Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 481K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
587
Like
421
Πόντοι
26
Ρε εμείς στηρίζουμε πορνομεταναστη.
Δεν ξέρω παιδιά για εσάς αλλα εμένα μου βγάζει κάτι θετικό.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.247
Πόντοι
216
Τον χασαμε ομως. Βεβαια, τι κανει, review απο αθηνα δε λεει.
Μονο απο ρωσικη επικρατεια ηταν ωραια.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.247
Πόντοι
216
Δημητρακη, εσυ που εκανες βιντεο με φορο τιμης στο βορειοκορεατικο προξενειο στην Αγια Πετρουπολη.
δεν γινεται να μην κανεις μια αναλυση-βιντεο,
για την ιστορικη συναντηση Πουτιν-Κιμ Γιονκ Ουν.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936
Δημητρακη, δεν γινεται να μην κανεις μια αναλυση-βιντεο,
για την ιστορικη συναντηση Πουτιν-Κιμ Γιονκ Ουν.
Οταν σπερνουν ανεμους οι Αμερικανοι. Λογικο ειναι μετα να θερισουν θυελες. Με ο'τι συνεπαγεται αυτο..
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
552
Like
604
Πόντοι
86
Οταν υπαρχει ελλειψη αντρων σε μια χωρα, ο πηχης ανεβαινει οσο αφορα τις ηλικιες των εφεδρων προς στρατευση και παει στα 65 ετη, το οριο :embarrased:
Εφόσον πιάνει η νεοταξικη νοοτροπία ότι η γυναίκα είναι ίση πρέπει όσες δεν έχουν παιδί η δεν είναι έγκυες να πάρουν μέρος έστω βοηθητικά,στο Ισραήλ χαζοί είναι δηλαδή, ισότητα μόνο για αλλά πράγματα
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
552
Like
604
Πόντοι
86
Δηλαδή εσύ πίστευες ότι τέτοιο άτομο έχει μπέσα και κρατάει τον λόγο του;
Έχει πουλήσει τους γονείς του, δεν θα πουλήσει πατρίδα και οτιδήποτε άλλο βρει;
Εσύ φουκαρα της Κύπρου δεν ξέρω ποιος διάολο είσαι δεν θυμάμαι κιόλας που πίνεις μπύρες στο μπαλκόνι και λες τι γαμάτη ζωή που κάνεις δεν έχετε ιδέα τι είναι ο πόλεμος τον πόλεμο τον έχεις δει μόνο στο call of duty, όσοι πάνε στα σύνορα νέα παιδακια που πάνε για τον ζελενσκι η τον Πούτιν όποιον πιάσουν αιχμαλώτους τον βασανίζουν να πουν της επόμενες επιχειρήσεις και μετά σου ρίχνουν μια στο κεφάλι , επίσης μιλάς με έναν φίλο σου τώρα και το επόμενο πρωί του ανοίγουν τα μυαλά μπροστά σου , νομίζετε είναι κάτι αστείο μια σειρήνα να ηχήσει το επόμενο πρωί θα κρυφτείς εσύ και πόσοι εδώ 500 μέτρα κάτω από την Γη,ακαπνοι είστε οι περισσότεροι τι μιλάτε ,μόνο μισθοφόρος θα πήγαινα τσάμπα δεν πάω,ένας θάνατος ακραίος έγινε στο λιμάνι του Πειραιά και ξεσηκώθηκε το σύμπαν πόσοι ακραίοι βάρβαροι θάνατοι γίνονται κάθε μέρα εκεί πάνω,δεν είναι 2500 χρόνια πρίν που πολεμούσε ο κόσμος για δόξα και ελευθερία τώρα πολεμάς για το πιάτο του αφέντη σου , γι'αυτό ο ζελενσκι αγόρασε νέα βίλα από τα χυμένα μυαλά...Τώρα πάω να φάω φαλαφελ με νευριασατε που το παίζετε πολεμιστές,εδώ δεν έχετε λεφτά; να πάτε μέχρι Χαλκίδα χαιρετισμούς εγώ και ο κλώνος μου
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.247
Πόντοι
216
Και ομως, ο Δημητρακης εχει δικιο!

Η Ουκρανια τελειωνει συντομα....
Η Δυση ειναι για φτυσιμο για οσα εχει κανει σε δυο Ρωσικα εθνη, γιατι το καθικι ο Ζελενσκι ειναι ενα τομαρι που εξυπηρετει τα αμερικανικα συμφεροντα.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.543
Like
7.181
Πόντοι
1.056

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
Τυπάρα μου, με όλο το συμπάθειο δηλαδή, υποννοεί κάτι το παραπάνω άρθρο όσον αφορά τον Μέγιστο Δημητράκη;
 

evilangel

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2018
Μηνύματα
23
Κριτικές
3
Like
63
Πόντοι
0
Ψάχνω απεγνωσμένα το βίντεο από Λευτέρης TV που έχουν κλειδώσει μέσα στο σπίτι τον Δημητράκη και τον ξεφτυλιζουν. Κατέβηκε το κανάλι και χάθηκε . Αν το έχει κάποιος ΠΜ παρακαλώ
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Ψάχνω απεγνωσμένα το βίντεο από Λευτέρης TV που έχουν κλειδώσει μέσα στο σπίτι τον Δημητράκη και τον ξεφτυλιζουν. Κατέβηκε το κανάλι και χάθηκε . Αν το έχει κάποιος ΠΜ παρακαλώ

Να βγει και ο δημητράκης σα θύμα στον Ευαγγελάτο.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
Του δίναν κανένα φράγκο να φάει κανένα γύρο ή τυρόπιτα ή κάνα ψιλό για το εισιτήριο στο μετρό;

Μήπως παραπάνω χρήματα;;

Δημητράκης ο περιζήτητος μύστης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom