Νέα

Ποιες πουτάνες κονομάνε πιο πολλά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα newkid
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

VDC

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Να πεις στο άτομο που παρήγγειλε το "πέσιμο" ότι, άν πέσει το γυαλί από το αυτί μου την ώρα που κατεβαίνω στην πιάτσα, είναι πλήρως ενημερωμένα κάποια άτομα σε καίριες θέσεις σχετικά με την όλη φάση και θα κάνουν αυτά που πρέπει.

Σοβαρέψου κουτορνίθι πικερόμυαλε,κανείς δεν στην πέφτει,από την ταραχή σου μην πέσει το γυαλί.
Την φωτογραφία σου σαν τον Κλιντ Ίστγουντ την έβαλες εσύ εδώ ρε καρντάσι,ακόμα γελάμε.
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Εγκυκλοπαιδικά μιλώντας...
Μια ομορφούλα νεαρά πουτάνα πού θα βγάλει πιο πολλά;
Στο στούντιο που θα γαμιέται ασταμάτητα για 10- 20 ευρώ τον πελάτη ή σαν call girl που θα χτυπάει 80αρια σε μια ωρα;
(τις απολαβές τις υπέθεσα, δεν έχω πληροφόρηση).
Ξέρετε καμιά που να άλλαξε κατηγορία για τους παραπάνω λόγους.

ΥΓ. Μην αρχίσετε τις πίπες ερωτήσεις αν θέλω να γίνω νταβάς ή αν θέλω να τις φορολογήσω...χαχαχα :2funny:
Εγώ έχω μία απορία . Από το εικοσάευρω πχ. που δίνουμε εμείς για να πηδήξουμε , πόσα παίρνει η φουκαριάρα η κοπέλα ? Ας αφήσουμε τον επιχειρηματία ..............τον νταβά καί την κυρία τσα Χ 2.
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Εγώ έχω μία απορία . Από το εικοσάευρω πχ. που δίνουμε εμείς για να πηδήξουμε , πόσα παίρνει η φουκαριάρα η κοπέλα ? Ας αφήσουμε τον επιχειρηματία ..............τον νταβά καί την κυρία τσα Χ 2.
Η τσατσα ειναι υπαλληλος με μισθο και ενσημα. Η κοπελα παιρνει παντα τα μισα. Σε καποια μαγαζια με δουλεια, στα πρωτα 3-5 εισητηρια η κοπελα δε παιρνει μια απο αυτα.
 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
Tα πιο πολλα λεφτα τα βγαζουν πουτανες που δουλευουν 1 βαρδια σε μπουρδελο/στουντιο για να ψαρευουν πολλα θυματα/πιρφορους και μετα τους τρωνε χοντρα φραγκα εκτος με βιζιτες, πουλωντας τους ερωτα και καυλαντα.

Δεν θελω να σε αμφισβητησω, αλλα εναν φιλο μου τον απωθησε πουτανα δεν του πουλησε ερωτα.
21 χρονων αυτος ειχε φαει κολλημα και την γαμαγε στο μπουρδελο 2-3 φορες τη βδομαδα. Τον ρωτησε μια μερα αν εχει κοπελα και αυτος τη λεει εσυ εισαι το κοριτσι μου. Εκεινη του απαντησε μην το ξαναπεις και βγαλτα αυτα απ το μυαλο σου.
 

ΡΙCKER

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Δεν θελω να σε αμφισβητησω, αλλα εναν φιλο μου τον απωθησε πουτανα δεν του πουλησε ερωτα.
21 χρονων αυτος ειχε φαει κολλημα και την γαμαγε στο μπουρδελο 2-3 φορες τη βδομαδα. Τον ρωτησε μια μερα αν εχει κοπελα και αυτος τη λεει εσυ εισαι το κοριτσι μου. Εκεινη του απαντησε μην το ξαναπεις και βγαλτα αυτα απ το μυαλο σου.

Αυτό δεν θέλουν να το ακούνε όσες έχουν αγαπητικό/νταβατζή. Ανατρέπεται έτσι ολόκληρη η κοσμοθεωρία τους!
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Η τσατσα ειναι υπαλληλος με μισθο και ενσημα. Η κοπελα παιρνει παντα τα μισα. Σε καποια μαγαζια με δουλεια, στα πρωτα 3-5 εισητηρια η κοπελα δε παιρνει μια απο αυτα.
σιγα και τους βαζουν και ενσημα ρε τυπε
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Δεν θελω να σε αμφισβητησω, αλλα εναν φιλο μου τον απωθησε πουτανα δεν του πουλησε ερωτα.
21 χρονων αυτος ειχε φαει κολλημα και την γαμαγε στο μπουρδελο 2-3 φορες τη βδομαδα. Τον ρωτησε μια μερα αν εχει κοπελα και αυτος τη λεει εσυ εισαι το κοριτσι μου. Εκεινη του απαντησε μην το ξαναπεις και βγαλτα αυτα απ το μυαλο σου.
καλα του ειπε......μαλακας ηταν ο φιλος σου;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Εγώ έχω μία απορία . Από το εικοσάευρω πχ. που δίνουμε εμείς για να πηδήξουμε , πόσα παίρνει η φουκαριάρα η κοπέλα ? Ας αφήσουμε τον επιχειρηματία ..............τον νταβά καί την κυρία τσα Χ 2.
αναλογα μαν την συμφωνια.....πες 10 περιπου να σαι μεσα
 

ΡΙCKER

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή υπάρχουν και... ξέμπαρκες; :think:

Ναι, υπάρχουν. Πρόσφατα μια κοπέλα 25-35 ετών (δεν θέλω να πω ακριβή ηλικία) από το Μεταξουργείο μου είπε ότι ήταν παντρεμένη για 5 χρόνια και ο άντρας της την ανάγκαζε να "δουλεύει" τριπλοβάρδιες. Εδώ και 2 χρόνια έχει χωρίσει και πλέον δεν θέλει κανέναν άντρα έξω από το μπουρδέλο. Έχει βρει την ησυχία της και ό,τι βγάζει το κρατάει για πάρτη της.

Έχω πάντως καταλήξει στο συμπέρασμα ότι 9,5/10 φορές αγαπητικός=νταβατζής. Δεν γίνεται να τα έχει κάποιος με μια πουτάνα που βγάζει 10-πλάσια από εκείνον και να έχει μαζί της μια οικονομικά ισότιμη σχέση. Ακόμα και αν αρχίσει έτσι, γρήγορα η σχέση αυτή θα εξελιχτεί σε άγριο νταβατζιλίκι. Άρα, όταν μια πουτάνα λέει οτι έχει γκόμενο πρόκειται για νταβατζή.
 

πηγασος

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.558
Like
0
Πόντοι
16
Ναι, υπάρχουν. Πρόσφατα μια κοπέλα 25-35 ετών (δεν θέλω να πω ακριβή ηλικία) από το Μεταξουργείο μου είπε ότι ήταν παντρεμένη για 5 χρόνια και ο άντρας της την ανάγκαζε να "δουλεύει" τριπλοβάρδιες. Εδώ και 2 χρόνια έχει χωρίσει και πλέον δεν θέλει κανέναν άντρα έξω από το μπουρδέλο. Έχει βρει την ησυχία της και ό,τι βγάζει το κρατάει για πάρτη της.

Έχω πάντως καταλήξει στο συμπέρασμα ότι 9,5/10 φορές αγαπητικός=νταβατζής. Δεν γίνεται να τα έχει κάποιος με μια πουτάνα που βγάζει 10-πλάσια από εκείνον και να έχει μαζί της μια οικονομικά ισότιμη σχέση. Ακόμα και αν αρχίσει έτσι, γρήγορα η σχέση αυτή θα εξελιχτεί σε άγριο νταβατζιλίκι. Άρα, όταν μια πουτάνα λέει οτι έχει γκόμενο πρόκειται για νταβατζή.
Εκεί αποσκοπούσες και συ μπαγασάκο.  :tooth:
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Η τσατσα ειναι υπαλληλος με μισθο και ενσημα. Η κοπελα παιρνει παντα τα μισα. Σε καποια μαγαζια με δουλεια, στα πρωτα 3-5 εισητηρια η κοπελα δε παιρνει μια απο αυτα.
Σε ευχαριστώ πολύ. Νάσαι καλά.
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
Εγώ έχω μία απορία . Από το εικοσάευρω πχ. που δίνουμε εμείς για να πηδήξουμε , πόσα παίρνει η φουκαριάρα η κοπέλα ? Ας αφήσουμε τον επιχειρηματία ..............τον νταβά καί την κυρία τσα Χ 2.
πριν λιγο καιρο συναγωνιστης αναφερε οτι κοπελα του 20αρικου του ειπε πως παιρνει 5 ευρω απο τα 20
ο  κιλμπερν αναφερει οτι  παιρνει τα μισα δηλαδη 10 ευρω . εγω δεν εχω ρωτησει καμια κορασιδα αλλα ποιο πιθανο μου φαινεται το πενταρακι .συνηθως ο  επιχειρηματιας σε οποια μπιζνα παιρνει το μεγαλυτερο ποσοστο . εκτος αν η κοπελια φερνει πολυ δουλεια η υπαρχει ανταγωνισμος οποτε ισως παρει  κατι παραπανω
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Υπαρχει αναλογο θρεντ ''Ποσα βγαζουν οι πουτανες'' οπου υπαρχουν πολλες λεπτομερειες.Μπορει να γινει συγχωνευση των δυο θεματων.


Απο οτι εχω διαβασει οι περισσοτεροι αναφερουν οτι στο 10ρικο οι πουτανα παιρνει περιπου 4/5 ευρω , στο 20ρικο 9/10 , στο 50ρικο περιπου 20/25 ευρω.Επισης τα πρωτα περιπου 5 ραντεβου δεν τα πληρωνονται αλλα πηγαινουν για διαφορα εξοδα του μαγαζιου.Οποτε ολο το κομποδεμα εξαρταται απο τον αριθμο των γαμησιων που θα κανει η πουτανα.
Παντως οι πουτανες που δουλευουν διπλοβαρδιες πρεπει να βγαζουν καλα λεφτα.

Θυμαμαι ημουν μια μερα στο Ιασωνος 36 χοστελ και περιμενα για να περασω στο δωματιο και να γαμησω την Αλβανιδα μελαμψη Σαντρα/Αλεξανδρα.Ηταν στο τελος της απογευματινης αλλαγης και ο τσατσος εκανε καταμετρηση και μιλουσε με την κορασιδα.Θυμαμαι οτι ειχε αναφερει μεγαλο αριθμο ραντεβου , περιπου γυρω στα 50 γαμησια!!! δεν θυμαμαι ακριβως.

 

Pikachu

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
πριν λιγο καιρο συναγωνιστης αναφερε οτι κοπελα του 20αρικου του ειπε πως παιρνει 5 ευρω απο τα 20
μαλακίες του ειπε αν δηλαδη στο 20αρικο παιρνουν 5 στο 10αρικο τι παιρνουν 2,5 ???
 

Επισκέπτης
Δεν θελω να σε αμφισβητησω, αλλα εναν φιλο μου τον απωθησε πουτανα δεν του πουλησε ερωτα.
21 χρονων αυτος ειχε φαει κολλημα και την γαμαγε στο μπουρδελο 2-3 φορες τη βδομαδα. Τον ρωτησε μια μερα αν εχει κοπελα και αυτος τη λεει εσυ εισαι το κοριτσι μου. Εκεινη του απαντησε μην το ξαναπεις και βγαλτα αυτα απ το μυαλο σου.

Ἔ, αὐτὰ εἶναι τὰ ἀποτελέσματα τοῦ περιβοήτου κομμουνιστικοῦ πουριτανισμοῦ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom