Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 489K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 176 άτομα (23 μέλη και 153 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 656 73,5%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,1%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,5%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    893

xpeke

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας γαμιάδες!!!! Καλή χρονιά!!!
 

xpeke

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλώς σας βρήκα.Δεν είμαι και πολυ νέο μέλος .22 μήνες ειμαι εγγεγραμένος και παρακολουθώ .Απλώς τώρα τελευταία ανεβαζω κριτικές και ενημερώσεις για να έχω και γω την κατάλληλη βοήθεια από μέρους των μελών του bou.com οταν την χρειάζομαι, γιατι κανενας δεν με εχει βοηθησει μεχρι τωρα .Μου ελεγαν όλοι εισαι νεο μελος ακομα  και βαρεθηκα να το ακουω. Χωρίς παρεξήγηση έτσι, δεν το ειπα για κακο  :) .Απλώς έτσι εχουν τα πραγματα εδω.
 

Kalamaraki

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2015
Μηνύματα
2
Like
3
Πόντοι
0
Γεια σας!
Είμαι ο Νικος και είμαι 32 ετών. Μένω Αθηνα
Σας παρακολουθώ αρκετό καιρό χωρίς να ήμουν εγγεγραμμένος. Εχθές αποφάσισα να εγγραφω!
Καλώς σας βρήκα λοιπόν!
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Γεια σας παιδες. Σημερα πηρα μια σημαντικη αποφαση στην ζωη μου! Σημερα 30/01/2015 και ωρα 10 και κατι ψηλα αποφασησα απο απο μη εγγεγραμενο μελος που σας παρακολουθει και αλλοτε σας αφουγραζετε και αλλοτε γελαει μονος του σαν τον μαλακα με αυτα που γραφετε, αποφασησα λεγω να γινω επισημα εγγεγραμενο μελος και να συμμετεχω και γω σαυτο το τρενο της τρελας που λεγετε bourdela.com.

Περριτο να πω πως πριν κανω εγραφη το skin theme του forum ηταν πολυ καλυτερο... Τεσπα οπως και να χει καλως με βρηκατε και απολαυστε την παρεα μου!!!  :birdman: :2funny:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.390
Κριτικές
215
Like
17.226
Πόντοι
35.697
Γεια σας παιδες. Σημερα πηρα μια σημαντικη αποφαση στην ζωη μου! Σημερα 30/01/2015 και ωρα 10 και κατι ψηλα αποφασησα απο απο μη εγγεγραμενο μελος που σας παρακολουθει και αλλοτε σας αφουγραζετε και αλλοτε γελαει μονος του σαν τον μαλακα με αυτα που γραφετε, αποφασησα λεγω να γινω επισημα εγγεγραμενο μελος και να συμμετεχω και γω σαυτο το τρενο της τρελας που λεγετε bourdela.com.

Περριτο να πω πως πριν κανω εγραφη το skin theme του forum ηταν πολυ καλυτερο... Τεσπα οπως και να χει καλως με βρηκατε και απολαυστε την παρεα μου!!!  :birdman: :2funny:

Τι λες τωρα ρε τυπε,ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΗΚΑ  :grin:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.681
Κριτικές
1
Like
2.007
Πόντοι
366
Γεια σας παιδες. Σημερα πηρα μια σημαντικη αποφαση στην ζωη μου! Σημερα 30/01/2015 και ωρα 10 και κατι ψηλα αποφασησα απο απο μη εγγεγραμενο μελος που σας παρακολουθει και αλλοτε σας αφουγραζετε και αλλοτε γελαει μονος του σαν τον μαλακα με αυτα που γραφετε, αποφασησα λεγω να γινω επισημα εγγεγραμενο μελος και να συμμετεχω και γω σαυτο το τρενο της τρελας που λεγετε bourdela.com.

Περριτο να πω πως πριν κανω εγραφη το skin theme του forum ηταν πολυ καλυτερο... Τεσπα οπως και να χει καλως με βρηκατε και απολαυστε την παρεα μου!!!  :birdman: :2funny:
σας παρακολουθω καιρο αλλα :blahblah1:
 

ARIS TIMER

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2014
Μηνύματα
116
Κριτικές
7
Like
116
Πόντοι
281
Τα δικά μου post δεν εμφανίζονται όλα  :S
 

PREDATOR_335

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Μετά από καιρό είπα και εγώ να μπω να πω ένα ''γεια''. Όντας νέος εδώ, θέλω τα φώτα σας για μια τύπισσα που μ' έχει αναστατώσει, αλλά δεν μπορώ να την εντοπίσω...
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Καλησπέρα σε όλους. Μετά από καιρό είπα και εγώ να μπω να πω ένα ''γεια''. Όντας νέος εδώ, θέλω τα φώτα σας για μια τύπισσα που μ' έχει αναστατώσει, αλλά δεν μπορώ να την εντοπίσω...

Τι εννοεις? Ψαχνεις ξερω γω το fb της και δν μπορεις να την εντοπισεις? Στο δρομο δεν μπορεις? Που?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom