Νέα

Πολωνέζες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 119K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.796
Like
1.246
Πόντοι
216
Δεν υπάρχει.Τουλάχιστον με τη δική μου εμπειρία.Και αυτές το παραδέχονται άμα τις ρωτήσεις.
Και μαμάδες,αδερφές τα ίδια είναι.Παράνοια.

Τουλαχιστον το καταλαβαινει κανεις νωρίς, ή μπορει να παρει και καιρο για να εκδηλωθει η αλλη;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τουλαχιστον το καταλαβαινει κανεις νωρίς, ή μπορει να παρει και καιρο για να εκδηλωθει η αλλη;

Το καταλαβαίνει και το παρακαταλαβαίνει.Καμιά φορά μπορεί να τις πηδήξεις πρώτα και να το καταλάβεις μετά γιατί πηδιούνται πολύ γρήγορα οπότε δεν έχουν μιλήσει πολύ.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.888
Πόντοι
216
Καλό θα είναι να μιλάνε για τις πολωνεζες μόνο οσοι είχαν προσωπική εμπειρία  μαζι  τους.άκουσαν από εδώ και από εκεί δύο λέξεις  και το έκαναν κανόνα μαλλον

Δεν σου κάνει εντύπωση πως οι μόνοι δύο που έχουν ζήσει ενα μεγάλο διάστημα Πολωνία λένε ΑΚΡΙΒΩΣ τα ίδια..ΌΛοι οι άλλοι Βακλάνιοι υπερήρωηες γαμούν παντούν
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Πολωνια μαλλον παω καλοκαιρι..φιλαρακι επιασε δουλεια εκει σαν προγραμματιστης και ανεβαινει πανω σε λιγες μερες
Με πιασανε παραλιγο τα κλαμματα..2000 ευρω κανονισε με εμπειρια ενος ετους! και εγω γαμιεμαι εδω περα για το εν τεταρτο

Εκτος απο μουνοπαραδεισος δηλαδη πεφτει και πολυ κασερι αν εχεις skills
Και πραγματικα δεν χωραει στο μυαλο μου οτι οι πρωην σοβιετικοι μας εχουν σκισει τα ραμματα..μυαλο Πολωνου ειναι στο 1/10 του Ελληνα και αυτα σας τα λεω γιατι δουλευα μαζι τους.Δεν στροφαρουν και ομως μας πανε βεντουζα



Στα του μουνιου η Πολωνεζα που εχω εδω μου λεει παιζει να ερθει  η μανα της η οποια βγαινει μαζι της και συστηνεται στα clubs κτλπ σαν αδερφη της..
Βγαινουνε μαζι σαν φιλες
Αυτο τα λεει ολα καθε συγκριση με ΕΛληνιδες ειναι χαοτικη

 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Πολωνια μαλλον παω καλοκαιρι..φιλαρακι επιασε δουλεια εκει σαν προγραμματιστης και ανεβαινει πανω σε λιγες μερες
Με πιασανε παραλιγο τα κλαμματα..2000 ευρω κανονισε με εμπειρια ενος ετους! και εγω γαμιεμαι εδω περα για το εν τεταρτο

Εκτος απο μουνοπαραδεισος δηλαδη πεφτει και πολυ κασερι αν εχεις skills
Και πραγματικα δεν χωραει στο μυαλο μου οτι οι πρωην σοβιετικοι μας εχουν σκισει τα ραμματα..μυαλο Πολωνου ειναι στο 1/10 του Ελληνα και αυτα σας τα λεω γιατι δουλευα μαζι τους.Δεν στροφαρουν και ομως μας πανε βεντουζα

Iσχυει αυτο. Το γιατι επειδη ο Ελληνα το στροφαρισμα το χρησιμοποιει για να φανε ο ενας τον αλλο και ετσι αλληλοεξουδετερωνονται.
Αντιθετα οι αλλοι εχουν πειθαρχεια και συνεργαζονται καλυτερα χωρις πολλα πολλα .
Οι ιαπωνες οι κινεζοι και οι κορεατες που πανε γαμιωντας ολο τον πλανητη σαμπως νομιζεις ενας ενας ειναι τιποτα σπιρτα? Μη σου πω για τους Αμερικανους.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Όλες αυτές είναι περίεργες και μυρίζουν ακόμα Σοβιετικίλα. Μια Πολωνέζα που ήξερα και φαινόταν πολύ ευχάριστη και προσιτή, παρεξηγήθηκε επειδή σε μια φωτογραφία της στο fb της έγραψα ότι έχει ωραίο σώμα και με διέγραψε από φίλο !  :jerking: Εκτός αν έπεσα σε υστερική φεμινίστρια και ήταν εξαίρεση στον κανόνα...
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Όλες αυτές είναι περίεργες και μυρίζουν ακόμα Σοβιετικίλα. Μια Πολωνέζα που ήξερα και φαινόταν πολύ ευχάριστη και προσιτή, παρεξηγήθηκε επειδή σε μια φωτογραφία της στο fb της έγραψα ότι έχει ωραίο σώμα και με διέγραψε από φίλο !  :jerking: Εκτός αν έπεσα σε υστερική φεμινίστρια και ήταν εξαίρεση στον κανόνα...

Πολυ καλα σου κανε και μπραβο της
Τι την περασες Ελληνιδα οπου ο καθε βλακας γραφει τι ποδαρες εχεις και χιλιες δυο μαλακιες

ΟΙ Πολωνεζες ξερουν ηδη οτι ειναι ωραιες δεν ειναι αναγκη να το λες αλλα να τις γαμας οπως κανεις αλλος
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ξερω  οτι Ρωσιδες,Ουκρανεζες,Πολωνεζες και λοιπες του μπλοκ ακουνε απο καθε Τουρκαλβανο  και ισλαμιστη u are beautiful u are sexy κτλπ το να λες και εσυ τετοιες βλακειες σε βαζει αυτοματα στην κατηγορια αυτη οποτε πας ακλαφτος
Αυτα στα λεω απο προσωπικες εμπειριες,οσες ανατολικες εχω γαμησει τις γαμησα γιατι πηγα alpha male δεν αρχισα τα σαλια
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Πολυ καλα σου κανε και μπραβο της
Τι την περασες Ελληνιδα οπου ο καθε βλακας γραφει τι ποδαρες εχεις και χιλιες δυο μαλακιες

ΟΙ Πολωνεζες ξερουν ηδη οτι ειναι ωραιες δεν ειναι αναγκη να το λες αλλα να τις γαμας οπως κανεις αλλος

Γι'αυτό σου λέω είναι ιδιότροπες και μυρίζουν Σοβιετικίλα, στα λόγια μου έρχεσαι. Τι το παίζουν ? Φεμινίστριες και τ'αρχίδια μου κουνιόνται ?
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Απ οτι μου χουν πει θελουν τον αντρα..αντρα

Ελα στη θεση τους
Καθε ενας λεει σαν ρομποτακι  sexy,sexy,sexy οταν τις βλεπει
Αυτος που τα λεει 9/10 περιπτωσεις ειναι ενας αποτυχημενος ισλαμοπιθηκας που πουλαει ρολογια η φυτοζωει
Οταν κανεις και εσυ ετσι μπαινεις στην λιστα των αποτυχημενων
Τις δειχνεις οτι την εχεις ψηλα

Πρεπει να πας να σαι στα @@ σου και οταν βγειτε οχι μονο να μην κανεις κοπλιμεντα αλλα να τις πεις οτι συνηθως βγαινεις με πιο ομορφες αλλα πχ οτι σου φαινεται cool και ειπες να της δωσεις μια ευκαιρια

Ετσι κανουν οι αντρες εκει πανω γαμανε 10-10 αμα εσυ πας παρακαλετος αστα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Γενικά στις Σλάβες δεν πρέπει να κάνεις πολλά κοπλιμέντα.Ειδικά οι Πολωνέζες έχουν πολλές ανασφάλειες κυρίως με τη μύτη τους που είναι μεγάλη,τα μαλλιά τους που είναι αραιά και τα δόντια τους που είναι συχνά χαλασμένα.
Επίσης πανικοβάλλονται όταν βάζουν κιλά και κάνουν κοιλιά κτλ.
Δηλαδή αν της πεις οτι είναι ωραία νομίζει οτι την κοροιδεύεις γιατί θεωρεί τον εαυτό της χάλια ή μέσο όρο.
Γενικά οι Πολωνέζες έχουν πολύ χαμηλή αυτοεκτίμηση είναι πολυ ταπεινές.Δηλαδή ως το πάτωμα καμία σχέση με τις ψηλομύτες Ελληνίδες που νομίζουν οτι το μουνί τους είναι από χρυσάφι.
Οι Ουκρανέζες ή οι Ρωσίδες στο λένε οι ίδιες είμαι πολύ όμορφη κτλ προωθούν δηλαδή το εμπόρευμα.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Απ οτι μου χουν πει θελουν τον αντρα..αντρα

Ελα στη θεση τους
Καθε ενας λεει σαν ρομποτακι  sexy,sexy,sexy οταν τις βλεπει
Αυτος που τα λεει 9/10 περιπτωσεις ειναι ενας αποτυχημενος ισλαμοπιθηκας που πουλαει ρολογια η φυτοζωει
Οταν κανεις και εσυ ετσι μπαινεις στην λιστα των αποτυχημενων
Τις δειχνεις οτι την εχεις ψηλα

Πρεπει να πας να σαι στα @@ σου και οταν βγειτε οχι μονο να μην κανεις κοπλιμεντα αλλα να τις πεις οτι συνηθως βγαινεις με πιο ομορφες αλλα πχ οτι σου φαινεται cool και ειπες να της δωσεις μια ευκαιρια

Ετσι κανουν οι αντρες εκει πανω γαμανε 10-10 αμα εσυ πας παρακαλετος αστα

Τις είχα κάνει και από κοντά λίγα κοπλιμέντα, αλλά δεν την πείραζε...το να με διαγράψει όμως και από φίλο επειδή έγραψα "nice body" είναι εντελώς κουφό...Τέλος πάντων, στ'αρχίδια μου τη γράφω, αλλά κουβέντα να γίνεται...
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Όλες αυτές είναι περίεργες και μυρίζουν ακόμα Σοβιετικίλα. Μια Πολωνέζα που ήξερα και φαινόταν πολύ ευχάριστη και προσιτή, παρεξηγήθηκε επειδή σε μια φωτογραφία της στο fb της έγραψα ότι έχει ωραίο σώμα και με διέγραψε από φίλο !  :jerking: Εκτός αν έπεσα σε υστερική φεμινίστρια και ήταν εξαίρεση στον κανόνα...

Κλασσικά.

:jerking:


Επειδή δεν λες να ψοφήσεις, θα σου λύσω την απορία.

Το ότι είσαι μισάνθρωπο υποκείμενο, που υπερεκτιμά την αξία του, και το παίζει κήνσορας των πάντων,

θέλεις να το κρύψεις, αλλά η χαρά δεν σου αφήνει...

Η πλάκα είναι που νομίζεις, ότι αυτό δεν γίνεται αντιληπτό στην καθημερινότητά σου,

και την επαγγελματική κύριε "δημοσιοκάφρε", και την προσωπική "κύριε" οφθαλμοπόρνε του DVD...


Σου το γράφω να το δεις τώρα που είσαι και online, πριν ψοφήσεις.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.888
Πόντοι
216
Πολωνια μαλλον παω καλοκαιρι..φιλαρακι επιασε δουλεια εκει σαν προγραμματιστης και ανεβαινει πανω σε λιγες μερες
Με πιασανε παραλιγο τα κλαμματα..2000 ευρω κανονισε με εμπειρια ενος ετους! και εγω γαμιεμαι εδω περα για το εν τεταρτο

Όταν τα έγραφα εγω αυτά πέφτανε κάποιοι να με φάνε.Ονόματα δεν λέω!!.Πως τσιμπάς έυκολα 1500+ στην πληροφορική..Για να δώ απαντήσεις τώρα απο τους έμπειρους!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Οι καυλωμένοι πληροφορικάριοι μπορούν συνεπώς να σκίσουν άνετα κώλους Πολωνία.1500 ευρώ το μήνα είναι παραπάνω από αρκετά για φουλ διασκέδαση,dating,πούτσους.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Krakow έχει πολλές εταιρείες Πληροφορικής. Σε junior θέσεις ακόμη και χωρίς εμπειρία δίνουν κοντά στα 1000. Όσοι ενδιαφέρεστε ψάξτε την ομάδα στο φεις :Greeks in Krakow και πιάστε κουβέντα με τους διαχειριστές της ομάδας. Από εκεί μπορείτε να βρείτε Έλληνες recruiters να σας προωθήσουν το βιογραφικό αφού σας στείλουν θέσεις εργασίας που δεν αναρτώνται στα γνωστά σάιτ στο ιντερνετ.
ΥΓ Εμείς δίνουμε συγκεκριμένες πληροφορίες για να τις αξιοποιήσουν όσοι ενδιαφέρονται κι όχι γενικες κι αόριστες του στυλ : "υπάρχουν εταιρείες που δουλεύουν γνωστοί μου με 2 & 3000 €", που έχουν δώσει στο παρελθόν κάποιοι εδώ μέσα κι όταν τους ρωτουσες να μάθεις περισσότερα κανανε τον Κινέζο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Θυμάμαι όταν είχα την πρώτη Πολωνέζα γκόμενα το 2002 που τη γνώρισα Παραλία(μια ξανθιά από το Βρότσλαβ) τη ρώτησα:
Τι μου βρίσκεις?Απορώ πώς ήρθες να μείνεις μαζί μου.
Μου απαντάει όντως χάλια καμάκι μου έκανες.Απλά σε είδα στην παραλία έτοιμο να μιλήσεις σε μια Τσέχα πολύ ωραία που έμενε δίπλα μας και σου μίλησα πριν προλάβεις.Because I like Balkans.
Ετσι φωτίστηκε το μυστήριο.Η γκόμενα γούσταρε Βαλκάνιους.Κατάλαβα το κουμπί των Πολωνέζων.
Μετά άρχισε να μου λέει polish girls are now open to foreigners.Polish women are very romantic.Please do not get involved with any polish woman.I am very jealous to see you with other women κτλ.
Ωραίες εποχές.
Να γαμάς την άλλη παραλία το απόγευμα και μετά να κυκλοφορείς στις σκιές για να μη δουν οι γκόμενες που έχεις μετά ραντεβού οτι είσαι γεμάτος άμμο.Και η γκόμενα δίπλα να κινείται επίσης στη σκιά για να μη λαμπυρίζουν τα χύσια στα βυζιά.Να χαιρετάς την Πολωνέζα που γάμησες και μετά να γυρίζεις και να κάθεσαι με τις μούνες συμπατριώτισσές της 20 μέτρα πιο πίσω στο καφέ ενώ η άλλη κατευθύνεται σπίτι.
Αλλά με τις Τσέχες γίνονταν πιο τρελλά τότε.Γαμήσια μέσα στη θάλασσα στο Λιτόχωρο,της άλλης 183 σήκωσα τη φούστα και έδειχνα τον κώλο της σε όλους στο κέντρο της Κατερίνης η γκόμενα χαμογελούσε από ευχαρίστηση.Αλλες έβγαιναν χωρίς κυλότα με το μουνί έξω στο μπαλκόνι και οι απέναντι χαιρετούσαν και η άλλη η Τσέχα τα πέταξε όλα Κατερινόσκαλα και ήρθαν καμιά ντουζίνα Ελληνάρες γύρω και τον παίζανε.
Την άλλη Τσέχα 187 τη δαχτύλιαζα Παραλία Ρόδου μπροστά από το Ενυδρείο τίγκα στον κόσμο γύρω και κάτι Αγγλίδες σκανδαλίστηκαν και τράβηξαν φωτό.Γενικά ήταν πολύ χύμα τότε.Ωραίες εποχές.

Ανεβαίναμε τότε 2-3 κάμακερς μαζί,ο ένας έβαζε το αμάξι ο άλλος το διαμέρισμα ο άλλος πλήρωνε τα έξοδα κίνησης και κάναμε θραύση.Εκεί έμαθα για τις Σλάβες γιατί ήταν όλες μαζί.Σκηνικό παρόμοιο με Παραλία έχω δει μόνο Βρότσλαβ το καλοκαίρι ίδια ατμόσφαιρα.
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
ΚΑΤΕΡΙΝΙΩΤΗΣ εισαι ΔΑΣΚΑΛΕ :huh: ΚΑΜΑΚΕΡΟ ΚΑΤΕΡΙΝΟΣΚΑΛΑΣ? :grin: Κατεβαινα συνεχεια εκει τελη 90s...
μηπως πηγαινες και ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ ? (ΘΕΙΚΗ καλοκαιρινη ΝΤΙΣΚΟ ,ΞΕΝΕΣ -ΤΣΕΧΕΣ ΟΥΓΓΡΕΣ- ΠΟΛΩΝΕΣ -ΣΕΡΒΕΣ- ΓΙΑ ΦΟΡΤΩΜΑ) :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom