Νέα

Ποιός είναι ο μεγαλύτερος σας φόβος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα διομήδης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.862
Κριτικές
6
Like
9.224
Πόντοι
1.686
Δεν πόναγα στα δόντια, απλά τα έφτιαξα. Αλλά αν είναι να μου απαντάς σαν άνθρωπος, κι όχι σαν μαλακισμένο αγάμητο, ε να πω και για άλλους πόνους που έχω κατά καιρούς.


Και άλλους πόνους ? !!!

Ρε παιδί ,μήπως εχεις Ινομυαλγία ? ( Fibromyalgia )

Χρειάζονται διαφορες θεραπειες .

Βρε ,μήπως το κάνεις επιτηδες ,δεν ειναι αλήθεια και τα λες για να δεις αν

σε συμποναμε ?

Τελος η συμπόνια !

Πουτανα ,θα σε ξεσκίσω στο γαμησι !

( Θα χυσεις πολλες φορες ,θα παραχθουν ενδορφίνες και

θα βελτιωθουν ολοι οι πόνοι


Orgasms and endorphins

)

 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.862
Κριτικές
6
Like
9.224
Πόντοι
1.686
Με τα νικ εδώ μέσα έχεις φαντασιώσεις;;; :grin:

Την Βελβυ την εχω δει και εκ του φυσικου .

Πριν χρονια τα ειχε φτιαξει με ενα τυπο που

τον ηξερε και ο Περσόνας !

Καλο κοριτσακι ,αλλά ειναι ενήλικη

και μπορω να θελω να την ξεσκισω στο πουτσο !
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
:huh:

Είσαι γελοίος, τέλος.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
velvy  :cheesy:


υγ

ειναι αδυνατον να μην φοβαμαι τον οδοντιατρο, η μαλλον την οδοντιατρο, διοτη μονο σε γυναικες παω ...

Η μια μου ειχε βγαλει ενα παλιο δοντι οταν ημουν μικρος χωρις ενεση  :'(  :helpplea:

βελονες βαθια στην ριζα  :'(

χρατσ χρατσ με εκεινο αγκηστρι  :tickedoff:

και φυσικα εκεινο το μικροσκοπικο τρυπανι  :birdman:
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Πρίν μια βδομάδα βρέθηκα σε μια αίθουσα αναμονής νοσοσκομείου. Είχε μέσα 10 άτομα που περιμένανε βιοψίες για να μάθουν αν τελικά έχουν καρκίνο. Ο μεγαλύτερος μου φόβος μέχρι εκέινη τη στιγμή έχασε το θρόνο του.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Την Βελβυ την εχω δει και εκ του φυσικου .

Πριν χρονια τα ειχε φτιαξει με ενα τυπο που

τον ηξερε και ο Περσόνας !

Καλο κοριτσακι ,αλλά ειναι ενήλικη

και μπορω να θελω να την ξεσκισω στο πουτσο !
ο τυπος πηγαινε δημοτικο η ειχε πατησει στο γυμνασιο? :grin:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Πρίν μια βδομάδα βρέθηκα σε μια αίθουσα αναμονής νοσοσκομείου. Είχε μέσα 10 άτομα που περιμένανε βιοψίες για να μάθουν αν τελικά έχουν καρκίνο. Ο μεγαλύτερος μου φόβος μέχρι εκέινη τη στιγμή έχασε το θρόνο του.


που να πας κ συγγρο να δεις εκει που περιμενουν για τα τεστ hiv αν ειναι θετικα ειδικα κατι πουταναριδες με παιδια κ γυναικες που τις γαμανε ακαπωτα ενω πανε κ με τανες
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
που να πας κ συγγρο να δεις εκει που περιμενουν για τα τεστ hiv αν ειναι θετικα ειδικα κατι πουταναριδες με παιδια κ γυναικες που τις γαμανε ακαπωτα ενω πανε κ με τανες

Εννοείς που γαμάνε ακάποτα τις γυναίκες τους ενώ πάνε καί με τανες ακάποτα ? συγγνώμη αλλά εδώ νομίζω 'οτι πρέπει να υπάρχει εξήγηση για να μην πανικοβληθεί τσάμπα ό κοσμάκης γιατί άλλο είναι να πηγαίνεις στις τανες ακάποτα καί άλλο με το "κράνος" σου !
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Εννοείς που γαμάνε ακάποτα τις γυναίκες τους ενώ πάνε καί με τανες ακάποτα ? συγγνώμη αλλά εδώ νομίζω 'οτι πρέπει να υπάρχει εξήγηση για να μην πανικοβληθεί τσάμπα ό κοσμάκης γιατί άλλο είναι να πηγαίνεις στις τανες ακάποτα καί άλλο με το "κράνος" σου !

κ με τανες πανε ακαποτα κ μετα σπιτι γαμανε τις γυναικες τους κ το πρωι φιλανε τα παιδια τους πριν πανε σχολειο
αλλα ειναι μαγκες ελληναραδες γαμικοι ναουμ
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.862
Κριτικές
6
Like
9.224
Πόντοι
1.686
Όχι, εσύ είσαι γελοίος. Έχει διαφορά.
Τα λέμε μεθαύριο που θα με λες πάλι τραβέλι κλπ.

Αν πεσεις στα γονατα και με παρακαλας

να σε ξεσκισω στον πουτσο ,μπορει να το

σκεφτώ να μου πάρεις μια πίπα .

Ο μεγαλύτερος φόβος μου είναι όταν για χαβαλε

σε ρωτάω αν θες να σε γαμήσω ,μήπως μου

πεις ΝΑΙ !  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ρε μαλακα Λαδακη εχει κολλησει η κασσετα,αντε βγες καμια βολτα να ξελαμπικαρεις λιγο
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Από τη στιγμή που καταλαβαίνουμε τον εαυτό μας φοβόμαστε μη πεθάνουμε.
Παρ’ όλα αυτά οδηγάμε σα μαλάκες, καπνίζουμε σαν αράπηδες, τρώμε σα πούστηδες, καθόμαστε με τις ώρες στον ήλιο σαν ανεγκέφαλοι κλπ κλπ
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Από τη στιγμή που καταλαβαίνουμε τον εαυτό μας φοβόμαστε μη πεθάνουμε.
Παρ’ όλα αυτά οδηγάμε σα μαλάκες, καπνίζουμε σαν αράπηδες, τρώμε σα πούστηδες, καθόμαστε με τις ώρες στον ήλιο σαν ανεγκέφαλοι κλπ κλπ

Φίλε maximilian όλα αυτά τα σκεπτόμαστε όταν αρχίσει να μας χαϊδεύει ο χάρος τον κώλο. (ο κανονικός, όχι ο xaros1982)  :2funny:

Προσωπικά σε χαίρομαι και θα ήθελα στην ηλικία σου (σε 15 χρόνια περίπου  δλδ) να είμαι ακριβώς όπως κι εσύ. Να έχω την ίδια όρεξη και να είμαι στην ίδια κατάσταση. Για τον εαυτό μου, για τη γυναίκα μου (εάν τυχόν έχω), για τα παιδιά μου (εάν τυχόν κάνω).

Κατά τα άλλα, όποιος δεν τρέχει σαν τρελλός στο δρόμο, μιλάει κατά του καπνίσματος και απαιτεί να πάνε έξω από κλειστό χώρο όσοι καπνίζουν, προσέχει τη διατροφή του και δεν καταναλώνει συνεχώς θερμιδικές βόμβες, καταναλωνει χρόνο για να γυμνάζεται, ψάχνει για σκιά στην παραλία, είναι ο περίεργος, ο χαζός κτλ.

Στις μπάλες μου όμως...
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.862
Κριτικές
6
Like
9.224
Πόντοι
1.686


Ο μεγαλυτερος φοβος των παντρεμενων ειναι να

τους δει η γυναικα τους να μπαινουν στο μπου.κομ !

Κορόοοοοοοοοοοοοοοοϊδα παντρεμενάκηδες !  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
velvy  :cheesy:


υγ

ειναι αδυνατον να μην φοβαμαι τον οδοντιατρο, η μαλλον την οδοντιατρο, διοτη μονο σε γυναικες παω ...

Η μια μου ειχε βγαλει ενα παλιο δοντι οταν ημουν μικρος χωρις ενεση  :'(  :helpplea:

βελονες βαθια στην ριζα  :'(

χρατσ χρατσ με εκεινο αγκηστρι  :tickedoff:

και φυσικα εκεινο το μικροσκοπικο τρυπανι   :birdman:

Λατρεύω τν οδοντίατρο  :smitten:
Νιώθω σαν παιδάκι που πάει λούνα παρκ  :cheesy: :cheesy:

Φίλε maximilian όλα αυτά τα σκεπτόμαστε όταν αρχίσει να μας χαϊδεύει ο χάρος τον κώλο. (ο κανονικός, όχι ο xaros1982)  :2funny:

Προσωπικά σε χαίρομαι και θα ήθελα στην ηλικία σου (σε 15 χρόνια περίπου  δλδ) να είμαι ακριβώς όπως κι εσύ. Να έχω την ίδια όρεξη και να είμαι στην ίδια κατάσταση. Για τον εαυτό μου, για τη γυναίκα μου (εάν τυχόν έχω), για τα παιδιά μου (εάν τυχόν κάνω).

Κατά τα άλλα, όποιος δεν τρέχει σαν τρελλός στο δρόμο, μιλάει κατά του καπνίσματος και απαιτεί να πάνε έξω από κλειστό χώρο όσοι καπνίζουν, προσέχει τη διατροφή του και δεν καταναλώνει συνεχώς θερμιδικές βόμβες, καταναλωνει χρόνο για να γυμνάζεται, ψάχνει για σκιά στην παραλία, είναι ο περίεργος, ο χαζός κτλ.

Στις μπάλες μου όμως...

  :rolleyes: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom