Νέα

Πορνομετανάστευση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 417
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

σε πια πορνοδεσ χορα θα πορνομεταναστευατε?

  • ροσια

    Ψήφοι: 15 33,3%
  • ουκρανια

    Ψήφοι: 10 22,2%
  • λευκοροσια

    Ψήφοι: 1 2,2%
  • μολδαβια

    Ψήφοι: 9 20,0%
  • ρουμανια

    Ψήφοι: 10 22,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    45

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
αρα 3 χρονια ακομα για σπουδες κ στρατο η σκεφτεσαι να το αργησεις το πτυχιο?
δεν σκοπεύω να το αργήσω ,κατ'εμέ ήδη έχω χάσει ένα χρόνο ,λόγω κάποιων ηλίθιων πεισμάτων(πήγα να  ξαναδώσω)
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Τα παραλές τύπε. Γιατί στο εξωτερικό αν πάει κάποιος δλδ δεν θα δουλεύει; Θα κάθεται όλη τη μέρα να ξύνει τα αρχίδια του;

οχι αλλα

βρισκεις δουλεια στον τομεα σου οποτε αξιζει να προσπαθεις

δεν υπαρχουν ατομικες συμβασεις οπως εδω που σου λενε η δουλευεις 5 ωρες με 300 ευρω κ σ συμπεριφερομαστε σαν σκουπιδι η τον πουλο περιμενουν κιαλλοι

αρα αξιζει να δουλευεις εξω να προσπαθεις κ να δημιουργεις
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
οχι αλλα

βρισκεις δουλεια στον τομεα σου οποτε αξιζει να προσπαθεις

δεν υπαρχουν ατομικες συμβασεις οπως εδω που σου λενε η δουλευεις 5 ωρες με 300 ευρω κ σ συμπεριφερομαστε σαν σκουπιδι η τον πουλο περιμενουν κιαλλοι

αρα αξιζει να δουλευεις εξω να προσπαθεις κ να δημιουργεις

Οκ, σωστός, απλά μην νομίζεις ότι στο εξωτερικό θα κάνεις ντόλτσε βίτα. Και ο τρόπος ζωής διαφέρει αρκετά. Σε πολλές χώρες που εργάζονται φίλοι, γνωστοί, συγγενείς μου λένε ότι βγαίνουν μία, άντε 2 το πολύ φορές τη βδομάδα.



 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Οκ, σωστός, απλά μην νομίζεις ότι στο εξωτερικό θα κάνεις ντόλτσε βίτα. Και ο τρόπος ζωής διαφέρει αρκετά. Σε πολλές χώρες που εργάζονται φίλοι, γνωστοί, συγγενείς μου λένε ότι βγαίνουν μία, άντε 2 το πολύ φορές τη βδομάδα.
για να το ξεκαθαρίσουμε και εγώ θέλω ννα την κάνω από εδώ για διαφόρους λόγους που δεν τους δημοσιοποιήσω.
Το όλο θέμα με το εξωτερικό είναι το όνειρο και πόσο κοντά αυτό αντιπροσωπεύει την πραγματικότητα.
σε κάποιον που για τον ίδιο δεν έχει ελπίδες ,στο μυαλό του πάντα μιλάμε, ο τρόπος να σπάσει τον κύκλο μιζέριας του είναι το εξωτερικό, το άγνωστο. Οσοι μένουν εκεί είναι οι πιο έξυπνοι και προσγειωμένοι (πχ πριν πας μαθαίνεις την γλώσσα, και δεν μαθαίνεις παντομίμα), απλά σε αυτές τις διαφορές ,εμείς, ελπίζουμε και σε κάπια άλλα πράματα που έχουμε ακούσει από άλλους, γιατί ναι θέλω να χρησιμοποιήσω το πτυχίο ως πτυχίο και όχι ως χαρτί υγείας.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Μερικοι απλα εχετε μπλεξει με σκατοπαρεες
και σας εχουν επηρεασει με αποτυχημενες ιδεες
και προπαπαγανδες που κουβαλανε και οι ιδιοι....

Αμα δεν κοιταξετε να ξεμπλεξετε πρωτα απο αυτους ή να κανετε παρεα
με τετοιους ολο τετοια προβληματα θα χετε.
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
για να το ξεκαθαρίσουμε και εγώ θέλω ννα την κάνω από εδώ για διαφόρους λόγους που δεν τους δημοσιοποιήσω.
Το όλο θέμα με το εξωτερικό είναι το όνειρο και πόσο κοντά αυτό αντιπροσωπεύει την πραγματικότητα.
σε κάποιον που για τον ίδιο δεν έχει ελπίδες ,στο μυαλό του πάντα μιλάμε, ο τρόπος να σπάσει τον κύκλο μιζέριας του είναι το εξωτερικό, το άγνωστο. Οσοι μένουν εκεί είναι οι πιο έξυπνοι και προσγειωμένοι (πχ πριν πας μαθαίνεις την γλώσσα, και δεν μαθαίνεις παντομίμα), απλά σε αυτές τις διαφορές ,εμείς, ελπίζουμε και σε κάπια άλλα πράματα που έχουμε ακούσει από άλλους, γιατί ναι θέλω να χρησιμοποιήσω το πτυχίο ως πτυχίο και όχι ως χαρτί υγείας.

Ε δεν είναι και εύκολη απόφαση πάντως Νίκο. Δλδ μετά το θέμα είναι ότι πολύ δύσκολα επιστρέφεις.

Έχεις σκεφτεί χώρες που θες να πας;
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Οκ, σωστός, απλά μην νομίζεις ότι στο εξωτερικό θα κάνεις ντόλτσε βίτα. Και ο τρόπος ζωής διαφέρει αρκετά. Σε πολλές χώρες που εργάζονται φίλοι, γνωστοί, συγγενείς μου λένε ότι βγαίνουν μία, άντε 2 το πολύ φορές τη βδομάδα.


λογικο δεν ειναι να βγαινουν παρασκευη σαββατο?

αν πρεπει να ξυπνησεις πρωι να δουλεψεις οχι να ξυσεις τα αρχιδια σου οπως κανουν εδω δεν μπορεις ουτε να ξενυχτας ουτε να κοπροσκυλιαζεις στο ντακαπο κ στο ριτς

εδω δεν θα βγαινουν ουτε μια την εβδομαδα σε λιγο επειδη δεν θα εχουν ουτε να φανε οι περισσοτεροι
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
λογικο δεν ειναι να βγαινουν παρασκευη σαββατο?

αν πρεπει να ξυπνησεις πρωι να δουλεψεις οχι να ξυσεις τα αρχιδια σου οπως κανουν εδω δεν μπορεις ουτε να ξενυχτας ουτε να κοπροσκυλιαζεις στο ντακαπο κ στο ριτς

:2funny:

Έτσι ναι .....  :grin:
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Ε δεν είναι και εύκολη απόφαση πάντως Νίκο. Δλδ μετά το θέμα είναι ότι πολύ δύσκολα επιστρέφεις.

Έχεις σκεφτεί χώρες που θες να πας;
έχω σκεφτεί Ρωσσία(μαθαίνω τη γλώσσα) ή αυστραλία αλλά άμα μου έρθει η ευκαιρία θα το πάρω ακόμη πιο σοβαρα γιατί σε 3 χρόνια πολλά μπορεί να αλλάξουν κάποιεες καταστάσεις και να μην συμφέρει καθόλου να την κάνεις. Αλλα για εδώ  δεν βλέπω καμία ανάκαμψη ,είμαστε 4 χρόνια στην κρίση και η νεολέ(ρ)α μας παραμένει τα ίδια σκατά με πριν, πως να δει κανείς φως στο τούνελ, και αντθέτως με νορμάλ χώρες η αθήνα μεταφέρει παντού τα προβλήματά της και τις ιδέες της και κρατάει ποσοτικά τους περισσότερους κατοίκους της. Δεν λέω να γίνει στροφή 180 μοίρων αλλά ούτε μίας μοίρας; ή μάλλον έγινε 360 και είμαστε στο σημείο εκίνησης. Απλά δεν εμπιστεύομαι τους περισσότερους συνομήλικούς μου, κολλημένοι επαναστάτες και ρεμάλια από το πρωί ξίνονται και δεν σταματάει και στην δουλειά ακόμα αυτό, άμα οι κάτοικοι έχουν κατασντήσει(σχεδόν) άχρηστοι ,τι να περιμένεις. καλλοί υπάρχουν, έξυπνοι λίγοι ενώ θα μπορούν κάποιοι να μεγαλουργήσουν θα τους φάει ο τόπος, τα κολήματά του καιτων κατοίκων του, μία επιχείρηση μεγάλη πάει να ανοίξε και όλοι πέφτουν να την καταφάνε, μία επένδυση , αρχίζουν σαν μπολσεβίκοι οι κομμουνισταί, οι εθνικισταί για καταπάτηση χωρίων εδάφων(γιατί οι επενδύσεις μόνο από εξωτερικό μπορούν να έρθουν) οι οικολόγοι  αγκαλιάζουν το έναδεντράκι του οικοπέδου, οι κάτοικοι επιτίθενεται στον ξένο, με λίγα λόγια είμαστε στο χείλος του γκρεμού και συνεχίζουμε ομπρός με δόξα και τιμή.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Οκ, σωστός, απλά μην νομίζεις ότι στο εξωτερικό θα κάνεις ντόλτσε βίτα. Και ο τρόπος ζωής διαφέρει αρκετά. Σε πολλές χώρες που εργάζονται φίλοι, γνωστοί, συγγενείς μου λένε ότι βγαίνουν μία, άντε 2 το πολύ φορές τη βδομάδα.
ετσι φτιαχνεις κρατος τυπε
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
λογικο δεν ειναι να βγαινουν παρασκευη σαββατο?

αν πρεπει να ξυπνησεις πρωι να δουλεψεις οχι να ξυσεις τα αρχιδια σου οπως κανουν εδω δεν μπορεις ουτε να ξενυχτας ουτε να κοπροσκυλιαζεις στο ντακαπο κ στο ριτς

εδω δεν θα βγαινουν ουτε μια την εβδομαδα σε λιγο επειδη δεν θα εχουν ουτε να φανε οι περισσοτεροι
τυπε οταν η μιση ελλαδα ειναι στο δημοσιο δεν θα βγουνε εξω? :grin:
για υπνο πανε στις υπηρεσιες τους
αραγε ακομα δινονται τα επιδοματα πλυσιμου των χεριων
και μεταφορας φακελων? :grin:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.681
Κριτικές
6
Like
8.747
Πόντοι
1.686


Πηγε κανεις για πορνομεταναστευση στη Βενεζουελα ?

Εχει φοβερες γκομενες .



http://[URL unfurl="true"]www.bigtravelweb.com/images/venezuala_miss_l.JPG[/img[/URL]]


[img]http://s3.hubimg.com/u/1905630_f260.jpg


3591072_f260.jpg



AyeyxyFCcAE9Gyl.jpg




Αν ξαναβγει ο Τσαβες ,θα αποκτησουν νοοτροπια

Ρωσίδας !
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.681
Κριτικές
6
Like
8.747
Πόντοι
1.686


Μις Κόσμος εχουν εκλεγει εξη (6) φορες γυναικες

από την Βενεζουελα .

Πιο κατω 25 πανεμορφες Βενεζουελάνες .





 

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
αν δεν βγαλετε ακρη και στην ευρωπη και δεν μπορειτε να γαμησετε, να πατε στην ανταρκτικη εχει κατι πολυ ωραια πιγκουινακια που καθοντε με ανοιχτα τα ποδια παντα... εκεινα μαλλον δεν θα σας πουν οχι.  :tits:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
το πιρφορισταν ειναι χορα που ευνοι ελεινιδεσ,τσουρκεσ(οι αλοδαπεσ)μεταλαγμενα και δροσερουσ!
μονο αυτοι ειναι προνομιουχοι και περνανε τελια λεσ και ειναι στο παραδισο.
οι ελινεσ φουκαραδεσ πιρφοροι λιονουν στο πιρφορισμα σα πιθικια. :jerking:
ι διεξοδοσ ειναι ι πορνομεταναστευσι!να γαμαμε επιτελουσ σαν ανθροποι! :rockon:

πια ειναι λιπον ι ιδανικι χορα-πολι για πορνομεταναστευσι???
και τι εισοδιμα απο το πιρφορισταν(οπιοσ εχι) χριαζετε για τιν εν λογο χορα-πολι ανα μινα....
ακουο γνομεσ! :rockon:

Λευκορωσσια, Ουκρανια, Γεωργια, Νορβηγια, Φιλανδια, Σουηδια, Σερβια, Ουκρανια....
...μου ερχονται στο μυαλο αυτη τη στιγμη.

Οχι απαραιτητα με αυτη τη σειρα.
Ο καθενας τις ταξινομει αναλογα με τα δικα του "θελω" και τις δικες του εμπειριες.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Λευκορωσσια, Ουκρανια, Γεωργια, Νορβηγια, Φιλανδια, Σουηδια, Σερβια, Ουκρανια....
...μου ερχονται στο μυαλο αυτη τη στιγμη.

Οχι απαραιτητα με αυτη τη σειρα.
Ο καθενας τις ταξινομει αναλογα με τα δικα του "θελω" και τις δικες του εμπειριες.


κ ολλανδια τυπε νο 1 προορισμος  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom