Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Βρε παλικάρια,

Την δουλειά μου την κοιτάζω, δεν λέω. Και δεν ανακατεύομαι εκεί που δεν με σπέρνουν. Αλλά!!!!!!!!!
Τώρα τον πήρατε χαμπάρι οτι μπαίνει με δεύτερο λογαριασμό? Ή μήπως είναι ο ένας και ο μοναδικός που το κάνει αυτό?

Και, εν πάσει περιπτώση, με τον αρχικό λογαριασμό φιμωμένο πως θα γράψει το παλουκάρι?  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
παιδια μονο stud το οποιο ειναι χασιμο χρηματων υπαρχει στην ελλαδα (Αθηνα Λουτρακι)
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
εκει που παιζω θεωρω πως ειναι δικαιο..αλλωτε περνω κι αλλοτε χανω..προσωπικα αποφευγω να παιζω σε τραπεζια με απ ευθειας μετρητα και προτιμω να παιζω σε μινι τουρνουα των 5 ή 10 ατομων οπου μπενεις με 3 ευρω και διεκδικεις κερδη 10 η 15 ευρω...εχω παρει παρα πολλα τετοια!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
+1

Και πολλές φιλίες έχουν χαλάσει και πολλές οικογένειες έχουν γίνει μπίλιες.

Και βασική υπενθύμιση:

ʼν στο τραπέζι δεν μπορείς να εντοπίσεις το κορόιδο (τον "αιμοδότη", τον "τροφοδότη", τον "πελάτη") μέσα σε 10 λεπτά, τότε το κορόιδο είσαι εσύ.    :sunglasses:
σωστοοοοοοοοοοοοοοοοος!!!!
 

supermarios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2006
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
it takes few minutes to learn but a life to master.Aυτός είναι ο βασικός κανόνας.Μη ξεχνάς πόσοι πριν από εσένα ξεκίνησαν.Κάποιοι από αυτούς δεν υπάρχουν στο χάρτη...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
it takes few minutes to learn but a life to master.Aυτός είναι ο βασικός κανόνας.Μη ξεχνάς πόσοι πριν από εσένα ξεκίνησαν.Κάποιοι από αυτούς δεν υπάρχουν στο χάρτη...
κι εσυ σωστοοοοοοοοοοος...γι αυτο δεν ειμαι στο χαρτη ;)
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    55,5 KB · Εμφανίσεις: 16
  • 2.jpg
    2.jpg
    78 KB · Εμφανίσεις: 15
  • 3.jpg
    3.jpg
    82,7 KB · Εμφανίσεις: 15

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μακ αυτο ειναι για εξασκηση η συνδεεσαι σε σερβερ τους και παιζεις με χρημα?
 

Επισκέπτης
τσαμπα αδερφε...παιχνιδακι για pc ειναι κ παιζεις αντιπαλος με το pc...αλλα εχεις τη δυνατοτητα να παιξεις κ στο ιντερνετ σε μερικους σερβερ..ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΨΕΥΤΙΚΑ €....
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Ανοίγω αυτό το tread (μέρες που είναι) σχετικά με το πόκερ..

Παίζετε πόκερ λοιπόν...???

Strip-Poker ???

Εμπειρίες και ότι μπορούν να γράφονται εδώ..


Υ.Γ. Υπάρχουν και διάφορα σάιτς όπου μπορείς να παίξεις πόκερ με εικονικά χρήματα...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.275
Κριτικές
3
Like
6.867
Πόντοι
1.486
Ανοίγω αυτό το tread (μέρες που είναι) σχετικά με το πόκερ..

Παίζετε πόκερ λοιπόν...???

Strip-Poker ???

Εμπειρίες και ότι μπορούν να γράφονται εδώ..


Υ.Γ. Υπάρχουν και διάφορα σάιτς όπου μπορείς να παίξεις πόκερ με εικονικά χρήματα...
Ποτέ στο internet και πάντα Πόκα...Ο άρχοντας των παιχνιδιών....Που είναι το TERAS οργανώσουμε κάτι?????
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
το πόκερ ειναι μια απο τις πολλες παραλλαγες της πόκας αν δεν κανω λαθος...
 

Επισκέπτης
Μονο στουκι (21). Αντε και κανα στοιχημα.
Καθε βραδι στο καφενειο στο χωριο μου, τις αγιες αυτες μερες στηνουμε 2 τραπεζια 21. Πρεπει να χανω κανα χιλιαρικο πανω κατω αυτες τις μερες.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.275
Κριτικές
3
Like
6.867
Πόντοι
1.486
Μονο στουκι (21). Αντε και κανα στοιχημα.
Καθε βραδι στο καφενειο στο χωριο μου, τις αγιες αυτες μερες στηνουμε 2 τραπεζια 21. Πρεπει να χανω κανα χιλιαρικο πανω κατω αυτες τις μερες.
Κωλοπαίχνιδο ρε φίλε το 21...Αποψή μου βέβαια,αλλά νομίζω ότι η πόκα δεν συγκρίνεται με τίποτα.Πιστεύω ότι είναι ίσως το μόνο παιχνίδι που και να μην έχεις φύλλο ,μπορείς να επιβιώσεις....
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Κωλοπαίχνιδο ρε φίλε το 21...Αποψή μου βέβαια,αλλά νομίζω ότι η πόκα δεν συγκρίνεται με τίποτα.Πιστεύω ότι είναι ίσως το μόνο παιχνίδι που και να μην έχεις φύλλο ,μπορείς να επιβιώσεις....
Ποια η διαφορά της πόκας με το πόκερ αλήθεια ??? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom