Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 489K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 177 άτομα (23 μέλη και 154 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 656 73,5%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,1%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,5%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    893

frappeglukosMEGALA

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα και απο εμενα, ειμαι νεο μελος αλλα οχι καινουριος στον αγοραιο ερωτα, παρακολουθουσα αρκετο καιρο το σαιτ μεχρι που αποφασισα να γραφτω. Ειμουν μελος απο πολυ παλια 2005 - 6 αν θυμαμαι καλα ειχε και  ζωντανο τσατ το σαιτ τοτε και - οποιος θελει το πιστευει- δεν θυμαμαι ποιο nick name ειχα . Πηγα φανταρος χαθηκα μετα το διαβαζα πολυ καιρο χωρις να ειμαι μελος.  Τωρα ξανασερφαρω και θα ειμαι ενεργος να ενημερονω και να ενημερονομαι. Το frapeglukosMEGALA  πιστευω να ειναι αποδεκτο απο τους διαχειριστες του σαιτ.
Ευχαριστω.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.488
Κριτικές
1
Like
30.254
Πόντοι
8.006
Καλημερα και απο εμενα, ειμαι νεο μελος αλλα οχι καινουριος στον αγοραιο ερωτα, παρακολουθουσα αρκετο καιρο το σαιτ μεχρι που αποφασισα να γραφτω. Ειμουν μελος απο πολυ παλια 2005 - 6 αν θυμαμαι καλα ειχε και  ζωντανο τσατ το σαιτ τοτε και - οποιος θελει το πιστευει- δεν θυμαμαι ποιο nick name ειχα . Πηγα φανταρος χαθηκα μετα το διαβαζα πολυ καιρο χωρις να ειμαι μελος.  Τωρα ξανασερφαρω και θα ειμαι ενεργος να ενημερονω και να ενημερονομαι. Το frapeglukosMEGALA  πιστευω να ειναι αποδεκτο απο τους διαχειριστες του σαιτ.
Ευχαριστω.
Καλωσορισες τύπε. Μην ξεχασεις να ψηφισεις στην μεγαλη ψηφοφορια  :2funny:
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
γεια σας και απο μενα! καλη χρονια να εχετε, τα κα(υ)λητερα σε ολους!!  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Καλημερα και απο εμενα, ειμαι νεο μελος αλλα οχι καινουριος στον αγοραιο ερωτα, παρακολουθουσα αρκετο καιρο το σαιτ μεχρι που αποφασισα να γραφτω. Ειμουν μελος απο πολυ παλια 2005 - 6 αν θυμαμαι καλα ειχε και  ζωντανο τσατ το σαιτ τοτε και - οποιος θελει το πιστευει- δεν θυμαμαι ποιο nick name ειχα . Πηγα φανταρος χαθηκα μετα το διαβαζα πολυ καιρο χωρις να ειμαι μελος.  Τωρα ξανασερφαρω και θα ειμαι ενεργος να ενημερονω και να ενημερονομαι. Το frapeglukosMEGALA  πιστευω να ειναι αποδεκτο απο τους διαχειριστες του σαιτ.
Ευχαριστω.
ιδιο καφε πινουμε μαν....
 

Aris1987D

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλη χρονιά!
Είμαι ο Άρης από Αθήνα, και καλώς σας βρήκα  :dancing:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.741
Κριτικές
183
Like
3.100
Πόντοι
8.535
γεια κ απο μενα,διαβαζω καιρο το σαιτ :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom