να του κανει κουκου του αντρα για να τον φανε..οι γυναικες εχουνε πολυ απλη και ευκολη σεξουλικη ζωη..
 
OP
OP
V

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
278
Like
877
Πόντοι
81
παιρνεις δηλαδη ενα χαπι τη μερα..εχεις δει καποια διαφορα?απο οτι ξερω δεν πρεπει να παιρνεις καθε μερα χαπια..γνωστος μου,τουμπανο απο τη γυμναστικη..δεν του κανει κουκου απο τα αναβολικα..και βαραει ενεσεις στη πουτσα για να του σηκωθει..αυτος λεει οτι του γινετε πετρα!!τωρα αληθεια,ψεματα δε ξερω..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


καλα φιλε οι γυναικες παθητηκες ειναι στο σεξ..τι προβλημα να εχουν δηλαδη?απλα ανοιγουν τα ποδια και περιμενουν να του κανει κουκου του αντρα για να τον φανε..οι γυναικες εχουνε πολυ απλη και ευκολη σεξουλικη ζωη..
Η συγκεκριμένη δόση είναι για καθημερινή χρήση.Οντως κάνει δουλειά και δεν έχει κάποιες παρενέργειες μέχρι τωρα
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.895
Like
2.954
Πόντοι
456
Η συγκεκριμένη δόση είναι για καθημερινή χρήση.Οντως κάνει δουλειά και δεν έχει κάποιες παρενέργειες μέχρι τωρα
δηλαδη δε κανει προβλημα στη καρδια ο γιατρος τι λεει?ρωτα τον για τις ενεσεις..και για το τζελ..που βαζεις στη πουτσα..εγω αυτα δεν τα εχω δοκιμασει γιατι θελουν υπογραφη απο γιατρο..αλλα νομιζω οτι το λεβιτρα ειναι το καλυτερο χαπι απο τα 3
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom