Νέα

Ποιοί πηδάνε τζάμπα τις πουτάνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dancing with wolves
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xxxa1a2b3c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
255
Κριτικές
6
Like
274
Πόντοι
281
Αν αποκτήσεις οικειότητα με μια πουτάνα, και την πετύχεις σε περίεργη φάση μπορεί να σου προτείνει διάφορα:

- Να κάνεις τον γκόμενο της για να μην την ζαλίζουν όταν βγαίνει σε αντάλλαγμα μερικά γαμήσια την εβδομάδα.
- Να μένετε μαζί για να γλιτώνει το ενοίκιο και τους περίεργους με τα γνωστά ανταλλάγματα.
Ιδιώς αν είσαι με μια πόλη τύπου Θεσ/νικη ή Πάτρα σαν φοιτητής....
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.934
Πόντοι
9.596
Αν αποκτήσεις οικειότητα με μια πουτάνα, και την πετύχεις σε περίεργη φάση μπορεί να σου προτείνει διάφορα:

- Να κάνεις τον γκόμενο της για να μην την ζαλίζουν όταν βγαίνει σε αντάλλαγμα μερικά γαμήσια την εβδομάδα.
- Να μένετε μαζί για να γλιτώνει το ενοίκιο και τους περίεργους με τα γνωστά ανταλλάγματα.
Ιδιώς αν είσαι με μια πόλη τύπου Θεσ/νικη ή Πάτρα σαν φοιτητής....
...δηλαδή...αν αποκτήσεις οικειότητα με μια πουτάνα...και της πεις να έρθει σπίτι σου...με την πουτάνα την κολλητή της που δουλεύουν στο ίδιο σπίτι...να μην πληρώνει νοίκι...και να τα βρίσκεις με μερικά γαμήσια...αυτό θα πει ότι είμαι σε περίεργη φάση???....

...για πέστε ρε παιδιά...για να ξέρω... :grin: ;) :cheesy:
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.333
Like
467
Πόντοι
36
Φαντάρος στον Τύρναβο πριν απο χρόνια στο 728ΜΧ κατεβαινα Λάρισσα για πουτάνες γνωρισα μια σαραντάρα σε μπουρδέλο που με προσκάλεσε για καφεδάκι μετα το γαμήσι . Από τοτε οταν πηγαινα Λάρισσα συνηθως ΣΒΚ γάμαγα τζάμπα την πουτάνα ....
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Αν αποκτήσεις οικειότητα με μια πουτάνα, και την πετύχεις σε περίεργη φάση μπορεί να σου προτείνει διάφορα:

- Να κάνεις τον γκόμενο της για να μην την ζαλίζουν όταν βγαίνει σε αντάλλαγμα μερικά γαμήσια την εβδομάδα.
- Να μένετε μαζί για να γλιτώνει το ενοίκιο και τους περίεργους με τα γνωστά ανταλλάγματα.
Ιδιώς αν είσαι με μια πόλη τύπου Θεσ/νικη ή Πάτρα σαν φοιτητής....
Aπλές καθημερινές ιστορίες που συμβαίνουν κάθε ώρα και στιγμή!!!
 

Kauliaris1979

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2021
Μηνύματα
12
Like
374
Πόντοι
20
Εξαρταται που θα την γνωρισεις βασικοτατο. Εχω πηδηξει και πουτανα και τραβελι τσαμπα .
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
εγω παλιά πηγαινα για μπάνιο με μια πουτάνα απο το μεταξι αλλα δε με αφηνε να την γαμήσω εκτος.Παντα μου έλεγε έλα απο το μαγαζί. :think: ισως επειδη μέναμε κοντά τι να πω
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.337
Like
15.920
Πόντοι
3.556
Πισω απο καθε δραστηριοτητα τα τελευταια 20-25 χρονια που εχει να κανει με προστασια σε μαγαζια, πουτανες, ληστειες, και πληρωμενους φονους σε ποσοστο 80-90% ειναι αυτη η κολοφαρα.

Απο τις λατζες την οικοδομη και τα χωραφια τη δεκαετια '90 μεσα '00 , εχουν μετεξελιχθει στη συγχρονη μαφια της ελλαδας


EDIt: Ξεχασα και τα ναρκωτικα. Το 90% του χασις που κυκλοφοραει ειναι αλβανικο.. ετσι για να κλεισει η λιστα.. :grin:
Προκομενος λαός..
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.337
Like
15.920
Πόντοι
3.556
Αν αποκτήσεις οικειότητα με μια πουτάνα, και την πετύχεις σε περίεργη φάση μπορεί να σου προτείνει διάφορα:

- Να κάνεις τον γκόμενο της για να μην την ζαλίζουν όταν βγαίνει σε αντάλλαγμα μερικά γαμήσια την εβδομάδα.
- Να μένετε μαζί για να γλιτώνει το ενοίκιο και τους περίεργους με τα γνωστά ανταλλάγματα.
Ιδιώς αν είσαι με μια πόλη τύπου Θεσ/νικη ή Πάτρα σαν φοιτητής....
Aπλές καθημερινές ιστορίες που συμβαίνουν κάθε ώρα και στιγμή!!!
Πράγματι πολύ συνηθισμένα φαινόμενα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εγω παλιά πηγαινα για μπάνιο με μια πουτάνα απο το μεταξι αλλα δε με αφηνε να την γαμήσω εκτος.Παντα μου έλεγε έλα απο το μαγαζί. :think: ισως επειδη μέναμε κοντά τι να πω
Καλή επαγγελματίας!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Κρίμα να μην είναι ακόμα μαζί μας ο τύπος να μας μάθει λίγο μπαλίτσα πως να τις πηδάμε τσάμπα. :confused:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Καποτε γαμουσα μια βιζιτα πολυτελειας ηταν σαν σχεση ... Αφου εφευγα απο αυτην ολο σκεφτομουνα οτι γλοτωνα λεφτα δλδ οτι αν π.χ δεν την ηξερα ολα αυτα που καναμε θα μου κοστιζαν κοντα στα 1000Ε το σεσιον ηταν και ψιλα οι ταριφες τοτε ...
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.337
Like
15.920
Πόντοι
3.556
Καποτε γαμουσα μια βιζιτα πολυτελειας ηταν σαν σχεση ... Αφου εφευγα απο αυτην ολο σκεφτομουνα οτι γλοτωνα λεφτα δλδ οτι αν π.χ δεν την ηξερα ολα αυτα που καναμε θα μου κοστιζαν κοντα στα 1000Ε το σεσιον ηταν και ψιλα οι ταριφες τοτε ...
1000euro? Έπρεπε να την παντρευτείς..θα σου έφερνε καθε μερα στο σπίτι κανά 5χιλιαρο !
 
Τελευταία τροποποίηση:

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
1000euro? Έπρεπε να την παντρευτείς..θα σου έφερνε καθε μερα στο σπίτι κανά 5χιλιαρο !
πολλα ψυχολογικα απο ενα σημειο και μετα δεν παλευοταν ... Παντος εκανε περιουσια απο το επαγγελμα .
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
στα "νιάτα" μου είχε τύχει να με "κεράσει" μια, 2-3 φορές τζάμπα εκτός μαγαζιού, (μέχρι που πλήρωσε και το ξενοδοχείο τη μια φορά) αλλά υποψιάζομαι ότι προσπαθούσε να με τυλίξει για γάμο για να βγάλει χαρτιά.
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
517
Like
918
Πόντοι
86
Κατά περίπτωση:

Στην κυριολεξία: όλοι ξέρουμε το ποιοί...

Για μεταφορικά: Θα προσθέσω και τις οικογένειες τους, και κυρίως τα παιδιά τους, που τους ρουφάνε όλα τα χρήματα τους. Κι αυτές νομίζουν ότι με το να εκδίδονται κάτι ανώτερο και ευγενές κάνουν για τα παιδιά τους. Έτσι το δικαιολογούν μέσα στην ψυχή τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom