Νέα

Ποιά θεωρείτε την πιο όμορφη πορνοστάρ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα RT103
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 544
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Αυτό με τα τατουάζ δεν το καταλαβαίνω. Υπάρχουν άραγε τόσοι πολλοί που τη βρίσκουνε όταν βλέπουνε γυναίκες (αλλά και άντρες) να είναι καλυμμένο όλο τους το σώμα με αυτά λες και είναι βαρυποινίτες;
Γιατί μας χαλάει η Bonnie Rotten?
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.949
Κριτικές
1
Like
5.476
Πόντοι
2.356
Τα ειπες ολα τυπε! Οι τσοντες των '90 ειχαν αισθητική , απο τα σκηνικά που εξελισσονταν τα γαμησια μεχρι τους πορνοσταρ ανδρες και γυναικες.
Σημερα γυρνάνε τσοντα πανω σε ενα καναπε η κρεββατι με τους πρωταγωνιστές να εχουν πανω απο 20 τατουαζ ο καθενας και την γκομενα να ειναι φουλ πλαστικοποιημένη απο την κορυφη μεχρι τα νυχια, το χειρότερο απο ολα δεν υπάρχει καυλα στο γαμησι, ειναι εντελως διεκπεραιωτικό απλα να βγει η σκηνη και να πανε στην επομενη.
Έτσι, δυστυχώς.

Στα 80s οι τσόντες ήταν ακόμα καλλίτερες. Όσοι μεγάλωσαν με Amber Lynn θυμούνται. :bigdick:

Ακόμα και τα πρώτα χρόνια του web όπου άρχισαν να γυρίζουν scenes και όχι ταινίες, τα πράγματα δεν συγκρίνονται με το σημερινό χάλι.

Δείτε σκηνές από 2003-2006 και θα με θυμηθείτε.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.797
Like
29.454
Πόντοι
6.056

Horny7

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
256
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
2.292

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
383
Like
944
Πόντοι
81
Ποια λα'ι'τ ρε μεγάλε,αυτή έχει παίξει με τραβελια και στραπ ον....
:confused::confused::confused:

Είπα, δεν έχω δει πολλά από τη Moana Pozzi. Καναδυό σκηνές από Salieri μόνο.
Όταν λέω για "λάιτ διαστροφή" στο ιταλικό πορνό εννοώ άλλο πράγμα. Μιλάω γι αυτή τη μαεστρία με την οποία μπορούσαν να ακουμπάνε πάνω σε διάφορα φετίχ, χωρίς όμως ποτέ οι ταινίες τους να γίνονται φετιχιστικές! Ας πούμε, μπορεί να σου πετούσαν λίγη ποδολαγνεία εδώ κι εκεί, αλλά όχι με τρόπο που να σε κάνει να λυπάσαι τον άντρα. Υπήρχε πάντα class. Ένα παράδειγμα:



Επίσης η θεματολογία. Οι Ιταλοί σκηνοθέτες ήταν οι απόλυτοι μύστες της αμαρτίας*. Υπήρχε πάντα μια διονυσιακή extravaganza στο σενάριο στο ιταλικό πορνό των 90s, που το ανέβαζε τουλάχιστον ένα σκαλί πάνω από τo γαλλικό στούντιο Marc Dorcel, και πολλούς ορόφους πιο ψηλά από τον υπόλοιπο ανταγωνισμό. Και ειδικά από τους ρούκουνες τους Αμερικάνους που ακόμα τότε ήταν πουριτανοί -κάπου έχω διαβάσει ότι εισήγαγαν λογοκριμένες ιταλικές βιντεοκασέτες πορνό. Τόσο γίδια. Εν τω μεταξύ οι Αμερικάνοι δε νομίζω να γνώρισαν ποτέ την αληθινή ποιότητα στο πορνό. Από τον πουριτανισμό πέρασαν στο φτηνιάρικο gonzo του καναπέ και μετά στα gay friendly ξεφτιλίκια του σήμερα.

* Το οποίο ίσως να ειναι απότοκο της δημοφιλίας των ιταλικών σεξοκωμωδιών στα 70s (ή ακόμα και του Παζολίνι) που διαμόρφωσαν διαφορετικά μυαλά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.147
Κριτικές
62
Like
40.731
Πόντοι
8.530
Κι αυτό ισχύει σχεδόν σε όλα. Ζούμε σε εποχή παρακμής και αντιγραφής.
Με αποκορύφωμα την εποχή όπου οι ροζουλι φρενοβλαβεις ήταν στην εξουσία όπου βγήκαν ελληνικές ταινίες διασκευάζοντας παλιές καλές ελληνικές του '60.Ουτε καν καλές ιδέες στην ελληνική παραγωγή ταινία ων δεν υπήρχαν τότε...η ροζουλι σαπιλα φώλιασε στα μυαλά των δημιουργών!
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
383
Like
944
Πόντοι
81
Μετά από 5-6 ποστ στο νήμα αυτό, νομίζω ότι πια έχω αναφέρει όλες τις πορνοστάρ που θεωρώ τις ομορφότερες. Καμία δε μπορεί να γυρίσει και να μου πει "Γιατί με ξέχασες;".

Εκτός από μία. Την οποία είχα από την πρώτη στιγμή στο μυαλό μου, αλλά δεν την ανέφερα γιατί είναι σχετικά άγνωστη με μικρό παλμαρέ.
Είμαι σίγουρος ότι πολλοί από εσάς την έχετε δει, τότε στα πρώτα χρόνια του διαδικτυακού πορνό. Κυκλοφορούσε στους τίτλους των βίντεο ως Miss Russia 2006, επειδή κάποιος είχε τη λαμπρή ιδέα να μας παραπληροφορήσει όλους. Ήταν αδύνατο να τη βρεις τότε. Όμως δεν την ξέχασα ποτέ, και να σου που την "τσάκωσα" κάποια χρόνια μετά. Προφανώς δεν ήταν η Miss Russia 2006. Ήταν όμως καλύτερη από τη Miss Russia 2006.

Κύριοι. Σας παρουσιάζω τη Lolita ( just Lolita), ένα από τα ποιοτικότερα μουνιά που είδα ποτέ μου στο πορνό (και γενικώς), και μια ομολογουμένως σπουδαία ανακάλυψη του μεγάλου πορνο-εξερευνητή των 90s, Pierre Woodman.


 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Vivian Azure επίσης
 

alanakos19641964

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
201
Κριτικές
16
Like
770
Πόντοι
311
Riley Reid
Nicole Aniston
Tiffany tatum
Nancy A
Για άπειρα γλυψιματα
 

Horny7

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
256
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
2.292
Με αποκορύφωμα την εποχή όπου οι ροζουλι φρενοβλαβεις ήταν στην εξουσία όπου βγήκαν ελληνικές ταινίες διασκευάζοντας παλιές καλές ελληνικές του '60.Ουτε καν καλές ιδέες στην ελληνική παραγωγή ταινία ων δεν υπήρχαν τότε...η ροζουλι σαπιλα φώλιασε στα μυαλά των δημιουργών!
Σαν το παλιό ελληνικό σινεμά δεν έχει.
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.793
Κριτικές
35
Like
5.116
Πόντοι
5.595
:hi:

Αγαπημένες όλες. Βέβαια όταν εγώ πήγαινα, αυτές ερχόντουσαν (γεννηθείς το '91 γαρ). Ήταν γνωστές στην Ελλάδα τότε στα 90s? Πως τις ανακαλύπτατε? Από περιοδικά?

49655707_029_91c0.jpg
Πολύ καύλα η Αnnita Dark! Τόνους σπέρματος για χάρη της!
 
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Desiree Dulce επίσης
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.928
Κριτικές
14
Like
3.718
Πόντοι
2.777
Tracy Lords για πάντα
δεν είναι ότι ήταν η πιο όμορφη, η πιο πουτανιάρα
αλλά τα προσωπικά μου κριτήρια την κατατάσσουν στην κορυφή.
Ούτε μεδούλι δε μου άφηνε
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.797
Like
29.454
Πόντοι
6.056
Tracy Lords για πάντα
δεν είναι ότι ήταν η πιο όμορφη, η πιο πουτανιάρα
αλλά τα προσωπικά μου κριτήρια την κατατάσσουν στην κορυφή.
Ούτε μεδούλι δε μου άφηνε
Πολύ καλή για την εποχή της, δυστυχώς δεν υπάρχει υλικο στο internet μιας και οταν γύριζε τις τσόντες ηταν ανήλικη.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.928
Κριτικές
14
Like
3.718
Πόντοι
2.777

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom