Νέα

Πιπιλιές..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dark_eyes
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Sorry για το off-topic, αλλά mounitsa, μου φαίνεται ότι έχεις βρει τον τρόπο να σε δείχνει το site αποσυνδεδεμένη, και όμως στέλνεις αβέρτα posts. Θα μας εξηγήσεις πως γίνεται αυτό? :grin:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Sorry για το off-topic, αλλά mounitsa, μου φαίνεται ότι έχεις βρει τον τρόπο να σε δείχνει το site αποσυνδεδεμένη, και όμως στέλνεις αβέρτα posts. Θα μας εξηγήσεις πως γίνεται αυτό? :grin:

εδω και 2 χρονια το εχω βρει αυτο γιατι ειμαι τρελη χακερ....αμα θες μπορω να μπω στα πισι κανενος μπουρδελου που εχεις παραπονα και να τους φερω τους σερβερ αναποδα :2funny: (ειμαι αρρωστη σημερα θα σας γμησω στα σπαμ.....καλυφθειτε)

στο προφιλ σου αγιαννα μου το εχει ως επιλογη :) να εισαι κρυμμενος ;)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Δε με αποπηρες απλα αποφασισα να μοιρασω απλοχερα τη γνωση μου....οταν πηγαζει εσωτερικα ειναι δυσκολο να την κουλαντρισεις ξερεις... :P
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
εδω και 2 χρονια το εχω βρει αυτο γιατι ειμαι τρελη χακερ....αμα θες μπορω να μπω στα πισι κανενος μπουρδελου που εχεις παραπονα και να τους φερω τους σερβερ αναποδα :2funny: (ειμαι αρρωστη σημερα θα σας γμησω στα σπαμ.....καλυφθειτε)

στο προφιλ σου αγιαννα μου το εχει ως επιλογη :) να εισαι κρυμμενος ;)
Αρωστη εσυ αλλα φαινετε θα μας πονοκεφαλιασης καλα σημερα απο το πρωι  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:περαστικα σου και οχι γερα ρουφηγματα :2funny: :2funny: :2funny:
 

kaligoul

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
17.108
Like
9
Πόντοι
166
Ειναι περιεργο γιατι με ματιαζουν καθημερινα και δεν κανο πλακα.
 

paterjohn

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
603
Like
0
Πόντοι
6
ενας αλλος τροπος ειναι με μια βουρτσα για τα μαλια η τσατσαρα , τριβουμε γερα την πιπιλια γυρωγυρω πανωκατω .
ετσι η πιπιλια-μελανια απλωνεται αραιωνει το αιμα μεσα και εξαφανιζεται πολυ γρηγοροτερα.
πηγαινετε σε φαρμακειο και ζητηστε LASONIL. αλοιφη ειναι και κανει θαυματα!! σε ωρες εξαφανιζονται!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αρωστη εσυ αλλα φαινετε θα μας πονοκεφαλιασης καλα σημερα απο το πρωι  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:περαστικα σου και οχι γερα ρουφηγματα :2funny: :2funny: :2funny:

μη μου μιλας ασχημα γιατι ειμαι αρρωστηηηηηη και δεν κανει :P


αλλο παλι αυτο με τη βουρτσα.....ετσι να μαθαινουμε.....εγω μονο φον ντε τεν εβαζα :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.617
Κριτικές
61
Like
39.667
Πόντοι
21.555
Εμενα με αυτο μου τις κανουνε............ :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • image009.jpg
    image009.jpg
    5,6 KB · Εμφανίσεις: 13

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εκλασε η νυφη σχολασε ο γαμος.... :P

μουνακι..........σου εχω πει οτι το αβαταρ σου εινσι ΑΙΣΧΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ????? :think: :think:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
μη μου μιλας ασχημα γιατι ειμαι αρρωστηηηηηη και δεν κανει :P


αλλο παλι αυτο με τη βουρτσα.....ετσι να μαθαινουμε.....εγω μονο φον ντε τεν εβαζα :2funny:
αφου εισαι αρωστη γιατι να σε μιλησω ασχημα              οσο για την βουρτσα καθε μερα μαθαινουμε καινουργια πραγματα
 

Επισκέπτης
Σας αρέσει να κάνετε/να σας κάνουν?Τι σκέφτεστε άμα δείτε κάποιον με πιπιλιές στο λαιμό?
Το θεωρείτε ξεφτίλα να κυκλοφορείτε εσείς με τα σημαδάκια αυτά?
ακούω απόψεις.. :dancing:
αμα εισαι κοριτσακι το ΄80 και πας δημοτικο πλακα εχουν
 

kolara

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Συγγνωμη αυτο το τελευταιο το λες αλλη μια γιατι μπερδευτηκα? δηλαδη βλεπουν την πιπιλια και φτιαχνονται και του την πεφτουν?



ναι ρε εσυ δεν σου εχει τυχει???????????
εδω αν κατσεις κ σκεφτεις ποσες γυναικες φτιαχνονται οταν βλεπουν εναν αντρα με μια γυναικα να τον συνοδευει κ τον καρφωνουν με θανασιμες ματιες σαν λεει αστην αυτη κ ελα γαμησε με ειμαι καλυτερη...
πιστεψε με συμβαινει μου εχει τυχει απειρες φορες τουλαχιστον εμενα που υπο αλλες συνθηκες δεν θα εριχναν ματια....
ρε παιδια δεν ειναι τυχαιο το οτι οταν οι γυναικες βλεπουν μονους αντρες δεν κανουν τιποτα κ μολις δουν εστω κ μια γυναικα στη παρεα φτιαχνονται ...
το τρυπακι οτι παιρνουν κατακτουν κατι που ανηκει σε αλλες τις φτιαχνει....ειναι τυχαιο που ολες οι γυναικες σε μια περιοδο της ζωης τους εμπλεξαν με παντρεμενο,αρραβωνιασμενο η δεσμευμενο?????????για σκεφτειτε το λιγο κ εσεις ....
ενταξει μπορει κ να κανω κ λαθος τι να πω..εμενα παντως αυτα με εχουν διδαξει καποια περιστατικα που συνεβησαν στην προσωπικη μου ζωη...
 

kaligoul

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
17.108
Like
9
Πόντοι
166
ναι ρε εσυ δεν σου εχει τυχει???????????
εδω αν κατσεις κ σκεφτεις ποσες γυναικες φτιαχνονται οταν βλεπουν εναν αντρα με μια γυναικα να τον συνοδευει κ τον καρφωνουν με θανασιμες ματιες σαν λεει αστην αυτη κ ελα γαμησε με ειμαι καλυτερη...
πιστεψε με συμβαινει μου εχει τυχει απειρες φορες τουλαχιστον εμενα που υπο αλλες συνθηκες δεν θα εριχναν ματια....
ρε παιδια δεν ειναι τυχαιο το οτι οταν οι γυναικες βλεπουν μονους αντρες δεν κανουν τιποτα κ μολις δουν εστω κ μια γυναικα στη παρεα φτιαχνονται ...
το τρυπακι οτι παιρνουν κατακτουν κατι που ανηκει σε αλλες τις φτιαχνει....ειναι τυχαιο που ολες οι γυναικες σε μια περιοδο της ζωης τους εμπλεξαν με παντρεμενο,αρραβωνιασμενο η δεσμευμενο?????????για σκεφτειτε το λιγο κ εσεις ....
ενταξει μπορει κ να κανω κ λαθος τι να πω..εμενα παντως αυτα με εχουν διδαξει καποια περιστατικα που συνεβησαν στην προσωπικη μου ζωη...
Ετσι ειναι.Γυναικα,πυρ γυνη και θαλασσα.(μηπως και λιγο τρελες)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.617
Κριτικές
61
Like
39.667
Πόντοι
21.555
μουνιτσα στηλτο στο yahho to avatar.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ναι κολαρα το εχω ακουσει αλλα εξακολουθω να μην το καταλαβαινω.....οκ το βρισκω διασκεδαστικο ισως το να φλερταρεις με καποιον που ειναι "αλλης ιδιοκτησιας" γιατι παιζεις με τα ορια και τις δυνατοτητες και ειναι αρκετα εγκεφαλικο ολο αυτο.......αλλα αυτο (που μπορει να λαβει χαρακτηρα "λαφυρου" για μια γυναικα οπως και για εναν αντρα) διαφερει απο το απαξ και δω ανθρωπο με πιπιλια ή γκομενα ανοιγουν οι κεραιες μου :P
 

electra(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
προσωπικα το βρισκω ΠΟΛΥ ηλιθιο και ΑΝΩΡΙΜΟ και οχι μονο δε θα "φτιαχνομουνα" μ αυτο, αλλα θα ξενερωνα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ και μπορει και να εκνευριζομουνα κιολας αν καποιος μου το κανε(ΕΙΔΙΚΑ σε εμφανες σημειο)!!το μονο που εισπρατεις απο αυτους που το βλεπουν ειναι κοροιδευτικα σχολια και κρυφογελακια και δε το βρισκω παραλογο.τι θα επρεπε δηλαδη, να του φωναζαν ΑΞΙΟΣ ΑΞΙΟΣ??
στην ηλικια των 15-16 κανα δυο κολλητες μου,μου ειχαν ζητησει να τις κανω πιπιλια για να κανουν σπασιμο κ ετσι, στον εκαστοτε γκομενο που γουσταραν κλπ κλπ μ@λ@κιες δηλαδη!!αντε σ αυτη την ηλικια .. ας πουμε παει και ερχεται,αλλα να το δεις σε 25-30 και βαλε χρονων μαντραχαλο, ε , τα συμπερασματα δικα σας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom