Νέα

Πόνος στο πετσάκι...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα assofmaria
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.818
Κριτικές
8
Like
24.400
Πόντοι
6.336
δε θα προτεινα w5 αν ημουν τετοιος τυπε
Discovery Shut Up GIF by Shark Week
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
για να μη βγαινουμε εκτος θεματος.

εγω ειχα εντονο πονο καποτε και ετσι αναγκαστικα εκανα επεμβαση, θυσιαζοντας μερος της ευχαριστησης για την αναισθησια... πριν με τοσο πονο ουτως η αλλως ευχαριστηση σιγουρα δεν υπηρχε. απλα ηξερα οτι ενιωθα περισσοτερα πραγματα εκει κατω. τωρα πονο δε νιωθω με τιποτα. σε καθε περιπτωση να συμβουλευτειτε και το γιατρο σας και αν εχετε γνωστο που εχει κανει επεμβαση για να σας πει το πριν και το μετα οπως και τα συν και τα πλην.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.818
Κριτικές
8
Like
24.400
Πόντοι
6.336
για να μη βγαινουμε εκτος θεματος.

εγω ειχα εντονο πονο καποτε και ετσι αναγκαστικα εκανα επεμβαση, θυσιαζοντας...
Εκεί σταμάτησα να διαβάζω παρακάτω γιατί σκιάχτηκα φίλος...

:confused:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.262
Πόντοι
11.956
το πετσακι εννοειται μαζευει ολα τα μικροβια αφου ειναι το πιο δυσπροσιτο σημειο για να πλυθει καλυτερα!!!

οποτε αν νομιζεις οτι με ενα 3λεπτο ντουζ μετα το σεξ καθαρισες μαλλον κατι αφησες εκει κατω να θεριζει και να αβγατιζει για ωρες....

το πετσακι το εχω καψει με λειζερ απο χρονια και δεν εχω τετοιες ανησυχιες πια
Στα μάτια δεν κάνουν λέιζερ...κάνουν και στο πετσακι.... μάλλον για να βλέπει καλύτερα την τρύπα
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.818
Κριτικές
8
Like
24.400
Πόντοι
6.336

Καντηλανάφτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.115
Κριτικές
35
Like
4.428
Πόντοι
2.846

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
75
Like
149
Πόντοι
0
Φίλε, τελικά σου έφυγε τελείως ο πόνος; Εγώ πήγα σε ανδρολόγο αρχικά και μου είπε μυκητίαση και μου έδωσε μια κορτιχονούχα. Μου είπε αν δεν περάσει να πάω σε δερματολόγο. Δεν πέρασε και πήγα σε δερματολόγο ο οποίος μου έδωσε και άλλη κορτιζονούχα. Μετά από μερικές εβδομάδες ακόμα δεν είχε περάσει και μου έδωσε και βάζω μια protopic τώρα. Πήγα και σε άλλη δερματολόγο για δεύτερη γνώμη και μου είπε να συνεχίσω με την protopic. Έκανα και εξετάσεις αίματος για ΣΜΝ και βγήκαν όλα καθαρά. Αλλά υπάρχει ακόμα ο ερεθισμός στο πετσάκι. Δεν πονάει στην ούρηση, αλλά στην πλήρη στύση, όταν τραβιέται κάτω από τη βάλανο, με σφίγγει και καμιά φορά πονάει στην εκσπερμάτωση. Εν τω μεταξύ δεν ξέρω πώς κόλλησα. Γενικά είμαι Κατακουζηνός στην καθαριότητα και στο σεξ μόνο με προφυλακτικό. Μπορεί να ήταν και καμιά αλλεργική αντίδραση βέβαια. Τέλος πάντως, η ουσία είναι ότι δεν φεύγει ο ερεθισμός από το πετσάκι και κρατάει καιρό τώρα. Εσένα πόσο σου κράτησε; Μου είπε ο ένας δερματολόγος ότι μπορεί να είναι και λόγω άγχους πλέον και δεν φεύγει.
 

mkikirikou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2008
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Φίλε, τελικά σου έφυγε τελείως ο πόνος; Εγώ πήγα σε ανδρολόγο αρχικά και μου είπε μυκητίαση και μου έδωσε μια κορτιχονούχα. Μου είπε αν δεν περάσει να πάω σε δερματολόγο. Δεν πέρασε και πήγα σε δερματολόγο ο οποίος μου έδωσε και άλλη κορτιζονούχα. Μετά από μερικές εβδομάδες ακόμα δεν είχε περάσει και μου έδωσε και βάζω μια protopic τώρα. Πήγα και σε άλλη δερματολόγο για δεύτερη γνώμη και μου είπε να συνεχίσω με την protopic. Έκανα και εξετάσεις αίματος για ΣΜΝ και βγήκαν όλα καθαρά. Αλλά υπάρχει ακόμα ο ερεθισμός στο πετσάκι. Δεν πονάει στην ούρηση, αλλά στην πλήρη στύση, όταν τραβιέται κάτω από τη βάλανο, με σφίγγει και καμιά φορά πονάει στην εκσπερμάτωση. Εν τω μεταξύ δεν ξέρω πώς κόλλησα. Γενικά είμαι Κατακουζηνός στην καθαριότητα και στο σεξ μόνο με προφυλακτικό. Μπορεί να ήταν και καμιά αλλεργική αντίδραση βέβαια. Τέλος πάντως, η ουσία είναι ότι δεν φεύγει ο ερεθισμός από το πετσάκι και κρατάει καιρό τώρα. Εσένα πόσο σου κράτησε; Μου είπε ο ένας δερματολόγος ότι μπορεί να είναι και λόγω άγχους πλέον και δεν φεύγει.
Και γω μια απο τα ιδια . Ακριβως οπως τα λες. Βρηκες καμια λυση?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom