Νέα

Πoιές ιερόδουλες είναι πιο επικίνδυνες από άποψη υγείας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 767
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ελπιζω επισης  αυτο το παραδειγμα να βοηθησει επιτελους καποιους να καταλαβουν ποσο ανοητη ειναι η συνταξη αυτης της λιστας που φτιαχτηκε απο ανθρωπους σαν τον πυρκαυλο που χρησιμοποιει και υπερασπιζεται μεχρις εσχατων πρακτικες που παραβιαζουν καθε εννοια αμεροληψιας.
Δεν καταλαβαίνω! Τι απέδειξες μόλις τώρα δλδ maris; :-
 

Επισκέπτης
Ελεγα λοιπον για την Τζενη της λιστας. Μ'αυτα κι'αυτα που γραφονται εδω μεσα ειπα να δοκιμασω κι'εγω να κανω τον κασκαντερ περνωντας πρωτα απο Φυλης 74.
Πραγματι υπηρχε στο αριστερο υπογειο μια Αννα που προσφερει, (οπως ανακοινωσε ο Αλβανος τσατσος στο σαλονι) ακαποτο στοματικο, δεν θυμαμαι αν ειπε και τελειωτικο, ομως αυτη η Αννα δεν ταιριαζει καθολου με την περιγραφη της Αννας της λιστας.
Αυτη εδω δεν ειναι μικροκαμωμενη και ειναι καστανη με ισια μακρια μαλλια, οχι τιποτα σπουδαιο απο εμφανιση. Ηταν πολυ φορτικη στο σαλονι, με αρπαξε και με τραβαγε δυνατα καταφερνοντας να με ριξει στο κρεβατι και δεν με αφηνε με τιποτα να φυγω.
Μολις της ειπα "ασε καλυτερα θα περασω αυριο" μου λεει "τι δηλαδη ηρθες χωρις να'χεις λεφτα πανω σου?" Μονο τοτε με παρατησε σαν να ημουν καυτη πατατα! Αυτο εγινε γυρω στις 9 το βραδυ.
Οταν ξαναπερασα στις 2 τα ξημερωματα μπας και εβρισκα την αλλη Αννα της λιστας και παρα το γεγονος οτι σκοτωνανε μυγες, ο Αλβανος μ'εδιωξε λεγοντας μου " Οι τσαμπατζηδες κανουν συνηθως μια γυρα και μετα πανε σπιτακι τους και βαρανε μαλακια, εσυ τι κανεις εδω παλι? Αντε ουστ απο δω!"
Περασα κι'απο Φωκαιας 19 Αντριαννα ομως δεν ειδα. Στις 9 το βραδυ δουλευε μια Χριστινα γυφτοειδης με ακαποτο στοματικο στο προγραμμα.
Στις 2 τα ξημερωματα, ονομα δεν θυμαμαι, οχι Αντριαννα παντως, δουλευε μια αλλη με κανονικο προγραμμα, ολα με προφυλαξη.
Οσο για την Τζενη αποφασισα με βαρια καρδια να κανω τον κασκαντερ ρισκαροντας το αμαξι  αφου το παρκαρα στην Κολωνου εχοντας βεβαια πληρη επιγνωση οτι και λογω της μη υπαρξης των αντιστοιχων αντισωματων, υπηρχε πολυ μεγαλη πιθανοτητα να μου το κανουν καινουργιο.
Μπαινω λοιπον στο Ιασωνος 37Β που ηταν αδειο και μου ανακοινωνει η τσατσα το προγραμμα κανονικα κι'ολα με προφυλαξη.
Σε ερωτηση αν κανει γυμνο στοματικο  η απαντηση ηταν αρνητικη οποτε κι'εγω φευγω.
Σκεφθηκα βεβαια πως αυτο δεν λεει και πολλα εφοσον ετσι τα ολα τα εξτρα λεφτα απο τις εξτρα υπηρεσιες πανε κατευθειαν στην τσεπη της Τζενης.
Κανοντας μια βολτα στα γυρω σπιτια παρετηρησα πως σε ολα σχεδον προσφεροταν γυμνο στοματικο με εξαιρεση τις 3 μαυρες που (δυστυχως) δεν το κανουν ποτε.
 Πηγα επισης και στο Κεραμεικου 13 α, β και 15 οπου ομως δεν γνωριζαν για καποια Ελενα Βουλγαρα,
Επιστρεφοντας απο την βολτα ξαναμπαινω, το μαγαζι παλι αδειο, δινω στην τσατσα τα 20ευρω λεγοντας μου  πως τα ρεστα θα τα παρω απο την  Τζενη οτανερθει στο δωματιο.
Περιμενοντας την σκεφτομουν πως αραγε θα το κανω τελικα, μιας και αφενος πρωκτικο δεν ειχα κανει ποτε στη ζωη μου, αφετερου αυτη η Τζενη ειναι τοσο ξεδιαντροπα κομοδινο και ξενερα, που αναρωτιωμουν  αν θα μου σηκωθει κιολας.
Οταν μπηκε η Τζενη με την κρεμα και το προφυλακτικο ανα χειρας με βρηκε με το σωβρακο, μου δινει το ταληρο και μου λεει "Δεν θα γδυθεις? Πως θελεις να το κανουμε?"
Παει να μου κανει πιπα με καποτα και τοτε την ρωταω ψιθυριστα μη μπας και μας ακουσει εξω απο την πορτα η τσατσα "ποσα θες για να το κανουμε ελευθερα και εγω θα στα πληρωσω ?" και τοτε μου απαντα με αυτο το χαρακτηριστικο της βλεμμα και το ορθανοιχτο στομα "Ελευθερο τι?" της απαντω "ο,τι νομιζεις εσυ" και μου λεει "Τι ελευθερο σεξ? Πας καλα ρε, Εισαι τρελλος?"
"Καλα" της λεω "δεν πειραζει. Αστο φευγω", κι'αρχιζω να ντυνομαι. Εγινε εξαλλη.
"Τι δεν πειραζει" μου λεει. "Με εκανες και ηρθα στο δωματιο χωρις λογο και τωρα μου λες δεν πειραζει και φευγεις?"
Βγαινει εξω τσαντισμενη κι'ακουω που λεει την ιστορια στην τσατσα η οποια μπουκαρει στο δωματιο λεγοντας μου πως αφου μου ειχε ανακοινωθει το προγραμμα τι ειναι αυτα τα παλαβα που ζηταω απο την κοπελα?
"Δωσ'μου ενα ταληρο" μου λεει και μου δινει πισω το εικοσαρικο.
Βγαινοντας απο το δωματιο τις ακουγα που με κοροιδευαν.
Ε λοιπον οτι θα γινομουν και ρεζιλι της Τζενης και των μεταξοτατσαδων, αυτο δεν το φανταστηκα ποτε!
Αυτα ολα που σας διηγουμαι οποιος δεν τα πιστευει, ας επιχειρησει να τα διασταυρωσει και διαπιστωσει ιδιοις ομμασι πως δεν τα βγαζω απο το μυαλο μου.
Ελπιζω επισης  αυτο το παραδειγμα να βοηθησει επιτελους καποιους να καταλαβουν ποσο ανοητη ειναι η συνταξη αυτης της λιστας που φτιαχτηκε απο ανθρωπους σαν τον πυρκαυλο που χρησιμοποιει και υπερασπιζεται μεχρις εσχατων πρακτικες που παραβιαζουν καθε εννοια αμεροληψιας.
και που ξερουμε οτι απλα δεν εισαι ο σουπερ βρωμοψωλης  :dancing:
 

Επισκέπτης
Δεν καταλαβαίνω! Τι απέδειξες μόλις τώρα δλδ maris; :-
οτι δεν ειναι μονο θεωρητικος ειναι και πρακτικα μαλακας
Μαρις τελειως φιλικα οταν παιζεις ζαρια δεν υπαρχουν μονο οι εξαρες παιζουν και τα ασσοδυα  ;)
Καλο ΣΚ σε ολους
 

Επισκέπτης
και που ξερουμε οτι απλα δεν εισαι ο σουπερ βρωμοψωλης  :dancing:
Μα δεν εβγαλα καν το μποξερακι κι'ουτως η αλλως αυτο που ειπες δεν ισχυει. Αλλα εφοσον πιστευεις πως αυτος θα μπορουσε ισως να ηταν ο λογος που αντεδρασε ετσι γιατι δεν πας εσυ να ρωτησεις. Εχεις να χασεις κατι?  Τα λεφτα στα επιστρεφει η τσατσα που ειναι ντομπρα, αυτο να λεγεται.
 
 

Επισκέπτης
Ρε maris είσαι καλά αγόρι μου; Αν ήταν έτσι εύκολα, θα είχα πάρει σβάρνα δυο μέρες τα σπιτάκια και θα μάθαινα όλες όσες κάνουν ακάποτα. Και όλοι θα γνώριζαν όλες. Λες να το διατυμπανίζουν έτσι απλά στον κάθε ένα που δίνει 10-20 ευρώ να τις γαμήσει;
Τι να πω! Όπως νομίζεις ρε φιλαράκι... Για άλλη μια φορά αποδεικνύεις ότι τα προφανή δεν είναι ορατά σ' εσένα... :idiot:
 

Επισκέπτης
Ρε maris είσαι καλά αγόρι μου; Αν ήταν έτσι έυκολα, θα είχα πάρει σβάρνα δυο μέρες τα σπιτάκια και θα μάθαινα όλες όσες κάνουν ακάποτα. Και όλοι θα γνώριζαν όλες. Λες να το διατυμπανίζουν έτσι απλά στον κάθε ένα που δίνει 10-20 ευρώ να τις γαμήσει;
Τι να πω! Όπως νομίζεις ρε φιλαράκι... Για άλλη μια φορά αποδεικνύεις ότι τα προφανή δεν είναι ορατά σ' εσένα... :idiot:
Δεν της εδωσα 10-20 ευρω, της ειπα πες μου ποσα θες. Καταλαβες πυρκαυλε?
Θα μπορουσε λοιπον καλλιστα να μου ειχε πει δωσε μου 50, 80, 100 η ακομη και 300 ευρω για να μην πω και παραπανω. Αν δεν ηταν τοσο βλημα μπορει και να της ταδινα. Δεν πας καλα νομιζω, ξεχνας φαινεται οτι εσυ και οι ορντινατσες σου σαν τον προηγουμενο που με ειπε σουπερ βρωμοψωλη διατυμπανιζετε μεσα απο αυτο το φορουμ πως για 10-20 παραπανω ψωροευρο που της προσφερει ο καθε βρωμιαρης Πακης τα κανει ολα αυτη και οι ομοιες της?
Απο την αλλη πιστευεις τυφλα το ραδιο αρβιλα οτι ο Λιονταρης γαμησε την κοπελιτσα στο Λεωνιδου 28 χωρις καποτα, την κατουρησε και την πασαλειψε με σκατα στο κρεβατι που θα γαμησει ο επομενος πελατης κι'ολα αυτα μεσα στο δεκαλεπτο και μαλιστα ουτε καν για 10-20 παραπανω ευρω αλλα  εντελως ΤΣΑΜΠΑ!
Δεν καταλαβα γιατι τον πειραξε τοσο πολυ τον chubb που εκανα την διαπιστωση ατακα κι'επι τοπου, μηπως επειδη σου χαλασα την σουπα?
Αλλα τι περιμενεις απο καποιον που βαζει για υπογραφη του παραφραζοντας τον Βολταιρο κατα τετοιο τροπο?
 
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
προσωπικά πιστεύω πως είναι τόσοι  πολλοί οι ρουφιανοι που 2-3 μερες τωρα που έχει αναφερθεί το σκηνικό με την γυφτοτζενη όλο και καποιος θα της το σφύριξε, είτε για να της την πει είτε για να το παίξει καλός κλπ.
@μάρις δεν παίιζεσαι τυπε  :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Απο την αλλη πιστευεις τυφλα το ραδιο αρβιλα οτι ο Λιονταρης γαμησε την κοπελιτσα στο Λεωνιδου 28 χωρις καποτα, την κατουρησε και την πασαλειψε με σκατα στο κρεβατι που θα γαμησει ο επομενος πελατης κι'ολα αυτα μεσα στο δεκαλεπτο και μαλιστα ουτε καν για 10-20 παραπανω ευρω αλλα  εντελως ΤΣΑΜΠΑ!

 
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Δεν της εδωσα 10-20 ευρω, της ειπα πες μου ποσα θες. Καταλαβες πυρκαυλε?
.
.
.
Αλλα τι περιμενεις απο καποιον που βαζει για υπογραφη του παραφραζοντας τον Βολταιρο κατα τετοιο τροπο?
Τι να σου λέω και τι να μου λες ρε maris... άσ' το να πάει στο διάολο.. Και να σου πουν ότι ο Ήλιος ανατέλλει κάθε πρωί, εσύ το βιολί σου... είσαι μεγάλη περίπτωση!
 

Επισκέπτης
προσωπικά πιστεύω πως είναι τόσοι  πολλοί οι ρουφιανοι που 2-3 μερες τωρα που έχει αναφερθεί το σκηνικό με την γυφτοτζενη όλο και καποιος θα της το σφύριξε, είτε για να της την πει είτε για να το παίξει καλός κλπ.
@μάρις δεν παίιζεσαι τυπε  :2funny:

Ισως να ειναι κι'ετσι. Πολυ λογικη η σκεψη σου.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.069
Κριτικές
1.245
Like
192.538
Πόντοι
45.465
Ελεγα λοιπον για την Τζενη της λιστας. Μ'αυτα κι'αυτα που γραφονται εδω μεσα ειπα να δοκιμασω κι'εγω να κανω τον κασκαντερ περνωντας πρωτα απο Φυλης 74.
Πραγματι υπηρχε στο αριστερο υπογειο μια Αννα που προσφερει, (οπως ανακοινωσε ο Αλβανος τσατσος στο σαλονι) ακαποτο στοματικο, δεν θυμαμαι αν ειπε και τελειωτικο, ομως αυτη η Αννα δεν ταιριαζει καθολου με την περιγραφη της Αννας της λιστας.
Αυτη εδω δεν ειναι μικροκαμωμενη και ειναι καστανη με ισια μακρια μαλλια, οχι τιποτα σπουδαιο απο εμφανιση. Ηταν πολυ φορτικη στο σαλονι, με αρπαξε και με τραβαγε δυνατα καταφερνοντας να με ριξει στο κρεβατι και δεν με αφηνε με τιποτα να φυγω.
Μολις της ειπα "ασε καλυτερα θα περασω αυριο" μου λεει "τι δηλαδη ηρθες χωρις να'χεις λεφτα πανω σου?" Μονο τοτε με παρατησε σαν να ημουν καυτη πατατα! Αυτο εγινε γυρω στις 9 το βραδυ.
Οταν ξαναπερασα στις 2 τα ξημερωματα μπας και εβρισκα την αλλη Αννα της λιστας και παρα το γεγονος οτι σκοτωνανε μυγες, ο Αλβανος μ'εδιωξε λεγοντας μου " Οι τσαμπατζηδες κανουν συνηθως μια γυρα και μετα πανε σπιτακι τους και βαρανε μαλακια, εσυ τι κανεις εδω παλι? Αντε ουστ απο δω!"
Περασα κι'απο Φωκαιας 19 Αντριαννα ομως δεν ειδα. Στις 9 το βραδυ δουλευε μια Χριστινα γυφτοειδης με ακαποτο στοματικο στο προγραμμα.
Στις 2 τα ξημερωματα, ονομα δεν θυμαμαι, οχι Αντριαννα παντως, δουλευε μια αλλη με κανονικο προγραμμα, ολα με προφυλαξη.
Οσο για την Τζενη αποφασισα με βαρια καρδια να κανω τον κασκαντερ ρισκαροντας το αμαξι  αφου το παρκαρα στην Κολωνου εχοντας βεβαια πληρη επιγνωση οτι και λογω της μη υπαρξης των αντιστοιχων αντισωματων, υπηρχε πολυ μεγαλη πιθανοτητα να μου το κανουν καινουργιο.
Μπαινω λοιπον στο Ιασωνος 37Β που ηταν αδειο και μου ανακοινωνει η τσατσα το προγραμμα κανονικα κι'ολα με προφυλαξη.
Σε ερωτηση αν κανει γυμνο στοματικο  η απαντηση ηταν αρνητικη οποτε κι'εγω φευγω.
Σκεφθηκα βεβαια πως αυτο δεν λεει και πολλα εφοσον ετσι τα ολα τα εξτρα λεφτα απο τις εξτρα υπηρεσιες πανε κατευθειαν στην τσεπη της Τζενης.
Κανοντας μια βολτα στα γυρω σπιτια παρετηρησα πως σε ολα σχεδον προσφεροταν γυμνο στοματικο με εξαιρεση τις 3 μαυρες που (δυστυχως) δεν το κανουν ποτε.
 Πηγα επισης και στο Κεραμεικου 13 α, β και 15 οπου ομως δεν γνωριζαν για καποια Ελενα Βουλγαρα,
Επιστρεφοντας απο την βολτα ξαναμπαινω, το μαγαζι παλι αδειο, δινω στην τσατσα τα 20ευρω λεγοντας μου  πως τα ρεστα θα τα παρω απο την  Τζενη οτανερθει στο δωματιο.
Περιμενοντας την σκεφτομουν πως αραγε θα το κανω τελικα, μιας και αφενος πρωκτικο δεν ειχα κανει ποτε στη ζωη μου, αφετερου αυτη η Τζενη ειναι τοσο ξεδιαντροπα κομοδινο και ξενερα, που αναρωτιωμουν  αν θα μου σηκωθει κιολας.
Οταν μπηκε η Τζενη με την κρεμα και το προφυλακτικο ανα χειρας με βρηκε με το σωβρακο, μου δινει το ταληρο και μου λεει "Δεν θα γδυθεις? Πως θελεις να το κανουμε?"
Παει να μου κανει πιπα με καποτα και τοτε την ρωταω ψιθυριστα μη μπας και μας ακουσει εξω απο την πορτα η τσατσα "ποσα θες για να το κανουμε ελευθερα και εγω θα στα πληρωσω ?" και τοτε μου απαντα με αυτο το χαρακτηριστικο της βλεμμα και το ορθανοιχτο στομα "Ελευθερο τι?" της απαντω "ο,τι νομιζεις εσυ" και μου λεει "Τι ελευθερο σεξ? Πας καλα ρε, Εισαι τρελλος?"
"Καλα" της λεω "δεν πειραζει. Αστο φευγω", κι'αρχιζω να ντυνομαι. Εγινε εξαλλη.
"Τι δεν πειραζει" μου λεει. "Με εκανες και ηρθα στο δωματιο χωρις λογο και τωρα μου λες δεν πειραζει και φευγεις?"
Βγαινει εξω τσαντισμενη κι'ακουω που λεει την ιστορια στην τσατσα η οποια μπουκαρει στο δωματιο λεγοντας μου πως αφου μου ειχε ανακοινωθει το προγραμμα τι ειναι αυτα τα παλαβα που ζηταω απο την κοπελα?
"Δωσ'μου ενα ταληρο" μου λεει και μου δινει πισω το εικοσαρικο.
Βγαινοντας απο το δωματιο τις ακουγα που με κοροιδευαν.
Ε λοιπον οτι θα γινομουν και ρεζιλι της Τζενης και των μεταξοτατσαδων, αυτο δεν το φανταστηκα ποτε!
Αυτα ολα που σας διηγουμαι οποιος δεν τα πιστευει, ας επιχειρησει να τα διασταυρωσει και διαπιστωσει ιδιοις ομμασι πως δεν τα βγαζω απο το μυαλο μου.
Ελπιζω επισης  αυτο το παραδειγμα να βοηθησει επιτελους καποιους να καταλαβουν ποσο ανοητη ειναι η συνταξη αυτης της λιστας που φτιαχτηκε απο ανθρωπους σαν τον πυρκαυλο που χρησιμοποιει και υπερασπιζεται μεχρις εσχατων πρακτικες που παραβιαζουν καθε εννοια αμεροληψιας.
οσο για την αντριαννα απο φωκαιας οσο κ για την ελενη απο κεραμικου .αν διαβαζες εδω μεσα θα ειχες ενημερωθει οτι εχουν σταματησει....οσο για την τζενη οταν τα προτινε αυτα το εκανε απο μονη της κ παλι εχουμε γραψει για παλια,τωρα μπορει να εχει σταματησει,δεν λεει κατι ,το θεμα δεν ειναι να τσακονωμαστε ματαξη μας αλλα να μπορεσουμε οσο το δυνατον καλυτερα να ενημερωσουμε για καποιες συμπεριφορες που κρινουμε οτι ειναι επικυνδηνες για την υγεια μας.....
 

Επισκέπτης
οσο για την αντριαννα απο φωκαιας οσο κ για την ελενη απο κεραμικου .αν διαβαζες εδω μεσα θα ειχες ενημερωθει οτι εχουν σταματησει....οσο για την τζενη οταν τα προτινε αυτα το εκανε απο μονη της κ παλι εχουμε γραψει για παλια,τωρα μπορει να εχει σταματησει,δεν λεει κατι ,το θεμα δεν ειναι να τσακονωμαστε ματαξη μας αλλα να μπορεσουμε οσο το δυνατον καλυτερα να ενημερωσουμε για καποιες συμπεριφορες που κρινουμε οτι ειναι επικυνδηνες για την υγεια μας.....

1) Σύμφωνα με το παλιό και ενεργητικότατο μέλος Florian186, η ιερόδουλη
Ρωξάνη που δούλευε στο Φωκαίας 19 και ΤΩΡΑ ως Τζένη στο Ιάσωνος 37Β
ΠΟΥΛΑΕΙ πρωκτικό σεξ χωρίς προφύλαξη μετά από κρυφή συνεννόηση στο δωμάτιο.

3) Σύμφωνα με τον n.smirni76, η Αντριάννα από το Φωκαίας 19 ΠΟΥΛΑΕΙ σεξ χωρίς προφύλαξη.

Ειναι απολυτα ξεκαθαρο οτι η παραθεση ειναι σε ενεστωτα χρονο και εσυ επιτρεπεις στον πυρκαυλο να χρησιμοποιει το ονομα σου στην λιστα σε περιοπτη θεση.
Ομως τοσο εσυ οσο κι'ο Φλοριαν δεν βγηκατε, μεχρι προτινος τουλαχιστον, να διορθωσετε τα κακως κειμενα. Αντιθετα επετρεψες στον πυρκαυλο να κανει επικεφαλιδα την αναφορα σου σε καποιες κοπελες παραποιωντας καποια στοιχεια με μοναδικο σκοπο να αποδειξει πως η Τζενη, η Αντριαννα και ελαχιστες αλλες εξακολουθουν, ανενοχλητες και ΣΗΜΕΡΑ ακομη να υπηρετουν πρακτικες που σπερνουν αρρωστιες στους ανυποψιαστους.
Αναρωτιεμαι λοιπον αν εγω (και ο sebastian2 επισης) δεν επεμενα τοσο πολυ να αποδειξω στους υπολοιπους οτι δεν εξυπηρετει επι της ουσιας κατι σημαντικο η διαμορφωση αυτης της συγκεκριμενης λιστας ως εχει, θα την εκανες αυτην την επισημανση οτι δηλαδη αυτες οι 2 τουλαχιστον εχουν ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ?
Αντι να την κανεις λοιπον τωρα σ'έμενα γιατι δεν την εκανες στο πυρκαυλο τοσο καιρο και τον αφησες να παραπλανα και να τρομοκρατει τον κοσμο με την "φταγμενη" λιστα του?
Ακριβως εδω λοιπον ειναι που βρισκει και εφαρμογη το παραδειγμα που ανεφερα προηγουμενα σε σχεση με τις μεθοδους τρομοκρατιας που χρησιμοποιουν ευρυτατα οι μεγαλες φαρμακοβιομηχανιες προκειμενου να προωθησουν την αποψη τους.
Εγω θα ηθελα πολυ να μου εξηγησει καποιος το ζηλο του πυρκαυλου με τον οποιο υπερασιζεται την φημη της αγαπημενης του Μπαρμπαρας που δεν ειναι βεβαια βρωμιαρα σαν κατι αλλες επειδη  κανει ακαποτα τσιμπουκια, που παρεμπιπτοντως ο πυρκαυλος γουσταρει τρελλα, καθως δικαιολογειται μιας και "απεχθανεται την γευση της καποτας" και οπως ισχυριζεται ο πυρκαυλος αν η Μπαρμπαρα πραγματι εκανε οσα χειροτερα φημολογουνται γι'εκεινη, τοτε αναποφευκτα θα επρεπε το ονομα της να κοσμει  στη λιστα της ντροπης, πραγμα που ομως δεν εγινε ποτε με το σκεπτικο, ακουσον! ακουσον! οτι αν αυτες οι φημες  ηταν πραγματι αληθινες τοτε θα το μαθαιναμε αμεσως απο τα πολλαπλα κρουσματα μεταδοσης ΣΜΝ που θα ειχαν προκαλεσει οι ακατονομαστες αυτες δραστηριοτητες της σε πλειαδα μελων της μπουρδελοκοινοτητας, ποσο μαλλον που η κοπελα ειναι και πολυ δημοφιλης?

Και ερωτω τον αγαπητο κυριο πυρκαυλο να μας αναφερει ποσα αναφερθεντα κρουσματα μεταδοσης ΣΜΝ υπαρχουν οχι μονον απο την καθε μια κοπελα της λιστας ξεχωριστα αλλα για το συνολο και των 7 μαζι, που αναφερονται στην λιστα του?
Δεν ειναι λοιπον πασιφανες οτι γι'αυτον ισχυει γαντι το δογμα οτι ο σκοπος αγιαζει τα μεσα που παει πακετο με το οτι εφαρμοζει 2 μετρα και 2 σταθμα?






 

Επισκέπτης
Ρε maris τώρα μιλάμε ή κλάνουμε;

1) Σύμφωνα με το παλιό και ενεργητικότατο μέλος Florian186, η ιερόδουλη
Ρωξάνη που δούλευε στο Φωκαίας 19 και ΤΩΡΑ ως Τζένη στο Ιάσωνος 37Β
ΠΟΥΛΑΕΙ πρωκτικό σεξ χωρίς προφύλαξη μετά από κρυφή συνεννόηση στο δωμάτιο.

3) Σύμφωνα με τον n.smirni76, η Αντριάννα από το Φωκαίας 19 ΠΟΥΛΑΕΙ σεξ χωρίς προφύλαξη.
Η Τζένη αναφέρθηκε από τρία άτομα. Έχω πει 3000 φορές ότι δεν βάζω όλους τους συνδέσμους στη λίστα, επειδή θα γεμίσει link και θα γίνει δυσανάγνωστη. Επίσης, η παράθεση που έκανες είναι παλιά. Στην νεώτερη αναφέρω το όνομα του streetwalker αντί του Florian186 επειδή έκανε επισήμανση ότι Ρωξάνη και Τζένη είναι δύο διαφορετικά άτομα.
Πιθανόν το μόνο λάθος μου είναι ότι ανέφερε την Αντριάννα για την ο οποία ο n.smirni76 δεν παρέθεσε λεπτομέρειες όπως του ζήτησα. Αν δεν παραθέσει θα αφαιρεθεί.

Ειναι απολυτα ξεκαθαρο οτι η παραθεση ειναι σε ενεστωτα χρονο και εσυ επιτρεπεις στον πυρκαυλο να χρησιμοποιει το ονομα σου στην λιστα σε περιοπτη θεση.
Τι να μου επιτρέψει ρε μάγκα; Ό,τι έχει γραφτεί ανήκει στο bourdela.com. Εγώ link σε αναφορές άλλων βάζω απλά.
Αν εσύ κάνεις παράθεση ας πούμε το κείμενό μου πρέπει να μου ζητήσεις την άδεια; Σοβαρέψου!

Ομως τοσο εσυ οσο κι'ο Φλοριαν δεν βγηκατε, μεχρι προτινος τουλαχιστον, να διορθωσετε τα κακως κειμενα. Αντιθετα επετρεψες στον πυρκαυλο να κανει επικεφαλιδα την αναφορα σου σε καποιες κοπελες παραποιωντας καποια στοιχεια με μοναδικο σκοπο να αποδειξει πως η Τζενη, η Αντριαννα και ελαχιστες αλλες εξακολουθουν, ανενοχλητες και ΣΗΜΕΡΑ ακομη να υπηρετουν πρακτικες που σπερνουν αρρωστιες στους ανυποψιαστους.
Νομίζω ό,τι ο υπερβάλλων ζήλος σου σε εξωθεί να λες μαλακίες! Ποια στοιχεία παραποίησα ρε; Αφού έχω δώσει και link με τις εν λόγω αναφορές. Φίλε το παρατραβάς το σχοινί >:(

Αναρωτιεμαι λοιπον αν εγω (και ο sebastian2 επισης) δεν επεμενα τοσο πολυ να αποδειξω στους υπολοιπους οτι δεν εξυπηρετει επι της ουσιας κατι σημαντικο η διαμορφωση αυτης της συγκεκριμενης λιστας ως εχει, θα την εκανες αυτην την επισημανση οτι δηλαδη αυτες οι 2 τουλαχιστον εχουν ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ?
Όταν λέει ότι έχουν σταματήσει, εννοεί ότι δεν δουλεύουν σε κάποιο γνωστό μαγαζί αυτόν το καιρό. Όπως θέλεις τα διαβάζεις, όπως θέλεις τα κατανοείς και όπως θέλεις τα γράφεις μου φαίνεται!

Αντι να την κανεις λοιπον τωρα σ'έμενα γιατι δεν την εκανες στο πυρκαυλο τοσο καιρο και τον αφησες να παραπλανα και να τρομοκρατει τον κοσμο με την "φταγμενη" λιστα του?
Ρε maris link σε παραθέσεις άλλων βάζω. Τι σκατά δικές μου παραπλανήσεις έχω προσθέσει;;;

Εγω θα ηθελα πολυ να μου εξηγησει καποιος το ζηλο του πυρκαυλου με τον οποιο υπερασιζεται την φημη της αγαπημενης του Μπαρμπαρας που δεν ειναι βεβαια βρωμιαρα σαν κατι αλλες επειδη  κανει ακαποτα τσιμπουκια, που παρεμπιπτοντως ο πυρκαυλος γουσταρει τρελλα, καθως δικαιολογειται μιας και "απεχθανεται την γευση της καποτας" και οπως ισχυριζεται ο πυρκαυλος αν η Μπαρμπαρα πραγματι εκανε οσα χειροτερα φημολογουνται γι'εκεινη, τοτε αναποφευκτα θα επρεπε το ονομα της να κοσμει  στη λιστα της ντροπης, πραγμα που ομως δεν εγινε ποτε με το σκεπτικο, ακουσον! ακουσον! οτι αν αυτες οι φημες  ηταν πραγματι αληθινες τοτε θα το μαθαιναμε αμεσως απο τα πολλαπλα κρουσματα μεταδοσης ΣΜΝ που θα ειχαν προκαλεσει οι ακατονομαστες αυτες δραστηριοτητες της σε πλειαδα μελων της μπουρδελοκοινοτητας, ποσο μαλλον που η κοπελα ειναι και πολυ δημοφιλης?
Είδες εσύ καμιά αναφορά για τη Μπάρμπορα; Όλοι λένε ότι είναι επικίνδυνη αλλά κανείς δεν ανέφερε τίποτα επί της ουσίας. Ποια είναι αυτά τα επικίνδυνα; Επειδή κάνει γυμνά τσιμπούκια; Το 90% των ιερόδουλων κάνουνε. Το γυμνό τσιμπούκι είναι το θέμα μας; Αν ναι τότε να αναρτήσω μια λίστα με 3000 ονόματα.
Μια αναφορά έγινε παλιά για τη Μπάρμπορα από έναν χρήστη καινούριο. Μπορώ να την πάρω ως δεδομένο; Ανέφερε κανένα άλλο παλιό και ενεργό μέλος του site τίποτα; Αν ναι τότε δείξε μου που κι εγώ θα τη βάλω στη λίστα και θα σταματήσω να την επισκέφτομαι.
Μου αρέσουν τα γυμνά τσιμπούκια ναι. Μου αρέσει να γαμώ και κώλο επίσης όπως μου αρέσει το ψάρεμα και να τρώω σουβλάκια. Your point is?

Και ερωτω τον αγαπητο κυριο πυρκαυλο να μας αναφερει ποσα αναφερθεντα κρουσματα μεταδοσης ΣΜΝ υπαρχουν οχι μονον απο την καθε μια κοπελα της λιστας ξεχωριστα αλλα για το συνολο και των 7 μαζι, που αναφερονται στην λιστα του?
Δεν ειναι λοιπον πασιφανες οτι γι'αυτον ισχυει γαντι το δογμα οτι ο σκοπος αγιαζει τα μεσα που παει πακετο με το οτι εφαρμοζει 2 μετρα και 2 σταθμα?
Κάτσε, κάτσε γιατί τώρα με βούλωσες πάλι! Δηλαδή κάθε μια είναι ελεύθερη να κάνει σεξ άνευ προφύλαξης μέχρι να αποδειχθεί ότι αρρώστησε κάποιον; Μας δουλεύεις ρε maris. Μας δουλεύεις πραγματικά;
Μιλάς για τον δικό μου ζήλο και για τον δικό μου πληγωμένο εγωισμό αλλά εσύ είσαι αυτός που έχει φαγωθεί να με βγάλει άκυρο παραθέτωντας καλομαγειρεμένα και παραποιημένα τα λόγια μου και κάνοντας βόλτες στα μπουρδέλα προσπαθώντας να αποδείξεις κι εγώ δεν ξέρω τι.
Φίλε σου 'χει γίνει εμμονή το θέμα, αν είναι να αρρωστήσεις καλύτερα να το λήξουμε μου φαίνεται!
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
μη πλεκεις τον mari ρε πυρκαυλε ο ανθρωπος εφαγε σκαλωμα λιγο στην αρχη αλλα μετα με καλυψε σε πολλα απο αυτα που ειπε δεν καταλαβαινεις το σκεπτικο μου τυπε αστο και εννοειται οτι δε θα ελεγα τιποτα και για καμια κοπελα σου απαντησα και πιο πριν δεν με ενδιαφερει τι κανουν στην προσωπικη τους ζωη παει και τελειωσε με πολυ απλα λογια ξυπνα φιλε μου γιατι μου φαινεται οτι κοιμασαι και δεν καταλαβαινεις τιποτα απο οσα λεω δεν με ενδιαφερουν τα ακαποτα γαμησια ουτε εχω καμια σχεση με το λιονταρη και στα αρχιδια μου αν με πιστευετε η οχι αυτο για τον μαλακα που και καλα μου την ειπε πριν ξερει αυτος ποιος ειναι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Βλεπω οτι εχεις ενα προβληματακι με τα σημεια στιξης γι αυτο αντε τραβα παλι στην πρωτη δημοτικου γιατι δεν τα εμαθες καλα φαινεται..Αφου μαθεις λοιπον να βαζεις σημεια στιξης, μετα ειμαι σιγουρος οτι θα διαπρεψεις στον τομεα της ιατρικης διοτι οι αποψεις σου και η μαλακια που σε δερνει ειναι μοναδικες..Καληνυχτα κυριε αμοιβαδα  ;)

ΥΓ Θα σου προτεινα το παρακατω για τα σημεια στιξης για να μαθεις τα βασικα:el.wikipedia.org/wiki/Σημείο_στίξης
 

nobal08

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
17
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
οπως εγραψα και σε προηγουμενο ποστ εισαι σιγουρος οτι δεν εχεις κανα κονδυλοματακι αναμεσα στον κωλο και τα αρχιδια (μερος που ειναι πολυ δυσκολο να δεις)???

επισης εισαι σιγουρος οτι δεν εχεις hpv που αν δεν βγαλεις κονδυλοματα ειναι ασυμπτωματικος????

και απο πανω απο ολα αυτα ο ιος κολλαει και με καποτα και οι ερευνες δειχνουν οτι το μεγαλυτερο μερος του σεξουαλικα ενεργου πλυθυσου το εχουν!!!

οποτε φιλε οσο και να προσεχουμε μερικα σμν δεν μπορουμε να τα αποφυγουμε παρα μονο με την πληρη αποχη!!!
www.genitalsigil.net/hpv_gr.html]http://www.genitalsigil.net/hpv_gr.html[/url]
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Δεν της εδωσα 10-20 ευρω, της ειπα πες μου ποσα θες. Καταλαβες πυρκαυλε? 

Φίλε Maris. Έλειπα εκτός Αθηνών το τριήμερο, και ελπίζω η απάντηση μου να μην είναι καθυστερημένη.

Είμαι από τα μέλη που τυγχάνουν να γνωρίζουν για τις επιπλέον υπηρεσίες της Τζένης. Για την ακρίβεια, δεν το είχα υπόψη μου, αλλά με ενημέρωσε άλλο μέλος, ο Larson, που το όνομα του δεν έχει αναφερθεί. Μετά την σχετική συζήτηση, και παρά το γεγονός ότι μου φάνηκε περίεργο μιας και την έπαιρνα τακτικά και ποτέ δεν μου είχε κάνει κάποια νύξη, πέρασα και της πρότεινα να αγοράσω έξτρα υπηρεσίες. Όταν την ρώτησα για γυμνό γαμήσι, μου απάντησε με τον ίδιο τρόπο. "Τι λες ρε φίλε". Αυτά όταν μόλις είχε μεταφερθεί στο Μετάξι, και δούλευε βράδια στο Ιάσωνος 30 το πάνω.

Πάντως μου προσέφερε ακάποτο τσιμπούκι, παρά το γεγονός ότι δεν ανακοινώθηκε στο πρόγραμμα, υπηρεσία που είχα πάρει παλαιότερα.

Κάτι τέτοιο φυσικά θα ακύρωνε τα λεγόμενα του Larson. Την επισκεύτηκα όμως πρόσφατα, και μιας και θυμήθηκα τα παλιά, πέρασα για κουλούρι. Φυσικά, ως κλασσική Τζένη, μου ζήτησε έξτρα χρήματα στο δωμάτιο, της απάντησα ότι θα το σκεφτόμουν αν το κουλούρι το έδινε ξερό. Παρά το γεγονός ότι είχε αρνηθεί, εκείνη την φορά δέχθηκε, απλά μου ανέβασε τα χρήματα της έξτρα υπηρεσίας στο πενηντάρικο. Το "αστείο" της υπόθεσης είναι ότι όταν την ρώτησα για ακάποτο γαμήσι, το αρνήθηκε, και όταν την ρώτησα πως δίνει κώλο ακάποτο και όχι μουνί, αν και το πρώτο είναι πολύ πιο επικίνδυνο, με ρώτησε που το ξέρω αφού δεν είμαι γιατρός.

Αυτά τα γράφω παρά το γεγονός ότι από τα λεγόμενα της τελευταίας παραγράφου, η ίδια μπορεί να καταλάβει ποιος είμαι.

Επίσης μπορώ να επιβεβαιώσω και για τις Αντριάννα και Άννα, τυγχάνει μάλιστα να έχω διαπραγματευτεί μαζί τους και να έχω φτάσει να συμφωνήσει σε κάποια τιμή. Προσωπικά αυτό το θεωρώ αρκετό για απόδειξη ότι όντως παρέχουν την υπηρεσία, μιας και δεν έχω σκοπό να διακινδυνεύσω την υγεία μου για να επιτύχω κάποια πλήρη βεβαιότητα.

Σε κάθε περίπτωση δεν μπορώ να αμφισβητήσω το γεγονός ότι το όλο νήμα είναι αμφισβητούμενης χρησιμότητας και εξηγούμαι. Αφενός θεωρώ ότι η αναφορά σε συγκεκριμένες κοπέλες, μπορεί να αποτελέσει διαφήμιση και όχι τιμωρία, μιας και αρκετοί είναι αλλεργικοί με το προφυλακτικό, αφετέρου, γιατί η πληροφορία είναι εξαιρετικά κρίσιμη για να δίνεται έτσι ελαφρά. Ειδικά το τελευταίο είναι και πιο σημαντικό, μιας και η διασταύρωση της είναι πολύ δύσκολη, ενώ κανείς δεν αποκλείει το γεγονός να διοχετεύεται δόλια από κάποιον. Για παράδειγμα δεν αμφισβητώ το γεγονός ότι πήγες και έκανες την ανήθικη πρόταση στην Τζενούλα. Όμως ακόμα και αν δεν ενημερώθηκε από το διαδίκτυο, τι σε κάνει να πιστεύεις ότι το δίνει σε όλους και όχι σε συγκεκριμένους; Δηλαδή, αν δεν σε ξέρει, και είσαι απλά ένας ακόμα, γιατί να σου παράσχει έξτρα υπηρεσίες, ακόμα και για επιπλέον αντίτιμο; Εσύ θα έκανες κάτι παράνομο ή ανήθικο (ή όπως θες πες το) για κάποιον ξένο; Μήπως έναν γνωστό θα τον έβλεπες με άλλο μάτι;

(Αυτό είναι και η ουσία όσον είπε ο TheLover. Έξτρα υπηρεσίες μπορεί να προσφέρονται, ακόμα και από πιο πρωτοκλασσάτα ονόματα, αλλά δεν είναι για όλους. Και αυτό μπορεί να γινόταν ανέκαθεν).
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.069
Κριτικές
1.245
Like
192.538
Πόντοι
45.465
(Αυτό είναι και η ουσία όσον είπε ο TheLover. Έξτρα υπηρεσίες μπορεί να προσφέρονται, ακόμα και από πιο πρωτοκλασσάτα ονόματα, αλλά δεν είναι για όλους. Και αυτό μπορεί να γινόταν ανέκαθεν).
ετσι ακριβος , αυτο ξαναπεστο ,οι κοπελες κανουν παζαρια αλλα αυτο δεν σημαινει οτι το κανουν με ολους.....
 

Επισκέπτης
@streetwalker
Να 'σαι καλά για τις πληροφορίες :thumbsup:

Επίσης, όπως είπε και ο jockerx καθώς και μυριάδες άλλοι πριν απ' αυτόν, ουδέν κακό αμιγές καλού!
 

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
Βλεπω οτι εχεις ενα προβληματακι με τα σημεια στιξης γι αυτο αντε τραβα παλι στην πρωτη δημοτικου γιατι δεν τα εμαθες καλα φαινεται..Αφου μαθεις λοιπον να βαζεις σημεια στιξης, μετα ειμαι σιγουρος οτι θα διαπρεψεις στον τομεα της ιατρικης διοτι οι αποψεις σου και η μαλακια που σε δερνει ειναι μοναδικες..Καληνυχτα κυριε αμοιβαδα  ;)

ΥΓ Θα σου προτεινα το παρακατω για τα σημεια στιξης για να μαθεις τα βασικα:el.wikipedia.org/wiki/Σημείο_στίξης
μεγαλε αστο δεν θα το σχολιασω καθολου το θεμα δεν ειναι η στιξη εδω ουτε οι τονισμοι :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom