Νέα

Ποιό είναι το πιο βρόμικο πράγμα που έχετε κάνει ή ζητήσει;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
Καταγραψτε την πιο βρομικη κυριολεκτικα ή μεταφορικα πορνη ή εμπειρια σας σε οικο ανοχης. Απο το τι εχετε ζητησει χωρις ντροπες, μεχρι τι σας εχουν ικανοποιησει. Επιπλεον πιο ειναι το πιο σιχαμενο που εχετε δει σε εργαζομενη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
6
Like
2.219
Πόντοι
481
Ωραίο θέμα άνοιξες. Φοβάμαι όμως πως δεν θα έχει μεγάλη ανταπόκριση -- όλοι μας λίγο πολύ δεν τολμάμε να ξεγυμνωθούμε δημόσια.

Στο δεύτερο σκέλος του ερωτήματος, το πιο σιχαμένο... --σκάλιζε τη μύτη της την ώρα που την πήδαγα. Τσιγγανορουμανάκι με βυζάρες στο Μεταξουργείο, πολλά χρόνια πριν (μου διαφεύγει το όνομα). Μην πάει ο νους σας στη Μισέλ, η συγκεκριμένη μαζί μου ήταν κυρία :wink:
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Δ
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
Ωραίο θέμα άνοιξες. Φοβάμαι όμως πως δεν θα έχει μεγάλη ανταπόκριση -- όλοι μας λίγο πολύ δεν τολμάμε να ξεγυμνωθούμε δημόσια.

Στο δεύτερο σκέλος του ερωτήματος, το πιο σιχαμένο... --σκάλιζε τη μύτη της την ώρα που την πήδαγα.
Ευχαριστω φιλε. Κατα καιρους εχω διαβασει σε κριτικες διαφορα οπως ενας τυπος που ζητησε να τον κατουρησουν στο στομα, αλλος να θελει βρομικα ποδια κλπ, οποτε ειπα να τα συγκεντρωσουμε σαν εναν καταλογο ανωμαλιας, βρομιας και παρακμης. Ντροπες δεν πρεπει να υπαρχουν.
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
6
Like
2.219
Πόντοι
481
Ευχαριστω φιλε. Κατα καιρους εχω διαβασει σε κριτικες διαφορα οπως ενας τυπος που ζητησε να τον κατουρησουν στο στομα, αλλος να θελει βρομικα ποδια κλπ, οποτε ειπα να τα συγκεντρωσουμε σαν εναν καταλογο ανωμαλιας, βρομιας και παρακμης. Ντροπες δεν πρεπει να υπαρχουν.
Το κατούρημα είναι light κατάσταση.
Πολλά κορίτσια μου έχουν πεί πως συστηματικά το ζητούν πελάτες τους. Εύκολα μου έρχονται τρεις στο μυαλό.
Μια κοπέλα που έχει σταματήσει πλέον μου έλεγε πως πελάτης της ζητούσε όχι μόνο απ'αυτήν αλλά και από την τσατσά να κατουρήσει στο δοχείο και να του τα σερβίρουν μετά - ακόρεστος ο τύπος, δικός μας άνθρωπος...

Ενα άλλο κορίτσι, νεοφερμένη στην Αθήνα αλλά όχι πρωτάρα στο επάγγελμα, είχε φρικάρει με την ανωμαλία που συνάντησε εδώ.
Μαθαίνεις πολλά αν τις εξομολογείς τις κοπέλες :D:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Ευχαριστω φιλε. Κατα καιρους εχω διαβασει σε κριτικες διαφορα οπως ενας τυπος που ζητησε να τον κατουρησουν στο στομα, αλλος να θελει βρομικα ποδια κλπ, οποτε ειπα να τα συγκεντρωσουμε σαν εναν καταλογο ανωμαλιας, βρομιας και παρακμης. Ντροπες δεν πρεπει να υπαρχουν.
Ευγε τυπε…αναγεσαι σε Dr. Ruth του σαϊτ.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.307
Κριτικές
21
Like
9.550
Πόντοι
3.346
Το κατούρημα είναι light κατάσταση.
Πολλά κορίτσια μου έχουν πεί πως συστηματικά το ζητούν πελάτες τους. Εύκολα μου έρχονται τρεις στο μυαλό.
Μια κοπέλα που έχει σταματήσει πλέον μου έλεγε πως πελάτης της ζητούσε όχι μόνο απ'αυτήν αλλά και από την τσατσά να κατουρήσει στο δοχείο και να του τα σερβίρουν μετά - ακόρεστος ο τύπος, δικός μας άνθρωπος...

Ενα άλλο κορίτσι, νεοφερμένη στην Αθήνα αλλά όχι πρωτάρα στο επάγγελμα, είχε φρικάρει με την ανωμαλία που συνάντησε εδώ.
Μαθαίνεις πολλά αν τις εξομολογείς τις κοπέλες :D:
Πολλές κάνουν golden shower. Πλέον αρχίζει και γίνεται "φυσιολογικό", όπως είναι η ποδολαγνεία. Ακραίες βρώμικες καταστάσεις θα έλεγα σκατολαγνεία.
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
6
Like
2.219
Πόντοι
481
Πολλές κάνουν golden shower. Πλέον αρχίζει και γίνεται "φυσιολογικό", όπως είναι η ποδολαγνεία. Ακραίες βρώμικες καταστάσεις θα έλεγα σκατολαγνεία.
Κοπρολαγνεία το λέμε... μην το ξεφτιλίζεις τελείως :grin:
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
Ας πουμε εξτριμ ειναι και τα ακαποτα σε μπουρδελο που εχω διαβασει στο παρελθον εδω. Γενικα δε θελω ντροπες πειτε τι εχετε δει, ακουσε, θελετε να κανετε και τα λοιπα. Κανονικοποιηστε την βρομια σας.
 
Εγγρ.
23 Ιουν 2021
Μηνύματα
601
Like
1.390
Πόντοι
206

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Ε ναι, ειπα γουρουνα επειδη θεωρουνται βρωμικα ζωα (με τα ανθρωπινα κριτηρια)
αμα δεν εχει ζεστη για να κανουν λασπολουτρα τα γουρουνακια ειναι πολυ καθαρα ζωα!
 
Εγγρ.
23 Ιουν 2021
Μηνύματα
601
Like
1.390
Πόντοι
206
αμα δεν εχει ζεστη για να κανουν λασπολουτρα τα γουρουνακια ειναι πολυ καθαρα ζωα!
οκ φιλε δεκτόν, δεν εχω τιποτα με τα γουρουνακια που τυγχανει να ειναι και πανεξυπνα,
απλά μου φάνηκε λίγο περίεργο το ότι θεωρησες το γλυφομουνι βρωμικο, βασικα σκεφτηκα οτι
εκανες λογοπαιγνιο με το νικ σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom