Νέα

Πληροφορίες για τη Ντόνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα naughtyted
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ποια λεει ρε μπιλι αυτος μια ψηλη μαυρομαλλα προς κροςς η κατασταση οχι τρανς 100%?με κωλαρα και μεγαλο εργαλειο??
αν λεει αυτη εδω θεσ/νικη ειναι τωρα
Σε όλα μέσα είσαι αρχηγέ!
τα καλυτερα εχετε μαζεψει αλε .......
Ξερογλύφεσαι έ;  :pipa1:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
σωστοςςς...κι εγω βαζω καμια φορα βιντεακια αλλα απο το ashemaletube τουλαχιστον..πιο σχετικο νομιζω...
σιγουρα, αλλα εξαρταται και σε τι ποστ τα ανεβαζεις και για ποιο λόγο... αν μιλαμε για μια τρανς που επισκεπτεται την ελλαδα ας πουμε λογικο ειναι να βαλεις ενα βιντεακι απο το shemaletube και να πεις... αυτη ειναι ρε παιδια η τυπισσα....
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Την Χριστινα που εβγαινε Συγγρου χαμηλα , πισω απο το Ωνασειο με ενα ασπρο Χοντα σιβικ ,την θυμαται κανεις? εμενε τοτε πανω απο το μπασκετ του Ολυμπιακου στο πασαλιμανι διπλα στις κρεπες, δεκαετια "85 ,επερνε και βιζιτες στο σπιτι , κυριως παθητικη.Ενα βραδυ που πηγα ειχε ενα πελατη στην κρεβατοκαμαρα και με περασε στην κουζινα την πηρα επανω στο τραπεζι και ο αλλος φωναζε απο μεσα "που εισαι χριστινα"΄και αυτη του ελεγε "φτιαξου ακομα λιγο μονος σου και θαρθω." Αξεχαστες εμπειριες
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Φίλε μου τη δεκαετία του 1980 που αναφέρεις δεν υπήρχε Ωνάσειο. Ο χώρος ήταν μια απέραντη καβάτζα. Με χόντα σιβικ θυμάμαι τη Μελίνα που μάλιστα είχε βάλει φωτάκι κόκκινο στην πλαφονιέρα του αυτοκινήτου και έκανε πιάτσα εκεί που είναι σήμερα η είσοδος των ασθενοφόρων.  Δεν είχα πάει σπίτι της για να ξέρω αν έμενε Πειραιά. Το "εισητήριο" ήταν τότε 500 δραχμές και πρότεινε πάντα (αφού είχες πληρώσει) 1.000 για να πάμε παραλία με άνεση χρόνου. Μετά εμφανίστηκε και σε εκπομπές κοινωνικού χαρακτήρα. Λέμε την ίδια με άλλο όνομα ?
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
πωπω εσεις ειστε πραγματικα παλιες καραβανες...
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Φίλε μου τη δεκαετία του 1980 που αναφέρεις δεν υπήρχε Ωνάσειο. Ο χώρος ήταν μια απέραντη καβάτζα. Με χόντα σιβικ θυμάμαι τη Μελίνα που μάλιστα είχε βάλει φωτάκι κόκκινο στην πλαφονιέρα του αυτοκινήτου και έκανε πιάτσα εκεί που είναι σήμερα η είσοδος των ασθενοφόρων.  Δεν είχα πάει σπίτι της για να ξέρω αν έμενε Πειραιά. Το "εισητήριο" ήταν τότε 500 δραχμές και πρότεινε πάντα (αφού είχες πληρώσει) 1.000 για να πάμε παραλία με άνεση χρόνου. Μετά εμφανίστηκε και σε εκπομπές κοινωνικού χαρακτήρα. Λέμε την ίδια με άλλο όνομα ?
Ναι σιγουρα δεν υπηρχε Ωνασειο για να προσδιοπισω την θεση το εγραψα , ομως η Χριστινα που αναφερω σταματουσε το χοντα απο την απεναντι μερια εκει που, νομιζω ακομα, τπαρχει ενα περιπτερο.Ειχε θυμαμαι και ενα εξοχικο στον Ωρωπο με ειχε καλεσει αρκετες φορες αλλα δεν μπορεσα να παω , νομιζω οτι αλλη ειναι η Μελινα που αναφερςις.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Φίλε μου τη δεκαετία του 1980 που αναφέρεις δεν υπήρχε Ωνάσειο. Ο χώρος ήταν μια απέραντη καβάτζα. Με χόντα σιβικ θυμάμαι τη Μελίνα που μάλιστα είχε βάλει φωτάκι κόκκινο στην πλαφονιέρα του αυτοκινήτου και έκανε πιάτσα εκεί που είναι σήμερα η είσοδος των ασθενοφόρων.  Δεν είχα πάει σπίτι της για να ξέρω αν έμενε Πειραιά. Το "εισητήριο" ήταν τότε 500 δραχμές και πρότεινε πάντα (αφού είχες πληρώσει) 1.000 για να πάμε παραλία με άνεση χρόνου. Μετά εμφανίστηκε και σε εκπομπές κοινωνικού χαρακτήρα. Λέμε την ίδια με άλλο όνομα ?
δεν γινονται αυτα ρε μπιλι εσεις ζησατε στιγμες μεγαλες ρε φιλε δλδ με 1.5 και 3 ευρω αντιστοιχα
καθε βραδυ ο κυρ νικος θα ζουσε στιγμες μεγαλης δοξας
τελικο στο γουεμπλει με τον σερ τσιχλα αντιπαλο και να τον ριχνω 3 απο το αεροδρομιο :2funny: :2funny:
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Αν είστε κάτω από 35 χρονών δε χρειάζεται να διαβάσετε.

Κατ' αρχάς καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους.
Μένω στο εξωτερικό.

Στο παρελθόν (αρκετά παρελθόν) - τέλη δεκαετίας 90- αρχές 2000 έβλεπα ένα "κορίτσι" που τη λέγανε Ντόνα (το καλλιτεχνικό της).

Σύχναζε στο Κολωνάκι, εκεί που κάποτε υπήρχαν Goodys.

Ξέρω ότι οι πιθανότητες είναι ελάχιστες, αλλά αναρωτιμέμαι αν ξέρει κανείς που βρίσκεται.

Γύρω στο 1.70, αδύνατη, μαύρα μαλιά. Είχε δικό της χώρο κάπου κοντά στην περιοχή της Ευελπίδων σε ένα πολύ ψηλό κτίριο.

Σας ευχαριστώ.

Τα καλύτερα έπονται
  ααχχχ αυτο το παρελθον....δεν ειμαι σιγουρος φιλε μου αλλα η ntona mantona που ψαχνεις υπαρχει περιπτωση να διαμενει  στο βελγιο.... νομιζω καλες πληροφοριες μονο απο τους φιλους θεσσαλονικης....senior alefantos κλπ
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
   ααχχχ αυτο το παρελθον....δεν ειμαι σιγουρος φιλε μου αλλα η ntona mantona που ψαχνεις υπαρχει περιπτωση να διαμενει  στο βελγιο.... νομιζω καλες πληροφοριες μονο απο τους φιλους θεσσαλονικης....senior alefantos κλπ
ντονα-μαντονα-τζεσικα-ισαμπελλα κτλ ειναι στη θεσ/νικη
στο βελγιο γιατρε δεν ξερω ποια μενει
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
που το ξέρεις γλυκομουτσουνε , αφού δεν δείχνει πρόσωπο, πως λες ότι δεν είναι αυτή ?  :grin:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ρε παιδιά τι σκοτίζεστε και χωλόνεστε.
Απλό είναι!΅Ενα τηλεφωνάκι και μια ερώτηση στην εδώ Τζέσικα.  ;) :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom