Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 491K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 154 άτομα (19 μέλη και 135 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 656 73,5%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,1%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,5%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    893

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
30 ετών πωλητής απο την Αθήνα και τα Β.Π.
Μεγάλο πέος και μεγάλο μυαλό. Μεγάλη ατζέντα. Μεγάλη μπάλα ο Πανιώνιος φέτος...

μαλλον απο κηφισια εισαι εσυ!!!!!!!!!1ελα ρε πανιωναρα!!!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ας το παρει το ποταμι,αν και μετα απο τοσες αποκαλυψεις που εχω κανει φοβαμαι μηπως κινδυνευω απο τον λουμιδη ή τον fiesta ή τον bravo για παρακωλυση πωλησης καφε στην αθηνα!!!!!!!με λενε βασιλη,ειμαι 32 κατοικος νοτιων προαστιων,πρωην ποδοσφαιριστης,οικολογος(τρωω κρεας μια φορα τον μηνα),εχω το πιο χοντρο πεος που τυχον εχετε δει(μεγεθος γκρειπ φρουτ),μου αρεσει το μεταλ,hard rock,trance,tiesto,οakenfold,maiden,stratovarius,dio,malmsteen κλπ κλπ.........ειμαι ψυχοσωματικα εθισμενος στον φραπε(αρκει να ειναι κουνημενος καλα-για αυτο και δεν παω για καφε εξω σε καφετερια παρα μονο βραδυ σε γνωστα κλαμπ της λ.συγγρου),τωρα ειμαι λογιστης χωρις πτυχιο και ψαχνω για δουλεια διοτι με εδιωξαν απο την προηγουμενη δουλεια πριν 3 βδομαδες........για αυτο παιδια βοηθηστε με να βρω καμια δουλεια.......ξερω να βγαζω φπα,φμυ,καταχωρησεις παραστατικων,κανω μισθοδοσιες,ΑΠΔ οικοδομοτεχνικες και μη,β & γ κατηγοριας βιβλια κ.ο.κ.μεχρι και καφε ψηνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Ειμαι   30  χρονων  ,  ειμαι   πωλητης   σε  φαρμακευτικη  εταιρεια   και   ταξιδευω   ανα  την  Ελλαδα ,  απογοητευμενος Παναθηναικος(ευτυχως που εχουμε το αποκουμπι  του  μπασκετ)  ,γουσταρω  την  Αθηνα ,  τωρα  στα  γεραματα  μου  βγηκε  το  παθος  για  snowboard  και   για  κιθαριστες τυπου Gallagher/Moore   και  απο  μουνια  εχω   ριξει  πολυ   χρημα  σε μαυρες  και  λατινοαμερικανες    χωρις  να   εχω  μετανιωσει   ουτε   για ενα  cent.......αβυσσος  η  ψυχη....  
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
ας το παρει το ποταμι,αν και μετα απο τοσες αποκαλυψεις που εχω κανει φοβαμαι μηπως κινδυνευω απο τον λουμιδη ή τον fiesta ή τον bravo για παρακωλυση πωλησης καφε στην αθηνα!!!!!!!με λενε βασιλη,ειμαι 32 κατοικος νοτιων προαστιων,πρωην ποδοσφαιριστης,οικολογος(τρωω κρεας μια φορα τον μηνα),εχω το πιο χοντρο πεος που τυχον εχετε δει(μεγεθος γκρειπ φρουτ),μου αρεσει το μεταλ,hard rock,trance,tiesto,οakenfold,maiden,stratovarius,dio,malmsteen κλπ κλπ.........ειμαι ψυχοσωματικα εθισμενος στον φραπε(αρκει να ειναι κουνημενος καλα-για αυτο και δεν παω για καφε εξω σε καφετερια παρα μονο βραδυ σε γνωστα κλαμπ της λ.συγγρου),τωρα ειμαι λογιστης χωρις πτυχιο και ψαχνω για δουλεια διοτι με εδιωξαν απο την προηγουμενη δουλεια πριν 3 βδομαδες........για αυτο παιδια βοηθηστε με να βρω καμια δουλεια.......ξερω να βγαζω φπα,φμυ,καταχωρησεις παραστατικων,κανω μισθοδοσιες,ΑΠΔ οικοδομοτεχνικες και μη,β & γ κατηγοριας βιβλια κ.ο.κ.μεχρι και καφε ψηνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλειται ο μεγιστοτεραστιος Μπιλαρος να βαλει avatar με το τριαξονικο πεος του! Οι γυναικες φαν του site (και ειναι πολλες) θα τον προσλαβουν σε χρονο dt!!!!!!!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
καλησπέρα πάιδες,είμαι 44 ετών και είμαι διευθυντης πωλήσεων σε ασφαλιστική εταιρεία,παντρεμένος αλλά τρελαμένος με όποια κάνει  fantastic blowjomb......σοβαρός στην δουλεία μου , έξω καρδιά στίς παρέες και στις σχέσεις μου..... 0:)
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Είμαι 40 και τον τελευταίο καιρό αυτό τα επισκιάζει όλα...
 

Milfakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
461
Like
499
Πόντοι
21
Βαδιζω προς τα 30 ηχολητης-μουσικος πρωην βατραχανθρωπος του πολεμικου ναυτικου μην ξεχναμε και την κοντρα με τον hrys :)
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
24 δουλευω λογιστηριο, μουσικος, ακουω Rock & Heavy.
Γουσταρω το forum και ασχολουμαι λιγο με τον Φραπε...
 

Mr_Mojo_Risin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
152
Like
2
Πόντοι
1
Ειμαι παλιανθρωπος, ειμαι υπανθρωπος....
Είμαι ο βασίλης και είμαι κροκάνθρωπος...
Και όποιος κατάλαβε! ;)
Σχοιζοφρενοβλαβίωση!

Hasta La Victoria Siempre
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Γεια κι απο μενα ! Δυστυχώς αργησα να εντοπίσω την ύπαρξη αυτού του θέματος και γι αυτο η καθυστερημένη απάντηση.....
Ειμαι ο JOHNNYDMAX απο Κρητη, 36, Υπευθυνος πωλησεων σε αυτοκινητα, παντρεμενος, σπανια εχω πληρωσει για sex, πιο παλια σε μερικα μπουρδελακια, αλλα γουσταρω τρελλα τις συζητησεις εδω μέσα !
Επειδη έχω γεννηθεί και μεγαλώσει Αθηνα, και συγκεκριμένα Καλλιθέα-Ν.σμύρνη, γουστάρω κι εγώ Πανιωνάαααρααααα....... !!!!!
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Γεια σας και απο εμενα με λενε Κωστα ειμαι 30 παντρεμενος εδω και δυο χρονια.Τα τελευταια 10 χρονια ασχολουμε με καταθεσεις στην ΜΟΥΝΑbank που σημαινει οτι ειμαι μονιμος χρηματοδοτης πουτανων,μασατζουδων, μπουρδελων και κολομπαρων.Τοσα που αν τα ειχα μαζεψει τωρα θα ειχα μαιζονετα στην Εκαλη.
Παντως καλο θα ηταν(απευθυνομαι στους υπευθυνους του forum)καποια στιγμη να οργανωθει μια συγκεντρωση(εκδηλωση) καπου για να γνωριστουμε και προσωπικα
 

Επισκέπτης
.............Παντως καλο θα ηταν(απευθυνομαι στους υπευθυνους του forum)καποια στιγμη να οργανωθει μια συγκεντρωση(εκδηλωση) καπου για να γνωριστουμε και προσωπικα

και επειδη η προταση σου συμπιπτει με μια "ωραια ατμοσφαιρα" στο φορουμ, νομιζω πως θα ηταν η πιο καταλληλη στιγμη για να βγουν τα καλογυαλισμενα μαχαιρια, και να σφαχτουμε ενας-προς εναν
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Λίγο πιο χαμηλά κι έπεσες μέσα. Και τώτα που το θυμήθηκα...

...(Εκτός απο το μεγάλο πέος - όλα τα άλλα ήταν ΑΛΗΘΕΙΑ!!!)...

προφανως ερωτηση μου απευθυνεις και σου απαντω απλα....ναι ολα ειναι αληθη!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Με λένε iji και είμαι ιδιωτικός υπάλληλος. Δεν έχω πληρώσει ποτέ για sex και ούτε πρόκειται. Αλλά γουστάρω τρελά τις συζητήσεις που κάνετε. Και μου αρέσουν οι γυναίκες.

καλα πας καλα??????????????//δεν εχεις παει ουτε με πουτανα?????///τι αρρωστημενα παιδια ειναι αυτα ρε εσεις???????????????????
 

malko_linke

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πληροφορικάριος 42 χρονών χωρισμένος.
Αμα καείς από τις μόνιμες, τα κορίτσια που πληρώνεις (οποιουδήποτε είδους) είναι ότι καλύτερο.
Γουστάρω την κοινωνία του site μας.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.236
Κριτικές
5
Like
61.482
Πόντοι
12.056
Απ οτι καταλαβαινω...πολλοι πωλητες μαζευτηκαμε εδω...τελικα ειμαστε μεγαλοι μουνακιδες...το εχει το επαγγελμα μαλλον  :grin: :grin: :2funny: :2funny: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom