Νέα

Pierre Woodman!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
αντε ρε μαλακα
 

faustios

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
εδω ειμαστε, καθηστε να ανοιξω μια μπυριτσα...!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Σιχαμένο ανθρωπόμορφο κτήνος που εκμεταλλεύεται τη φτώχεια δυστυχισμένων κοριτσιών(βέβαια θα μπορούσαν να επιλέξουν άλλο δρόμο),αλλά σ'αυτό το τόπικ κρίνουμε αυτόν.

Το βρίσκω πολύ σωστό και πολύ δίκαιο.
Καλά κάνει.
Αυτό είναι το σωστό.
 

Επισκέπτης
Παιδια ο τυπος ειναι γαμω τα ατομα, ο τροπος που γαμαει ειναι για σεμιναριο. Αμα πατε στο προσωπικο του site εχει forum οπου συζηταει καθημερινα με το κοινο του και απανταει σε ολες τις ερωτησεις, ακομα βεβαια και σε αυτους που τον βριζουν. Εχει πει επισης οτι ο λογος που χρησιμοποιει παντα καμερα στα castings ειναι οτι ετσι δεν μπορει καμια απο αυτες τις γκομενιτσες να τον κατηγορησει για βιασμο. ;)
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Τον παω γιατι ειναι μερακλης (λατρης του κουλουριου)!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
πως μπορουμε να γινουμε συνδρομιτες;;να παω σε τραπεζα και να ανοιξω λογαριασμο...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
απο rapid δε τα κατεβαζει...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
να σαι καλα ρε cybermass
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Παιδια ο τυπος ειναι γαμω τα ατομα, ο τροπος που γαμαει ειναι για σεμιναριο. Αμα πατε στο προσωπικο του site εχει forum οπου συζηταει καθημερινα με το κοινο του και απανταει σε ολες τις ερωτησεις, ακομα βεβαια και σε αυτους που τον βριζουν. Εχει πει επισης οτι ο λογος που χρησιμοποιει παντα καμερα στα castings ειναι οτι ετσι δεν μπορει καμια απο αυτες τις γκομενιτσες να τον κατηγορησει για βιασμο. ;)

τα 'χουμε ξαναπεί ότι πιθανότατα παίζει και μπόλικο παραμύθι στα castings. πάει η άλλη (και καλά) παρθένα και σε 10 λεπτά την έχει πείσει να γαμηθεί απ' τον κώλο. και εν τω μεταξύ, στην αρχή τους δείχνει τσοντοπεριοδικά κι αυτές λένε ''α, όχι, δεν πρόκειται να το κάνω αυτό''. κι όπως προείπα, μετά από λίγο τις έχει πείσει και τις ξεκωλιάζει
 

econ

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ενα thread με πολύ υλικό από Woodmann castings που ανανεώνεται τακτικά.


Ρε παιδια γιατι δεν μου τα παιζει....και στην τσοντα γκαντεμης... :headbang: :headbang:

κατεβαινουν κανονικα απο το rapidshare..και μολις τα παιξω στο media player..μου βγαζει αυτο το μηνυμα..

wood.jpg


Δικιμασα και με BS player...ή classic..παλια τα ιδια.. :'(
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ρε παιδια γιατι δεν μου τα παιζει....και στην τσοντα γκαντεμης... :headbang: :headbang:

κατεβαινουν κανονικα απο το rapidshare..και μολις τα παιξω στο media player..μου βγαζει αυτο το μηνυμα..

wood.jpg


Δικιμασα και με BS player...ή classic..παλια τα ιδια.. :'(
τι ειδους αρχεια ειναι; :think:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Ρε παιδια γιατι δεν μου τα παιζει....και στην τσοντα γκαντεμης... :headbang: :headbang:

κατεβαινουν κανονικα απο το rapidshare..και μολις τα παιξω στο media player..μου βγαζει αυτο το μηνυμα..

wood.jpg


Δικιμασα και με BS player...ή classic..παλια τα ιδια.. :'(

δεν φαίνεται το μήνυμα ρε συ. βάλε μεγαλύτερη φωτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom