Νέα

Ποιά Ελληνίδα διάσημη έχετε δει από κοντά και σας καύλωσε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1349@
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 228
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.781
Like
29.410
Πόντοι
6.056
Την Βικαρα την ειχα πέτυχει κάπου τελη 90s αρχες 00s να περπατάει μπροστά μου ενα βραδύ στο Κολωνακι, θυμάμαι οτι φόραγε ενα μινι φόρεμα και τα ψηλοτάκουνα πέδιλα της να καρφώνονται με δύναμη στο πεζοδρόμιο! Τακ, τακ, τακ...
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.116
Κριτικές
37
Like
20.216
Πόντοι
12.896
Την Βικαρα την ειχα πέτυχει κάπου τελη 90s αρχες 00s να περπατάει μπροστά μου ενα βραδύ στο Κολωνακι, θυμάμαι οτι φόραγε ενα μινι φόρεμα και τα ψηλοτάκουνα πέδιλα της να καρφώνονται με δύναμη στο πεζοδρόμιο! Τακ, τακ, τακ...
ειναι πολυ εντυπωσιακη
 
  • Like
Αντιδράσεις: satov1

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
745
Κριτικές
5
Like
2.805
Πόντοι
726
Τζούλια ,,,την γνωστή Τζούλια που την έβλεπα σχεδόν κάθε ημέρα ,,,πριν γίνει πορνοστάρ .
 

_TELIS_

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2022
Μηνύματα
293
Like
512
Πόντοι
81
Ρε μάγκες .... μια μελαχροινή ..... λίγο μεταλύτερη από μένα ... πρέπει να είναι 50κάτι τώρα ....
αρχαιοελληνική φάτσα και πρόσωπο ... μελαχροινή .... ΟΧΙ ΔΙΑΣΗΜΗ ... αλλά μοντέλα ..... πάνω από 1.80 ....

σε -οπούλου επώνυμο .... σύχναζε ... στα γνωστά μπαρ κέντρο αρχές 90s .... αποσύρθηκε πρόωρα ....

την είχαν στο max πολλές φωτό ....
πως τη λέγαν .....

την είχα δει πολλές φορές ... στη γνωστή υπόγα ........... απίστευτη .... ξεχνάω όνομα !
Μήπως εννοείς την Δομινίκη Κεφαλοπούλου ?
 

Stavr0s

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
16
Like
27
Πόντοι
0
Τοτε ημουν κρατουμενους και ειχα δει στην αιθουσα δικαστηριου την Ζωη Κωνσταντοπουλου...
Με στενο και λευκο παντελονι βυζια και κολαρα ηταν, μια εβδομαδα η μαλακια πηγανε συννεφο.
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.182
Κριτικές
60
Like
20.040
Πόντοι
14.936
Τζούλια Αλεξανδράτου σε βενζινάδικο στην Γλυφάδα...
Εποχές τσόντας...
Έμεινα άλαλος...
Μαρίνα Τσιντικίδου σε ρεσεψιόν νοσοκομείου Βορείων Προαστίων...
Ποιοτικό μουνι και έκφυλο...
Αυτά..
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.999
Like
18.364
Πόντοι
3.656
Τζούλια Αλεξανδράτου σε βενζινάδικο στην Γλυφάδα...
Εποχές τσόντας...
Έμεινα άλαλος...
Μαρίνα Τσιντικίδου σε ρεσεψιόν νοσοκομείου Βορείων Προαστίων...
Ποιοτικό μουνι και έκφυλο...
Αυτά..
Kαι Μαργκοτ Ρομπι ειδες σε νησι,τα αλλα δεν τα λεω,ειμαι εχεμυθος:coffee::confused::confused::confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.124
Κριτικές
62
Like
40.674
Πόντοι
8.530
Δούκισσα Νομικού που την συνόδευαν σε κάτι παρασκήνια σε ένα ξενοδοχείο για να βγει σε ένα Σταντ να μιλήσει και ήταν μουναρα,κοριτσάρα,σαν νεράιδα..μου έσκασε και ένα φιλάκι στο μάγουλο επειδή ήμουν ευγενικός και ντροπαλός...και μετά ζήτησα από το αφεντικό να ανέβω για λίγο στο δωμάτιο και έδωσα ένα ρεσιτάλ σόλο όλα τα λεφτα
Εργασια και χαρά...
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
615
Πόντοι
81
Είδα από κοντά Ιωάννα Μαλέσκου και κόντεψα να λιποθυμήσω...Είχα πάει να δω έναν φίλο που δούλευε στο Κρήτη Τιβί, όταν ακόμα ήταν στα μέρη μας..
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.442
Like
4.920
Πόντοι
456
Είδα από κοντά Ιωάννα Μαλέσκου και κόντεψα να λιποθυμήσω...Είχα πάει να δω έναν φίλο που δούλευε στο Κρήτη Τιβί, όταν ακόμα ήταν στα μέρη μας..

τόσο ωραίο μουνί ειναι απο κοντά? Στην T.V φαίνεται ψεύτικη απο τις πλαστικές!
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
Ολγα Πηλιακη.... μου επεσε το σαγονι οταν ειδα τη μουναρα, δεν ηξερα ποια ειναι και πηγαινα καρφι για πεσιμο. Μετα ηρθε ο αντρας της οποτε μαζευτηκα και απο εκει την εψαξα μεσω ινστα και ειδα ποια ειναι, μιλαμε για ΜΟΥΝΑΡΑ!!
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Ματσουκα την εβλεπα πολυ συχνα στο κεντρο της αηηνας σινεμα μπαρ οταν τα ειχε με βαλλατο, οτι πιο ωραιο εχω δει σε γυναικα απο κοντα
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.094
Like
3.855
Πόντοι
456
1.Μάντυ Λάμπου στο ΜΕΤΡΟ πριν 10 χρόνια. Γυναικάρα
2.Ντόρα Κουτροκόη, πολύ ωραία και ελκυστική γυναίκα.
3.Πάολα το 2009 από πολύ κοντά στα καμαρίνια. Έδειχνε 45. Μαύρο σκυλί και αδύνατη ως χτικιάρα
4.Χριστίνα Κολέτσα την ίδια βραδιά με Πάολα. Όμορφο τότε κοριτσάκι.
5.Άννα Μονογιού (ηθοποιός και σύντροφος πλέον Διονύση Τσακνή) νόστιμη αλλά απλή κοπέλα
6.Ελένη Πέτα περίπου το 2010 πολύ όμορφη και πολύ χαμηλών τόνων
7. Μέλπω Κωστή γυναικάρα αλλά στην κατηφόρα της πλέον λόγω ηλικίας και απώλειας παιδιού κλπ
8. Μελίνα Ασλανίδου μια μετριότητα και με τουπέ
9. Εύα Λάσκαρη στο σούπερ μάρκετ με το πιτσιρίκι της. Δυνατή και έκφυλη και μαζί μανούλα
10. Κατερίνα Γερονικολού πάρα πολύ όμορφη αλλά κοντή 1,61
11. Ρία Ελληνίδου κοπελάρα με λαμπερό χαμόγελο, συνεχή καλή διάθεση και βυζάρες. Πλέον εγκατέλειψε την πολύ παράδοση και ξεκωλεύει έντεχνα
12. Μπέσυ Μάλφα όταν την είδα ήταν περίπου 48χρ, μια χαρά έδειχνε χωρίς να είναι πολύ όμορφη
13. Εμη Λιβανίου ψηλή και εντυπωσιακή πριν κάποια χρόνια, λίγο απόμακρη
14. Μαριάννα Πολυχρονίδη πάρα πολύ όμορφη χωρίς πολλά μεηκ απ. Ωραίο ντύσιμο με ένα απλό φόρεμα. και επειδή την είδα σε ήσυχο λαϊκό ταβερνάκι με την επίσης ήσυχη παρέα της, την εκτίμησα ακόμα περισσότερο
15. Νικολέτα Κοτσαηλίδου η πρώην του Σπύρου Παπαδόπουλου, ωραία ψηλή στυλατη γυναίκα
16. Κλέλια Πανταζή νόστιμη αλλά χαζοχαρούμενη και η κολλητή της,
17. Μορφούλα Ντώνα, εντελώς άσχημη, ναι μεν γυμνασμενη σωματαρα κλπ αλλά αδύνατη σαν 15χρονη
18. Θωμαΐς Ανδρούτσου, το μεγαλύτερο μπάζο που έχω δει με τα μάτια μου. Ύψος το πολύ 1,58
19. Βάνα Ραμπότα, μέτρια
 

_TELIS_

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2022
Μηνύματα
293
Like
512
Πόντοι
81
Τζούλια, την περίοδο ακριβώς μετά τα καλλιστεία
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.418
Like
16.101
Πόντοι
3.656
lazopoulou1.jpg
Μηπως μιλάς για την Ίνα Λαζοπουλου, τυπε ??? Σύμφωνα με τα στοιχεία που έδωσες πληρεί όλα τα παραπάνω.. Γνωστό πορνιδιο των 90s..
Όχι τυπάρα. Πολύ πιο άγνωστη .
 
  • Like
Αντιδράσεις: satov1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom