Νέα

Ποιό είναι το πιο τρελό πράγμα που έχετε κάνει για να βρείτε επί πληρωμή σεξ ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Readytogo22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
472
Κριτικές
32
Like
3.218
Πόντοι
2.591
Βουδαπέστη με κολλητό γινόμαστε μπίλιες με αψέντι, καταλήγουμε σε στριπτιζάδικο και μετά δεν ξέρω πως σε μια σοφίτα με δυο γκόμενες, και μετά στο δρόμο να ψάχνουμε να βρούμε που μέναμε - εν έτη 2003… εννοείται ότι κάψαμε τα φράγκα μας σε ένα βράδυ - έχει και συνέχεια η ιστορία θα επανέλθω
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.078
Κριτικές
62
Like
40.606
Πόντοι
8.530
Βγαίνω ένα βράδυ για φαγητό με φίλο και συναγωνιστή...είχε ξεχάσει το πορτοφόλι του στο αμάξι και πληρώνω εγώ τον λογαριασμό,20€.
Μου δίνει τα μισά λεφτά ,κάνουμε τσάρκα στον Βαρδάρη και βρίσκω έναν εκπληκτικό ουκρανικό ποιμενικό...1,80μ καστανή με πράσινα μάτια...λέω ,την θέλω αλλά οικονομικά είμαι λίγο ζορικα...περνάμε έξω από ένα ΠΡΟΠΟτζηδικο και ρίχνω ΚΙΝΟ για δύο κληρώσεις...τριάδα ( όχι με τυχαία επιλογή από την μηχανή)με δυο ευρώ η κάθε κλήρωση...μου κάθεται η τριάδα ,τσιμπάω 50€ και με τα 10€ που μου επέστρεψε ο φίλος και συναγωνιστής γύρισα μια αισθησιακή έκδοση του "Making love in the rain " της Τζανετ Τζάκσον...η τυχη θέλησε να γνωρίσω από πολύ κοντά μια από τις πιο όμορφες γυναίκες που έχω δει ποτέ.
Σεξ και τζόγος στην πιο ερωτική πόλη...:smitten::zfuck::kneel::woldman:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
Βγαίνω ένα βράδυ για φαγητό με φίλο και συναγωνιστή...είχε ξεχάσει το πορτοφόλι του στο αμάξι και πληρώνω εγώ τον λογαριασμό,20€.
Μου δίνει τα μισά λεφτά ,κάνουμε τσάρκα στον Βαρδάρη και βρίσκω έναν εκπληκτικό ουκρανικό ποιμενικό...1,80μ καστανή με πράσινα μάτια...λέω ,την θέλω αλλά οικονομικά είμαι λίγο ζορικα...περνάμε έξω από ένα ΠΡΟΠΟτζηδικο και ρίχνω ΚΙΝΟ για δύο κληρώσεις...τριάδα ( όχι με τυχαία επιλογή από την μηχανή)με δυο ευρώ η κάθε κλήρωση...μου κάθεται η τριάδα ,τσιμπάω 50€ και με τα 10€ που μου επέστρεψε ο φίλος και συναγωνιστής γύρισα μια αισθησιακή έκδοση του "Making love in the rain " της Τζανετ Τζάκσον...η τυχη θέλησε να γνωρίσω από πολύ κοντά μια από τις πιο όμορφες γυναίκες που έχω δει ποτέ.
Σεξ και τζόγος στην πιο ερωτική πόλη...:smitten::zfuck::kneel::woldman:
:kneel:
 

bigman75

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
0
19 Χρόνο φοιτητής στη Λάρισα πάνω στις Αγαμίες μου Βρίσκω μαυρουλα από Βενεζουέλα μέσω γνωστού σαιτ κλείνω ραντεβού μέσω watsapp πάω από κοντά και γενικά πρώτη έδωσα πόνο μέσω translate γιατί η κοπέλα ούτε αγγλικά δεν γνώριζε αλλά παρόλα αυτά δεν σταμάτησε να αναπτυχθεί το λατινοαμερικανικο ταμπεραμέντο της στα ενδότερα
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
37
Like
20.198
Πόντοι
12.896
Όποιος ψάξει λίγο εδώ μέσα βρίσκει διάφορες περίεργες και αρκετά ενδιφέρουσες ιστορίες σχετικά με το σεξ επί πληρωμή.

Ένας λέει για μια Τουρκάλα , μαντιλοφορούσα στη Κομοτηνή που τη πουλάει νταβατζιλίκια ένας κρεοπώλης.

Κάποιος άλλος πληροφορεί πως θα ήθελε να βρεθεί με κοπέλες που βρήκε σε ροζ γραμμές.

Άλλοι ψάχνουν πληροφορίες για τη θρυλική πιάτσα / η το θρυλικό κωλόμπαρο ( δεν έχει σημασία η πόλη ο αστικός θρύλος υπάρχει παντού ) που κάνουν πιάτσα φοιτήτριες.

Κάποιοι αλλά αναλύουν πόσο στενά και δρομάκια πρέπει να πάρουν για να πάνε στο τοπ απομακρυσμένο μπουρδέλο.

Τέλος άλλοι παραμονεύουν κοντά στους καταυλισμούς για να βρουν καμιά γυφτοπούλα που κάνει πιάτσα.

Υ.γ. Γούστα και βίτσια είναι. Ότι δεν είναι με νεκρούς , ζωάκια , εξ αίματος συγγενείς και οτιδήποτε άλλο ανώμαλο δε κρίνω φυσικά.

Π.χ. άλλον τον αρέσουν οι γεμάτες εμένα οι ανορεξικές.
πιτσιρικα εψαχνα για βιζιτα απο τις αγγελιες της εφημεριδας εθνος :2funny:
:2funny:
 

ntelikanis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
939
Like
185
Πόντοι
6
Δεν ξέρω τι περιμένεις να ακούσεις φίλε... Εγώ περίμενα 1 ώρα και κάτι να έρθει η Αρίνα αλλιώς δεν γαμουσα άλλη
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
938
Like
2.987
Πόντοι
446
σιγα μην παρακαλαμε ή κανουμε τρελες για να πληρώσουμε....σταματήστε να είστε πυρφοροι και να βάζετε το μουνι σε βάθρο
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.392
Like
10.930
Πόντοι
3.556
Βγαίνω ένα βράδυ για φαγητό με φίλο και συναγωνιστή...είχε ξεχάσει το πορτοφόλι του στο αμάξι και πληρώνω εγώ τον λογαριασμό,20€.
Μου δίνει τα μισά λεφτά ,κάνουμε τσάρκα στον Βαρδάρη και βρίσκω έναν εκπληκτικό ουκρανικό ποιμενικό...1,80μ καστανή με πράσινα μάτια...λέω ,την θέλω αλλά οικονομικά είμαι λίγο ζορικα...περνάμε έξω από ένα ΠΡΟΠΟτζηδικο και ρίχνω ΚΙΝΟ για δύο κληρώσεις...τριάδα ( όχι με τυχαία επιλογή από την μηχανή)με δυο ευρώ η κάθε κλήρωση...μου κάθεται η τριάδα ,τσιμπάω 50€ και με τα 10€ που μου επέστρεψε ο φίλος και συναγωνιστής γύρισα μια αισθησιακή έκδοση του "Making love in the rain " της Τζανετ Τζάκσον...η τυχη θέλησε να γνωρίσω από πολύ κοντά μια από τις πιο όμορφες γυναίκες που έχω δει ποτέ.
Σεξ και τζόγος στην πιο ερωτική πόλη...:smitten::zfuck::kneel::woldman:

Κερβερος, Αιθερας, Αλογο, Τιτανας :headbaning1::headbaning1::headbaning1:

Εχει μπει ηδη στο λευκωμα του μπου :headbaning1::headbaning1::headbaning1:
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.882
Like
3.708
Πόντοι
456
Επί του θέματος.
Ήθελα να σκάσω σε πορνείο με σφήνα brand new στο χέρι κατευθείαν από sex shop.
Eν τέλει ακόμη δεν έχω πάει να πάρω την σφήνα. Μάλλον δεν ξανάγινα πρόσφατα ξανά τόσο ζάντα έτσι ώστε να γίνει πραγματικότητα το όραμα.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.126
Κριτικές
8
Like
24.944
Πόντοι
6.336
Βουδαπέστη με κολλητό γινόμαστε μπίλιες με αψέντι, καταλήγουμε σε στριπτιζάδικο και μετά δεν ξέρω πως σε μια σοφίτα με δυο γκόμενες, και μετά στο δρόμο να ψάχνουμε να βρούμε που μέναμε - εν έτη 2003… εννοείται ότι κάψαμε τα φράγκα μας σε ένα βράδυ - έχει και συνέχεια η ιστορία θα επανέλθω
Εύγε τύπε....
Βαδισες στον "ονειρικό" δρόμο των Λωτρέκ,Μανέ και βαν Γκόγκ....
 

roughfucker

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
149
Like
24.198
Πόντοι
25.186
Εγώ η μόνη σκέψη που κάνω πολλές φορές είναι αν ήμουν πολυεκατομμυριούχος να έκανα ανήθικες προτάσεις σε γυναίκες όχι του χώρου για να δω αν όλες έχουν όντως την τιμή τους στο τέλος ως πουτανες..

Πχ. Αν μια κάποια γνωστή που ψάχνει να αγοράσει αμάξι να της έλεγα, "σου αγοράζω καινούριο αμάξι για ένα βράδυ μαζί σου.."
αυτα ειναι αυτονοητα, δε χρειαζεται να εισαι πολυεκατομμυριουχος. Τα βλεπεις παντου γυρω σου.
Ολες εχουν τη τιμη τους, αλλες ειναι φθηνοτερες αλλες ειναι ακριβοτερες, αναλογως τις αναγκες τους και την εξωτερικη τους εμφανιση. Εξαιρουνται πολυ πολυ λιγες.
 

menounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
104
Κριτικές
5
Like
525
Πόντοι
301
Δούλευα αποσπασμένος σε ένα χωριό της Θεσσαλίας και δεν υπήρχε τίποτε για παιχνίδι. Οδήγησα μία ώρα μέσα στη ομίχλη (each way) για να βρω ένα μπουρδέλο για εκτόνωση 5 λεπτών, μέσα στην τυπική ατμόσφαιρα του ελληνικού πορνείου, με τη ζέστη της σόμπας υγραερίου, εκείνης της εποχής, περί το millennium.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom