Νέα

Πολύνεκρη σύγκρουση τρένων στα Τέμπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxx_male
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 358K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
830
Πόντοι
81
ναι , ηρθε με φορα με τον κωλο. χαχαχαχαχα. τι να κλασει η ξεφωνημενη ωρε? χαχαχαχαχα. ετσι ειστε ολοι εκει στην κυμουνδουρου? χαχαχαχαχα.
Εσύ, καινούργιο σκουπίδι της ΝΔ;

Άκου να σου πω, κάποιοι είμαστε άνθρωποι και πονάμε, επίσης κάποιοι από εμάς και τους συγγενείς μας παίρναμε το τρένο για ασφάλεια και άνεση.

Σάλτα και γαμήσου τώρα που θα μας πεις αριστερούληδες και ότι ψαρεύουμε ψηφαλάκια τρολάκι της ΝΔούλας.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Στην κηδεία θύματος των Τεμπών παραβρέθηκε ο Κυρ. Μητσοτάκης

Εσύ δλδ πονάς για τους νεκρούς των Τεμπών; να υποθέσω ότι έλιωσες από τη στενοχώρια;

Σε έπιασε ο πόνος για τα θύματα; Χεσμένους τους έχεις τους νεκρούς, και εσύ και όλοι οι όμοιοί σου καραγκιόζηδες που ζητούν ''δικαιοσύνη''. Το πρόβλημά σου είναι να μπορείς να γράφεις μαλακίες για ''συγκάλυψη'' και ''έγκλημα''.

Όσον αφορά στους γονείς των νεκρών, μπορούσαν να αρνηθούν τα κυβερνητικά μέτρα του κακού κράτους και να θρηνήσουν σιωπηλά. Βλέποντας να βγαίνουν και να λένε τον ''πόνο'' τους συγκεκριμένοι, απλά πείθομαι ότι κάποιοι τους χρησιμοποιούν.
Σαλτα γαμησου ρε σκουπιδι που θα πεις στους γονεις των νεκρων πως να πενθησουν.
 

hotshoot

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
126
Like
123
Πόντοι
1
Εσύ, καινούργιο σκουπίδι της ΝΔ;

Άκου να σου πω, κάποιοι είμαστε άνθρωποι και πονάμε, επίσης κάποιοι από εμάς και τους συγγενείς μας παίρναμε το τρένο για ασφάλεια και άνεση.

Σάλτα και γαμήσου τώρα που θα μας πεις αριστερούληδες και ότι ψαρεύουμε ψηφαλάκια τρολάκι της ΝΔούλας.
λερωνεις το στοματακι καριλακι. αλλα ετσι ειστε ολοι εσεις τα κωλοτρυπιδακια της κουμουνδουρου. η μιλατε η καλνετε το ιδιο και το αυτο. αλλα τοσες ξεχειλψμενς ειστε . χαχαχαχα. πουτανακια σας εχει κανει ο μητσοτακης. παρτε τρα ενα 14 % και καντε και κανενα ταμα στην μεγαλοχαρη. χχαχαχαχαχα. και μετα ντουγρου για το 3
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.385

hotshoot

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
126
Like
123
Πόντοι
1
Σαλτα γαμησου ρε σκουπιδι που θα πεις στους γονεις των νεκρων πως να πενθησουν.
τραβατε ρε παεστε καμμια πολιτικη προταση , και οχι αλλο τοξικοτητα και μισος. αι εξηγειστε στους αροτες και λοιπους πως κανατε ψηφισμα να τους κοψουν χρηματοδοτηση και επιδοτησεις. εχετε να φατε λεμονοκουπες.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.545
Like
11.303
Πόντοι
3.656
Όσον αφορά στους γονείς των νεκρών, μπορούσαν να αρνηθούν τα κυβερνητικά μέτρα του κακού κράτους και να θρηνήσουν σιωπηλά. Βλέποντας να βγαίνουν και να λένε τον ''πόνο'' τους συγκεκριμένοι, απλά πείθομαι ότι κάποιοι τους χρησιμοποιούν.
δε σαρέσει καθόλου που κυνηγούν την δικαίωση των παιδιών τους τυπάρα ε?

έχεις μελετήσει την υπόθεση και ξέρεις από πρώτο χέρι ότι κάνουν λάθος σίγουρα

μάλλον τα ξέρεις καλύτερα και από τους εισαγγελείς
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.232
Like
21.196
Πόντοι
5.506
Προσωπικά θα έπρεπε να πας να αυτοκτονήσεις μαζί με την λογική σου. Ξέχασες την φωτιά στην Ηλία καραγκιόζη
Εδω δεν αυτοκτονεις εσυ και καταναλωνεις το πολυτιμο οξυγονο μας.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.232
Like
21.196
Πόντοι
5.506
Να σε βοηθήσω γιατί είσαι στόκος
Τους χρησιμοποιεί ο ΣΥΡΙΖΑ, το ΠΑΣΟΚ και η λοιπή αντιπολίτευση
Και κάποιοι γονείς που χάσανε τα παιδιά τους

Χεσμένους τους έχω τους νεκρούς στα Τέμπη, την θειά μου που πνίγηκε στο Μάτι και την Σαμίνα γιατί η γυναίκα μου και τα 2 μου παιδιά είχανε πάρει προηγούμενο δρομολόγιο.
Αν όμως ήτανε μέσα, σε πληροφορώ ότι η πούτσα μου θα σου διαπεράσει ότι έχεις για εγκέφαλο.
Σιγα τα αιματα τυπε, κατουρα λιγο και τιναξε την πολυ προσεκτικα.

Οσο για το προηγουμενο σχολιο σε καποιον «αν ζει ο γιος του» σου ευχομαι ο δικος σου να ζησει μεχρι τα βαθια γεραματα και αν δεν εχεις να κανεις ενα καλο στην κοινωνια και να μην τεκνοποιησεις.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.972
Κριτικές
3
Like
10.465
Πόντοι
3.936
ναι , ηρθε με φορα με τον κωλο. χαχαχαχαχα. τι να κλασει η ξεφωνημενη ωρε? χαχαχαχαχα. ετσι ειστε ολοι εκει στην κυμουνδουρου? χαχαχαχαχα.
Όπως τα ονειρεύεσαι είναι τυπε. Ποιος είμαι εγώ να σου χαλάσω την φαντασίωση
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.155
Like
25.861
Πόντοι
5.506
ο μπουστης ο γονος καραμανλη εχει μπει μπουζου? αν οχι παραμενουμε μπανανια
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.232
Like
21.196
Πόντοι
5.506
Εσύ, καινούργιο σκουπίδι της ΝΔ;

Άκου να σου πω, κάποιοι είμαστε άνθρωποι και πονάμε, επίσης κάποιοι από εμάς και τους συγγενείς μας παίρναμε το τρένο για ασφάλεια και άνεση.

Σάλτα και γαμήσου τώρα που θα μας πεις αριστερούληδες και ότι ψαρεύουμε ψηφαλάκια τρολάκι της ΝΔούλας.
Πονας οταν σου φτανει η πιπα στο λαρυγγι εννοεις;
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.155
Like
25.861
Πόντοι
5.506
το μουνι τον μουλο τον εχουμε γυμνο στο συνταγμα να τον κατουραμε? αν οχι παραμενουμε μπανανια
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.588
Κριτικές
24
Like
9.730
Πόντοι
4.746
Προβολή συνημμένου 1151314
1714211019109.png
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.687
Πόντοι
8.006
Εσύ, καινούργιο σκουπίδι της ΝΔ;

Άκου να σου πω, κάποιοι είμαστε άνθρωποι και πονάμε,
Ναι, το βλεπω, ειστε μεσα στην ευαισθησια και την καλοψυχια

Ο πραγματικα ευαισθητος δεν μιλαει ούτε συμπεριφερεται εν εξαλλω, ούτε βριζει οποιον πει κατι αντιθετο
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
472
Κριτικές
1
Like
333
Πόντοι
21
να δούμε τώρα αν το στείλει στη βουλή ποιος θα κρυφτεί ή όχι πίσω από την ασυλία του
Ποιοι ειναι οι αγνοουμενοι?
Είναι τουλάχιστον η κοπέλα, Μολχο νομίζω λέγεται που η οικογένειά της έχει δικηγόρο την Κωνσταντοπουλου. Οπότε υπάρχει τουλάχιστον ένας αγνοούμενος.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.545
Like
11.303
Πόντοι
3.656
Είναι τουλάχιστον η κοπέλα, Μολχο νομίζω λέγεται που η οικογένειά της έχει δικηγόρο την Κωνσταντοπουλου. Οπότε υπάρχει τουλάχιστον ένας αγνοούμενος.
δεν είναι μόνο η κοπέλα

μπορεί κανείς να διαβάσει αν ψάξει λίγο παραπάνω ότι αναφέρεται ότι είχαν κοπεί και εισιτήρια στον σταθμό που δεν ήταν ονομαστικά οπότε οι επιβάτες ήταν περισσότεροι από ότι έλεγε η εταιρεία.

πρέπει να υπάρχουν παραπάνω από 60 νεκροί και πολλοί περισσότεροι αγνοούμενοι

φυσικά μέχρι πριν κάποιο καιρό ο αντίλογος των κυβερνητικών ήταν ότι δεν υπάρχει κατηγορία ούτε ενδιαφέρον από κάποιον εισαγγελέα

τώρα που υπάρχει -και δεν είναι Ευρωπαία για να την υποτιμήσουν- τι θα γίνει? για να δούμε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom