Νέα

Πληρωμή σε είδος...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gusmx5
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Εκτος δουλειας εχω γαμησει πολλες χωρισμενες.Πολλες ομως,με 1-2 παιδια...
Στη δουλεια τιποτα...
Δεν το ρισκαρω κ γω βεβαια ετσι?
Πανω απ ολα η δουλεια.
Πρεπει να μου σκασει η αλλη ξεβρακωτη που λεει ο λογος για να κανω κινηση.Αλλιως κοτα.
Αφου φανταζομαι οτι μπορει να εχω χασει ευκαιριες επειδη κολωσα...
Αν  χρειαστειs ποτε  βοηθο  part-time  ...μνησθητι μου οταν βρεθειs με δυο μιλφαρεs   :grin:
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Δε γαμαω αντρες και ιδιως ξεκωλιασμενους σαν τον Λιλα...
αφου δεν γαμας αντρες
το ιδιως ξεκωλισμενους σαν τον λιλα τι το προσθετεις?
δηλαδη αν ειναι σφικτοκωληδες και νεαροι κροσσντρεσσερς το σκεφτεσαι και δεν το παραδεχεσαι ευθεως?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostas_kw

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
είναι από τα θέματα,που γελάς για όλη τη μέρα......εξαιρετικό....οι δε ατάκες των συναγωνιστών ευρηματικές!
Ο θεματοθέτης είναι κατά 90% υδραυλικός,οπότε και η πληρωμή σε είδος έχει κάποια σχέση και με τη δουλειά του...υδραυλικά τα μεν,"υδραυλικά" και τα δε.......
:2funny: :2funny: :2funny:
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.184
Κριτικές
3
Like
10.342
Πόντοι
3.506
Παντως στην εποχη που ζουμε υπαρχουν πολλες "πληρωμες σε ειδος"
Ξαδελφος μου που εχει συνεργειο αυτοκινητων μου ειπε την περιπτωση καποιου που του εφτιαξε το αμαξι και αυτος για πληρωμη του εφερε ενα ταψι με γεμιστα απο το σπιτι.
Του ζητησε συγνωμη, αλλα του ειπε οτι αυτο ειναι το μονο που μπορει να του δωσει...
 
OP
OP
G

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Για να σας λυσω την απορια ειμαι κλειδαρας και οπως καταλαβαινετε εχω μπει σε απειρα σπιτια και εχω δει τα παντα...
Απλα δε μου χει κατσει αυτο...
 

kostas_kw

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Για να σας λυσω την απορια ειμαι κλειδαρας και οπως καταλαβαινετε εχω μπει σε απειρα σπιτια και εχω δει τα παντα...
Απλα δε μου χει κατσει αυτο...
Δεν επιμείναμε και πολύ...
Δεν σκας και το τηλέφωνο μπας και μας κλειδώσει έξω η γυναίκα μας αν μάθει για το Bou??? :think:
 
OP
OP
G

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Δεν επιμείναμε και πολύ...
Δεν σκας και το τηλέφωνο μπας και μας κλειδώσει έξω η γυναίκα μας αν μάθει για το Bou??? :think:
Οποισδηποτε χρειαστει κατι ενα μηνυμα εδω κ του δινω τηλεφωνο
 

Vilabong

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2014
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
μου εχει τυχει να βγαλω γκομενα απο τηυ δουλεια,αλλα οχι να με πληρωσει με σεξ...μονο αν μου το ζητουσε.δε θα το επιδιωκα.πχ με μια στριπτιτζου που της εκανα το λαπτοπ ηξερα οτι δε θα παρω φραγκο,οπως και ηξερα οτι θα με πληρωσει σε ειδος
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Μου έχει τύχει πελάτισσα βύζιτα.

Εγώ την επισκέφτηκα στο σπίτι της και όχι στο στούντιο που δουλεύει. Οπότε μεν εγώ ξέρω τη δουλειά της, αλλά εκείνη δε ξέρει ότι ξέρω.

Πλήρωσε κανονικά γιατί δεν είναι δική μου η επιχείρηση. Αλλά 1-2 συναντήσεις θα ξαναγίνουν μαζί της.

Το θέμα είναι δύσκολο να φάω τώρα γιατί δεν έχει να κερδίσει κάτι σε χρήματα τώρα εκείνη. Εκτός αν ξηγηθώ κανονικά "σε γαμάω και σε πληρώνω".

Αλλά εκτός του στούντιο που δουλεύει, μπορεί να αλλάζει τελείως το υφάκι της.. Άλλωστε μπορεί στο σπίτι της να μη θέλει μπλεξίματα.

Θα δούμε..


A α τονίσω ότι επειδή την έκοψα για βύζιτα από την πρώτη στιγμή, άρχισα να τη στριμώχνω στο τι δουλειά κάνει μήπως και ανοιχτεί και εκείνη και προτείνω και εγώ κάτι. Αλλά πέταξε ένα business και άλλαξε θέμα..
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
A α τονίσω ότι επειδή την έκοψα για βύζιτα από την πρώτη στιγμή, άρχισα να τη στριμώχνω στο τι δουλειά κάνει μήπως και ανοιχτεί και εκείνη και προτείνω και εγώ κάτι. Αλλά πέταξε ένα business και άλλαξε θέμα..


Κοιτα ρε την πουτανα... :P
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
A α τονίσω ότι επειδή την έκοψα για βύζιτα από την πρώτη στιγμή, άρχισα να τη στριμώχνω στο τι δουλειά κάνει μήπως και ανοιχτεί και εκείνη και προτείνω και εγώ κάτι. Αλλά πέταξε ένα business και άλλαξε θέμα..
Εισαγωγές - εξαγωγές ?  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom