Νέα

Πηδηξα μανα και κορη μαζι!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 220
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.632
Κριτικές
178
Like
39.103
Πόντοι
21.896
και μετα ξυπνησες
ειπα και δεν ξεειπα
για να σταματησει το τρολλαρισμα οποιος δεν πιστευει ερχεται ξανθη και απο εκει τον ανεβαζω με δικες μου βενζινες τεταρτη σταρα ζαγορα και τον κανονιζω και αν λεω ψεμματα χανω 1000 ευρω αν λεω αληθεια χανει αυτος μονο 300
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
ειπα και δεν ξεειπα
για να σταματησει το τρολλαρισμα οποιος δεν πιστευει ερχεται ξανθη και απο εκει τον ανεβαζω με δικες μου βενζινες τεταρτη σταρα ζαγορα και τον κανονιζω και αν λεω ψεμματα χανω 1000 ευρω αν λεω αληθεια χανει αυτος μονο 300

Εγώ σε πιστεύω πάντως! Είσαι και καρντάσης ;)
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Αν  ξαναπας  προτεινε  τους  να  κατεβουν  ελλαδα......θα  χεστουν  στο  χρημα.... :fuck2:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.075
Like
11.530
Πόντοι
2.606
ηφαιστιε λεγε την αληθεια εχεις διαβασει Πιερ Λουις θυγατερες απο σπιτι....  :2funny:  :2funny:
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
ειπα και δεν ξεειπα
για να σταματησει το τρολλαρισμα οποιος δεν πιστευει ερχεται ξανθη και απο εκει τον ανεβαζω με δικες μου βενζινες τεταρτη σταρα ζαγορα και τον κανονιζω και αν λεω ψεμματα χανω 1000 ευρω αν λεω αληθεια χανει αυτος μονο 300
λεω να ερθω εγω μου πεφτει και κοντα!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.067
Like
5.495
Πόντοι
1.206
H ιστορία μοιάζει (στο πιο μινιμαλιστικό βέβαια) με την ταινία του μακαρίτη Πιερ-Πάολο Παζολίνι (τον σκότωσε ως γνωστόν το τεκνό του επειδή δεν του αγόρασε μηχανάκι όπως του είχε υποσχεθεί) "Το Θεώρημα" με την μουνάρα Συλβάνα Μάγκανο (τότε το 1968, τώρα δεν θα βλέπεται, αν ζει)
Εκεί λοιπόν ο παράξενος επισκέπτης θα γαμήσει κατά σειράν την καμαριέρα, τον γιο, την μάνα, την κόρη και τελικά και τον πατέρα. Υποτίθεται πως ο επισκέπτης ήταν οι "ιδέες της προόδου", οι οποίες δια της συνουσίας αλλάζουν τον τρόπο σκέψης της middle upper class οικογένειας, μπολιάζοντάς την με μια άλλη "προχωρημένη" αντίληψη.
(Μαλακίες, ο Παζολίνι ήταν υπερεκτιμημένη ανωμαλάρα, αδερφάρα, κομμουνιστής και βαθύτατα θρησκευόμενος ταυτόχρονα!)


Υποθέτω λοιπόν πως στην εδώ ιστορία το πολιτικό μύνημα είναι το ακριβώς αντίθετο.
Ο "επιχειρηματίας" καπιταλιστής Έλληναράς, γαμάει συλλήβδην την "φτωχή και αθώα" Βουλγάρικη οικογένεια επιβαλόμενός της σε μια ένδειξη σεξιστικού ιμπεριαλισμού!
Αντίστοιχου του πολιτιστικού ιμπεριαλισμού που επίσης τους έχουμε επιβάλει με το να αναπαράγουν στην γλώσσα τους τα μουσικά "αριστουργήματα" του Φοίβου και άλλων ημεδαπών "κολοσσών" της μουσικής, στην ακραία "σκυλάδικη" βερσιόν της.



Καλά στο Αθηνόραμα θα το στείλω αυτό! Εδώ μέσα δεν θα το εκτιμήσετε φοβάμαι! :)
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Τι μου θυμίζεις τώρα. Δευτέρα Λυκείου, γαμούσα μία γκομενίτσα με διαλυμένη οικογένεια. Έμενε σπίτι με τη μάνα της και πήγαινα και την πλάκωνα στο δωμάτιο της, ενώ η μάνα της έκανε τις δουλειές του σπιτιού. Πασά με είχαν. Καθαρό δωματιάκι, με τις φραπεδιές μου, το κολατσιό μου να μαι καρδαμωμένος. Με το σεις και με το σας μου μιλούσαν μην στραβώσω! Δεν γάμησα τη μάνα, γιατί δεν σήκωνε. Ωραίες εποχές πάντως!
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
Τι μου θυμίζεις τώρα. Δευτέρα Λυκείου, γαμούσα μία γκομενίτσα με διαλυμένη οικογένεια. Έμενε σπίτι με τη μάνα της και πήγαινα και την πλάκωνα στο δωμάτιο της, ενώ η μάνα της έκανε τις δουλειές του σπιτιού. Πασά με είχαν. Καθαρό δωματιάκι, με τις φραπεδιές μου, το κολατσιό μου να μαι καρδαμωμένος. Με το σεις και με το σας μου μιλούσαν μην στραβώσω! Δεν γάμησα τη μάνα, γιατί δεν σήκωνε. Ωραίες εποχές πάντως!
και τι σχεση εχει αυτη η ιστορια; :idiot:
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.067
Like
5.495
Πόντοι
1.206
Είσαι εχθρός μου? Σε τι είμαι άσχετος? Πολύ ευέξαπτο σε βρίσκω.  :-

Παίχτη πρώτον η ιστορία σου είναι όντως εντελώς άσχετη και δεύτερον αν πρόσεχες το φύλο θα έβλεπες πως η Σελένα είναι (δηλώνει τουλάχιστον) γυναίκα...
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
τα παραδειγματα που δινεις ειναι πολυ ασχετα :idiot:

Ποια παραδείγματα έδωσα? Ελληνικά γράφω. Μοιράστηκα μία ανάμνηση, έτσι για την φάση, σε ένα θέμα της πούτσας. Μήπως είσαι βάζελος και σε τσιτώνω με το όνομα?  :cheesy:
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
Ποια παραδείγματα έδωσα? Ελληνικά γράφω. Μοιράστηκα μία ανάμνηση, έτσι για την φάση, σε ένα θέμα της πούτσας. Μήπως είσαι βάζελος και σε τσιτώνω με το όνομα?  :cheesy:
νταξει μας εγραψες την ασχετη ιστορια σου καντηνα τωρα
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
δεν υπαρχει πιο γελοιο νικ αντε σφυριξα και εληξες καντηνα τωρα :grin:

Χαλαρά πράγματα.Ήθελα να ιντριγκάρω μερικά σαπάκια σαν και του λόγου σου. Σας αφήνω να φαντασιώνεστε τον χωριαταρά γαμιά του δεκάρικου με τη βρώμα στα νύχια που πήρε παρτούζα με αντίτιμο τις παραμορφωμένες βουγλάρες πόρνες και νομίζει ότι έκανε κατόρθωμα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom